مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تضمین سلامت خانواده و رویکرد دیجیتال آمازون

خلاصه اخبار :
آمازون به والدین کمک می کند تا از فرزندانشان در اینترنت مراقبت کنند و در عین حال به کمک خدمات و دستگاه های آمازون، به آن ها امکان جستجو، کشف و بازی بدهند. ما عمیقا به سلامت و امنیت دیجیتال کودکان اهمیت می دهیم. به همین دلیل آمازون متعهد به توسعه محصولات و خدماتی شده است که به والدین و سرپرستان کمک می کنند تا خانواده خود را در چشم انداز دیجیتالی همیشه در تغییر، به درستی راهنمایی کنند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 10

  • 838
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 7 دقیقه
تضمین سلامت خانواده و رویکرد دیجیتال آمازون

 

خدمات آمازون جهت تضمین سلامت خانواده با رویکرد دیجیتال


 در ادامه بیشتر خواهید آموخت که دستگاه های مناسب خانواده آمازون چگونه محتوا را بررسی می کنند و کنترل هایی را به والدین ارائه می دهند که والدین می توانند با بزرگ شدن فرزندان، این کنترل ها را تغییر دهند. علاوه بر این درباره اشتراک آمازون کیدز پلاس (Amazon Kids+)، ویژگی ای که تنها برای نوجوانان ساخته شده است، خواهید آموخت و همچنین نحوه تنظیم ورودهای مختلف برای هر یک از فرزندان آموزش داده می شود.

 

سلامت خانواده و دیدگاه دیجیتال آمازون

 


انتخاب ها برای فرزندان بزرگ تر


ما ابزارهایی با کاربری آسان ارائه می‌دهیم که تجربیات دیجیتال را متناسب با سبک‌ فرزندپروری هر فرد می سازد، از جمله تصمیم گیری درباره محتوایی که بچه ها می بینند و امکاناتی که می توانند به تنهایی به آن ها دسترسی داشته باشند. البته با رشد کودک، علایق و توانایی های او نیز رشد می کنند.

ما کنترل های انعطاف پذیری را ارائه می دهیم که به منظور برآورده کردن مراحل رشد و علایق در حال تکامل کودکان تغییر می کنند و به این طریق به بلوغ و شکوفایی کودکان به عنوان یک شهروند دیجیتال کمک می کنیم. کودکان بزرگ تر حتی زمانی که یک شخص بالغ حضور ندارد، می توانند ویژگی های دیجیتال را انتخاب کنند یا از آن خارج شوند و جستجوها را برای اطمینان از ایمن بودن بچه ها، کنترل کنند.

 

تضمین سلامت خانواده

 


آزادی برای کودکان


ما به مزایای جستجو، اکتشاف و بازی مستقل اعتقاد داریم، البته به شرطی که در محدوده امنی که توسط والدین تعیین شده است، باشد. کودکان می توانند به کتابخانه ای از هزاران ویدیو، کتاب، بازی و برنامه دسترسی داشته باشند که متناسب با سطح بلوغ آن ها توسط والدین یا سرپرستانشان از قبل بررسی شده است.

پروفایل های فردی کودکان، کنترل زمان استفاده از دستگاه و دسترسی به امکاناتی که از طریق داشبورد والدین آمازون کنترل می شوند، تجربیات دیجیتالی سرگرم کننده و ایمنی را ارائه می کنند. کودکان آزادند که بدون نگرانی در یک محیط ایمن دیجیتالی بازی کنند و یاد بگیرند.


محتوای مدیریت شده


ما محتوای مناسب برای کودکان را از طریق خدمات مدیریت شده ارائه می کنیم. برای مثال، محتوای آمازون کیدز پلاس با دقت و به صورت دست چین انتخاب می شود. با وجود اینکه ما با برندهای خانوادگی مورد اعتماد کار می کنیم، همچنان همه محتواها را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که کودکان فقط به محتوایی که توسط کارشناسان آموزش کودک ما بررسی شده است، دسترسی دارد.

 

سلامت خانواده و رویکرد دیجیتال آمازون

 

مرورگر وب آمازون کیدز به والدین اجازه می دهد که برای سایت ها بین گزینه های دست چین شده و مدیریت شده، انتخاب کنند. علاوه بر این، پرایم ویدیو یک گزینه پروفایل کودک ارائه می دهد که تضمین می کند فقط محتوای مناسب سن (مورد تأیید برای کودکان 12 سال و کمتر) قابل مشاهده است.


اعتماد از طریق طراحی


دستگاه ها، خدمات و کنترل های آمازون با لایه های متعدد حریم خصوصی و امنیت به عنوان هسته اصلی شان طراحی شده اند. شما بر تجربه خانواده خود در دستگاه ها، برنامه ها و مرورگرها و تعاملات الکسا کنترل دارید. از کلمات «بیدارباش» و نشانگرهای نور گرفته تا شاترهای دوربین و کنترل های میکروفون، ما محافظ هایی را در نظر گرفته ایم که شما می توانید ببینید، بشنوید و لمس کنید. ما شفافیت کاملی را در مورد داده ها و سابقه صداها ارائه می کنیم تا شما بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی ذخیره شود و چگونه از آن استفاده شود.


داشبورد والدین آمازون کیدز


داشبورد والدین رایگان ما مدیریت زمان استفاده از دستگاه و محتوای دیجیتالی دیده شده توسط کودک را برای والدین آسان می سازد. با ورود به داشبورد می توانید کارهایی را که کودکان به صورت آنلاین انجام می دهند، بررسی و کنترل کنید. شما می توانید عملکرد حداکثر چهار پروفایل کودک جداگانه در دستگاه های مختلف را کنترل کنید.

 

رویکرد دیجیتال آمازون

 

اطلاعات استفاده از جمله کتاب ها، فیلم ها، مهارت ها و برنامه ها، همه برای بررسی در یک نگاه نمایش داده می شوند. این دید کلی و سریع به بزرگ ترها کمک می کند تا بفهمند فرزندانشان به چه چیزهایی علاقه مند هستند، مکالمات فردی را بر اساس آن یافته ها تقویت می کند و می تواند به تعیین محدودیت های مناسب برای زمان استفاده از دستگاه کمک کند.


آمازون کیدز پلاس


همانطور که مراقبان کودک می دانند، مدیریت محتوا برای کودکان یک چالش همیشگی است. اشتراک آمازون کیدز پلاس این مشکل را با ارائه دسترسی نامحدود به هزاران کتاب، فیلم، برنامه های تلویزیونی، بازی ها و موارد بیشتر برطرف می کند.

 

کودکان و تضمیمن سلامت دیجیتال آمازون

 

همه این محتواها توسط کارشناسان محتوای کودک ما مدیریت می شوند. بسیاری از این کارشناسان خودشان پدر یا مادر هستند. هیچ تبلیغات یا رسانه اجتماعی برای مقابله وجود ندارد. کنترل های والدین آمازون کیدز نیز به طور یکپارچه با محتوا ادغام می شود، از جمله تنظیمات بررسی سنی متناسب با هر کودک.


دستگاه های آمازون و دستگاه های نسخه کودکان


بزرگ ترها می توانند در بسیاری از دستگاه های آمازون محیط ایمنی را برای کودکان ایجاد کنند. دستگاه هایی مانند تبلت های فایر (Fire) ، دستگاه های اکو (Echo) ، کتاب خوان های الکترونیکی کیندل (Kindle) و استیک های Fire TV. برای مثال، یک پدر یا مادر ممکن است محدودیت های زمانی را برای برنامه ها و ویدیوهای تبلت فایر فرزندش بگذارد اما برای خواندن هیچ محدودیتی در نظر نگیرد.

بازی ها و کارتون ها را می توان تا زمانی که اهداف آموزشی محقق شوند، مسدود کرد. ویژگی «زمان خواب» می تواند زمان قطع دسترسی به محتوا در روز را کنترل کند. ما حتی نسخه های مخصوص کودک از تبلت فایر، اکو دات و شو (Show) و کتابخوان الکترونیکی کیندل را داریم که تنظیماتی ساده برای والدین و طرح های رنگارنگ و مناسب برای کودکان دارند.


آمازون Glow


به کمک این پروژکتور منحصربفرد که محتوای مدیریت شده و مناسب کودکان را با تماس تصویری ترکیب می کند، با خانواده و دوستانتان، میزبان «قرار بازی های دیجیتال» شوید. به عنوان یک راه ارتباطی جدید، آمازون Glow پروژکشن، ویدیو و تکنولوژی های حسی را ترکیب می کند تا تجربه مجازی منحصربفردی ایجاد کند.

دنیای فیزیکی و دنیای دیجیتال در بازی هایی مانند Tangram Bits با هم ادغام می شوند، جایی که بچه ها اشیا فیزیکی را جابجا می کنند در حالی که یکی از اعضای خانواده از راه دور وسایل دیجیتال را جابجا می کند تا با هم معماها را حل کنند.

یا اینکه یک شی را اسکن می کنند تا آن را به یک استیکر دیجیتال تبدیل کنند تا یک چیز جادویی خلق کنند. داشبورد والدین آمازون کنترل های والدین را مدیریت می کند و برای امنیت، مخاطبین توسط والدین و از طریق اپلیکیشن Glow تعیین می شوند. خانواده ها می توانند با بستن شاتر حریم خصوصی، فورا دوربین ها و میکروفون ها را غیرفعال کنند.


ورود نوجوانان (Teen login)


برای نوجوانانی که در هنگام خرید آنلاین استقلال می خواهند و والدینی که مایل به نظارت بر تصمیمات خرید هستند، ورود نوجوانان (teen login) به سود هر دو طرف است. نوجوانان خرید را انجام می دهند، اما بزرگترها تاییدیه های خودکار تنظیم می کنند یا به صورت دستی سفارش ها را تایید می کنند که این سفارش ها به حساب کاربری والدین متصل است. اطلاعات پرداخت خصوصی نگه داشته می شود و والدین جزئیات سفارش را از طریق پیامک یا ایمیل دریافت می کنند.

 

سلامت دیجبتالی نوجوانان

 


پرایم ویدیو


خانواده ها همچنین می توانند از طریق حساب خانوادگی پرایم ویدیو، کنترل های والدین را برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی تنظیم کنند. برای امنیت، یک پین برای تنظیم کنترل ها الزامیست و برای انجام خریدها یک رمز عبور نیاز است. پروفایل کودکان می تواند با تنظیمات به خصوصی تنظیم شود که محتوای نامناسب را مسدود می کند و پیشنهادهای جستجو را بررسی می کند.


تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌ های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده ‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌ رسد اما اگر راهنمای جامع و گام ‌به‌ گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می ‌شود. آشنایی آموزش فروش در آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-digital-family-health
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط