تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون چگونه به مشتریان کمک می کند که پایدارتر خرید کنند

خلاصه اخبار :
آمازون با اقداماتی به مشتریان کمک می کند که خرید پایدارتر و بدون آسیب به محیط زیست را تجربه کنند. در این خبر اقدامات و تلاش های آمازون در این زمینه را مطرح کردیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 7

  • 883
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 7 دقیقه
آمازون چگونه به مشتریان کمک می کند که پایدارتر خرید کنند

 

کمک آمازون به مشتریان برای خرید بدون آسیب به محیط زیست


آمازون از محصولات گرفته تا تحویل آنها تجربه ی خرید پایدار و زیست پایشی را برای مشتریان ارائه می کند. تغییرات جوی موضوعی اضطراری و مبرم است.

حفاظت از محیط زیست و جوامعی که در آن زندگی و کار می کنیم یکی از بزرگترین اولویت های آمازون است و ما می توانیم نقش خودمان را در آن به خوبی ایفا کنیم. با نزدیک شدن به روز زمین درباره ی اقداماتی که آمازون در پیش گرفته تا به مشتریان در خرید پایدارتر و دستیابی به تعهدمان برای رسیدن به کربن صفر تا سال 2040 کمک کند را، بخوانید.

 

خرید پایدارتر در آمازون


محصولاتی که بادوام تر و با صرفه تر هستند


با راه اندازی تعهد برای آب و هوا Climate Pledge Friendly در سپتامبرگذشته، ما تصمیم گرفتیم تا به مشتریانمان راهی را پیشنهاد کنیم تا پیدا کردن و خرید محصولات بادوام و پایدار را آسان تر کند.

ما با گواهینامه دهندگان قابل اعتماد شخص ثالث مشارکت کردیم و لیبل خودمان Compact by Design را ایجاد کردیم تا محصولاتی که دارای استانداردهای پایدار هستند را مشخص کنیم و به حفظ دنیای محیط زیست طبیعی کمک کنیم.

در راستای به رسمیت شناختن روز زمین محصولات دوستدار محیط زیست از نسل هفتم، شرکت Honest و Ethique دارای تخفیفاتی از 15 تا 25 درصد هستند. این تخفیفات امسال برای نسل هفتم و Ethique از 20 تا 30 آوریل معتبر بوده و برای شرکت Honest در روز 22 آوریل دارای اعتبار است.

ما همچنین مفتخر هستیم که اضافه شدن چهار گواهینامه ی دیگر را اعلام کنیم: محصولات بدون کربن توسط شرکای سرمایه ی طبیعی (Natural Capital Partners)، گواهینامه کربن خنثی توسط خدمات جهانی SCS، ClimateNeutral  توسط شریک آب و هوایی، و گواهینامه Carbon Trust Carbon Neutral.

گواهینامه های جدید هزاران آیتم را به Climate Pledge Friendly اضافه می کند، از برندهایی مانند BABOR، مراقبت های پوستی Bulldog، Flor de Caña Rum، Lavera، Logitech، Zanier و غیره گرفته تا انتخاب درحال رشد بیش از 75000 محصول دارای نشان در سرتاسر ایالات متحده آمریکا و اروپا.

 

محصولاتی با دوام در آمازون


خرید پایدارتر از طریق Amazon Renewed


یکی دیگر از راه ها برای مشتریان جهت خرید پایدارتر از طریق Amazon Renewed است که ممکن است به کاهش زباله های الکترونیکی کمک کند و عمر محصول را افزایش دهد.

این برنامه مکانی برای خریداران است تا معاملات خوبی را برای محصولاتی که قبلا استفاده شده اند، در حد نو هستند و بصورت حرفه ای توسط تامین کنندگان دارای صلاحیت آمازون بررسی و تست شده اند تا مانند محصولات جدید کار کنند و ظاهر آنها هم نو باشد، پیدا کنند.

چه برای خرید یک گوشی هوشمند، دوربین و یا تلویزیون مشتریان می توانند بسیاری از برندهای مورد علاقه شان را با قیمتی تا 40 درصد پایین تر از قیمت اصلی آنها پیدا کنند.

به عنوان بخشی از تعهد آب و هوایی با قدرتمند کردن عملیات و تولید محصولاتی که از انرژی پاک استفاده می کنند، آمازون در مسیر قدرتمند سازی عملیات با استفاده از انرژی 100 درصد تجدیدپذیر تا سال 2025 می باشد، پنج سال جلوتر از هدف اصلی ما که 2030 می باشد.

تنها در طی چند سال تمام ساختمان های ما با انرژی پاکی که از پروژه های خورشیدی و بادی در سرتاسر دنیا تولید می شود، کار خواهند کرد. ما همچنین مفتخریم که بزرگترین خریدار انرژی تجدیدپذیر با توان 8.5 گیگاوات تا به امروز هستیم، که برای تامین انرژی 2 میلیون خانه برای یکسال کافی است.

این پروژه های خورشیدی و بادی، انرژی تجدیدپذیر را برای مراکز تحقق، دیتاسنتر Amazon Web Services، و سایر امکانات آمازون که از میلیون ها مشتری در سرتاسر جهان حمایت می کند، فراهم می کنند.


ساخت مزرعه های خورشیدی و بادی برای کمک به محیط زیست


آمازون همچنین تلاش می کند تا تاثیرات کربن از وسیله ها و لوازم ما را کاهش دهد. ما مزرعه های خورشیدی و بادی جدید می سازیم تا انرژی پاک تولید کنیم که برابر با برقی است که توسط هر دستگاه Echo مشتری استفاده می شود، و ما متعهدیم که پروژه های ساخت انرژی های تجدیدپذیر را تا جایی ادامه دهیم که بتوانیم تمام برق مصرفی دستگاه ها و وسیله های آمازون را تامین کنیم.

سال گذشته، حالت توان پایین را برای تمام دستگاه های تلویزیون Echo و Fire اضافه کردیم، که مصرف برق در کل طول عمر آنها را از طریق مصرف برق کمتر در دوره های عدم کارکرد کاهش می دهد.

ما همچنین داشبورد انرژی جدیدی را معرفی کردیم که به مشتریان ایالات متحده این امکان را می دهد تا مصرف انرژی لوازم خانگی هوشمند Echo و متصل به Alexa را در برنامه ی Alexa ببینند و درک کنند.

 

مزرعه های خورشیدی آمازون

 


برنامه Alexa و ذخیره انرژی


بعلاوه، مشتریان می توانند برنامه Alexa را فعال کنند تا به آنها در ذخیره ی انرژی کمک کند. برای مثال، اگر Alexa  احساس کند که مشتری در خانه نیست و فراموش کرده که چراغ ها را خاموش کند، می تواند بطور اتوماتیک آن را خاموش کند و به شما کمک می کند حتی بدون اینکه درباره ی آن فکر کنید انرژی ذخیره کنید.

شما همچنین می توانید درباره ی روتین های Alexa که ممکن است انرژی ذخیره کنند یاد بگیرید، مانند خاموش کردن چراغهای آشپزخانه پس از نیمه شب. برای نکات بیشتر درباره ی پایداری فقط بگویید " الکسا بیا پایدار و زیست پایشی شویم".


وسایل نقلیه تحویل الکتریکی برای خرید پایدارتر


ما شبکه ی حمل و نقل خود در سراسر جهان را با استفاده از ابداع راه حل های جدید تامین برق و استفاده از روش های تحویل جایگزین برای کاهش انتشار کربن متحول کرده ایم.

تنها یکسال پس از اعلام خرید 100.000 وسیله ی نقلیه ی تحویل الکتریکی به عنوان بخشی از تعهدات آب و هوایی، آمازون در حال آزمایش ون های جدید در مسیرهای تحویل در شهرهای سان- فرانسیسکو و لوس آنجلس می باشد.

بسیاری از مشتریان وسیله های نقلیه ی الکتریکی تحویل را در بیش از 14 شهر دیگر ایالات متحده در سال 2021 خواهند دید، که بیشتر از ده ها هزار وسیله ی نقلیه ای که در چند سال بعد در جاده خواهند بود، می باشد.

ما همچنین از دوچرخه های حمل بار الکترونیکی برای تحویل در برخی از مراکز شهری در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه و آلمان استفاده می کنیم. ما در نیویورک از حدود 200 دوچرخه ی الکترونیکی استفاده می کنیم که هرکدام تا 45 بسته را حمل می کنند تا آنها را از سه مرکز فروشگاه مواد غذایی به دست مشتریان در منهتن و بخش هایی از ویلیامزبورگ برسانند.

 

 


کاهش زباله ها و افزایش بازیافت برای کاهش آسیب به محیط زیست


آمازون بصورت جدی تلاش می کند تا زباله های بسته بندی را به حداقل رسانده و بازیافت را افزایش دهد. ما الگوریتم های یادگیری ماشینی را اختراع کرده ایم که به ما کمک می کند تا هوشمندانه ترین انتخاب بسته بندی برای سفارشاتمان را به کار ببریم.

برنامه های ما به ما کمک می کند تا حتی الامکان از کمترین میزان مواد استفاده کنیم در حالیکه بازهم از وسیله ها حفاظت می کنیم. بسته های کوچکتر و سبک تر به این معنی است که آمازون می تواند سفارشات بیشتری را در هر مرحله تحویل در وسیله ی حمل بسته ها جاگذاری کند که منجر به سفرهای کمتر و مصرف سوخت کمتر می شود که تمام این ها می تواند تاثیرات کربن را کاهش دهد.

از سال 2015 ما وزن بسته های خروجی را تا 33 درصد کاهش داده ایم و بیش از 1 میلیون تن از لوازم بسته بندی را حذف کرده ایم، که این میزان برابر با بیش از 2 میلیارد جعبه ی حمل و نقل می باشد. تنها در سال 2020 ما بیش از 27 میلیون کیسه ی پلاستیکی را از بسته بندی کالا حذف کردیم.

علاوه بر این، برنامه های بسته بندی بدون زحمت (کلافگی) و آسان بازشو (FFP) تولیدکنندگان را تشویق می کند تا محصولاتشان را در بسته هایی که به آسانی باز می شوند و 100 درصد قابل بازیافت بوده و آماده ی ارسال به مشتری بدون جعبه های اضافی آمازون می باشند، تولید کنند.

در سال 2019، ما یک بسته ی پستی کاغذی کاملا قابل بازیافت تولید کردیم که از محصولات در طی حمل و نقل محافظت می کند در حالیکه فضای کمتری را اشغال می کند.

بیش از 200 میلیون بسته ی پستی جدید به مشتریان تحویل داده شده، و زباله را کاهش داده، در سوخت صرفه جویی می کند و همان قابلیت بازیافت جعبه های دارای نشان آمازون را دارد بدون اینکه همان میزان حجم را در سطل زباله اشغال کند.

 


امکان استفاده مجدد از محصولات برای مشتریان آمازون و خرید پایدارتر


ما همچنین گزینه هایی را برای مشتریانمان فراهم می کنیم تا محصولاتشان را دوباره استفاده کرده، تعمیر و بازیافت کنند و از این طریق مواد کمتری را به محل دفن زباله می فرستند و بیشتر به حلقه ی اقتصاد چرخشی بازمی گردند.

طرح " شانس دوم " آمازون درباره ی اینکه چگونه کالاهای واجد شرایط را خرید و فروش کنیم، محصولات و وسیله های آمازون را بازیافت کنیم، بسته بندی های آمازون را بازیافت کنیم و چگونه محصولات و وسیله های مرمت شده و بازسازی شده را پیدا کنیم، اطلاعاتی را فراهم می کند. همچنین می توانید نزدیکترین مکان بازیافت را برای تمام بسته بندی های آمازون خودتان پیدا کنید.

 

شاید در زندگی شما هم وقت آن رسیده که تصمیم جدی خود را برای ایجاد تغییر در شیوه کسب و کار و بیزینس خود بگیرید. اگر شما هم از علاقه مندان به کسب و کار آنلاین، آزاد از زمان و مکان، داشتن درآمد 24 ساعته و به دلار هستید، با دوره جامع فروش در آمازون می توانید فروشندگی در آمازون را گام به گام یاد بگیرید و بیزینس آنلاین خود را بسازید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-helping-customers
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط