موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

پیشرفت هر روزه آمازون ، تعهد به مشتریان

خلاصه اخبار :
ما هر روز در آمازون از خود می پرسیم: « چگونه می توانیم این محصول، این خدمات یا این تجربه را برای مشتریانمان بهتر کنیم؟ » ما همواره به دنبال راه هایی برای به چالش کشیدن خودمان و بهبود نحوه ارائه خدمات، پشتیبانی از کارکنان و تسریع در روند نوآوری هستیم. این طرز فکر ریشه در فرهنگ ما دارد، بنابراین هر روز به دنبال پیشرفت و تعهد بیشتر نسبت به پایداری هستیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.33

تعداد امتیازها: 6

  • 725
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
پیشرفت هر روزه آمازون ، تعهد به مشتریان

 

شیوه آمازون برای تعهد بیشتر به مشتریان


این سفر برای رسیدن به پایداری بیشتر در هر سازمانی ساده نیست. برای شرکتی با ابعاد و حیطه کاری آمازون، این چالش بزرگی است. اما در آمازون، از چالش های بزرگ هراسی نداریم. ما نوآوری و ابداع می کنیم. اکنون همه پاسخ ها را در اختیار نداریم، اما می دانیم که همین حالا باید اقدام کنیم.

در ادامه به نکات اصلی گزارش پایداری اشاره می کنیم، که جزئیات تعهد ما نسبت به مشتریان، افراد و سیاره زمین را نشان می دهد. ما با کمک « تعهد اقلیمی » توجه صدها نفر را به بحران اقلیمی جلب کردیم تا چالش های کربن زدایی اقتصاد برطرف شوند.

« تعهد اقلیمی » یک تعهد برای رسیدن به میزان انتشار کربن خالص صفر تا سال 2040 است – یعنی 10 سال زودتر از قرارداد پاریس. 253 شرکت به عنوان امضا کننده تعهد اقلیمی به آمازون پیوستند که این سبب افزایش بیش از 700 درصدی امضاها نسبت به سال قبل شد. امروزه این تعهد بیش از 300 امضا کننده از 51 صنعت و 29 کشور دارد.

 

پیشرفت هر روزه آمازون

 


آمازون میلیون ها بسته از طریق راهکار حمل و نقل پایدار تحویل داد


بیش از 100 میلیون بسته در سراسر اروپا با ناوگان بیش از 3000 ون برقی و سایر وسایل نقلیه با انتشار گاز صفر به درب منزل مشتریان تحویل داده شدند. به علاوه، بیش از یک و نیم میلیون بسته نیز در امریکای شمالی با وسایل نقلیه برقی تحویل مشتریان داده شدند. در ماه جولای، اعلام کردیم که وسایل نقلیه متداول ما از ریویان در بیش از دوازده شهر در سراسر امریکا راهی جاده ها شده اند که شروع کار هزاران مورد دیگر در بیش از 100 شهر تا پایان سال 2022 را نشان می دهد.


فراهم کردن قدرت تصمیم گیری برای خرید به مشتریان


در کل برنامه دوستانه تعهد اقلیمی، ما به مشتریان در امریکا و اروپا کمک می کنیم تا محصولات پایدارتری را بیابند و خریداری کنند. از آنجایی که ما برنامه دوستانه تعهد اقلیمی را در سال 2020 شروع کردیم، تعداد محصولات موجود در این برنامه از 75000 به بیش از 250000 رسیده است. بیش از 370 میلیون واحد در برنامه دوستانه تعهد اقلیمی به دست مشتریان رسانده شد و ما از 20 مدرک پایداری شخص ثالث جدید در این برنامه استقبال کردیم.


آمازون و پیشرفت به سمت تعهد انرژی 100% تجدیدپذیر


ما به انرژی تجدید پذیر 85% رسیدیم. با 274 پروژه با انرژی تجدیدپذیر که اعلام شد، آمازون بزرگترین خریدار انرژی 100% تجدید پذیر در جهان تا سال 2025 بود – پنج سال قبل از هدف اصلی ما تا سال 2030. امروزه آمازون 310 پروژه انرژی تجدیدپذیر در 19 کشور دارد.


سرمایه گذاری در شرکت های موفق برای رسیدن به اقتصاد کم کربن


با بودجه دو میلیاردی برای تعهد اقلیمی، آمازون در 13 کشور سرمایه گذاری کرد تا به پایداری در زمینه های حمل و نقل، هوانوردی، باربری، بسته بندی، کشاورزی و فناوری کمک کند. امروزه آمازون در مجموع روی 18 شرکت سرمایه گذاری کرده است، شامل شرکت های ریویان، ردوود متریالز، ترنتاید، کربن کیور، فاچاما، اینفینیوم، زیرو آویا، بتا تکنولوژی، ION انرژی، CMC، رزیلینت پاور، هیپو هاروست، آموجی، امبینت فوتونیک، برایم استون، ورن و اخیرا، الکتریک هیدروژن و سان فایر.

 

آمازون و تعهد به مشتریان

 


کمک آمازون برای کربن زدایی بخش های غیر قابل توقف


ما به تفاهم نامه خریداران هوانوردی پایدار پیوستیم و به یکی از اعضای گروه تامین بودجه برای سرمایه گذاری و اطلاع رسانی به بازار در حمایت از سوخت هوانوردی پایدار پرداختیم. ما به راه اندازی برنامه « صاحبان بار برای شناورهای گسیل صفر » (coZEV) در انستیتوی آسپن کمک کردیم. با کمک coZEV، آمازون از دستورالعمل های افزایش دسترسی پذیری فناوری ها و سوختهای با گسیل صفر کمک می کند. همچنین ما یک عضو بخش خصوصی در ائتلاف پیشتازان هستیم تا به کربن زدایی صنایع کشتیرانی کمک کنیم.


جوامعی که به آنها خدمت رسانی می کنیم تحت حمایت ما هستند


ما برای 28 فاجعه طبیعی کمک رسانی کردیم و از سال 2017 بیش از 18 میلیون کمک اقلام اضطراری و مواد مصرفی داشته ایم. به علاوه، ما در آینده به دنبال ارائه برنامه هایی هستیم که شامل آموزش علم، فناوری، مهندسی و ریاضی (STEM) و کسب مهارتها باشند. «مهندس آینده آمازون» یکی از برنامه های علمی ما برای آموزش کامپیوتر از دوران کودکی تا فعالیت حرفه ای در سراسر جهان است، که در سال 2021 تعداد دانش آموزان آن به 8/1 میلیون نفر رسید.

آمازون برنامه «بودجه سرمایه مسکن» را راه اندازی کرد، که یک تعهد 2 میلیارد دلاری برای حفظ و ایجاد بیش از 20000 خانه قابل تامین در سه مجتمع بود، که تعداد زیادی از کارکنانمان در آنجا زندگی می کردند: منطقه پوجت ساند ایالت واشینگتون؛ واشینگتون دی سی؛ آرلینگتون، ویرجینیا؛ و نشویل، تنزاس.


آمازون امنیت و پایداری نحوه بسته بندی خود را بهبود بخشید


« بسته بندی بی زحمت و آسان بازشو » (FFP) یک برنامه طراحی شده برای ارائه بسته بندی پایدار است که به راحتی قابل باز کردن، کاملا قابل بازیافت و قابل ارسال بدون نیاز به محافظت بیشتر است.

با تلاش های جمعی، ما از مصرف بیش از 30000 تن پلاستیک در امریکای شمالی اجتناب کردیم در اروپا، برای سفارش های ارسال شده از مراکز پردازش کالا از کیسه های پلاستیکی یک بار مصرف به کیسه های کاغذی قابل بازیافت و پاکت های مقوایی روی آوردیم. در استرالیا، همه بالشتک های هوای یکبار مصرف را با ماده کاغذی 100% قابل بازیافت تعویض کردیم تا از کالاها در حین ارسال محافظت شود.


آمازون ضایعات غذایی را به حداقل رساند و مواد غذایی را به نیازمندان اهدا کرد


آمازون متعهد به کاهش ضایعات غذایی به اندازه 50% در سراسر امریکا و اروپا تا سال 2030 است. برای رسیدن به این هدف، ما سیستم های مدیریت موجودی غذایی خود را بهینه سازی می کنیم تا ضایعات از ابتدا به حداقل برسند و روش های اجتناب از دفن زباله را در اولویت قرار می دهیم.

ما 85 میلیون پوند مواد غذایی، معادل با بیش از 70 میلیون وعده غذایی را در امریکا از طریق Feeding America وقف کردیم و در اروپا نیز بیش از 4000 تن مواد غذایی اهدا شد، معادل با 10 میلیون وعده غذایی. برای غذاهایی که قابل وقف نیستند، از فرآیندهایی استفاده می کنیم تا از دفن زباله اجتناب شود، مثل کمپوست و گوارش بی هوازی.

 

آمازون و پیشرفت همه جانبه آن

 


AWS بر انرژی و کارایی آب در مراکز داده متمرکز است


AWS بر کارایی و نوآوری مداوم در سراسر زیرساخت جهانی خود متمرکز است تا یک کسب و کار پایدار را برای مشتریان و سیاره به وجود بیاورد. پردازشگرهای AWS Graviton3 به جدیدترین نسل پردازشگرهای Graviton طراحی شده توسط AWS تبدیل شدند و موارد مبتنی بر Graviton3 از حدود 60% انرژی کمتر برای همان عملکرد نسبت به ابر محاسباتی الاستیک آمازون غیر Graviron (Amazon EC2) استفاده می کردند.

به علاوه AWS راهبردهایی را پیاده سازی کرده است، مثل خنکسازی تبخیری، تصفیه آب در محل و سیستم های آب بازیافتی برای خنکسازی. به عنوان مثال، تا حدود 96% کل آب خنک کننده مصرف شده از مراکز داده AWS در یک مجتمع به کشاورزان منطقه ارسال می شود تا به رشد محصولاتی مثل ذرت، دانه سویا و ارزن کمک شود.


کاهش میزان انتشار کربن در یک دوره رشد سریع


حتی با وجود آن که مقیاس کسب و کار ما در سرعت بی سابقه ای افزایش پیدا کرد تا مطابق با نیازهای مشتریان در دوران پاندمی باشد، اما شاهد 9/1 درصد کاهش در میزان کربن منتشر شده بودیم.

با سرمایه گذاری در محصولات و خدمات جدید، اهمیت میزان کاهش انتشار کربن کمتر می شود، به طوری که مطابق با نیازهای مشتریان بوده و به هدف کربن خالص صفر برسد. ما برای چالش های بزرگ تلاش می کنیم و فرهنگ نوآوری و تیم پر تلاش ما از دانشمندان و متخصصان پایداری به حفظ تعهد ما در دستیابی به میزان انتشار خالص صفر تا سال 2040 کمک می کنند.

 

تعهد به مشتریان

 


مسیر پیش رو


اجرای پایداری دیگر یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است. توجه بیشتر به تغییرات اقلیمی نیازمند اقدامات بی سابقه در همه صنایع و جوامع خواهد بود. ما این موضوع را تشخیص داده و درک می کنیم که روش های انجام کسب و کار اثراتی فراتر از شرکت ما دارند. بدون اتلاف زمانی، ما برای حفظ محیط زیست برای مردم و جوامع تلاش می کنیم، هم اکنون و هم در آینده.


کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در آموزش فروش در آمازون ارائه می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-progress-commitment
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط