مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چالش های فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
یکی از طرز فکرهای اشتباهی که درباره کسب و کارهای آنلاین وجو دارد این است که بیشتر افراد فکر می‌کنند که کار بسیار راحت و آسانی می‌باشد. در صورتی که این نگرش اشتباه است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 5.1k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
چالش های فروش در آمازون

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که فروش در آمازون و کسب درآمد از آن کاری راحت یا دشوار است. همچنین سؤال‌های زیادی را در این زمینه مورد بررسی قرار داده و به آنها پاسخ می‌دهیم که تا حد زیادی به ابهامات و سؤالات افرادی که تمایل دارند وارد کسب و کارهای آنلاین مانند فعالیت و فروش در آمازون بشوند، پاسخ داده شود.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

آیا هر کسی می‌تواند کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کند؟

یکی از طرز فکرهای اشتباهی که درباره کسب و کارهای آنلاین وجود دارد این است که بیشتر افراد فکر می‌کنند کار بسیار راحت و آسانی می‌باشد. در صورتی که این نگرش اشتباه است. ممکن است شنیده باشید که افرادی ماهیانه 10 هزار، 20 هزار یا 50 هزار دلار از اینترنت کسب درآمد می‌کنند. این اعداد ممکن است برای افراد زیادی به خصوص کسانی که کارمند هستند یا حتی در مشاغل مختلف دیگر، اعداد بزرگی باشد. این افراد وقتی چنین مبالغی را می‌شنوند تنها یک تئوری دارند که همه این‌ها نادرست است و امکان‌پذیر نمی‌باشد. در چندین مقاله قصد داریم بررسی کنیم که فروش در آمازون و کسب درآمد از آن کاری راحت یا دشوار است. همچنین سؤال‌های زیادی را در این زمینه مورد بررسی قرار داده و به آنها پاسخ می‌دهیم که تا حد زیادی به ابهامات و سؤالات افرادی که تمایل دارند وارد کسب و کارهای آنلاین مانند فعالیت و فروش در آمازون بشوند، پاسخ داده شود.

 

در آمازون فعالیت کنیم

 

1. آیا فعالیت و فروش در آمازون راحت است و همه می‌توانند به درآمدهای بالا برسند؟

این کار امکان‌پذیر است ولی نه برای همه. زیرا افراد با همان شخصیت، باورها، اعتمادبه‌نفس و تئوری که سال‌ها زندگی کرده‌اند، می‌خواهند یک کسب و کار جدید را راه‌اندازی نمایند و به درآمدهای میلیاردی برسند. شروع هر بیزینس و کسب و کاری در هر زمینه‌ای سخت است حتی افتتاح یک رستوران یا مغازه. برای شروع هر کاری باید ابتدا به یک کارآفرین تبدیل شوید. اگر این نکته را ندانید و نسبت به مدیریت بیزینس خود آگاه نباشید، شما بازنده می‌شوید. شما باید ابتدا شخصیت یک کارآفرین را بسازید. اگر برای مثال سال‌ها کارمند بودید و اکنون قصد دارید با همان لایف‌استایلی که سال‌ها پیش رفته‌اید و با همان باورها یک بیزینس جدید را شروع کنید، قبل از اینکه بدانیم بیزینس شما در چه زمینه‌ای می‌باشد کاملاً قاطع به شما می گوییم که با شکست مواجه می‌گردید.

 

مقاله پیشنهادی: پیش نیازهای ذهنی فروش در آمازون

چالش های فروش در آمازون

 

پس باید بدانید زمانی که در مسیر کارآفرینی قدم می‌گذارید، اینکه ابتدا این شخصیت را بسازید خیلی مهمتر از آن است که شما می‌خواهید چه کاری را انجام دهید. پس ابتدا باید به شخصیت کارآفرین تبدیل شوید، بدانید به چه شکل تصمیم‌گیری کنید، قدرت ریسک‌پذیری داشته باشید و... . خیلی از افراد قصد دارند وارد یک بیزینس شوند ولی می‌خواهند همان ابتدای کار صددرصد مطمئن باشند که موفق می‌شوند و به درآمد بالایی می‌رسند ولی چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. اگر بیزینسی را انجام می‌دهید باید ریسک این کار را هم بپذیرید. هیچ بیزینسی را نمی‌توانید شروع کنید که صددرصد به شما سود بدهد و کاملاً تضمینی باشد. شما در حال راه‌اندازی کسب و کار هستید، ممکن است رقابت وجود داشته باشد، قوانین عوض شود، اجناس شما گم شود و اتفاقات دیگری پیش آید که هیچ‌کسی از آنها خبر ندارد.

 

چالش‌های فروش در آمازون

 

پس توجه داشته باشید که ابتدا شخصیت کارآفرین را درون خود بسازید و بعد وارد بیزینس شوید. این موضوع نه تنها برای بیزینس‌های آنلاین بلکه برای تمام بیزینس‌ها صدق می‌کند. این را در ذهن خود ثبت نمایید که ابتدا باید به یک کارآفرین تبدیل شوید. برای خواندن کتاب و یادگیری مهارت‌های جدید اقدام نمایید. باید شخصیت خود را تغییر دهید و اگر با همان شخصیت دیروز خود وارد بیزینس شوید با شکست مواجه می‌گردید. یکی از دلایلی که افراد در بیزینس‌های آنلاین با شکست روبه‌رو می‌شوند، این است که متأسفانه گمان می‌کنند این کار ساده و راحت است. درآمد 100 هزار دلار در ماه امکان‌پذیر است اما نه برای همه، برای کسی که بتواند باورهای خود را تغییر دهد، آن‌ها را به 100 هزار دلار برساند، بتواند بیزینس خود را به اندازه این مبلغ کنترل نماید، روش‌های مارکتینگ را یاد بگیرد، بازار را درک کند، با مشتری خوب رفتار کند، محصول خوبی انتخاب کند، برند خود را بسازد و... . اگر این موارد را رعایت کنید حتی به درآمد بیشتر از این مقدار هم می‌رسید.

 

مقاله پیشنهادی: ایده‌ های فروش در آمازون

اصول کسب و کار آمازون

 

برندهای معروفی که در دنیا ساخته می‌شوند را افراد خاص و عجیبی نمی‌سازند. بیزینس اصولی دارد که اگر آنها را یاد بگیرید و اجرا کنید، موفق می‌شوید. فرقی نمی‌کند در چه زمینه‌ای، پایه‌های بیزینس یکسان است. بعضی از بیزینس‌ها قابلیت رشد بالایی دارند مانند بیزینس‌هایی که با تکنولوژی در ارتباط هستند. به این علت که از المان زمان و مکان آزاد هستند. در بیزینس‌های آنلاین می‌توانید به صورت 24 ساعته کسب درآمد کنید و از المان مکان هم آزاد گردید. مانند آمازون که در خیلی از کشورها مغازه دارد، مغازه‌ای که کارمند ندارد و 24 ساعته هم باز می‌باشد. کمی رویایی است ولی امکان پذیر است. مانند سایت آمازون و سایت‌های دیگری که در این زمینه‌ها فعالیت می‌کنند و این ویژگی‌ها را دارند و امکان‌پذیر است که شما با این بیزینس به درآمد ماهیانه 10 میلیون دلار برسید. ولی برای مثال فردی که یک مغازه در یک شهر دارد و مشتری‌های او فقط آدم‌های آن شهر هستند، ممکن است به چنین درآمدی نرسد چون سقف آن کمتر است. اگر بیزینس فیسبوک، گوگل و... را مطالعه کرده باشید متوجه می‌شوید که این کار امکان‌پذیر است.

 

چالش های فروش در آمازون

 

امروزه تعداد علاقه‌مندان به کسب و کارهای آنلاین در حال افزایش است. با وجود اینکه گزینه‌های بسیاری برای دوستداران کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد اما افراد بسیاری به سراغ پلتفرم فروش در آمازون می‌روند. اگر نگاهی دقیق به پیشینه آمازون بیندازیم که تنها در چند دهه توانسته است به این حجم از موفقیت برسد و در نقاط بسیاری از جهان فعالیت‌های خود را گسترش دهد متوجه خواهیم شد که آمازون بهترین گزینه برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی است. اگر قرار باشد پا در عرصه جدیدی بگذاریم و امیدار باشیم در آینده نزدیک موفقیت‌های شگرفی را به وجود آوریم چه بهتر است گزینه‌ای را انتخاب کنیم که خودش الگوی موفقیت باشد. میلیونها فروشنده به خاطر سهولت و ارائه برنامه‌های ویژه و منحصربه‌فرد آمازون وارد حوزه فروشندگی در آمازون شده‌اند و تعداد بسیاری با عملکرد خوب خود توانسته‌اند عنوان بست سلر آمازون را کسب کنند. پس چرا شما نباید به گزینه فروشندگی در آمازون فکر کنید؟

 

چالش های فروش در آمازون

 

2. آیا کسب و کار آمازون با چند کلیک انجام می‌شود؟

مسلماً نه. شما باید تعداد زیادی المان را یاد بگیرید تا بتوانید یک عدد محصول خود را در آمازون به فروش برسانید. ابتدا باید قوانین آمازون را یاد بگیرید، اکانت خود را بسازید، محصول خوبی را انتخاب کنید، با کارخانه‌ها در تماس باشید، محصول خود را از چین یا هر کشور دیگری خریداری نمایید و آن را به کشوری که می‌خواهید فروش در آن انجام شود، بفرستید و بعد از آنکه محصول به مقصد رسید تازه کار شما شروع می‌شود. باید یک لیست برای آن تهیه نمایید، یک سری عکس از آن بگیرید و یک سری عنوان و توضیحات برای آن بنویسید. پس از این کار به موضوع تبلیغات می‌رسید و باید بررسی کنید به چه شکل می‌توانید بهترین روش تبلیغات را پیدا نمایید، تبلیغات خود را بهینه سازید، اگر کمپین‌های پی‌پی‌سی در آمازون می‌سازید، بتوانید بهترین کمپین را بسازید تا پول خود را هدر ندهید. بعد از آن اگر مشتری ناراضی بود باید بتوانید مشکل او را حل کنید. پس چیزهای خیلی زیادی باید یاد بگیرید.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

جهت مطالعه بخش دوم این مقاله (چالش های فروش در آمازون) کلیک نمایید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-sales-challenges
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
حمید گفته:
۰ | ۰

چالش ها خیلی زیاد شد. کلا کارآفرین شدن آدم خودش رو نیاز داره و به درد همه نمی خوره. بعضیا فقط برای کارمندی ساخته شدن.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما حمید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش مستمر مجموعه عزت خواه دات کام در جهت هر روز بهتر شدن است و همراهی و نظرات شما، این هدف و تلاش ما را تکمیل می‌کند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط