برایان چسکی - بنیانگذار Airbnb

  • 1 خرداد 1399
  • 1514
  • 2

آشنایی با زندگی شگفت انگیز برایان چسکی

برایان چسکی در نیسکایونای نیویورک در شمال منطقه آلبانی بزرگ شد. پدر و مادر او هر دو مددکار اجتماعی بودند. همیشه مادر برایان به او می‌گفت که باید شغلی را انتخاب کند که در آمد آن از مددکاری بیشتر باشد. بعد از انتخاب رشته هنر، مادر برایان به او گفت دقیقا رشته‌ای را برگزیده است که درآمد آن از مددکاری کمتر می‌باشد! ولی برایان به مادر خود قول داد که کاری را شروع می‌کند که درآمد خوبی داشته باشد.

ایده اولیه کمپانی 30 میلیارد دلاری برایان چسکی

اولین ایده ایربی‌ان‌بی زمانی به ذهن برایان چسکی خطور کرد که کنفرانسی در سان فرانسیسکو برگزار شده بود. او به این فکر ‌کرد که چگونه می‌تواند با اجاره دادن خانه و تخت‌خواب بادی کسب درآمد کند. برایان چسکی هدف خود را بر این پایه گذاشت که آدم‌ها را از دنیای آنلاین خارج کند و به دنیای آفلاین ببرد و افراد به صورت واقعی با یکدیگر آشنا شوند و معاشرت کنند. او قصد داشت همه در 60 ثانیه کارآفرین شوند و حس دوستی بین مردم ایجاد شود. ایربی‌ان‌بی یک وبسایت می‌باشد که کاربران می‌توانند خانه و محل اقامت خود را در هنگام مسافرت پیدا و اجاره نمایند. او معتقد است که یک بیزینس باید به حل مشکلات کمک کند و برای جامعه مفید باشد.

 

برایان چسکی و شرکت Airbnb

 

برایان چسکی، مرد تاثیرگذار سفرها

شکست از دیدگاه برایان چسکی یعنی ناامید شدن زودهنگام. مردم شکست می‌خورند چون زود ناامید می‌شوند. برای موفقیت در هر کاری باید از شکست‌ها نهراسید و به جلو بروید. همیشه ایده‌های ساختارشکن در همان ابتدا رد می‌شوند. همین ساختارشکن بودن به همراه پشتکار می‌تواند موفقیت‌های بزرگ را به وجود آورد. برایان چسکی، جف بیزوس را الگوی خود قرار داده است. او در این خصوص می‌گوید که جف بیزوس اهداف بلندمدتی دارد و این یکی از رموز موفقیت او می‌باشد.

یک راه برنده شدن در زمینه بیزینس این است که نسبت به رقبای خود اهداف بلندمدت‌تری داشته باشید و به جای تمرکز کردن بر رقبا، تمرکز خود را بر روی مشتریان خود بگذارید. یکی از اهداف بلند‌مدت برایان چسکی گسترش زمینه فعالیت شرکت در همه زمینه‌های مربوط به سفر می‌باشد و اینکه شرکت را به صورت گسترده مدیریت نماید. راز موفقیت انسان‌های بزرگ در نکات ریزی است که در کسب و کار و زندگی خود به کار می‌برند.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شغل شما بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه شما باشد، در حس و حال و موفقیت شما بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه‌مند هستید و تمایل دارید از تجربه کسانی که بیزینس آمازون را آغاز کرده‌اند مطلع شوید، مطالعه مقاله نتایج دوره آربی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برایان چسکی - بنیانگذار Airbnb

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3

تعداد امتیازها: 2

کلمات کلیدی
رموز موفقیت

نظرات کاربران

2 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط