موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چه افرادی در آمازون موفق می شوند؟

توضیحات کوتاه :
برای موفقیت در بیزینس آمازون ابتدا باید روحیه و ذهنیت کارآفرینی داشته باشید تا بتوانید با استفاده از آن به خوبی از موانع و مشکلات عبور نموده و به موفقیت برسید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 5.4k
  • 2
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
چه افرادی در آمازون موفق می شوند؟

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

 تجارت آنلاین یکی از بیزینس‌هایی است که شما به وسیله آن می‌توانید بسیار پیشرفت کنید، زمان آزاد خود را بسیار افزایش دهید و هر روز نسبت به روز قبل درآمد بیشتری کسب نمایید، به این دلیل که همه موارد به صورت آنلاین می‌باشد و نیاز به حضور فیزیکی شما در این تجارت نیست. یکی از دلایل اصلی حرکت به سوی کسب و کار آنلاین نیز همین نکته است.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

تجارت آنلاین آمازون

درود به همه دوستان عزیز امیدوارم شاد و پاینده باشید. چرا شما باید به سراغ تجارت آنلاین مثل آمازون بروید؟ چه افرادی در آمازون موفق می‌شوند؟ همه شما دوستان عزیز مایل هستید که در کار خود پیشرفت کنید و هر روز به درآمد بالاتری برسید و زمان آزاد خود را در طی روز افزایش دهید. در نهایت کاری را انجام دهید که به آن علاقه‌مند هستید، به جهان زیباتر نگاه کنید و بتوانید به بقیه افراد کمک کنید. برای رسیدن به این موارد حتماً اطلاعاتی درباره کسب و کار آنلاین شنیده‌اید. حال در ابتدا مثالی را برای شما مطرح می‌نماییم. به‌طور مثال یک پزشک را در نظر بگیرید که برای کسب درآمد باید به صورت فیزیکی در اتاق‌عمل حضور یابد همه این موارد براساس هزینه اقتصادی محاسبه می‌گردد. در سایر شغل‌ها علاوه بر هزینه، شما باید به‌طور فیزیکی در محل حضور داشته باشید و وقت بسیار زیادی صرف کنید. ولی تجارت آنلاین یکی از بیزینس‌هایی است که شما به وسیله آن می‌توانید بسیار پیشرفت کنید، زمان آزاد خود را بسیار افزایش دهید و هر روز نسبت به روز قبل درآمد بیشتری کسب نمایید، به این دلیل که همه موارد به صورت آنلاین می‌باشد و نیاز به حضور فیزیکی شما در این تجارت نیست. یکی از دلایل اصلی حرکت به سوی کسب و کار آنلاین نیز همین نکته است.

 

راهنمای گام به گام فروشندگی در آمازون

 

برای درک بهتر این موضوع نیز مثالی را برای شما مطرح می‌نماییم. به‌طور مثال شما برای دریافت نوبت از پزشک باید با مطب او تماس می‌گرفتید اما در حال حاضر در اکثریت موارد دیگر نیازی به انجام این کار نیست و شما برای رزرو نوبت به وبسایت پزشک مراجعه کرده و نوبت خود را به صورت آنلاین ثبت می‌نمایید و این موضوع نشانگر آن است که امروزه به‌صورت کلی همه تجارت‌ها به سمت تجارت آنلاین در حال حرکت است. بنابراین اگر شما به سمت تجارت آنلاین در حال حرکت هستید صددرصد پیشرفت بهتری خواهید داشت.

بیزینس آنلاین آمازون چه مزایایی دارد؟

افرادی که قصد راه‌اندازی یک بیزینس آنلاین را دارند در ابتدا به مزایای آن فکر می‌کنند. آیا مزایای فروش آنلاین در آمازون آنقدر هست تا بتواند شما را ترغیب به راه‌اندازی این بیزینس کند؟ در پاسخ باید گفت، آری. آمازون که در ابتدا از پارکینگ خانه جف بزوس شروع به کار کرد اکنون بعد از گذشت چندین سال تا جایی پیشرفت کرده که در سطح دنیا جایگاه نخست را به خودش اختصاص داده است و بنیانگذار آن جف بزوس عنوان ثروتمندترین فرد جهان را به دست آورده است. گرچه در این مسیر سراشیبی‌هایی را پشت‌سر گذاشته اما در حال حاضر با موفقیت در قله ایستاده است. بنابراین شما نیز به عنوان یک فروشنده می‌توانید به این حسن شهرت اتکا کنید و فروش در آمازون را با رعایت نکته‌ها و اصول مرتبط به آن آغاز کنید. راه‌اندازی بیزینسی که فارغ از مکان و زمان خواهد بود و پتانسیل بالای خریداران انگیزه‌ای برای فعالیت شما در این سایت خواهد شد.

 

مقاله پیشنهادی: چرا کمپانی آمازون به سرعت پیشرفت کرد؟

کسب موفقیت در آمازون

 

ویژگی‌های شخصیتی کارآفرینان چیست؟

حال ممکن است این سؤال در ذهن شما به‌وجود آید که آیا همه افراد می‌توانند به سمت کسب و کار آنلاین بروند؟ در جواب به این پرسش باید گفت: خیر، زیرا برای ورود به این کسب و کار به شخصیتی لازم دارید که باید آن را شکل دهید یا داشته باشید. شما باید شخصیت یک کارآفرین یا مدیر یک کسب و کار را داشته باشید تا بتوانید در این زمینه به موفقیت برسید. خیلی از افراد این شخصیت را ندارند و تمایل دارند در سازمان و یا ارگان خاصی اشتغال داشته باشند و کار به آن‌ها ابلاغ گردد. ولی در کسب و کار آنلاین شما از فرد خاصی دستور نمی‌گیرید و در صورت ضعیف عمل کردن در کار اولین ضربه به خود شما و روند پیشرفت شما وارد می‌گردد و با شکست رو‌به‌رو خواهید شد. کاملاً واضح است که شخصیت هر فرد نشان دهنده این موضوع است که آن فرد در چه زمینه‌ای مهارت دارد و می‌تواند پیشرفت کند. اگر شما تمایل دارید که وارد کسب و کار آنلاین گردید باید تلاش کنید که در صورت نداشتن این گونه شخصیت آن را برای خود بسازید و همیشه این جمله را به ذهن خود بسپارید که شما باید شخصیتی داشته باشید که هر روز برای یادگیری موارد جدید آماده، قوی و تلاشگر باشد. آگاه باشید که شما قرار است به عرصه جدیدی قدم بگذارید پس باید بتوانید تجارت خود را کنترل کنید و بدانید که در این راه رقابت نیز بسیار زیاد است. بنابراین اگر این توانایی‌ها را در خود مشاهده نمی‌کنید به سراغ کسب کار آنلاین نروید. خیلی از افراد در ایران به انجام هیچ‌کاری علاقه ندارند چون مسئولیت پذیر نیستند و مایل به انجام هیچ‌گونه کسب و کاری نمی‌باشند و طرز فکر اشتباهی دارند.

 

مقاله پیشنهادی: شخصیت کارآفرین شما چگونه است؟

چه افرادی در آمازون موفق می شوند؟

 

آیا شما ویژگی‌های یک کارآفرین را دارید؟

این‌گونه افراد حتی اگر وارد کسب و کار هم گردند هنگامی که مالیات‌ها افزایش می‌یابد، قوانین گمرک تغییر می‌کند یا هر شرایط جدید دیگری که به وجود می‌آید از تجارت دست می‌کشند و دیگر کار نمی‌کنند. دوستان باید آگاه باشید که این اتفاقات به صورت روزانه در حال رخ‌دادن هستند و اگر قرار باشد این اتفاقات زندگی شما را کنترل نمایند شما هرگز موفق نخواهید شد. کارآفرین موفق کسی است که بتواند با چالش‌ها روبه رو گردد و درست تصمیم بگیرد و یاد بگیرد که در این رقابت چگونه می‌توان پیشرفت کرد، چه خدماتی می‌توان ارائه داد و چگونه می‌توان مشتری را راضی نگه داشت. اگر نمی‌توانید این موارد را رعایت کنید و شخصیت یک فرد کارآفرین را بسازید بهتر است هیچ‌گاه به سراغ کسب و کار جدید نروید و به زندگی گذشته خود برگردید. زمانی که شما برای خود تجارت می‌کنید مسئولیت بسیار زیادی دارید که در صورت آسیب دیدن در این کار به کسی جز خود شما صدمه وارد نمی‌گردد. پس باید روحیه یک فرد کارآفرین را بسازید و اصلاً به سهولت کسب و کار آنلاین فکر نکنید زیرا شاید 100 مرحله سخت‌تر از کسب و کار فیزیکی باشد. فروشگاه آنلاین به مراتب سخت‌تر است ولی زمانی که آن را درست فرا بگیرید قادر هستید که به بهترین شکل کسب درآمد کنید و در وقت خود بسیار صرفه‌جویی کنید. در کسب و کار آنلاین مشتری‌های شما محدود نبوده و همگی ساکن یک شهر نیستند و از سراسر جهان از شما خرید می‌شود. از همه مهمتر این است که شما طی 24 ساعت شبانه روز می‌توانید محصولات خود را به فروش برسانید و شما نیازی به کارمند ندارید. همه موارد ذکر شده نکات مثبت این تجارت است و در کسب و کار آنلاین هزینه‌ها می‌توانند کاهش یابند. اکنون قصد داریم در این مقاله به بسیاری از سؤالات شما پیرامون فروشندگی در وبسایت آمازون پاسخ دهیم که این سؤالات را همراه با جواب در ادامه برای شما مطرح می‌نماییم.

 

چه افرادی در آمازون موفق می شوند؟

 

سؤال اول: قیمت فروش کالا در آمازون را چه کسی تعیین می‌کند؟

شما زمانی که محصولی را از هر کشوری خریداری می‌نمایید می‌توانید به هر قیمت در وبسایت آمازون به فروش برسانید اما اگر شما قیمت غیر معقول و نامتعارفی را برای محصول خود ثبت کنید فروشی رخ نخواهد داد به این دلیل که مشتری مسلماً قبل از خرید خود درباره محصول اطلاعاتی را جست و جو می‌کند تا بتواند محصول مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کند و زمانی که قیمت فروش شما بیشتر باشد فروش رخ نخواهد داد. پس به شما پیشنهاد می‌گردد که قبل از قیمت‌گذاری اطلاعاتی را در مورد پایین‌ترین و بالاترین قیمت محصول انتخابی خود کسب کنید و یک قیمت مناسب برای محصول خود ثبت کنید.

سؤال دوم: چرا اگر فروش در آمازون درآمد بالایی دارد تعداد فروشندگان آن کم است؟

این سؤال، پرسش مناسبی نیست اما لازم است به آن پاسخ داده شود تا اگر ابهامی هست برطرف گردد. در آمازون 2 میلیون فروشنده فعال وجود دارد. آیا شما وبسایت دیگری را می‌شناسید که بیشتر از 2 میلیون فروشنده داشته باشد؟ آمازون بزرگترین محل فروش کالای فیزیکی است که بیش از 400 میلیون محصول در آن وجود دارد.

سؤال سوم: آیا دوره آربی مربوط به ایرانیان کشور ایران است؟

در دوره آربی مراحل به صورت گام‌به‌گام آموزش داده شده است و تفاوت ایرانیان داخل کشور و خارج از کشور تنها در افتتاح حساب بانکی می‌باشد و بعد از آن همه چیز به صورت مشترک است.

 

مقاله پیشنهادی: نتایج دوره آربی

افراد موفق در آمازون

 

سؤال چهارم: آیا در آمازون می‌توان کالایی را با بارکد ایرانی به فروش رساند؟

در جواب باید گفت بله اگر بارکد ثبت شده، معتبر و بین‌المللی باشد مشکلی پیش نخواهد آمد. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر بارکد ندارید بهترین بارکد که بارکد UPC است را خریداری کنید و بعد از آن محصول را ثبت کنید.

سؤال پنجم: قانون و شرایط برگشت کالا به آمازون به چه صورت می‌باشد؟

در آمازون تا 30 روز مشتری می‌تواند محصول را باز گرداند. در کانادا، اروپا و آمریکا شما می‌توانید جنس خریداری شده خود را تا 45 روز بسته به قانون فروشگاه مرجوع کنید و بزرگترین مارکت‌ها نیز این قوانین را دارند و آمازون هم شامل این قوانین برای تعدادی از دسته‌بندی‌ها می‌باشد. ولی به‌طور مثال، شما لوازم آرایشی و بهداشتی را نمی‌توانید مرجوع کنید. در صورت مرجوع کردن کالا توسط مشتری شما باید دلیل مرجوع شدن محصول را در قالب یک ایمیل از خریدار جویا شوید که این کار به دلیل راضی نگه‌داشتن مشتری و یافتن مشکلات محصول انجام می‌گردد. حال زمانی که کالا مرجوع گردید کالا مجدد به انبار آمازون بر می‌گردد و در صورت نو و سالم بودن کالا، دوباره برای فروش در سایت قرار می‌گیرد ولی اگر بسته‌بندی یا خود محصول با مشکل رو‌به‌رو شده باشد شما از آمازون یک ایمیل در ارتباط با این موضوع دریافت خواهید کرد که این ایمیل مبنی بر بازیافت محصول و یا ارسال آن برای شخص شما می‌باشد. در تمام مارکت‌های دنیا امکان دارد محصول شما در انبار با مشکلاتی از قبیل شکستگی روبه‌رو گردد و درنهایت بین 2 تا 4 درصد، بسته به جنس محصول شما مرجوعی وجود دارد. توصیه ما به شما تهیه نمونه اولیه از محصول است.

 

چه افرادی در آمازون موفق می شوند؟

 

سؤال ششم: آیا سرمایه گذاری در آمازون سقف محدود و مشخصی دارد؟

در جواب باید گفت هیچ سقف مشخصی برای سرمایه‌گذاری وجود ندارد از 5 دلار تا 100 میلیون دلار امکان‌پذیر است ولی سرمایه کم، شما را در انتخاب محصول محدود کرده و طبیعتاً سود کمتری هم از فروش نصیب شما می‌شود. همچنین شما برای فروش در آمازون نیاز به انبارداری و FBA  دارید. در آمازون افراد معمولی تبدیل به بهترین فروشنده‌ها شده‌اند.  رشد آمازون در نتیجه رشد فروشنده‌های معمولی است و آمازون زمانی به سوددهی می‌رسد که شما فروش داشته باشید.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی رسد اما اگر راهنمای جامع و گام به گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می شود. تماشای ویدیوهای معرفی بیزینس آمازون شاید نقطه‌عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/who-will-be-succeed-in-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
داریوش گفته:
۰ | ۰

مطالبتون به آدم انگیزه میده که برای ورود به این بیزینس قدمی برداریم.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما داریوش عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از اینکه شما نیز هم مسیر ما هستید بسیار خوشحالیم و برای هر چه بهتر طی شدن مسیر پیشرفت از هیچ کمکی به شما دریغ نمی‌کنیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
آرام گفته:
۰ | ۰

سلام و عرض ادب
با وجود اینکه هنوز در حال یادگیری نحوه کسب و کار در آمازون میباشم، با مطالعه صفحات پی در پی آقای حسین عزت خواه احساس میکنم در این زمینه موفق خواهم شد.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما آرام عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با تلاش و پشتکار موفقیت در هر زمینه امکان پذیر خواهد بود. چنانچه به هدف خود ایمان داشته باشید و مصمم قدم در مسیر بگذارید بی شک شاهد دستاوردهایی خواهید بود. چنانچه به بیزینس آمازون و یادگیری تمام نکات و راهکارهای آن علاقه مند هستید دوره آربی، آموزش فروش کالا در آمازون، می تواند برای شما مفید واقع گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط