رمزگشایی دستاوردهای افراد موفق دنیا با روش کار عمیق

  • 25 فروردين 1399
  • 2597
  • 10

 

راز موفقیت افراد موفق جهان چیست ؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می‌گویم.
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره رمزگشایی مسیر افراد موفق جهان صحبت کنم. به نظر تو راز موفقیت چیست؟ آنها چه کارهایی را انجام می‌دهند یا اصلا چه کارهایی را انجام نمی‌دهند که در شمار افراد مطرح و موفق جهان قرار می‌گیرند. هیچ مسیری از همان ابتدا کاملا مشخص و تعریف شده نیست. این تو هستی که با بررسی، یک مسیر را انتخاب میکنی و با طی کردن آن مسیر، با خیلی از کارها و نکات آشنا میشوی. پس به این فکر نکن که در ابتدا همه آیتم‌ها را مشخص کنی، بلکه به این فکر کن که با بررسی اولیه، قدم در مسیر بگذاری و آنچه لازم است را خودت تجربه کنی.

چگونه بهترین باشیم؟

بهترین بودن در زندگی از نظر تو چگونه معنا می شود؟ بی شک این موضوع در افراد مختلف تعبیرهای بسیار متفاوتی دارد. به نظر من برای بهترین بودن و مفید بودن در زندگی، لازم است علاوه بر بایدها، نبایدها را هم بشناسی و برای زمانی که برای انجام کارهایی صرف میکنی و ارزش و نتیجه‌ای که از آن کار دریافت میکنی، ارزش قائل باشی. بهترین بودن اصلا به معنای بدون هیچ عیب و نقصی بودن نیست، بلکه به معنای ساخت لایف استایل صحیح است که به بهبود و بهتر شدن زندگی تو کمک می کند و ممکن است جنبه های مختلف زندگی تو را شامل شود.

 

رمز موفقیت افراد

 

فاکتورهای مهم برای موفقیت

جهت تصمیم گیری در این خصوص که زمان خودت را برای شروع و مدیریت چه نوع فعالیتی صرف کنی تا به دستاوردهای مطلوب برسی، باید به تعدادی از فاکتورهای مهم توجه داشته باشی که در این ویدیو در خصوص آنها صحبت کرده‌ام که در عین سادگی، بسیار موثر و کارآمد هستند.
اگر همچنان تمایل داری درباره رمزگشایی مسیر افراد موفق، فاکتورها و فرمول‌های آنها بیشتر بدانی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نموده و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

 

آموزش فروش در آمازون

 

 شغلی که تو را از المان زمان و مکان جدا می کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای تو فراهم می کند، می توان در دسته بندی شغل های ایده آل قرار داد. مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می کنند. برای آشنایی با چنین شغلی مطالعه مقاله فروش در آمازون را به تو پیشنهاد می کنم.

رمزگشایی دستاوردهای افراد موفق دنیا با روش کار عمیق

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
لایف استایل

نظرات کاربران

10 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط