مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نظرات دانشجویان ورکشاپ آموزش آمازون - ترکیه

  • 911
  • 0

ورکشاپ آموزش آمازون و همراهی دانشجویان

نظرات دانشجویان ورکشاپ آموزش آمازون، شما را با این ورکشاپ بهتر و بیشتر آشنا می‌کند. این ویدئو مروری بر صحبت‌های دانشجویان حاضر در ورکشاپ حضوری در ترکیه می‌باشد که هر کدام از آنها نظرات خود را مطرح کردند. دوره آربی راهنمایی است جهت افزایش سرعت و کیفیت کار کسانی که مصمم به شروع این کسب وکار هستند تا به کمک آن در زمان و بسیاری از هزینه‌ها صرفه جویی کنند. ورکشاپ حضوری در ترکیه نیز بنابر علاقه و درخواست کاربران و دانشجویان سایت عزت خواه دات کام در نوامبر 2019 برگزار گردید که البته در حال حاضر نیز نسخه دانلودی ورکشاپ آموزش کسب و کار آمازون جهت تهیه افرادی که علاقه‌مند به حضور در این ورکشاپ بودند ولی نتوانستند به صورت حضوری شرکت کنند، آماده‌سازی شده است.

 

 

چگونه یک ورکشاپ آموزشی اثربخش می شود؟

امروزه برگزاری سمینارهای آموزشی در بخش های مختلف جهان، رواج یافته است. محوریت این سمینارها می‌تواند پیرامون موضوعات مختلفی باشد. بعضی از موضوع‌ها قابلیت برگزاری کلاس‌های حضوری را برای آموزش همه نکات دارند، بعضی کمتر و بعضی را می‌توان گفت این قابلیت را ندارند.
بیزینس آمازون از جمله مواردی است که به علت گستردگی نکات و تکنیک‌های لازم، نمی‌توان همه آنچه از ابتدا تا انتهای کار نیاز است را در چند جلسه حضوری، کامل بیان کرد و نیازمند یک مرجع و فایل‌های آموزشی است که فرد آن را گام به گام مشاهده کرده و مرور کند. از همه مهم‌تر در این حالت، قابلیت آپدیت و اضافه کردن فایل های آموزشی جدید و دسترسی افراد از سرتاسر جهان به آن وجود دارد اما نظرات دانشجویان ورکشاپ آموزش آمازون از زبان خودشان، می تواند راهنمای سایر علاقه‌مندان به این مسیر باشد.

فروشندگی در آمازون را چطور یاد بگیریم؟

نمی‌توان گفت که اصلا امکان برگزاری ورکشاپ و کلاس حضوری برای کسب و کار آمازون وجود ندارد. همانطور که در نوامبر 2019 ورکشاپ آموزش آمازون در ترکیه برگزار گردید که مدرس این ورکشاپ استاد حسین عزت خواه بودند و این ورکشاپ فرصتی را فراهم کرد تا افرادی که علاقه‌مند به ورکشاپ حضوری بودند، بتوانند استفاده کنند. البته آموزش جامع در خصوص فروش در آمازون را در دوره آربی می توانید، مشاهده و استفاده کنید. همچنین نسخه دانلودی ورکشاپ آمازون نیز اکنون در دسترس است.

دوره آموزش آمازون

همراهان و دانشجویانی که در ورکشاپ حضوری استانبول حضور داشتند، در این ویدئو از نظرات، تجربه‌ها، اقدامات و جایگاه خود در بیزینس آمازون صحبت می‌کنند و شما شاهد نظرات دانشجویان ورکشاپ آموزش آمازون هستید. نکته‌ای که شاید بیش از هر مورد دیگری مهم است و به آن تاکید دارند، این است که رسیدن به نتیجه ایده آل در این بیزینس نیازمند آموزش، تهیه شرایط لازم و صبور بودن است. آموزش را می توانید از طریق دوره آموزش فروش در آمازون تهیه کنید، شرایط لازم را می توانید از طریق سوال و ارتباط با تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام از آنها مطلع شوید و برای صبور بودن و تلاش کردن در این مسیر که البته با ساخت ذهنیت درست یک کارآفرین محقق می‌شود، دوره پاراسل زندگی در این خصوص تاثیرگذار است.

راهنمای کامل فروش محصول در آمازون

برای حضور در وبسایت بزرگ آمازون و ارائه محصول انتخابی خود جهت فروش، باید خودتان را با مجموعه‌ای از تکنیک‌های لازم جهت یک حضور قدرتمند و برند سازی آماده کنید تا به بهترین شکل در این فروشگاه آنلاین فعالیت کنید. ورکشاپ آموزش آمازون در ترکیه که اکنون هم نسخه دانلودی آن جهت تهیه افراد در دسترس است، شامل موضوعات تخصصی تر این کسب و کار از جمله روش صحیح انتخاب محصول از طریق بهترین نرم افزار موجود، بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی، ایجاد لیستینگ صحیح در وبسایت آمازون، ارائه روش های جدید و متفاوت برای یافتن محصول و... است و دوره آربی آموزش جامع و گام به گام فروش کالای فیزیکی در آمازون البته با محوریت خرید جنس از علی بابا در چین و ارسال به انبار آمازون می باشد.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

سیستم کسب درآمد از آمازون

هر مجموعه‌ای ممکن است سیستم مخصوص به خود را داشته باشد. آمازون هم از این مورد مستثنی نیست. برای کسب درآمد از این وبسایت باید سیستم آن را دانست، با آن آشنا شد و از نظرات دانشجویان این مسیر و افراد با تجربه استفاده کرد. شروع هر کاری با اطلاع و آگاهی از شرایط آن، بهتر پیش می‌رود. در مورد آمازون هم دقیقا همینطور است. باید با سیستم کسب درآمد آن آشنا شد و از راه و روش آن آگاه بود تا بتوان یک کسب و کار اینترنتی خوب را راه اندازی و مدیریت کرد.

جهت مشاوره رایگان قبل و بعد از تهیه دوره با تیم پشتیبانی مجرب و متخصص سایت عزت خواه دات کام، می‌توانید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی17 و پنجشنبه از ساعت 9 الی 13 از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما و 00989017261256 (واتساپ و تلگرام) با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید، سوالات خود را مطرح نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-workshop-turkey-comments
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط