Alexa Certify
اطلاعیه مهم: بزودی افزایش قیمت 30درصدی محصولات سایت را در پیش داریم. علاقمندان هم اکنون می توانند محصولات سایت را با قیمت های قبلی تهیه کنند.

چالش های فروش در آمازون - بخش چهارم

  • 2009
  • 1

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

جهت مطالعه بخش اول این مقاله (چالش های فروش در آمازون) کلیک نمایید.

جهت مطالعه بخش دوم این مقاله (چالش های فروش در آمازون) کلیک نمایید.

جهت مطالعه بخش سوم این مقاله (چالش های فروش در آمازون) کلیک نمایید.

 

با دوره جامع فروش در آمازون میلیاردر شوید

 

8. چگونه می‌توان در دوره آربی شرکت کرد؟

برای شرکت در دوره آربی اینجا کلیک نمایید. اگر از ایران هستید، می‌توانید با کارت‌های بانکی عضو شتاب مبلغ دوره را پرداخت نمایید و اگر هم در خارج از ایران هستید می‌توانید با استفاده از پی پال، مبلغ را پرداخت کرده و وارد دوره آربی شوید. در دوره آربی صفر تا صد مسیر راه‌اندازی و ساخت یک بیزینس در وبسایت آمازون آموزش داده شده است و بیش از 70 درس وجود دارد که هر چیز اصلی که شما در این مسیر نیاز دارید به صورت ساده آموزش داده می‌شود. شما به تنهایی می‌توانید مسیر کسب و کار آمازون را با استفاده از تجربه کردن، خودتان یاد بگیرید اما زمان زیادی برای شما به طول می‌انجامد زیرا خیلی از موارد را باید تست کنید. در بیزینس، شما می‌توانید خیلی موارد را تست کنید ولی برای شما هزینه زیادی خواهد داشت.

شروع هر کسب‌و‌کار نیاز به داشتن یک سری اطلاعات پایه دارد و پس از آن برای موفق شدن در بیزینس باید نکات ریز و نحوه حل کردن مشکلات را بدانید. مطمئناً برای هر بیزینسی می‌توانید اطلاعات ابتدایی را با جستجو در اینترنت به دست بیاورید اما برای آگاه شدن از نکات جزئی باید از تجربه و دانش فردی استفاده کرد که خودش به اندازه کافی در این حوزه تخصص و تجربه داشته باشد. این مسئله برای افرادی که دانش زبان انگلیسی آنها در سطوح پائین است اهمیت بیشتری می‌یابد. در دوره آربی نه تنها نکات مورد نیاز فروشندگان برای راه اندازی بیزینس فروش کالای فیزیکی در وبسایت آمازون به طور واضح توضیح داده می‌شود بلکه مانع زبانی را از سر راه برداشته و ویژه فارسی زبانان تهیه شده است.  

 

چالش های فروش در آمازون - بخش چهارم

 

چرا بهتر است برای شروع کسب و کار در آمازون دوره آربی را تهیه نماییم؟

برای مثال برای ساخت کمپین‌های تبلیغاتی باید بودجه‌ای قرار دهید. مثلاً بودجه 30 دلاری به صورت روزانه تا متوجه شوید چه کارهای دیگری باید انجام دهید که آن را بهتر نمایید. اگر بخواهید روش‌های مختلف را تست نمایید شاید لازم باشد چندین هزار دلار پرداخت کنید تا برای مثال بفهمید بهترین روش تبلیغات پی پی سی چیست یا بهترین روش عنوان نویسی چیست و... اگر بخواهید همه این‌ها را خودتان تجربه کنید یک زمان طولانی نیاز دارد. مثل این می‌ماند که تصمیم بگیرید خودتان ریاضی یاد بگیرید و بگویید نیازی به معلم، مدرس و دانشگاه ندارید و خودتان کتاب‌هایی را تهیه می‌کنید و می‌خوانید. این کار امکان پذیر است اما هزینه و زمان زیادی باید پرداخت کنید. بنابراین در دوره آربی شما می‌توانید صفر تا صد فروش در آمازون را یاد بگیرید و نیازی نباشد که همه چیز را تست کنید. چون حداقل چند سال زمان می‌برد که خودتان اطلاعات دوره آربی را به دست آورید.

 

صفر تا صد فروش در آمازون

 

9. اگر محصولی که می‌خرید بازدید زیادی دارد یا به اصطلاح مشتری و خواهان زیادی دارد ولی در یک بازه زمانی طولانی به فروش برسد، آیا باز هم سودی برای شما دارد؟ این گونه وقت شما تلف نشده است؟

شما می‌توانید کار و فعالیت خود را ادامه دهید و در ابتدا فعالیت در آمازون می‌تواند به عنوان شغل دوم یا سوم شما شروع شود و زمانی که شما را به درآمد دلخواهتان رساند، شغل اول خود را ترک نمایید و زمان خود را برای کسب و کار آمازون بگذارید. اگر در این زمینه خیلی احساس خطر می‌کنید این راهی است که می‌توان به شما پیشنهاد کرد. درنظر بگیرید که به طور مثال 20 هزار دلار برای یک سال در آمازون سرمایه گذاری کردید. اگر محصول خوبی پیدا کنید و بتوانید آن را به روش خوبی به فروش برسانید، حدوداً به همان اندازه باید در آن یک سال سود داشته باشید. حال در نظر می‌گیریم چون شما تجربه کمتری دارید ضعیف‌تر عمل می‌کنید و 10 یا 8 هزار دلار سود می‌کنید و در نهایت، سال دیگر این موقع 28 هزار دلار خواهید داشت.

 

چالش های فروش در آمازون - بخش چهارم

 

در خصوص شروع کسب و کار آنلاین خود تحقیق کنید

اگر کسب و کاری بهتر از این سراغ دارید، آن را انجام دهید ولی اگر فکر می‌کنید این یکی از بهترین راه‌ها است و به وسیله آن می‌توانید به سود خوبی برسید باید همه‌ی این موارد را به عنوان یک بیزینس من در طولانی مدت ببینید. اگر سال اول که وارد این بیزینس می‌شوید 20 هزار دلار خود را به 30 هزار دلار تبدیل کردید، شما کم کم در حال یادگیری مسیر هستید و سال دیگر احتمال اینکه آن را 2 برابر کنید وجود دارد و سال‌های بعدی هم به همین طریق. ولی برای مثال اگر در بورس سهامی را خریدید و 8 هزار دلار سود کردید، سال دیگر نمی‌توانید تغییرات زیادی در آن ایجاد نمایید چون در انتها پول شما دست خود شما نمی‌باشد و یک کمپانی دیگری تصمیم می‌گیرد که چه انتخاب‌هایی را انجام دهد تا به شما سود بیشتری تعلق گیرد. یا اگر در بانک سرمایه گذاری کنید سود شما یک عدد ثابتی است و شما نمی‌توانید آن عدد را مثلاً 4 برابر کنید. پس اگر قدرت ریسک دارید و می‌خواهید کسب و کاری را خودتان شروع کنید، آمازون می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد ولی باز هم این شما هستید که باید تحقیق کنید و بهترین و منطقی‌ترین تصمیم را بگیرید.

 

چالش های فروش در آمازون - بخش چهارم

 

10. اگر آمازون بستر خوبی است، چرا شرکت‌های چینی که شما از آنها محصول می‌خرید، خودشان به طور مستقیم محصول خود را در آمازون به فروش نمی‌رسانند تا سود بیشتری داشته باشند؟

تعداد زیادی از تولیدی‌ها و کارخانه‌های خیلی کوچک در چین اجناس خود را در آمازون می‌فروشند ولی تعداد آن‌ها نسبتاً کم است. اینکه چرا همه کارخانه‌ها این کار را انجام نمی‌دهند، اگر کمی فکر کنید جواب آن را متوجه می‌شوید. فرض کنید یک کارخانه 600 کارمند دارد و میزان تولید خیلی بالایی دارد. طبیعتاً ترجیح می‌دهد که با هزار مشتری سر و کار داشته باشد که هر کدام از آنها حدقل 1000 کالا می‌خرند. زیرا مقیاس و اندازه کار آنها خیلی بزرگ است و طرح بیزینسی شرکت آنها بی تو بی است یعنی بیزینس تو بیزینس. در نتیجه آنها به سراغ آمازون نمی‌روند و کار مهمتری دارند. این سؤال مثل این می‌ماند که بگویید چرا یک کمپانی بزرگ، یک مغازه افتتاح نمی‌کند تا اجناس خود را بفروشد! خب مسلماً آن کمپانی بزرگ این کار را به کسی می‌سپارد که در این زمینه تخصص دارد و کار می‌کند.

تصمیم بگیرید و اقدام نمایید

در دنیا و بیزینس حرفه‌ای هر کس کاری را انجام می‌دهد که آن کار را بلد است. یک نفر مارکتینگ بلد است، فرد دیگری تولید و.... ترکیب کردن این کارها و انجام آنها توسط یه فرد یا یک کارخانه فقط به ضرر شرکت‌ها می‌باشد. آن شرکت‌ها ترجیح می‌دهند با تعدا کمی از افراد و مشتری‌ها صحبت کنند که تعداد خرید و سفارش بالایی دارند. آن‌ها کارخانه هستند و به دنبال سفارشات بالا و درآمدهای بالا هستند. ولی خب افراد زیادی از کشور چین یا از کشورهای دیگر در حال فعالیت در آمازون هستند. این بستری است که فراهم شده است و افراد زیادی می‌توانند وارد این کسب و کار بشوند. اگر شما تمایل ندارید وارد این بیزینس شوید، این انتخاب شما است. بنابراین بهتر است به جای پرداختن به حاشیه و زمان گذاشتن برای حساب و کتاب‌هایی که سودی ندارند، در زمینه کسب و کاری که به آن علاقه دارید و تحقیقات لازم را انجام دادید، قدم بگذارید و مصمم پیش بروید تا بعد از رسیدن به استقلال مالی بتوانید آرامش بیشتری در زندگی تجربه نمایید. یکی از بهترین لذت‌های فوتبال این است که شما خود در زمین فوتبال بازی کنید.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-sales-challenges-part4

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
جمشید
جمشید در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و درود بی پایان
بسیار عالی و کارساز
من مصمم شده ام و حتما این کار را انجام خواهم داد البته دنبال مبلغ مورد نظر برای خرید آربی هستم.
که این هم محقق خواهد شد.
آرزوی بهترین ها را با تمام وجود برای شما دوستان خوب دارم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما جمشید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. امیدواریم به زودی شما را در گروه دانشجویان موفق دوره آربی ببینیم. چنانچه برای خرید و تهیه دوره آربی نیاز به راهنمایی دارید، می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط