موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تجربه ورکشاپ حضوری استانبول - فرشاد - دوره آربی

  • 1.5k
  • 0

بدون دوره آربی وارد بیزینس آمازون نشوید - توصیه فرشاد با یک سال تجربه

در این ویدئو فرشاد عزیز در خصوص توصیه خود برای شروع فعالیت در آمازون و همچنین تجربه ورکشاپ حضوری استانبول صحبت می‌کند. آنچه در تجربه اکثر افراد در زمینه های مختلف کاری به چشم می‌خورد و یکسان است، ضرورت وجود راهنما برای مسیر است.

 

 

مزیت ورکشاپ حضوری استانبول از نظر شما چیست؟

شرکت در ورکشاپ حضوری استانبول، برای من یک تجربه عالی بود. فرشاد هستم، از دانشجویان دوره آربی. از طریق یکی از دوستانم در جریان برگزاری ورکشاپ حضوری استانبول پیرامون بیزینس آمازون قرار گرفتم. برای من پیامی فرستادند که قرار است یک ورکشاپ از طریق استاد عزت خواه برگزار شود. از این موضوع بسیار خوشحال شدم. به این خاطر که تفاوت و مزیت مهمی هست که این امکان فراهم شده است که حضوری خدمت ایشان باشیم.

دلیل شما برای شرکت در وکشاپ حضوری استانبول چه بود؟

من تا همین حالا که زمان استراحت اول است، مطالب زیادی یاد گرفتم. نگرش من نسبت به بیزینسی که یک سال است روی آن کار می‌کنم، تغییر کرده است. نکات جدید و ظریفی یاد گرفتم که شاید اگر خودم می‌خواستم به تنهایی به جلو بروم، به این راحتی نبود. واقعاً تشکر می‌کنم از تیم عزت خواه. این ورکشاپ بسیار عالی است و من بسیار مشتاق هستم تا کنار استاد عزت خواه به این ورکشاپ ادامه بدهیم. تجربه شخصی من واقعاً این است که بدون دوره آربی، کسی وارد این بیزینس نشود.

ورکشاپ های آموزشی چه کمکی به افراد می کنند؟

کارگاه ها و کلاس های آموزشی می‌توانند زمینه کسب اطلاعات کامل از افرادی که در آن زمینه متخصص و با تجربه هستند را فراهم ‌کنند که ورکشاپ حضوری استانبول با محوریت کسب و کار آمازون از جمله کارگاه های آموزشی حضوری بود، که چندین ماه گذشته در ترکیه برگزار شد و افراد علاقه مند به این دسته از اطلاعات در آن شرکت کردند. با اینکه موضوعات و نکات بیزینس آمازون آنقدر زیاد است که در یک ورکشاپ حضوری چند ساعته نمی‌توان آنها را گنجاند ولی با این برنامه‌ریزی، امکان تجربه ورکشاپ حضوری استانبول در کشور ترکیه فراهم گردید.

برگزاری ورکشاپ حضوری استانبول – مکملی برای دوره آربی

در واقع می توان گفت ورکشاپ حضوری استانبول که چندین ماه پیش برگزار شده است و الان نیز نسخه دیجیتالی آن در سایت برای کسانی که نتوانستند به صورت حضوری شرکت کنند، در دسترس است، شامل موضوعات تخصصی می باشد. البته این بدین معنا نیست که دوره آربی کم و کسری دارد چون دوره آربی آموزش جامع و گام به گام فروش کالای فیزیکی در آمازون است اما در هر زمینه و تخصصی بالاخره اطلاعات بیشتر و تخصصی تری هم برای علاقه مندان وجود دارد که می‌توانند آنها را فرا بگیرند.

چطور می توان برای کسب و کار موفق آموزش دید؟

برای موفقیت در هر کسب و کاری از جمله آمازون، آموزش ها، ورکشاپ حضوری، ویدئوها و مطالب آموزشی و... وجود دارد. نکته ای که از اکثر افرادی که وارد یک بیزینس می‌شوند، می‌شنویم این است که ذکر می‌کنند در ابتدا به خاطر نداشتن اطلاعات دقیق و کامل، هزینه ها و زمان زیادی را صرف آزمون و خطا کردند. البته بعضی از کسب و کارها را از همین طریق می‌توان یاد گرفت و شاید متحمل هزینه زیادی نشوند اما تعدادی از بیزینس ها از جمله بیزیس آمازون نیازمند دوره آموزشی یا ورکشاپ هستند که در حال حاضر دوره آموزش فروش در آمازون و نسخه دانلودی ورکشاپ حضوری استانبول آماده سازی شده است که شامل محتوای کامل و آپدیت شده است.

چگونه یک ورکشاپ آموزشی اثربخش می شود؟

برای اینکه ورکشاپ حضوری استانبول پیرامون فروش در آمازون تاثیر گذار و اثربخش گردد، برنامه ریزی‌های لازم انجام گردید تا کسانی که برای یادگیری نکات تخصصی تر این بیزینس در این کارگاه آموزشی حاضر می شوند، به بهترین نحو از آن بهره مند شوند. البته این نتیجه زمانی حاصل شد که افراد از قبل دوره آربی را تهیه و مشاهده کرده بودند و برای نکات بیشتر در این ورکشاپ شرکت کردند و اکثر شرکت کنندگان از دانشجویان دوره آربی بودند که کار فروش را در آمازون شروع کرده و به خاطر علاقه به یادگیری تکنیک های بیشتر در یک کارگاه حضوری، در این ورکشاپ شرکت کردند. لازم به ذکر است، ورکشاپ حضوری استانبول در نوامبر 2019 در کشور ترکیه برگزار گردید.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/farshad-rb-workshop
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط