افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

مزایای آمازون به کارمندان خود برای تردد با دوچرخه

خلاصه اخبار :
آمازون قصد دارد برای آن دسته از افرادی که در ایالات متحده به صورت مکرر در تردد هستند مزایای جدیدی در نظر بگیرد که شامل هزینه های نگهداری و اجاره دوچرخه و ... می شود که در واقع اعطای مزایای جدید آمازون به کارمندانی است که با دوچرخه به محل کار تردد می کنند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.75

تعداد امتیازها: 8

  • 885
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
مزایای آمازون به کارمندان خود برای تردد با دوچرخه

 

استراتژی آمازون برای تردد کارمندان


مدت هاست که باور داریم ایجاد پردیس های متراکم و پیوسته درون شهر، گزینه بهتری نسبت به مجتمع های اداری در حومه شهر است و همین امر، بیانگر مزیت دفاتر اداری ما در مرکز شهر برای کارمندانمان است.

 

مزایای آمازون به کارمندان خود برای تردد با دوچرخه

 

چنین رویکردی به ما کمک می کند که استعدادهای زیادی را جذب کرده و با پروژه هایی مثل Mary's Place و صندوق کمک به مشاغل خرد محله، خود را با اجتماعات محلی هماهنگ کنیم.

این استراتژی را بیش از ده سال پیش، یعنی زمانی که در اتحادیه دریاچه جنوبی سیاتل رشد خود را شروع کردیم، در نظر گرفتیم. اکنون نیز همین استراتژی را در بلویو، واشنگتن، آرلینگتون، ویرجینیا، نشویل و تنسی- بعضی از جاهایی که شرکت ما به صورت سریع در حال رشد است_ پیاده می کنیم.

صرفه جویی یکی از مزایای این روش است که اغلب نادیده گرفته می شود. کارمندان برای رسیدن به محل کار می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند و یا حتی اگر محل سکونتشان نزدیک است، می توانند پیاده یا با استفاده از دوچرخه خود را به دفتر برسانند.

در سیاتل بیش از 20% کارمندان ما با دوچرخه به محل کار می آیند و 50% دیگر نیز از وسایل حمل و نقل عمومی یا به اشتراک گذاری خودرو، استفاده می کنند، البته ما کارت حمل و نقل رایگان را به همه کارمندان ارائه می دهیم.

 

مزایای جدید تردد توسط آمازون


با آماده شدن تیم های ما برای بازگشت تدریجی به محل کار، در راستای حمایت از حمل و نقل سبز، برای کارمندان شرکت های خود در ایالات متحده، مزایای تردد جدیدی در نظر گرفته ایم: آمازون هزینه های دوچرخه را پرداخت خواهد کرد.

 

کارمندان آمازون با تردد با دوچرخه

 

جان شاتلر، معاون رئیس املاک و مستغلات جهانی گفت: « ما مشتاقانه منتظر بازگشت کارمندان خود به دفاتر کار هستیم و می خواهیم آنها را تشویق کنیم که در نحوه رفت و آمدشان به محل کار تجدید نظر کنند، بنابراین انگیزه های جدید برای حمل و نقلی سبزتر ایجاد خواهیم کرد، حتی اگر در حد یک یا دو روز در هفته باشد».

وی ادامه داد: « کاهش اثرات کربن یک تلاش چندوجهی است که ابعاد مختلفی از جمله ساخت پردیس های درون شهری و پیوسته، طراحی ساختمان هایی که از انرژی تجدیدپذیر استفاده می کنند و تسهیل انتخاب حمل و نقل عمومی برای کارمندان به جای استفاده از وسایل تک-سرنشین، دارد».


یارانه کارمندان آمازون برای تردد با دوچرخه به محل کار


آن دسته از کارمندان آمازون که برای تردد به محل کارشان از دوچرخه استفاده کنند، یارانه ای برای تامین هزینه های مربوطه دریافت خواهند کرد، که شامل موارد زیر می شود:

  • اجاره دوچرخه: کارمندان می توانند با پرداخت هزینه ماهانه واجد شرایط بازپرداخت، یک دوچرخه برای رفت و آمد به منزل اجاره کنند که شامل دوچرخه های اینترنتی نیز می شود.

  • نگهداری: کارمندان می توانند سالانه دو بار از خدمات تعمیر رایگان استفاده کنند.

  • پارکینگ دوچرخه: کارمندان می توانند از پارکینگ های عمومی یا محوطه های ویژه پارک دوچرخه در شرکت آمازون، استفاده کنند.

این مزایای مربوط به دوچرخه برای تمام کارکنانی که برای پارک در گاراژ پارکینگ آمازون ثبت نام نکرده اند قابل دسترس است. کمک هزینه مالی جدید مربوط به دوچرخه، متناسب با هزینه های پارکینگ های محلی بوده و از شهری به شهر دیگر متفاوت است.

علاوه بر ارائه محل نگهداری برای پارک دوچرخه به کارمندان، بیشتر دفاتر آمازون امکان دوش گرفتن را برای کارمندان مهیا می کنند تا برای شروع کار آماده شوند.

 

انگیزه سازی برای دوچرخه سواری به جای رانندگی


تامارا کیم اشماوتز، رئیس هیئت مدیره باشگاه دوچرخه سواری آبشار گفت: «باشگاه دوچرخه سواری آبشار از آمازون به خاطر انگیزه سازی برای دوچرخه سواری به جای رانندگی، تقدیر می کند».

 

کارمندان آمازون و تردد با دوچرخه

 

او در ادامه گفت: «منبع اصلی انتشار کربن در سیاتل و نیز در سراسر کشور، وسایل حمل و نقل هستند، بنابراین ما سایر کارفرمایان را نیز تشویق می کنیم که مانند ما برای کاهش انتشار کربن، بهبود کیفیت هوا، کاهش ازدحام ترافیک و تقویت سلامتی و بهداشت، بکوشند».

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-employees-cycling
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط