تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اهدای تسهیلات به مناطق آسیب دیده از طوفان آیدا توسط آمازون

خلاصه اخبار :
آمازون به کمک مرکز (امدادرسانی بلایای طبیعی) Disaster Relief ، یعنی تأسیسات اضطراری ای که در آن آمازون بیش از 500000 اقلام امدادی و پشتیبانی لجستیکی را تدارک دیده است، به امداد طوفان زده ها شتافت.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 14

  • 628
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
اهدای تسهیلات به مناطق آسیب دیده از طوفان آیدا توسط آمازون

 

آمازون و کمک به آسیب دیدگان از طوفان آیدا


آمازون برای یاری رساندن به سازمان نجات کودکان (Save the Children) که یکی از همکاران آمازون در ارائه خدمات بشردوستانه است، به سرعت 140،000 اقلام امدادی را از مرکز امدادرسانی بلایای طبیعی خود به مناطق آسیب دیده از طوفان آیدا، ارسال کرده است.

آمازون منابع اورژانسی را برای حمایت از سازمان نجات کودکان، که در واقع سازمانی است که به بازسازی مناطق ویران شده کمک می کند، اهدا کرده است. همچنین قصد دارد با برآورد نیازهای سایر همکاران فعال در زمینه کمک های بشردوستانه، حمایت و کمک های بیشتری را به این امر اختصاص دهد.

طوفان ایدا که در 29 آگوست به عنوان طوفان درجه 4 در خط ساحلی لوئیزیانا به وقوع پیوست، با سرعتی نزدیک به 150 مایل بر ساعت و موج خروشان ناشی از آن، باعث قطع برق بیش از یک میلیون خانه و شرکت شد.

سازمان نجات کودکان درست پس از وقوع طوفان ارزیابی نیازهای اضطراری در منطقه را آغاز کرد و آمازون بلافاصله برای استقرار اقلام امدادی وارد عمل شد. کارکنان آمازون در کمتر از 72 ساعت پس از وقوع طوفان آیدا، کامیون ها را بارگیری کرده و وسایل را انتقال دادند و آب، اقلام بهداشتی و لوازم کودکان از جمله پوشک، دستمال مرطوب و اسباب بازی را به همراه سایر اقلام مورد نیاز تحویل دادند. این وسایل به سازمان نجات کودکان، که اقلام امدادی را مستقیماً در بین مردم مناطق آسیب دیده لوئیزیانا توزیع می کند، تحویل داده شد،

 

طوفان آیدا و مناطق آسیب دیده


طوفان آیدا یکی از مخرب ترین طوفان ها در تاریخ ایالات متحده


آبه دیاز، سرپرست بخش disaster relief گفت: «در شانزدهمین سالگرد طوفان کاترینا، طوفان آیدا به عنوان یکی از مخرب ترین طوفان ها در تاریخ ایالات متحده، دوباره همان منطقه را تحت تاثیر قرار داد. ما شاهد تاثیر دلخراش طوفان آیدا بر بسیاری از آمریکایی ها هستیم و می دانیم که بسیاری از مردم در حال حاضر به کمک نیاز دارند».

وی افزود: « مرکز امدادرسانی آمازون این امکان را فراهم کرده است تا نیازها را پیش بینی کرده و به سرعت واکنش نشان دهیم و به جوامع آسیب دیده از طوفان و سایر بلایای طبیعی امدادرسانی کنیم. امیدواریم که عملیات و قابلیت های لجستیکی ما به همکاران فعال در ارائه خدمات بشردوستانه کمک کند تا به سرعت کمک و امدادرسانی را به مناطقی که در حال دست و پنجه نرم کردن با این فاجعه هستند، آغاز کنند».

 

اهدای تسهیلات به مناطق آسیب دیده توسط آمازون


آمازون مرکز امداد رسانی بلایای طبیعی خود را افتتاح کرد


آمازون در اوایل سال جاری رسماً مرکز امداد رسانی بلایای طبیعی خود را افتتاح کرد تا به کاهش زمان واکنش بین ارزیابی تیم های اورژانس در محل و رسیدن تجهیزات امدادی، کمک کند. این اقدامات اغلب چندین روز پس از وقوع یک بلای طبیعی مانند وقوع طوفان ایدا به طول می انجامد. برای سرعت بخشیدن به زمان واکنش، آمازون داده های چهار ساله در مورد اقدامات امدادرسانی هنگام وقوع بلایای طبیعی را تجزیه و تحلیل کرد. سپس این شرکت یک استراتژی از پیش تعیین شده برای انجمن های همکار ایجاد کرد تا به ارسال و تحویل وسایل کمک رسانی عمومی کمک کند.

در حال حاضر، پس از استقرار اولیه ضروری ترین منابع، آمازون با همکاران خود جهت شناسایی سایر منابع مورد نیاز از طیف وسیع محصولاتش برای برآوردن الزامات حیاتی فرعی و خاص، همکاری می کند. همچنین در حال آماده سازی ارسال آب، غذاهای آماده برای مصرف (MREs) ، مصالح ساخت سرپناه، تجهیزات پاکسازی زباله و موارد دیگر برای دیگر همکاران فعال در بخش کمک های بشردوستانه است.

Jeanne-Aimee De Marrais، مدیر ارشد اورژانس های ایالات متحده در سازمان نجات کودکان گفت: «پس از طوفان آیدا، بسیاری از کودکان و خانواده ها از آینده ای که در انتظار آنها است بیمناک هستند و بسیار مهم است که از حمایت لازم برای بهبودی برخوردار شوند». وی افزود: «در چنین مواقع بحرانی، مشارکت های قوی می تواند جهان را تغییر دهد. سازمان نجات کودکان مفتخر و سپاسگزار است که با آمازون و مرکز امداد رسانی بلایای طبیعی آن همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که کودکان و خانواده های آنها می توانند به سرعت لوازم ضروری کودکان را که برای بهبود آنها لازم است، دریافت کنند».

 

مرکز امداد رسانی آمازون

پیشنهاد دانلود ویدئو : بهترین روش فروش در آمازون در لینک آمازون FBA


حمایت مشتریان آمازون از امداد رسانی به مناطق آسیب دیده از طوفان آیدا


مشتریان آمازون می توانند با کمک به سازمان های فعال در زمینه کمک های بشردوستانه از اقدامات امداد رسانی به مناطق آسیب دیده از طوفان آیدا حمایت کنند. آنها همچنین می توانند از دستگاه های مجهز به Alexa خود استفاده کنند و تنها کافی است که بگویند: «الکسا، می خواهم به طوفان ایدا کمک مالی کنم».

از سال 2017 ، آمازون بیش از 15 میلیون کالاهای غیرنقدی را در واکنش به بیش از 70 بلایای طبیعی در سراسر جهان اهدا کرده است. تلاش های آمازون برای مقابله با بلایا در سال 2021 شامل اهدا و تحویل بیش از 2.8 میلیون اقلام ضروری بوده است. این اقلام در امدادرسانی های زمینی به دنبال زمین لرزه بزرگ در هائیتی؛ سیل شدید در اروپای غربی و نیو ساوت ولز، استرالیا؛ آتش سوزی در ترکیه و کانادا؛ گردباد در جمهوری چک؛ فوران آتشفشان در سنت وینسنت و گرانادین؛ فصل بارندگی های موسمی در هند؛ و طوفان های زمستانی در تگزاس، می سی سی پی، تنسی و آلاباما، ارسال شده اند.

در سال 2020، آمازون بیش از 1 میلیون اقلام ضروری، از جمله آب، ژنراتور، فیلترهای هوا، غذا، ماسک KN95  و لوازم بهداشتی را به جوامع در ایالات متحده و خارج از کشور که توسط طوفان ها و آتش سوزی های وحشی آسیب دیده بودند، اهدا کرد. این تلاشها به موسسات همکار کمک کرد تا به مردم آسیب دیده از آتش سوزی در استرالیا، کالیفرنیا، اورگان و ایالت واشنگتن، طوفان لورا در امتداد ساحل خلیج فارس، زمین لرزه در پورتوریکو، و طوفان های اتا و ایوتا در آمریکای مرکزی و کارائیب، کمک رسانی کنند.

 

مناطق آسیب دیده طوفان آیدا

 

درباره بخش Disaster Relief and Response (امداد و واکنش بلایای طبیعی) آمازون


بخش امداد و واکنش به بلایای طبیعی آمازون، از برتری عملیاتی وسیع آمازون، فناوری های نوآورانه و شبکه لجستیک جهانی برای ارائه پشتیبانی سریع و موثر از عملیات جهانی در مقابله با بلایای طبیعی در مقیاس بزرگ بهره می برد.
 آمازون جت های باربری را پر کرده و محموله های اهدایی آمازون را برای مناطقی که در اثر طوفان آسیب دیده اند ارسال کرده است. همچنین چراغ های مجهز به سامانه انرژی خورشیدی را برای افرادی که ناچارند پس از سونامی بدون برق زندگی کنند، ارسال کرده است. مشتریان نیز قادر هستند به راحتی اجناس و پول نقد خود را از طریق Amazon.com اهدا کنند. این شرکت همچنین به سازمان های دولتی و غیرانتفاعی کمک کرده است تا از طریق Amazon Web Services cloud services ، اقدامات موثر خود را تسریع ببخشند.

 

برتری عملیاتی وسیع آمازون

 

آیا شما هم تصمیم دارید کسب و کار خود را به صورت آنلاین در وبسایت بزرگ آمازون شروع کنید و به صورت 24 ساعته کسب درآمد کنید؟ اگر به بیزینس آمازون علاقه مند هستید و قصد دارید کسب و کاری آزاد از زمان و مکان بسازید، با جدیدترین راهکارها و به دلار کسب درآمد کنید، با آموزش فروش در آمازون می توانید این کار را انجام دهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/hurricane-ida-and-amazon
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط