مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ترفندهای فروش در اینستاگرام - اینستاگرام بهترین بستر برای تبلیغ برند و فروش محصولات

توضیحات کوتاه :
ترفندهای فروش در اینستاگرام به شما کمک می نمایند که بهتر بتوانید محصولات خود را در این شبکه بزرگ و جهانی به نمایش بگذارید و با دیده شدن، کسب و کار خود را رونق دهید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 13

  • 2.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
ترفندهای فروش در اینستاگرام - اینستاگرام بهترین بستر برای تبلیغ برند و فروش محصولات

 

خلاصه ای از مقاله

ترفندهای فروش در اینستاگرام کدامند؟ یادگیری این ترفندها چه کمکی به فروش بهتر محصول می کند؟ با همه گیری تلفن های هوشمند و در دسترس بودن اینترنت، شبکه های اجتماعی رونق فراوانی گرفته اند و اینستاگرام در صدر این شبکه های محبوب قرار دارد. شما با فراگیری ترفندهایی می توانید محصولات خود را به راحتی برای میلیونها انسان در سراسر جهان به نمایش بگذارید. فرصتی که هیچ کسب و کاری نباید آن را از دست بدهد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چگونه می توان از اینستاگرام برای تبلیغ برند و فروش خود استفاده کرد؟

ترفندهای فروش در اینستاگرام را می توانید در این مقاله فرا گیرید. آیا دوست دارید محصولات و نام تجاری شما توسط افراد بیشتری دیده شود، مشتریانی که واقعاً با نام تجاری شما ارتباط برقرار می کنند و محبوبیت بالایی کسب کرده و حقوق دریافت کنید ؟ اگر چنین است، پس اینستاگرام طلسم جادوی شماست.

اکنون که اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر ماهانه دارد که این تعداد بیشتر از توئیتر است، بسیاری از بیزینس ها در حال یافتن راه هایی برای تعامل با جامعه اینستاگرام و به دست آوردن مشتریان بیشتر هستند.

اما فقط اعداد نیستند که باید به آنها اهمیت دهید. هدف اصلی، افرادی هستند که از اینستاگرام استفاده می کنند.

 

مدیریت حرفه ای بیزینس خودتان را یاد بگیرید

 

ترفندهای فروش در اینستاگرام و تبدیل خریداران منفعل به مشتریان وفادار

بسیاری از خریداران برای خرید خود به شبکه های اجتماعی مراجعه می کنند. بنابراین شبکه اجتماعی اینستاگرام به تبدیل خریداران منفعل به مشتریان با اعتماد به نفس کمک می کند.

اگر تازه وارد دنیای اینستاگرام شده اید، جای نگرانی نیست. هر آنچه برای بازاریابی برند خود در اینستاگرام باید بدانید در اینجا آورده شده است و اگر شما تازه وارد نیستید، ما با ترفندهای فروش در اینستاگرام که معمولاً نمی بینید شما را نیز تحت پوشش قرار می دهیم.

 

ترفندهای فروش اینستاگرامی

 

1. جداسازی حساب شخصی از حساب تجاری خود در اینستاگرام

یکی از اولین ترفندهای فروش در اینستاگرام، جداسازی حساب شخصی از حساب بیزینسی شماست. اگر برای رونق کسب و کار خود از اینستاگرام استفاده می کنید، حساب کاربری شما باید از حساب شخصی شما جدا باشد.

بخاطر داشته باشید که بازاریابی مربوط به مخاطبان است و مربوط به شما نیست، بنابراین عکسهای سلفی و عکسهای سفر شخصی خود را در صفحه شخصی خود منتشر کنید. آنها مربوط به مشتریان شما نیستند و فروشی برای شما ایجاد نمی کنند!

در واقع، شما باید به ندرت در صفحه تجاری خود ظاهر شوید. ابتدا، در اینجا به چگونگی بهینه سازی حضور حرفه ای در اینستاگرام برای جذابیت بیشتر مشتری، می پردازیم.

2. برای افزایش بازدید به سایت خود پیوندی اضافه کنید

در اینستاگرام، شما فقط یک فرصت دارید که مستقیماً یک کلیک را به وب سایت خود هدایت کنید. صفحه شما مکانی است که پیوند شما در آن قابل کلیک است، درست زیر نام و توضیحات در بالای صفحه اینستاگرام شما. همیشه پیوند به فروشگاه آنلاین خود یا یک صفحه فرود هدفمند را در این نقطه قرار دهید.

این ترفند فروش در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر زیاد در رونق کسب و کار شما دارد.

3. با یک نام و عکس مشخص قابل شناسایی باشید

اگر این قطعات به راحتی در کنار هم قرار نگیرند تا نشان دهند مارک تجاری شما کاملاً چیست، تمام تلاش شما در اینستاگرام بی فایده است. نکته اصلی این است که قابل شناسایی باشید! نام اینستاگرام را با نام کسب و کار خود در کانال های دیگر رسانه های اجتماعی، یکسان یا مرتبط با آن انتخاب کنید.

تصویر پروفایل خود را نیز ثابت نگه دارید. تمام تعاملات شما در اینستاگرام با تصویر کوچک عکس نمایه شما همراه خواهد بود. مطمئن شوید که چیزی قابل تشخیص و حرفه ای است!

قبل از اینکه افراد در اینستاگرام شما دنبال کنند، باید روی نمایه شما کلیک کنند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که آخرین چیزی که مردم قبل از تصمیم به دنبال کردن شما می بینند، یک بیوگرافی جذاب و آموزنده است.

آنها را از ارزش و محتوایی که به زندگی آنها اضافه می کنید متقاعد سازید. این ترفندهای فروش در اینستاگرام در عین سادگی می توانند کسب و کار شما را رونق دهند.

4. نام تجاری خود و شرح مختصری از آنچه را که واقعاً انجام می دهید، ذکر کنید

یکی دیگر از ترفندهای فروش در اینستاگرام این است که نام تجاری خود را ساده و جذاب نگه دارید و از لحن فروش پرهیز کنید. اینستاگرام یک فرهنگ منحصر به فرد است که متفاوت از فروشگاه آنلاین شما یا حتی سایر سایت های رسانه های اجتماعی شماست.

یک بیوگرافی بسازید که مورد توجه جامعه مورد نظر شما قرار گیرد و صدای تصاویری را که قصد دارید به اشتراک بگذارید منعکس کند. کلمات کلیدی و هشتگ ها واقعاً اهمیتی نخواهند داشت، زیرا هنگام استفاده از بیوگرافی قابل جستجو نیستند.

5. ایجاد پست های محبوب در اینستاگرام

تا به حال شنیده اید که یک عکس از هزار کلمه ارزش بیشتری دارد، بنابراین بیایید از این قدرت و ترفند برای فروش در اینستاگرام و جذب بیشتر مشتری استفاده کنیم.

در حقیقت ، 90٪ اطلاعات منتقل شده به مغز ما بصری است. بنابراین بیایید دنیای بصری دوست داشتنی و موثر اینستاگرام را مهار کنیم و چند عکس از محصولات را ارسال کنیم که واقعاً فروش دارند!

اما به یاد داشته باشید گرچه اینستاگرام مملو از خریداران است اما لزوماً مقصد خرید نیست.

6. برای جلب توجه به فرهنگ اجتماعی اینستاگرام از فروش سخت پرهیز کنید

خریداران هنگام در نظر گرفتن خرید، از نفوذ شدید رسانه های اجتماعی خبر می دهند. در حالی که تاثیرگذارترین افراد در رسانه های اجتماعی، دوستان آنها هستند. 38٪ معتقدند که تحت تأثیر رسانه های اجتماعی یک مارک هستند و 35٪ تحت تأثیر خرده فروشان در شبکه های اجتماعی قرار دارند. بنابراین نام تجاری شما در اینجا بسیار تأثیر دارد!

7. محصولات خود را با عکس های خلاقانه و حرفه ای تبلیغ کنید

قدرت عکس های محصول همیشه برای خرید آنلاین ضروری بوده و بستر بصری اینستاگرام این قدرت را به سطح بالاتری می رساند! 67٪ از مصرف کنندگان تصاویر دقیق را نسبت به اطلاعات محصول یا حتی رتبه بندی سایر مشتریان، برای خرید خود بسیار ارزشمند می دانند.

اینستاگرام یک بازار اجتماعی است که ترافیکی را که به فروش تبدیل می شود، هدایت می کند که این کار با رعایت ترفندهای فروش در اینستاگرام، راحت تر می گردد.

در نظر بگیرید که برند شما مانند اینستاگرام برای برقراری رابطه و فرهنگ در بین دنبال کنندگان شما در شبکه های اجتماعی است. این کار را درست انجام دهید، زیرا پیروان شما وقتی آماده خرید هستند به شما مراجعه می کنند زیرا از قبل با شما در ارتباط بوده اند.

در عین حال که کالاهای خود را به رخ می کشید، زیبایی برند خود را نیز به نمایش بگذارید.

8. ابعاد و اندازه های عکس در اینستاگرام را در نظر بگیرید

از انتشار تصاویر بی کیفیت که امتیازات حرفه ای شما را کاهش می دهد، خودداری کنید. این مورد یکی از مهم ترین ترفندهای فروش در اینستاگرام می باشد زیرا کاربران ابتدا تصاوری شما را می بینند و بعد به دنبال محتوا می گردند.

قالب اینستاگرام به طور خودکار تصاویر شما را در یک قاب با ابعاد مشخص جای می دهد. هنگام انتخاب عکس، شکل مربع را در نظر بگیرید، تا جذابیت کامل عکس شما حفظ گردد.

اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما منعکس کننده حرفه ای بودن است. این بدان معنی است که آنها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

  • فیلترها : با رنگ ها و الگوها بازی کنید تا تصویری منحصر به فرد و هنری بسازید.
  • سبکی: تصاویر روشن، 24٪ بیشتر از تصاویر تاریک لایک ایجاد می کنند.
  • رنگ غالب: تصاویر با رنگ آبی به عنوان رنگ غالب، 24٪ بیشتر از تصاویر قرمز لایک می خورند و تصاویر با یک رنگ غالب، 17٪ افزایش لایک ها را مشاهده می کنند.

از آنجا که حساب اینستاگرام شما یک بازار فروش مستقیم نیست، اگر می خواهید دنبال کنندگان در این بازار جا بیفتند، باید بر ارزش افزودن تمرکز کنید و به دنبال جذابیت باشید. ترفند نهایی فروش در اینستاگرام برای جذابیت بیشتر، استفاده از عکس های سبک زندگی است!

 

ترفند های فروش در اینستاگرام

مقاله پیشنهادی: 5 راهکار موثر برای افزایش فروش اینترنتی

عکس سبک زندگی چیست؟

از زمینه ها، صحنه ها و مدل های الهام گرفته از زندگی برای افزودن یک سناریو به محصول خود استفاده کنید تا کاربران بتوانند به عنوان مثال تصور کنند که این گوشواره ها در گوش چه زیبایی دارند یا آن چکمه های کوهنوردی را که از لجن عبور می کنند تجسم کنند.

از نظر بازاریابی، با ارائه نه تنها محصولات، بلکه فرهنگ و سبک زندگی پیرامون آنها، ارزش برند خود را تقویت می کنید. یعنی احساسات مرتبط با نام تجاری. این یکی از ترفندهای فروش در اینستاگرام است که اهمیت آن زیاد مورد توجه قرار نگرفته است.

9. تبلیغات و اطلاعیه های اختصاصی را به دنبال کنندگان ارائه دهید

همپوشانی متن به شما امکان می دهد تبلیغات خود را دقیقاً روی عکس قرار دهید که یک روش شیک و بصری برای اعلام فروش و تخفیف است.

یکی دیگر از ترفندهای فروش در اینستاگرام که کمتر به آن توجه می شود، برچسب جغرافیایی در بالای عکس می باشد. این برچسب، موقعیت و مکانی (خیابان ، شهر یا کشور) را که شما قرار دارید به کاربران نشان می دهد.

این ویژگی به درستی در اینستاگرام تعبیه شده است. برچسب های جغرافیایی به مشتریان بالقوه اطلاع می دهند که برای یافتن محصولات شما و خرید به کجا می توانند مراجعه کنند. به علاوه، می توانید به وفاداری محلی ضربه بزنید.

بسیاری از مارک ها با استفاده از برچسب های جغرافیایی برای به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی و دعوت از پیروان نزدیک به این منطقه، از اینستاگرام برای تبلیغ رویدادها استفاده می کنند.

10. با ترفندهای فروش در اینستاگرام، دنبال کنندگان بیشتری جذب کنید

حتی اگر تصاویر فوق العاده ای ارسال می کنید، به یک استراتژی نیاز دارید تا مردم حتی آنها را ببینند و شروع به دنبال کردن شما کنند. در اینجا چند روش برای رشد لیست پیروان و نشان دادن نام تجاری خود به طرفداران بالقوه وجود دارد:

1. هشتگ ها را برای بهتر دیده شدن خود اضافه کنید

یکی از ترفندهای فروش در اینستاگرام هشتگ ها هستند. هشتگ ها تنها راه برای افزایش ماندگاری پست های اینستاگرامی شما هستند. آنها پست های شما را با هم به اجتماعات مرتبط شده با یک کلمه کلیدی تبدیل می کنند و برای همیشه قابل کشف هستند. اکثر پست ها حداقل یک هشتگ (88٪) را شامل می شوند، اما زیاده روی در این کار ظاهری نامرتب ایجاد می کند.

2. هشتگ خود را ایجاد کنید

ایجاد یک هشتگ منحصر به فرد، تمام محتوای شما را در یک مجموعه قابل جستجو آسان قرار می دهد. بعلاوه، کاربران می توانند برچسب بی نظیر شما را بر روی عکسهای خود قرار دهند.

3. با مشتریان خود تعامل داشته باشید

شما محتوا را به اشتراک گذاشته اید و در حال افزایش تعداد طرفداران خود هستید، اما چگونه می توان آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کرد؟ با درگیر شدن!

اگر یک عکس اینستاگرام با 10،000 دنبال کننده به اشتراک گذاشته شود، به طور متوسط 331 مورد تعامل به دست می آورد. این در مقایسه با توییتر آماری سرسام آور است که به ازای هر 10 هزار دنبال کننده که این توییت را مشاهده می کنند، فقط 7 تعامل را دریافت می کند.

 

محتوای جذاب برای اینستاگرام

 

اینستاگرام با از بین بردن شکاف بین خریداران و فروشندگان آنلاین، فرصتی را برای ارتقاء خدمات مشتری، دریافت بازخورد مستقیم از مصرف کنندگان و ایجاد روابطی فراهم می کند که بازدیدکنندگان را به مشتریان وفادار تبدیل می کند.

11. با برگزاری مسابقات در اینستاگرام، ارتباط خود را با کابران مستحکم تر نمایید

یکی دیگر از ترفندهای فروش در اینستاگرام، برگزاری مسابقه است. کسب و کار شما از مسابقات چه نتیجه ای می گیرد؟ خوب، شما پیروان بیشتری کسب می کنید، تعامل را افزایش می دهید و به وفادارترین مصرف کنندگان خود پاداش می دهید.

اینستاگرام با 17 برابر جذابیت بیشتر از فیس بوک، به مکانی بی نظیر و ایده آل برای اجرای مسابقات تبدیل شده است. در حقیقت، 70٪ از کاربران اینستاگرام قبلاً در یک مسابقه شرکت کرده اند یا گزارش داده اند که شرکت می کنند.

12. موفقیت خود در اینستاگرام را برای ادامه رشد اندازه گیری کنید

به جذب مداوم مشتریان جدید ادامه دهید. تنها راه برای ادامه بهینه سازی اینستاگرام و حفظ رشد، وقت گذاشتن برای تجزیه و تحلیل موفقیت های خود، تحقیق در مورد مخاطبان و تکرار محتوای مفید است.

 

موفقیت در اینستاگرام

مقاله پیشنهادی: روش های جذب مشتری و افزایش فروش

13. تراکم را پیگیری کنید تا برنامه های خود را بهینه کنید

این معیار به شما روزها و زمانهایی که کاربران شما معمولاً با پستهای شما درگیر می شوند را نشان می دهد. دانستن اینکه فالوورهای شما در چه ساعاتی فعال هستند، به شما کمک می کند تا یک برنامه بهینه سازی ارسال را تنظیم کنید که لایک و نظر شما را به حداکثر برساند.

14. برای رشد بیزینس خود اهداف واقع بینانه تعیین کنید

به یاد داشته باشید که ماهیت اجتماعی اینستاگرام برای افزایش جنبه های نامشهود بازاریابی مانند وفاداری به خریدار، ارزش ویژه برند و ارزش کاربر در طول زندگی کار می کند.

جامعه و انجمن های برند شما به اندازه محصولات شما مهم هستند و اینستاگرام ابزاری برای ارتقا هویت آن برند است. برند شما بدون داشتن مشتری هیچ ارزشی ندارد.

فراگیری ترفندهای فروش در اینستاگرام، به شما کمک می نماید که بهتر دیده شوید و مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود جذب نمایید. بیزینس های بزرگ به خوبی از پتانسیل های این شبکه اجتماعی جهانی آگاه هستند و با دانش و اطلاعات کافی از آن در راه رشد بیزینس خود استفاده می نمایند.

 

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره خرید از علی بابا و فروش در آمازون ، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sales-tricks-on-instagram
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط