موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تفاوت دوره آربی با دوره های دیگر - علی دانشجوی دوره ی آربی

  • 4.1k
  • 0

صحبت های علی عزیز دانشجوی دوره آربی

تفاوت دوره آربی با دوره‌های آموزشی دیگر در حوزه بیزینس آمازون، از جامع بودن و پشتیبانی همه جانبه آن مشخص می‌شود. در این ویدئو با تجربه علی عزیز و نحوه آشنایی او با دوره آربی و بیزینس آمازون، آشنا می‌شوید. موضوعی که به آن اشاره می‌کنند، وجود اجتناب ناپذیر مشکلات در این مسیر و البته امکان حل و برطرف کردن آنها می‌باشد.

 

 

چطور تفاوت دوره آربی را با سایر دوره ها متوجه شدید؟

من علی هستم، یکی از دانشجویان دوره آربی آقای عزت خواه. من جزء کسانی بودم که کمی طول کشید تا به بیزینس آمازون ایمان بیاورم و دوره آربی را خریداری کنم. ولی به محض این که به دوره آربی دسترسی پیدا کردم، تفاوت دوره آربی را با آموزش های دیگر فهمیدم و خیلی زود متوجه شدم که این پکیج آموزشی، با بقیه پکیج‌های آموزشی که من تا به حال داشته‌ام بسیار متفاوت است.

من قبلاً در زمینه‌های مختلف بیزینس، دوره‌های آموزشی مختلفی را گذرانده‌ام ولی خیلی زود متوجه شدم که این پکیج، دوره‌ای است که قدم به قدم هر آنچه که شما برای موفقیت در بیزینس آمازون نیاز دارید را به شما آموزش می‌دهد.

رفع مشکل لیستینگ آمازون

اخیراً تجربه‌ای داشتم و آن این که راجع به لیستینگ آمازون به مشکل برخورد کرده‌بودم. تجربه کردم و دیدم، نه تنها دوره آربی به شما امکان و دسترسی این را می‌دهد که از دوره آموزشی استفاده کنید و اطلاعاتی که جهت یادگیری کسب و کار آمازون نیاز دارید را به دست آورید، بلکه شما همواره به ساپورت و پشتیبانی آقای عزت خواه و تیم ایشان هم دسترسی دارید.

به محض این که مشکل لیستینگ برای من پیش آمد، من با تیم پشتیبانی آقای عزت خواه تماس گرفتم، درخواست وقت مشاوره تلفنی گرفتم. خیلی زود تیم آقای عزت خواه شرایط این کار را برای من فراهم کردند. در واقع پشتیبانی همه جانبه این مجموعه، تمایز دیگر دوره آربی برای من بود.

توصیه طلایی شما در مورد دوره آربی چیست؟

من و آقای عزت خواه، حدود یک ساعت مشاوره تلفنی داشتیم. ایشان تمام مشکلات لیستینگ من را بررسی و در رفع آن مشکلات هم خودشان و هم تیم ایشان کمک بسیار زیادی به من کردند. من واقعاً احساس کردم که در این راه تنها نیستم. آقای عزت خواه مثل یک راهنما و دوست همیشه در کنار دانشجویان خود هستند و هر کمکی که نیاز داشته باشند، ایشان دریغ نمی‌کنند، کمک می‌کنند و این دلیلی بر متمایز بودن دوره آربی با سایر آموزش‌ها می‌باشد چون در هر مسیر، موضوع راهنمایی و پشتیبانی، بسیار حائز اهمیت است.

توصیه می‌کنم اگر علاقه مند به بیزینس آمازون هستید و تا به حال این دوره را تهیه نکرده‌اید، حتماً دوره آموزش فروش در آمازون را تهیه کنید. تمام ویدئوهای آن را با دقت ببینید، مطمئنا خودتان متوجه تفاوت دوره آربی خواهید شد. هر کجا هر مشکلی که داشته باشید، حتماً به تیم آقای عزت خواه مراجعه کنید. تیم پشتیبانی ایشان همیشه با کمال میل و روی خوش پذیرای شما خواهند بود و جواب سؤالات شما را خواهند داد.

شغل های پردرآمد

طبیعتا در جهان شغل های مختلفی وجود دارد و آنچه همه افراد بدون استثنا به دنبال آن هستند، شغلی پردرآمد است. البته برای همه تنها درآمد مهم نیست و تمایل دارند در کنار درآمد زیاد، از کار لذت ببرند و آن کار ماهیتی داشته باشد که امکان رشد و پیشرفت آن هم فراهم باشد. اما چه شغلی این گونه است؟ یا برای داشتن این شغل باید چه کارهایی انجام داد؟ چه دوره های آموزشی را باید گذراند؟

فروشندگی در آمازون یک شغل پردرآمد در جهان

همه کسانی که اکنون در آمازون فروشنده هستند، شاید در ذهن خود به چنین شغلی فکر می‌کردند ولی ممکن است که الزاما بستری مانند آمازون را تصور نمی‌کردند. ولی کافی است فردی با قابلیت ها و پتانسیل درآمدی این کسب و کار آشنا شود، آن وقت است که هر هزینه‌ای برای آن صرف می‌کند که هر روز در جایگاه بهتری نسبت به دیروز باشد.

یکی از مهمترین اقدامات در ابتدای این کار شرکت در دوره آموزشی جامع و کامل است. همانطور که علی عزیز نیز در این ویدئو مطرح کرد، در ابتدا طول کشید که به این بیزنس، دوره آربی و تفاوت دوره آربی با سایر دوره ها ایمان بیاورد اما بعد از تصمیم گیری با تهیه دوره آربی و مشاوره های تخصصی در این خصوص، هر روز در حال بهینه سازی صفحه خود برای تجربه فروش بیشتر است.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/rb-course-differences
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط