افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب موفقیت با فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
با وجود آمازون، تبدیل شدن به یک خرده‌فروش آنلاین آسان‌تر از هر زمان دیگر شده است. آمازون تنها در ایالات متحده ماهانه به 5/2 میلیون مشتری خدمات ارائه می‌دهد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 3.4k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
کسب موفقیت با فروش در آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

 این مقاله جزئیات صفحه فروشندگان آمازون، اینکه دقیقاً این صفحه چیست و چگونگی شروع به کار در آمازون را بیان می‌کند. به علاوه، راه‌های پیدا کردن محصولات برای فروش در آمازون، فروش در آمازون به‌عنوان یک فروشنده معمولی به جای یک فروشنده تجاری، هزینه فروش در آمازون و در آخر مقایسه اینکه فروش در آمازون بهتر است یا eBay را نشان خواهیم داد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه در آمازون فروشنده شویم

با وجود آمازون، تبدیل شدن به یک خرده فروش آنلاین آسان‌تر از هر زمان دیگر شده است. آمازون تنها در ایالات متحده ماهانه به 5/2 میلیون مشتری خدمات ارائه می‌دهد. بالغ بر بیست سال صرف اعتمادسازی نسبت به آمازون شده است که به‌فروش سریع کالای شما کمک می نماید. به دلیل ارائه خدمات شایان توجهی همچون ارسال توسط آمازون (FBA) و صفحه فروشندگان آمازون (Amazon Seller Central) می‌توانید تمام کسب‌وکار خود را به صورت اتوماتیک به پیش ببرید. این مقاله جزئیات صفحه فروشندگان آمازون، اینکه دقیقاً این صفحه چیست و چگونگی شروع به کار در آمازون را بیان می‌کند. به علاوه، راه‌های پیدا کردن محصولات برای فروش در آمازون، فروش در آمازون به‌عنوان یک فروشنده معمولی به جای یک فروشنده تجاری، هزینه فروش در آمازون و در آخر مقایسه اینکه فروش در آمازون بهتر است یا eBay را نشان خواهیم داد.

 

چگونه در فروش خود در وبسایت آمازون موفق شویم؟

 

صفحه فروشنده آمازون (Amazon Seller Central) چیست؟

صفحه فروشنده آمازون، یک ابزار جانبی برای فروشندگان معمولی آمازون و فروشندگان تجاری است تا بتوانند محصولات خود را فهرست و سود حاصل از آنها را کنترل کنند. آسان‌ترین راه برای اتصال به صفحه فروشندگان آمازون رفتن به این آدرس https://sellercentral.amazon.com است. برای فروش در آمازون، باید حساب صفحه فروشندگان آمازون را ثبت کنید. خوشبختانه، یک دستورالعمل خوب داریم که می‌توانید آن را بخوانید و برای راه‌اندازی حساب فروش آمازون استفاده کنید.

 

مقاله پیشنهادی: چگونه می توان در آمازون سلر شد؟

فروشنده آمازون

 

چطور می‌توانیم کالاهای خود را در آمازون بفروشیم؟

تقریباً امکان فروش هر چیزی در صفحه فروشندگان آمازون وجود دارد. آمازون کاتالوگی را با میلیون‌ها محصول ارائه می‌دهد. برخی از این کالاها، محصولات جدید از  برندهای بزرگ هستند. سایر محصولات، کالاهای دست دوم، کالاهای کلکسیونی و صنایع دستی را شامل می‌شود. خریداران آمازون می‌توانند هر محصولی از قبیل کتاب، بازی‌های ویدئویی و حتی قایق خرید کنند. آسان‌ترین راه شروع فروش کالا در آمازون، فروش آیتم‌هایی است که در خانه مورد استفاده‌ قرار نمیگیرند. در واقع، بسیاری از فروشندگان از این طریق اقدم کرده‌اند. می‌توانید کتاب‌هایی را که خوانده‌اید، کلکسیون‌های قدیمی و حتی وسایل الکترونیکی که دیگر استفاده‌ای از آنها نمی‌کنید را در آمازون بفروشید. به‌علاوه، نه تنها می‌توانید به عنوان یک فروشنده محصولات خود را در صفحه فروشندگان آمازون بفروشید، بلکه می‌توانید از طریق تجارت داخلی آمازون، اعتبار کسب کنید.

روش‌های پیدا کردن محصول برای فروش در آمازون

روش‌های بسیاری برای پیدا کردن محصول و فروش آنها در آمازون وجود دارد. در اینجا چند روش تأمین کالا ذکر می‌شود:

  • خرید و فروش همزمان خرده فروشی

محصولاتی را از فروشگاه‌های خرده‌فروشی به قیمتی کمتر از آنچه در آمازون ارائه شده است، می‌خرید و دوباره همان کالا را در آمازون می‌فروشید. این روش دردسرهایی دارد اما به سرمایه‌گذاری اندکی نیاز دارد.

  • خرید و فروش همزمان آنلاین

محصولاتی را از وبسایت‌های تجارت الکترونیک که قیمتی کمتر از قیمت موجود در آمازون دارند را می‌خرید و دوباره در آمازون به‌فروش می‌رسانید. این روش نیز شبیه به خرید و فروش هم زمان خرده فروشی، دردسرهایی دارد اما به نسبت بهتر است.

  • عمده فروشی

این روش نیز شبیه به خرید و فروش هم زمان است به جز اینکه کالاهای تخفیف خورده را به صورت عمده می‌خرید تا در آمازون بفروشید. این روش کمی آسان‌تر از خرید و فروش هم زمان خرده فروشی است و در نهایت هم سودآور است.

  • برند اختصاصی

در این روش می‌توانید برند محصولات خود را بسازید و فهرست جدیدی در آمازون ایجاد کنید. از این راه، درآمد ثابت و غیرمستقیم خواهید داشت. در رابطه با این روش موارد بسیاری را باید یاد گرفت، اما در نهایت احتیاج به زمان کمتر و سوددهی بیشتری دارد و به طور بالقوه رقبای کمتری دارید.

چگونه در آمازون برند اختصاصی داشته باشیم؟

شاید داشتن برند خصوصی در آمازون به نظر سخت برسد اما در عمل بسیار آسان است. یک پروسه چهار مرحله‌ای برای فروش محصولات با برند خودتان وجود دارد.

1 . تحقیق محصول:

با استفاده از نرم‌افزارهای تحقیق محصول آمازون، محصولات سودآور را پیدا ‌کنید.

2 . تأمین کالا:

زمانی که محصول مناسبی را برای فروش در آمازون پیدا کردید، باید یه سازنده و تأمین‌کننده پیدا کنید.

3. محصولات خود را ارائه دهید:

زمانی که کالاهای شما به مرکز ارسال آمازون رسیدند، شروع به تبلغ محصول خود کنید.

کسب درآمد از طریق برند اختصاصی در آمازون

برند خصوصی آمازون به‌طور چشم‌گیری سودآور است. این معیارها را در نظر بگیرید: کالایی که دارای برند خصوصی است و تحقیقات لازم برای آن صورت گرفته باشد، به‌طور میانگین ماهانه بین 250 تا 300 واحد فروش دارد. هر واحد فروخته شده، پس از کم کردن هزینه‌های آمازون، تبلیغات و هزینه اصلی کالا، 8 تا 15 دلار سود دارد. به این نتیجه می‌رسیم که محصول دارای برند خصوصی به‌طور میانگین هر ماه 2000 دلار تا 4500 دلار به‌دست می‌آورد. تصور کنید زندگی شما با 2000 دلار درآمد اضافه چگونه خواهد شد؟ با 4500 دلار چطور؟ این مبلغ فقط به یک محصول مربوط می‌شود. من بالغ بر 200 واحد محصول در آمازون دارم که 40 عدد از آنها محصولات داری برند خصوصی هستند و همین برگ برنده من است! در صورتی که تمایل دارید در مورد برند خصوصی آمازون اطلاعات بیشتری یاد بگیرید، از ویدیوهای رایگان ما استفاده کنید.

آیا می‌توان به عنوان فروشنده معمولی در آمازون فروشنده شد؟

بله، می‌توان از طریق صفحه فروشندگان آمازون به‌عنوان فروشنده معمولی، در آمازون محصولات را به فروش رساند. لازم نیست یک مجموعه تجاری داشته باشید. فقط کافی است ثبت مالیات را به همان طریق قبل، انجام دهید. اما همه مراحل از طریق مدارک شناسایی انجام می‌پذیرد. دو نوع فروشنده در آمازون وجود دارد. نخست، فروشندگان معمولی که فروش در آمازون را بیشتر به عنوان یک سرگرمی انجام می‌دهند تا برای کسب سود یا به‌عنوان یک حرفه. به‌طور کلی، فروشندگان معمولی ماهانه کمتر از 40 آیتم را به فروش می‌رسانند. گروه دوم، فروشندگان حرفه‌ای هستند که به صورت حرفه‌ای محصولات را می‌فروشند. معمولاً این افراد فروشندگان برند خصوصی یا عمده‌فروشان هستند که ماهانه بیش از 40 محصول را می‌فروشند.

 

مقاله پیشنهادی: فروشنده موفق آمازون

بسته بندی محصولات آمازون

 

فروشنده معمولی در آمازون

برای یک فروشنده معمولی شدن در آمازون، هزینه پیش‌پرداختی وجود ندارد. فقط باید ثبت‌نام کنید. به هر حال، زمانی که فروشی صورت می‌گیرد، علاوه بر هزینه‌های فروش معمولی آمازون، شما یک دلار هزینه پرداخت می‌کنید. به‌عبارت دیگر، به‌عنوان فروشنده حرفه‌ای، باید ماهانه 40 دلار پرداخت کنید تا یک فروشنده حرفه‌ای باشید. دیگر لازم به پرداخت هزینه یک دلار نیست. به این خاطر است که اگر قصد فروش بیش از 40 کالا در ماه را دارید، باید تصمیم بگیرید یک فروشنده حرفه‌ای شوید.

فروش در آمازون بهتر است یا eBay؟

گرچه از لحاظ تجربیاتی که من به‌دست آورده‌ام آمازون و eBay مزیت‌های منحصربه‌فرد خودشان را دارند اما آمازون سود آورتر است. با این وجود، اگر فروشنده برند خصوصی در آمازون هستید، این قابلیت وجود دارد که تنها با یک محصول، 2000 دلار به‌دست آورید. همچنین، مزیت‌های دیگری، همچون پایگاه خرید بزرگتر و در حقیقت دو برابر بزرگتر از پایگاه eBay، جذب مشتری، امکان استفاده از لیست موجود و سایر مزیت‌ها را ممکن می‌سازد. همچنین، خدمات FBA آمازون نیز فروش در آمازون را آسان‌تر می‌سازد.

ارسال توسط آمازون یا FBA چیست؟

FBA آمازون همان ارسال اتوماتیک توسط آمازون است. FBA خدمتی است که آمازون ارائه می‌دهد تا به فروشندگان کمک کند از طریق شبکه مرکز ارسال، کالاهایشان را انبار، انتخاب، بسته‌بندی و ارسال کنند. به‌علاوه، همه این موارد با هزینه اندکی انجام می‌شود. در واقع، هزینه واقعی ذخیره و ارسال کالا از طریق شبکه FBA آمازون، هزینه کمتری را نسبت به ارسال کالا توسط خودتان در بر می‌گیرد چرا که آمازون هزینه ارسال کاملاً پایینی دارد. همه محصولاتی که از طریق FBA آمازون به فروش رسانده‌اید، نشان Prime می‌گیرند. به این معنا که محصولات شما از همه مزیت‌های Prime استفاده می‌کنند، در نتیجه از ارسال 2 تا 3 روزه کالا، جذب مشتری بالا و شانس بهتر دیده شدن در صفحه محصولات آمازون بهره‌مند می‌شوند.

با شرکت کردن در دوره آربی، بیزینس آمازون را بصورت تخصصی با کسب دانش و مهارت‌های لازم فرا بگیرید.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/get-success-by-selling-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
سما گفته:
۰ | ۰

مطلب خوبی بود.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما سما عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ابراز لطف و رضایت شما همواره برای ما قابل احترام است و از اینکه شاهد این دستاورد بزرگ هستیم، بسیار خشنودیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط