افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

5 واقعیت انتقال انرژی تجدید پذیر و نقش آمازون در این پروژه

خلاصه اخبار :
انرژی تجدید پذیر بهتر از آنچه که فکرش را می کردیم است. فناوری جدید برای استفاده از انرژی مزارع بادی و خورشیدی آمازون روی شبکه. در اینجا پنج واقعیت درباره این روند ارائه می شود که اطلاعات کمتری درباره آن وجود دارد. 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.6

تعداد امتیازها: 10

  • 641
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
5 واقعیت انتقال انرژی تجدید پذیر و نقش آمازون در این پروژه

 

آمازون و انرژی تجدید پذیر

 

چارلی دایج مدیر استراتژی انرژی و آب در خدمات وب آمازون (AWS) است. تیم او به برنامه ریزی، مهندسی، توسعه و ساخت مراکز داده و سایر زیرساخت های فیزیکی در سراسر جهان کمک می کند. تیم دایچ مسئول اتصال مراکز داده با شبکه برق و سیستم های تاسیسات آب است و تضمین می کند که این منابع به صورت پایدار باشند. مطابق با دایچ، پنج موضوعی که درباره انتقال انرژی تجدید پذیر به شبکه و نقش آمازون در این تلاش در امریکا و سراسر جهان نمی دانید در اینجا ارائه می شوند، انرژی تولید شده از منابع طبیعی که به اتمام نمی رسد.

 

1. یک مزرعه بادی در کالیفرنیا می تواند انرژی پاک را برای مراکز داده در اورگون شرقی تامین کند

 

100% تجدیدپذیر بودن به این مفهوم نیست که مستقیما به مزرعه بادی یا خورشیدی وصل می شوید. واقعیت آن است که ترکیبی از فناوری ها برای رسیدن به انرژی 100% تجدیدپذیر مورد نیاز است. پنل های خورشیدی در ساختمان ها می توانند به دریافت انرژی خورشید کمک کنند، در حالی که پروژه های آفلاین، مثل مزارع بادی و خورشیدی، از موقعیت های با باد یا نور آفتاب بیشتر در مناطق گسترده تر استفاده می کنند، بنابراین مقادیر بیشتری انرژی پاک را تولید خواهند کرد.

 

انتقال انرژی تجدید پذیر

 

با اتصال این پروژه ها به شبکه، که در چند ایالت گسترش پیدا می کند، یک مزرعه بادی در کالیفرنیا می تواند انرژی پاک را برای مراکز داده ما در اورگون شرقی تامین کند. این شبکه باید به طور مداوم ایجاد شود تا همه پروژه های انرژی تجدید پذیر به صورت آنلاین در امریکا به هم متصل شوند (در ادامه بیشتر به این موضوع پرداخته می شود). یک شبکه برق قدرتمند باعث می شود تا مصرف کنندگان انرژی در مقیاس بالا مثل آمازون، نحوه موقعیت یابی و مقیاس انرژی تجدید پذیر را برای ما بهینه سازی کنند. 

 

2. اجرای پروژه تجدید پذیر آنلاین نیازمند چیزی فراتر از فناوری عالی و جدید است. اقتصاد، مقررات و خط مشی های مناسب در این زمینه نقش دارند

 

انرژی تجدید پذیر فراتر از مزارع خورشیدی است که در شیلات یا روی توبین های بادی در خط افق نصب می شوند. این انرژی به دلار و سنت هم مربوط است، مثل تعرفه ها و قراردادها. به بیان دیگر، این که چه کسی چه چیزی را از چه کسی و به چه میزان خریداری می کند و پرداخت توسط چه کسی انجام می شود. علاوه بر زیرساخت فیزیکی برای انتقال انرژی از مزرعه بادی، که در آنجا تولید شده و به شبکه ارسال می شود، باید مجموعه ای از مقررات، قوانین ایالتی و فدرال و نرخ ها را در نظر بگیریم. این قوانین و مقررات در ایالت های مختلف متفاوتند و برخی نقاط سیستم مشخصی برای تولید انرژی تجدید پذیر در مقیاس بالا ندارند.

ویرجینیا را در نظر بگیرید که در آن AWS، و کل صنعت مرکز داده، بیشترین میزان حضور را در سراسر جهان دارد. ما با قانونگذاران و تاسیسات مختلف همکاری کردیم تا یک ساختار تعرفه جدید را برای شرکت ها به وجود بیاوریم و انرژی پاک را مستقیما از پروژه های انرژی تجدید پذیر خریداری کنیم که در گذشته چنین ساختارهایی وجود نداشت. وقتی یک تعرفه این چنینی ایجاد می شود، مشتریان بزرگتر می توانند فرصت های بزرگتری را برای سایر شرکتها ایجاد کنند تا آنها را دنبال کنند.

 

نقش آمازون در انتقال انرژی تجدید پذیر

 

اخیرا در اورگون شرقی، با شرکت الکتریکی اوماتیلا شراکت کردیم که به مراکز داده ما در این منطقه خدمت رسانی می کند تا اولین ساختار از این نوع را در این ایالت ایجاد کنیم که به ما مسئولیت انتخاب تامین انرژی برای مراکز داده را می دهد، که شامل منابع انرژی تجدید پذیر است. با ایجاد یک سختار جدید، انتخاب منبع برق و خرید انرژی تجدید پذیر بیشتر از قبل، به سایر شرکتها و سازمان ها نشان می دهیم که قرار گرفتن در مسیر تعهدات پایداری در هر جایی امکان پذیر است.

 

3. توسعه پروژه های انرژی تجدید پذیر می تواند خطرناک و گران قیمت باشد. آمازون امکان اجرای پروژه های بادی و خورشیدی جدید را با تعهد به خرید انرژی قبل از ساخت آنها میسر می سازد

 

در گذشته، شرکت های تاسیساتی مزارع بادی و خورشیدی را با بودجه های عمومی می ساختند. آمازون امکان اجرای اکثر پروژه های بزرگ مقیاس تجدید پذیر را فراهم می کند که در سراسر جهان از طریق قراردادی به نام توافقنامه خرید برق (PPA) میسر می شوند. در PPA، متعهد به خرید الکتریسیته از یک پروژه انرژی تجدید پذیر در بلند مدت برای بیشتر از 10 سال می شویم. در نتیجه توسعه دهنده می تواند بودجه خود را افزایش دهد، تجهیزات را خریداری کند و در نهایت پروژه را بسازد، تا انرژی تجدید پذیر بیشتری وارد شبکه های الکتریسیته سراسر جهان شود، بدون آن که هزینه های مستقیمی برای مصرف کنندگان انرژی منطقه به وجود بیاید.

 

5 واقعیت انتقال انرژی تجدید پذیر

 

 

4. هر موقعیتی نیازمند یک راهکار تقریبا متفاوت است

 

توسعه یک پروژه تجدید پذیر جدید ما را ملزم می سازد تا به طور دقیق درباره چالش های خاص یک موقعیت خاص فکر کنیم و ترکیب موجود برای تولید انرژی در این بخش از شبکه را در نظر بگیریم. برای مثال در کالیفرنیا، این شبکه انرژی خورشیدی بیشتری در طول روز دارد، اما در غروب که بسیاری افراد چراغها و دستگاه های تهویه هوا را روشن می کنند، انرژی خورشیدی کمتر می شود. این جهش بزرگ تقاضا بدان معناست که یک شبکه انرژی خورشیدی در پایان روز از انرژی واحدهای گاز طبیعی استفاده خواهد کرد. 

 

انتقال انرژی تجدید پذیر و نقش آمازون در این پروژه

 

یک راه برای کمک به این معضل ترکیب ذخیره باتری بزرگ مقیاس با پروژه های خورشیدی است. در نتیجه با این روش می توانیم در پروژه های خود انرژی تجدید پذیر تولید شده در زمان تامین بیش از حد را ذخیره کنیم و از آن در ادامه روز در صورت نیاز شبکه استفاده کنیم. بنابراین استفاده از الکتریسیته بدون کربن در طول روز راحت تر می شود.

 

5. در بسیاری نقاط، شبکه ها برای انرژی تجدید پذیر آنلاین آماده نیستند

 

در امریکا، تقاضا برای انرژی تجدید پذیر رشد قابل توجهی داشته و این برای دستیابی به اهداف کاهش کربن ارائه شده توسط بایدن و شرکت هایی مثل آمازون نقش مهمی دارد. در حال حاضر، امریکا دارای پروژه های انرژی پاک بیشتری در خط لوله نسبت به شبکه است. سرمایه گذاری های بیشتر در سیستم توزیع و انتقال مورد نیاز هستند. کل زیرساخت فیزیکی که در واقع الکتریسیته را از مزرعه بادی یا نیروگاه خورشیدی منتقل می کند، که در آنجا تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد، برای تایید این پروژه ها در زمان راه اندازی.

در آینده، شرکت های بیشتری مثل آمازون برای انرژی تجدید پذیر در همین مقیاس و سطح منابع سرمایه گذاری خواهند کرد و ما متعهد به ارائه ایده هایی در این زمینه هستیم. در امریکا، برخی از ایالت ها صورتحساب های جدیدی را پیشنهاد می کنند که 100% انرژی پاک را برای برخی از مصرف کنندگان انرژی در نظر می گیرند. همه این تلاش ها به شبکه ها در پشتیبانی از پروژه های تجدید پذیر جدید بستگی دارند. به این دلیل است که آمازون به ایجاد خط مشی های مناسب و محرکهایی برای تشویق به ایجاد سیستم انتقال کمک می کند.

 

آمازون و انرژی تجدید پذیر

 

آمازون اخیرا به کمیسیون مقررات انرژی فدرال امریکا توصیه کرده است که ارائه دهندگان خط انتقال از یک رویکرد پیشرو با آرایه گسترده تری از نیازهای انتقالی استفاده کنند. این شامل مواردی است که از خریدهای شرکتی مستقیم همراه با اهداف انرژی تجدید پذیر ایالتی و شرکتی ناشی می شوند، به طوری که خانه داران و سایر مشتریان پروژه های انتقال را فدای تولید سوخت فسیلی نکنند.

 

کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در آموزش فروش در آمازون ارائه می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/reality-renewable-energy
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط