فرصت درآمدزایی از سایت airbnb با اجاره خانه دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون قهرمان سرمایه گذاری آمریکا شناخته شد

خلاصه اخبار :
موسسه سیاست های پیشرو متوجه شد که در طی 12 ماه گذشته، آمازون بیش از هر شرکت آمریکایی دیگر در ایالت متحده ی آمریکا سرمایه گذاری کرده است. فقط در سال 2020، آمازون 34 میلیارد دلار در زیرساخت های آمریکایی سرمایه گذاری کرده و بیش از 400,000 شغل ایجاد کرد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 13

  • 706
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
آمازون قهرمان سرمایه گذاری آمریکا شناخته شد

 

آمازون در جایگاه اول سرمایه گذاری های آمریکا


موسسه ی سیاست های پیشرو (PPI) آمازون را به عنوان شرکت سرمایه گذار رتبه 1 ایالت متحده معرفی کرد. برای دومین سال پیاپی، آمازون در فهرست قهرمانان سرمایه گذاری PPI که 25 شرکت سرمایه گذار برتر در آمریکا را بررسی میکند، در جایگاه اول قرار گرفت.

 

آمازون قهرمان سرمایه گذاری آمریکا

 

PPI تخمین میزند که آمازون در سال 2020، 34 میلیارد دلار در زیرساخت های آمریکا سرمایه گذاری کرده است که منجر به ایجاد بیش از 400 هزار فرصت شغلی شده است.

تحقیقی که PPI منتشر کرد نشان میدهد که چگونه سرمایه گذاری های شرکت های آمریکایی برای تداوم اقتصاد در طی دوران همه گیری کرونا نقش کلیدی دارد و به رشد اقتصادی، افزایش دستمزد ها و ایجاد شغل در سراسر کشور کمک میکند.


مزایا و نتایج سرمایه گذاری های آمازون


هالی سیلوان، معاون توسعه اقتصاد جهانی در آمازون گفت:" ما سابقه ی زیادی در سرمایه گذاری در آمریکا داریم و در سال 2020، سرمایه گذاری های خود را دو برابر کردیم تا خدمت به مشتری هایمان را ادامه دهیم و از اقتصاد آمریکا حمایت کنیم".

" ایجاد زیرساخت های جدید در مراکز تولید جدید از مزارع بادی تا خورشیدی گرفته، به ما امکان ایجاد بیش از 400 هزار شغل در سال گذشته در سراسر کشور را داده است. هر یک از مشاغل ما با دستمزدی 15 دلار در ساعت شروع میشود که دو برابر حداقل دستمزد دولت است و مزایای زیادی برای کارمندان عادی و تمام وقتمان دارد. این به معنای پول بیشتر در جیب کارمندانمان، خدمات درمانی و بیمه و دسترسی به آموزش مهارت های رایگان برای ابداع مجدد شغل آن ها است".

 

آمازون و سرمایه گذاری

 

مایکل مندل، استراتژیست ارشد اقتصادی در موسسه سیاست های پیشرو گفت:" آمازون و دیگر قهرمانان سرمایه گذاری، هدایت کننده ی چیزی هستند که سرمایه گذاری مشارکتی در آمریکا باید شبیه به آن باشد".

وی افزود:" داده های ما نشان میدهد که نه تنها این نوع سرمایه گذاری در ایجاد مشاغل با بهره وری بالا و پردرآمد بسیار حیاتی است، بلکه با ایجاد عرضه ی بیشتر، به مهار تورم نیز کمک میکند.

با خروج از بحران کرونا، دولت ما باید کاملا روی به حاشیه راندن تورم، متمرکز باشد و ادامه ی سرمایه گذاری از سوی شرکت هایی مانند آمازون دقیقا همان چیزی است که به انجام این کار کمک میکند"

 

سرمایه گذاری و ایجاد شغل در آمریکا

 

سرمایه گذاری آمازون در آمریکا در سال 2020 شامل چه مواردی است ؟

 

  • زیرساخت های لجستیک - آمازون بیش از 150 شعبه ی تحویل، مراکز تولیدی و مراکز مرتب سازی در ده ها کشور افتتاح کرده است تا تحویلی سریع تر، آسان تر و امن تر برای مشتریان فراهم کند.

  • زیرساخت های سبز - فقط در سال 2020، آمازون در توسعه ی بیش از 20 مزرعه ی جدید خورشیدی و بادی سرمایه گذاری کرد و زیرساخت های لازم را برای پایبندی به تعهدمان درمورد آب و هوا ایجاد کرد تا سال 2040 کربن خالص به صفر برسد.

  • گزینه های خرده فروشی فیزیکی جدید - آمازون در سال 2020، بیش از 45 آمازون فرش، آمازون گو، آمازون 4 ستاره، کتاب آمازون، پاپ آپ و مکان بازار غذایی افتتاح کرده است که گزینه های بیشتری برای خرید مواد غذایی تازه و غذاهای مغذی، کتاب ها، بازی ها، اسباب بازی و موارد دیگر فراهم می آورد.

  • گسترش مراکز تکنولوژی و HQ ها - آمازون مکان های تکنولوژی خود را در شهر هایی مانند بوستون، ماساچوست، دالاس، تگزاس و فنیکس، آریزونا گسترش داد و ساخت دفتر دوم خود را در آرلینگتون، ویرجینیا، جایی که این شرکت قبلا بیش از 450 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است، آغاز کرد. در سال 2020، آمازون بیش از 2 میلیون فوت مربع فضای اداری برای تکنولوژی در حال رشد و نیروی کار شرکت افزایش داده است.

  • آزمایش کرونا در آزمایشگاه های آمازون و کلینیک های بهداشت محلی - آمازون آزمایشگاه های خود را برای آزمایش کرونا ساخته است و این مجموعه ها در حال حاضر بیش از 1 میلیون آزمایش را برای کارمندان آمازون انجام داده اند. این شرکت همچنین 17 مرکز بهداشت محلی را در 5 شهر در سراسر ایالت متحده افتتاح کرد تا به 115 هزار کارمند و خانواده ی آن ها امکان دسترسی به پزشک و مراقبت های اولیه را داشته باشند.

  • تولید پیشرفته - آمازون مرکز رشد نوآوری رباتیک را در وستبورو، ماساچوست ایجاد کرد تا توانایی مهندسی، ساخت و آزمایش خود را برای رباتیک آمازون ارتقا دهد و به سرمایه گذاری در ساخت نمونه های اولیه ی ردمون، واشنگتن برای پروژه کوئیپر ادامه داد. ابتکار جدید آمازون فرستادن ماهواره هایی در مدار های پایین زمین برای ارائه اینترنت پرسرعت با پهنای باند زیاد به جوامع محروم در سراسر جهان است.

 

آمازون در جایگاه اول سرمایه گذاری

 

 

آیا تا به حال به دنبال آموزشی بودید که زندگی و کسب و کار را در کنار هم با موفقیت و رضایت پیش ببرید؟ دوره ای که در ابتدا ساخت لایف استایل، اصلاح باورهای نادرست و ساخت نگرش درست بیزینس را به شما آموزش دهد و سپس شما را برای ورود به عرصه ی جهانی بیزینس آنلاین آمازون آماده کند. با دوره پاراسل زندگی ابتدا می توانید لایف استایل و باورهای درست را بسازید و سپس با دوره آربی فروشندگی در وبسایت بزرگ آمازون را تجربه کنید و رسیدن به این دو هدف مهم با هم، در دوره آربی اکسترا به شما ارائه می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-number-one-investor
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط