وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کمک مالی آمازون - اهدای 1.75 میلیون دلار برای ساخت دبیرستان جدید

خلاصه اخبار :
آمازون برای ساخت دبیرستان جدید STEAM ( علوم ، فناوری ، مهندسی ، هنر و ریاضی ) در بخش اونونداگا، نیویورک، 1.75 میلیون دلار اهدا کرد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 10

  • 1.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
کمک مالی آمازون - اهدای 1.75 میلیون دلار برای ساخت دبیرستان جدید

 

دبیرستان جدید استیم ( علوم ، فناوری ، مهندسی ، هنر و ریاضی ) در نیویورک


آمازون امروز اعلام کرد که در حال اهدای 1.75 میلیون دلار به یک دبیرستان جدید STEAM (علوم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضی) در منطقه اونونداگای نیویورک می باشد.

با آمدن یک مرکز جدید تحقیقات رباتیک در پاییز امسال به این شهرستان، طرحی که بیش از 1000 شغل محلی ایجاد خواهد کرد، آمازون با سرمایه گذاری در این جامعه و دادن ابزارهایی به دانش آموزان برای ساختن بهترین آینده خود، پشتیبانی خود را در زمینه آموزش استیم افزایش می دهد. کمک مالی آمازون بودجه مربوط به ابتکارات در زمینه رباتیک و علوم کامپیوتر در مدرسه جدید را تأمین می کند.

 

کمک مالی آمازون برای ساخت  دبیرستان جدید

 


نظر ریان اسمیت ، مدیر عملیات های تحقیقی آمازون


ریان اسمیت، مدیر عملیات های تحقیقی آمازون در آمریکای شمالی، می گوید"در آمازون ، فناوری و نوآوری به کسب و کار ما قدرت می دهند. کارمندان ما در کنار فناوری های نوآورانه و پیشرفته کار می کنند و ما پذیرفته ایم که مشاغل آینده نیازمند استعداد بیشتری در زمینه مهارت های استیم ( STEAM ) می باشند."

"ما می خواهیم الهام بخش نسل بعدی نوآوران برای کاوش در میان فرصت های علمی ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات باشیم ، بنابراین همکاری با بخش اونونداگا - که به زودی آن را خانه می نامیم – در جهت افزایش دسترسی به آموزش استیم برای هزاران دانش آموز محلی برای سال های پیش رو، باعث افتخار ماست. ما امیدواریم که آن ها یک روز به تیم ما در آمازون بپیوندند و در حالی که مسیر شغلی خود را در اینجا ایجاد می کنند، یک یا دو چیز به ما بیاموزند. "

 

پروژه مدرسه استیم


پروژه مدرسه استیم ، که در حال حاضر استیم Syracuse Central نامیده می شود ، یک کار مشترک از شهر سیراکوز ، حوزه آموزشی شهر سیراکوز ، بخش اونونداگا و ایالت نیویورک است. این پروژه در محل دبیرستان مرکزی سابق در نزدیکی مرکز شهر سیراکوز واقع خواهد شد.

ریان مک ماهون، مدیر اجرایی بخش گفت: "این یک روز هیجان انگیز برای جامعه ما و پیشرفت در پروژه مدرسه جدید استیم است."

"ماه می گذشته ما ورود آمازون با پیشرفته ترین مرکز تحقیق رباتیک خود به بخش اونونداگا را خوش آمد گفتیم. اکنون آنها با این کمک مالی به مدرسه استیم ما، تعهد و سرمایه گذاری خود بر روی جامعه و کودکان ما را افزایش می دهند. آماده سازی بچه هایمان برای مشاغل آینده اولویت همه ما می باشد و اعتقادی ست که آمازون نیز داراست. این کمک مالی تاثیر بسزایی در محقق ساختن این اعتقاد دارد. "

حوزه آموزشی شهر سیراکوز مدرسه را اداره خواهد کرد ، اما ورود به آن برای دانش آموزان از هر حوزه آموزشی در بخش اونونداگا آزاد است. این مدرسه حدود 250 دانش آموز را در یک سال فارغ التحصیل خواهد کرد که در یک مسیر شغلی برای پر کردن مشاغل مرتبط با فناوری در مرکز نیویورک خواهند بود.

مرکز آموزش نیروی کار این دانشگاه، مدارک معادل دبیرستان ، دوره های کارآموزی و گواهینامه فنی پیشرفته را از طریق کالج سانی امپایر استیت خواهد داد.


جان کاتکو ، نماینده ایالات متحده در خصوص این اقدام آمازون چه اظهار نظری کرد ؟


جان کاتکو ، نماینده ایالات متحده ، گفت: "من آمازون را بخاطر سرمایه گذاری 1.75 میلیون دلاری برای حمایت از ابتکارات رباتیک و علوم رایانه در مدرسه جدید استیم، که هم اکنون در شهر سیراکوز در حال ساخت است، تحسین می کنم."

"مدرسه استیم میزبان برنامه های آموزشی که ریشه در علوم ، ریاضیات و فناوری دارند، خواهد بود و به دانش آموزان اجازه می دهد تا به دوره های کارآموزی، آموزش های فنی پیشرفته و سایر برنامه های ضروری برای ایجاد و رشد نیروی کار دسترسی داشته باشند.

فارغ التحصیلان برای ورود به مشاغلی که نیازمند مهارت بالا هستند آماده خواهند بود و بدین صورت به اقتصاد در حال رشد نیویورک مرکزی کمک خواهند کرد.

با توسعه مداوم مرکز تحقیقات آمازون در Clay City (شهر کلی)، خوشحالیم که می بینیم این شرکت یک سرمایه گذاری دیگر برای حمایت از دانش آموزان نیویورک مرکزی و برنامه های ایجاد و رشد نیروی کار انجام می دهد. "

 

کمک مالی آمازون برای دبیرستان استیم

 


آمازون ایجاد مرکز تحقیقات رباتیک با زمینه هنری را به اطلاع عموم رساند


ماه می گذشته، آمازون به مدیر اجرایی رایان مک ماهون پیوست تا ایجاد مرکز تحقیقات رباتیک با زمینه هنری را در Clay City، درست در شمال سیراکیوز، به اطلاع عموم برسانند، که پیش بینی می شود طبق برنامه برای فصل خرید تعطیلات 2021 افتتاح شود.

این تسهیلات در نوع خود در بخش شمالی نیویورک اولین خواهد بود و بیش از 1000 شغل تمام وقت برای ساکنان شهرستان اونونداگا، با حقوقی که از 15 دلار در ساعت شروع می شود و مزایای رقابتی که از اولین روز کاری کارمندان در نظر گرفته می شود، ایجاد می کند. کارمندان همگام با فناوری های نوآورانه و رباتیک آمازون در جهت انتخاب ، بسته بندی و ارسال سفارشات مشتریان کار خواهند کرد.


جذاب ترین نکات پروژه مدرسه استیم


شهردار سیراکوز بن والش گفت "یکی از جذاب ترین نکات پروژه مدرسه استیم ( STEAM ) رویکرد منطقه ای است که ما از آن استفاده می کنیم. دانش آموزان هم از حوزه های آموزشی شهری و هم از حوزه های آموزشی حومه شهر، در کنار هم و در یک مجموعه هنری در مرکز شهر سیراکوز، برای مشاغل آینده آماده می شوند."،

وی افزود: "این کمک مالی از سوی آمازون نشانه دیگری است که نشان می دهد هنگام همکاری با یکدیگر چقدر قوی تر هستیم. من از آمازون بخاطر پشتیبانی از آموزش در سیراکوز و شهرستان اونونداگا تشکر می کنم. "

کارمندان همچنین به برنامه نوآورانه انتخاب شغلی آمازون دسترسی خواهند داشت که تا 95٪ از شهریه دوره های مربوط به رشته های پر تقاضا را پیش پرداخت می کند. از زمان ایجاد این برنامه ، بیش از 30،000 کارمند در رشته های علوم کامپیوتر، طراحی بازی و ارتباطات تصویری، پرستاری، برنامه نویسی فناوری اطلاعات و رادیولوژی مدرک گرفته اند.

آمازون متعهد شده است بیش از 700 میلیون دلار برای آموزش های مربوط به تقویت مهارت برای 100000 کارمند آمریکایی تا سال 2025 سرمایه گذاری کند.

این برنامه ها به کارمندان آمازون کمک خواهد کرد تا با تمام آموزش هایی که در گذشته دیده اند در دفاتر بزرگ سازمان، مراکز فناوری، مراکز تحقیق، فروشگاه های خرده فروشی و شبکه حمل و نقل به شغل هایی دست یابند که نیازمند مهارت زیادی هستند، یا مسیرهای شغلی خارج از آمازون را دنبال کنید.

 

دبیرستان جدید استیم

 

 

معرفی برنامه آموزشی علوم کامپیوتر آمازون


سرپرست جیم آلیسیا می گوید "ما از وجود آمازون به عنوان یک شریک در توسعه دبیرستان منطقه ای استیم جدید خود بسیار هیجان زده هستیم. تمرکز آنها بر فناوری و استیم همراه با حضور آنها در جامعه ما، آنها را به یک شریک ایده آل برای ما تبدیل می کند. رباتیک بخش مهمی از برنامه درسی در دبیرستان استیم خواهد بود و این کمک مالی بسیار به سود آن نوآوری خواهد بود."

آمازون همچنین یک برنامه آموزشی علوم کامپیوتر با نام مهندس آینده آمازون ارائه می دهد که برای الهام بخشیدن و آموزش جوانان از جوامع به حاشیه رانده شده و محروم طراحی شده است.

مهندس آمازون آینده برنامه ای است که از دوران کودکی شروع شده و تا پیدا کردن کار ادامه دارد و برنامه هایی را ارائه می دهد که از ابتدا آغاز شده، از طریق آموزش های متوسطه ادامه یافته و به پیدا کردن شغل می رسد. این برنامه در دسترس میلیون ها دانش آموز در سراسر جهان قرار دارد، که شامل صدها هزار دانش آموز در ایالات متحده در هر سال می باشد.

در حال حاضر دو مدرسه در بخش اونونداگا در برنامه مهندس آینده آمازون شرکت می کنند. دانش آموزان از طریق برنامه درسی مدرسه و یادگیری مبتنی بر پروژه با استفاده از کد برای ساخت موسیقی ، برنامه ربات ها و حل مسائل ، علوم کامپیوتر را کشف می کنند.

مهندس آینده آمازون همچنین هر ساله به 100 دانش آموز بورسیه چهار ساله 40000 دلاری و کارآموزی همراه با حقوق در آمازون بعنوان جایزه اعطا می کند. این برنامه همچنین از معلمان با پیشرفت حرفه ای و 25000 دلار بعنوان جایزه معلم سال تجلیل می کند. مهندس آینده آمازون بخشی از تعهد 50 میلیون دلاری آمازون به استیم و آموزش علوم کامپیوتر است.


آمازون در ایالت نیویورک


آمازون در حال حاضر چهار مرکز تکمیل و مرتب سازی و 15 ایستگاه ارسال در سراسر ایالت را اداره می کند. این شرکت بیش از 34000 شغل تمام وقت و نیمه وقت در سراسر نیویورک ایجاد کرده است، اما حضور آمازون در این ایالت فراتر از مشاغلی است که در درون آن ایجاد شده اند.

 

اهدای 1.75 میلیون دلار برای ساخت دبیرستان جدید

 

از سال 2010، آمازون بیش از 7 میلیارد دلار ، شامل زیرساخت ها و پاداش های کارمندان خود ، در سراسر نیویورک سرمایه گذاری کرده است که بیش از 7/5 میلیارد دلار به اقتصاد ایالت کمک کرده و به ایجاد بیش از 17000 شغل غیر مستقیم علاوه بر استخدام های مستقیم آمازون، از مشاغل در ساخت و ساز و تدارکات گرفته تا خدمات حرفه ای، کمک کرده است.

علاوه بر این ، بیش از 111000 نویسنده مستقل و مشاغل کوچک و متوسط در فروشگاه آمازون محصول به مشتریان می فروشند و از این طریق هزاران شغل دیگر در سراسر ایالت ایجاد می شود.

همچنین بیش از 80،000 سازمان در نیویورک وجود دارد که مشتریان آمازون می توانند به راحتی با خرید از فروشگاه amazon smile از آنها پشتیبانی کنند.

 

آموزش دوره فروش در آمازون

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-donates-for-steam-high-school
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط