وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

با عزت‌ خواه‌ دات‌ کام پله های آمازون را بالا برویم

توضیحات کوتاه :
در آمازون روش های مختلفی برای فروش کالا وجود دارد. اما یکی از بهترین روش‌ها فروش از طریق برند خصوصی است که در این مقاله سعی داریم شما را با این روش آشنا کنیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.1k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
با عزت‌ خواه‌ دات‌ کام پله های آمازون را بالا برویم

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله قصد داریم موضوع محصولات برند خصوصی و فروش آنها در آمازون بپردازیم. به همین خاطر با مگان که یکی از افراد موفق در این زمینه است گفت و گو کرده‌ایم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه با محصولات برند خصوصی در آمازون درآمد زایی کنیم

در آمازون روش های مختلفی برای فروش کالا وجود دارد. اما یکی از بهترین روش‌ها فروش از طریق برند خصوصی است که در این مقاله سعی داریم شما را با این روش آشنا کنیم.

نگاهی به فعالیت یکی از افراد موفق در زمینه برند خصوصی

در این مقاله قصد داریم موضوع محصولات برند خصوصی و فروش آنها در آمازون بپردازیم. به همین خاطر با مگان که یکی از افراد موفق در این زمینه است گفت و گو کرده‌ایم.

 

با عزت خواه دات کام 24 ساعته کسب درآمد کنید

 

مصاحبه با یکی از افراد موفق آمازون

سلام مگان! لطفاً کمی از خودت و فعالیتت برای ما بگو. من یک شغل تمام وقت دارم و البته صاحب یک پسر کوچک هم هستم. سال 2016، بیزینس برند خصوصی را شروع کردم و در کنارش یک کانال در یوتیوب راه اندازی کردم که در آن مطالب تکمیلی مانند اقدامات و اشتباهاتی که در مسیر کاریم انجام داده بودم را به مردم نشان می‌دادم.

علت علاقه تو به بیزینس برند خصوصی چیست؟

من دنبال بیزینس های کوچکی بودم که بتوانم چند سال به عنوان پروژه جانبی روی آنها کار کنم. من قبل از آن هم چند کار دیگر انجام داده بودم ولی هیچ کدام به نتیجه نرسیده بود. تا این که ابتدا در اینترنت چیزهایی در مورد برند خصوصی دیدم. آنجا بود که تصمیم گرفتم این کار را شروع کنم. من تقریباً در همان زمان و کمی قبل از شروع این بیزینس، کانالی در یوتیوب راه انداختم، چون می‌دانستم که اگر به دنبال نتیجه متفاوتی هستم، پس باید کار متفاوتی را شروع کنم و مسئولیت آن را کامل به عهده بگیرم.

لطفاً کمی درباره کارکرد برند خصوصی در آمازون صحبت کن

به طور کلی، برند خصوصی به محصولی گفته می‌شود که تحت نام یک خرده فروش و نه سازنده، فروخته می‌شود. بنابراین فروشندگان برند خصوصی، ابتدا محصول مورد نظر را انتخاب می‌کنند و برای ساخت آن با تولید کننده قرارداد می‌بندند و آن را با برند خودشان می‌فروشند. محصولاتی که برند خصوصی دارند را می‌توانید هم در خرده فروشی‌های معمولی، فروشگاه‌های آنلاین یا مثل مورد من در پلتفرم آمازون بفروشید. من برای فروش محصولاتم از سرویس FBA آمازون استفاده کردم. در این سرویس، محصولات در مرکز ارسال آمازون نگهداری می‌شود و وقتی مشتری، کالایی را در وب سایت می‌خرد، آمازون به جای من، آن را از انبار بر می دارد، بسته بندی می‌کند و به نشانی مشتری می‌فرستد.

 

موفقیت در آمازون

 

چند ساعت در هفته را به بیزینس برند خصوصی اختصاص می‌دهید؟

من هر هفته 15 ساعت از وقتم را صرف خصوصی کردن برند و کانال یوتیوبم می‌کنم. البته این کار را بیشتر، شب‌ها انجام می‌دهم. من هم باید به کار تمام وقتی که دارم رسیدگی کنم و هم به خانواده‌ام. به همین خاطر گاهی اوقات برای این که به همه کارها برسم، فشار زیادی به خودم وارد می‌کنم. من هر روز صبح ساعت 5 از رختخواب بلند می‌شوم، یعنی تقریباً یک ساعت و نیم زودتر از بقیه. شب‌ها بعد از این که پسرم به رختخواب رفت، هر کاری که از صبح مانده را انجام می‌دهم و به کارهای مربوط به گروهم رسیدگی می‌کنم. خوشبختانه می‌توانم کارم را از خانه هم انجام بدهم، بنابراین حتی می‌توانم هنگام صرف نهار هم ویدئوهای یوتیوبم را آپلود کنم.

بیزینس برند خصوصی چقدر برای شما هزینه داشت؟

من حدود 5000 دلار برای این کار سرمایه گذاری کردم که شامل نرم افزار، هزینه LLC، تولید و ارسال محصولات، طراحی برند و هزینه‌های آمازون بود.

چه مدت طول کشید تا از این بیزینس به سود برسید؟

از آنجایی که می‌توانم محصولاتم را در انبار نگه داری کنم، ماهانه حدود 4000 دلار فروش دارم. حاشیه سود این مبلغ، بدون درنظر گرفتن هزینه‌ها، حدود 30 درصد است، پس من در ماه بیش از 1000 دلار سود می‌کنم. حدود 10 هفته طول کشید تا اولین محصولم را کامل بفروشم. این روند تا یک سال اول بیزینس ادامه داشت که البته منطقی است. من به تازگی فروش دومین محصولم را شروع کرده‌ام، اما هنوز یک ماه کامل از آن نگذشته است.

با این حال من هنوز به سودآوری این کار زیاد فکر نمی‌کنم، چون هر پولی را که به دست می‌آورم، مستقیماً برای سفارش محصولات جدید به کار می‌گیرم. من به این کار به عنوان یک شغل دوم نگاه می‌کنم و تا چند سال آینده، انتظار درآمدزایی و کسب سود از آن ندارم. من با این استراتژی دیگر مطمئنم کاری که انجام می‌دهم کاملاً هوشمندانه است، حتی با اینکه انجام آن چند سال طول بکشد. در حقیقت من دنبال کسب سریع درآمد نیستم.

 

افراد موفق

 

تا امروز، کدام قسمت این بیزینس برای شما لذت بخش تر بوده است؟

من قطعاً تحقیق درباره محصول را بیشتر از هر کار دیگری دوست دارم. من از جستجو محصولات و این که می‌توانم آنها را به نام خودم بفروشم لذت می‌برم.

به نظر شما، ویژگی‌های شخصیتی افراد، تاثیری در موفقیت آنها در این کار دارد؟

من در این بیزینس یا FBA آمازون با افراد مختلفی رو به رو می‌شوم. تجربه به من نشان داده است که افراد از هر قشری که باشند می‌توانند در این مدل کسب و کار به موفقیت دست یابند. در این بیزینس هم مانند سایر کسب و کارها، افراد ممکن است ابتدا کمی احساس ناامنی کنند، چون شاید تضمینی برای موفقیت خود نمی‌بینند، اما به نظر من در هر کسب و کاری این حس تردید وجود دارد.

درحال حاضر چه اهدافی را برای بیزینس برند خصوصی دنبال می‌کنید؟

من امیدوارم بتوانم تعداد محصولاتی که با برند خصوصی می‌فروشم را به ده عدد افزایش بدهم و برند دیگری هم بتوانم ایجاد کنم. همچنین دنبال این هستم که برای توسعه این بیزینس، بیرون از مجموعه آمازون، شریکی پیدا کنم. با این حال هنوز از آینده این کار کاملاً مطمئن نیستم.

به کسانی که تازه به دنبال شروع این بیزینس هستند، چه توصیه‌ای می‌کنید؟

حرفی که من از مردم زیاد می‌شنوم این است "می‌ترسم اشتباه کنم" و من همیشه در جواب به آنها می گویم "در این مسیر حتماً اشتباه خواهید کرد. پس از آن نترسید، چون غیرقابل اجتناب است. با آغوش باز از اشتباهاتتان استقبال کنید و مطمئن باشید موفقیت در انتظارتان است". همانطور که دیدید، مگان کار خود را با جدیت دنبال می‌کند. او همزمان  بیزینس خصوصی کردن برند را دنبال می‌کند، از فرزندش نگهداری می‌کند و یک شغل تمام وقت دارد. او توانسته است همه این کارها را با هم انجام دهد و این شگفت انگیز است. در این مصاحبه چند نکته جالب وجود دارد که به آن‌ها می‌پردازیم:

برای موفقیت باید مستمر تلاش کنید

مگان در ابتدای راه، انتظار کسب درآمد و سود آوری زود هنگام نداشت. او می‌دانست که برای کسب درآمد منفعل، نباید منفعل بود! بنابراین تلاش خود را به کار بست. او در حال حاضر، برای ساخت برند سرمایه گذاری کرده است و می‌تواند پس از آن با کمترین زحمت، درآمد زیادی کسب کند.

برند خصوصی نیاز به سرمایه قبلی دارد

برای خرید محصول و انجام بیزینس برند خصوصی، نیاز به سرمایه قبلی دارید. از این مطلب می‌توان دو نکته جالب برداشت کرد. یکی این که اگر در انتخاب محصول دقت نکنید، با ریسک از دست دادن سرمایه مواجه خواهید شد. نکته دوم این که اگر این کار به درستی انجام شود، درآمدتان در هر ساعت بیشتر و بیشتر خواهد شد. در حقیقت با انتخاب درست، به جای فروش وقت، محصولتان را خواهید فروخت و راندمان کاریتان افزایش خواهد یافت.

 

کسب درآمد دلاری از وبسایت آمازون

 

آمازون با مدیریت موجودی شما، فروش محصولات برند خصوصی را آسان کرده است

مگان اوایل از انجام این کار می‌ترسیده است. او می‌گوید: "فکر این که گاراژ منزلم را با صدها قلم جنس پر کنم و بعد بخواهم آنها را بفروشم و ارسال کنم به نظرم احمقانه و وقت گیر بود. اما با استفاده از سرویس FBA آمازون، دیگر نیازی به پشت سر گذاشتن این مراحل نیست". در این مقاله، نمونه‌ای از موفقیت در آمازون را در قالب فروش برند خصوصی دیدیم. اگربه دنبال اطلاعات بیشتری در این زمینه و روش فروش کالا در آمازون هستید، می توانید در دوره آربی شرکت کنید. مطالب این دوره آموزشی توسط استاد حسین عزت خواه به زبان فارسی تهیه شده است.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/step-up-to-the-success-of-amazon-with-ezzatkhah-company
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رامین
رامین گفته:
۰ | ۰

متاسفانه یکی از ایراد هایی که پلتفرم های ایرانی مثل دیجی کالا و بامیلو دارند این است که سرویسی مثل fba آمازون ندارند و برای فروش محصول خود مجبوری که کالاهایت را ابتدا به انبار بفرستی بعد آنها کالا را بسته بندی می کنند و برای مشتری ارسال می کنند که این باعث درد سر هم برای مشتری هم برای خریدار میشود که محصول خیلی دیر به دستش میرسد. ولی با سرویس FBA آمازون دیگه نیازی نیست که هی بخوای پنل کاربریت رو برسی کنی ببینی سفارشی برات ثبت شده یا نه. همونطور که خود آقای عزت خواه هم گفتند این نوع پلتفرم ها اتوماتیک نیستند و باید مدام خودت بسته بندی و ارسال را انجام بدهی.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ممنون از اینکه نظرات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک می گذارید. اتوماتیک کردن کارها امروزه یکی از عوامل مهم موفقیت در هر بیزینسی می باشد که باعث می شود سرعت پیشرفت افزایش یابد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط