چگونه در سال 96 به رویاهای خود در زندگی برسیم ؟

  • 5 فروردين 1396
  • 5.9k
  • 3

از رویاهای خود فهرستی تهیه کنید

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و سلامت باشید. اولین چیزی که شما به آن نیاز دارید کتاب رویاهاست. چگونه باید کتاب رویاها را بسازید؟ یک دفتر سفید بردارید که حس قشنگی نسبت به آن دارید و احساس می‌کنید که می‌توانید رویاهای خود را در آن یادداشت کنید. دوم تقویم سال جدید داشته باشید. ترجیحاً بهتر است یک سررسید باشد که بتوانید برای هر روز خود مطالب را در آن ثبت کنید. نکته سوم یک عدد خودکار و نکته چهارم یک لیوان آب تهیه کنید و با من همراه شوید. اکنون به موضوعی می‌پردازیم که شما در هر سطحی از زندگی که هستید، هر شرایطی که دارید، حتی ده نمونه بیزنس و صد نفر کارمند دارید یا موجودی شما پنجاه میلیارد در بانک است و یا در هر موقعیتی که هستید. باید سطح بعدی خود را ببینید که ورژن یا نسخه بهتر شما دقیقا چه کسی است؟

 

راه اندازی بیزینس

 

در رویای خود چه نسخه‌ای از خود دارید که می‌خواهید آن را امسال بسازید. سال جدید یک سال فوق‌العاده رویایی است، من در کنار شما هستم و قرار است بزرگترین رویای زندگی خود را امسال بسازیم. می‌خواهیم زمانی که اسفند سال جدید می رسد، رسیدن به رویاهای خود را با هم جشن بگیریم. بنابراین شما باید مصمم و با اراده باشید و تک‌تک این قوانین را اجرا کنید.

نقشه ذهنی اهداف خود را ترسیم کنید

اولین کار آماده کردن همین چهار موردی بود که در بالا به آن اشاره شد. نباید بگوئید اکنون که تشنه نیستید. چرا باید لیوان آب کنار خود داشته باشد، خیر. بلکه می‌خواهیم همگام باهم پیش رویم. می‌خواهیم کارهای فوق العاده مهمی در این قسمت از کتاب انجام دهیم. این قسمت یک مقدار متفاوت‌تر و طولانی‌تر از بقیه قسمت‌های کتاب می‌باشد. همان‌طور که مشهود است این قسمت را قرار است ماه‌های خیلی زیادی مطالعه و مرور کنید و کارهایی که باید انجام می‌دادید را علامت بزنید. پس این چهار مورد را آماده کنید و ادامه دهید. دوست من برای ادامه این بحث از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشید و ویدیوی زیر را دانلود نمایید و با دقت تماشا کنید، این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است... بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت‌های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

موفقیت شما روزافزون
حسین عزت خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

می‌توانید همین‌الان این ویدئو را دانلود کنید و با قدرت ادامه دهید.

نظرات کاربران

3 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط