موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون در حال کشف یادگیری ماشین ، روباتیک ، فضا

خلاصه اخبار :
re:MARS آمازون برگشته است. این رویداد برخی از برجسته ترین رهبران علمی، دانشگاهی و تجاری را گرد هم می آورد تا نوآوری ها، پیشرفت های علمی و کاربرد های عملی حوزه های مختلف برنامه مارس (یادگیری ماشین، اتوماسیون، رباتیک و فضا) را مورد بررسی قرار دهند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.17

تعداد امتیازها: 6

  • 882
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
آمازون در حال کشف یادگیری ماشین ، روباتیک ، فضا

 

رویداد حضوری re:MARS


سازندگان و رهبران بین رشته‌ ای، تابستان امسال برای برگزاری جلسات متمرکز بر فناوری، شامل گفتگو بین صاحب نظران بحث آینده، کارگاه‌ های تعاملی، بررسی های فنی موشکافانه، میز گرد ها و اجراهای عملی، گرد هم می‌ آیند.

امسال، re:MARS به صورت یک رویداد حضوری برنامه ریزی شده است که از 21 تا 24 ژوئن، در هتل بزرگ و کازینوی آریا در لاس‌ وگاسِ نوادا، برگزار خواهد شد. رهبران کسب و کار و سازندگان فنی به یادگیری و تشریک مساعی خواهند پرداخت و تخیل خود را به کار می گیرند تا دریابند که چگونه چهار زمینه مطالعاتی مارس آینده را شکل خواهند داد.

 

رویداد حضوری re:MARS


هوش مصنوعی و آمازون


هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی بسیاری از فرآیند های آمازون را هدایت می کند. برخی  از این فرآیند ها کاملاً مشهودند؛ مثل پهپادهای تحویل بار پرایم ایر، آمازون گو (فروشگاه های بدون صف پرداخت) و الکسا که به طور مستقل برای خود آمازون‌ هستند.

برخی دیگر، زیر پوستی کار می کنند و به سرعت تحویل بسته های آمازون، انتخاب گسترده محصولات، قیمت های پایین و تحلیل مصرف کننده کمک می کنند. علاوه بر این، سرویس های وب آمازون، همچنان محصولات و خدمات هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را در اندازه‌ های مختلف و با وسعت و عمق بی نظیری به مشتریان ارائه می‌ دهند.

 

هوش مصنوعی و آمازون


نظر جف بزوس درباره هوش مصنوعی


جف بزوس، مؤسس و مدیر عامل آمازون گفت: « ما در آغاز عصر طلایی هوش مصنوعی هستیم. پیشرفت‌ های اخیر منجر به اختراعاتی شده است که قبلاً در قلمرو داستان ‌های علمی تخیلی جای می‌گرفت و ما فقط به بخش کوچکی از چیزهای ممکن و شدنی دست یافته ایم.

 

ربات های آمازون

 

هوش مصنوعی یک فناوری توانمند است که می تواند محصولات و خدمات را در تمام صنایع بهبود دهد. ما برای برگزاری re:MARS هیجان داریم، چون در آن رهبران و سازندگان را از مناطق مختلف گرد هم می‌آوریم تا آموخته‌ هایشان را به اشتراک بگذارند و باعث جرقه ایده‌ های جدید برای نوآوری‌های آینده بشوند.

 

نظر جف بزوس در مورد هوش مصنوعی


re:MARS چیست ؟


re:MARS ادامه مارس است؛ یعنی همان رویداد صمیمی که تنها مخصوص افراد دعوت‌ شده است و بزوس برگزارش می‌ کند و چشم‌ اندازی خوش‌ بینانه به اکتشافات علمی برای پیشبرد عصر طلایی نوآوری دارد. re:MARS که تجسمی از روح مارس است، جدیدترین علوم مربوط به آینده‌ را با کاربردهای عملی ترکیب می‌ کند که باعث ایجاد تغییر در سازمان‌ های امروزی می‌ شود.

شرکت ‌کنندگان یاد می‌ گیرند که چگونه حوزه های مختلف مارس می‌ توانند تجربه مشتریان را بهبود ببخشند، کارایی کسب‌ و کار را افزایش دهند، عملیات را ساده‌ تر کنند، اتوماسیون را بهبود ببخشند، از طریق خدمات و رابط‌ های جدید به مشتریان دسترسی پیدا کنند و الی آخر.

re:MARS ذهن‌ های مبتکر را با مجموعه مهارت‌ های متنوع گرد هم می‌ آورد. این رویداد برای رهبران کسب‌ و کار و سازندگان فنی‌ (از جمله توسعه‌ دهندگان، مهندسان، دانشمندان داده، کارشناسان یادگیری ماشینی و کارشناسان رباتیک) است که مایلند بیاموزند، به اشتراک بگذارند و از هوش مصنوعی برای ایجاد تغییر در سازمان‌ های امروزی استفاده کنند. در نهایت، ما می خواهیم شرکت کنندگان سرگرم شوند، دوستی ها و همکاری های جدیدی را تقویت کنند و الهام بگیرند.

 

ری مارس آمازون

 

شاید در زندگی شما هم وقت آن رسیده که تصمیم جدی خود را برای ایجاد تغییر در شیوه کسب و کار و بیزینس خود بگیرید. اگر شما هم از علاقه مندان به کسب و کار آنلاین، آزاد از زمان و مکان، داشتن درآمد 24 ساعته و به دلار هستید، با آموزش فروش در آمازون می توانید فروشندگی در آمازون را گام به گام یاد بگیرید و بیزینس آنلاین خود را بسازید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-discovery
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط