مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آشنایی با دوره پاراسل زندگی

توضیحات کوتاه :
دوره پاراسل زندگی در خصوص آموزش ساخت ذهن کارآفرین می‌باشد و در این راستا دو حالت را برای راه اندازی کسب و کار به شما نشان می‌دهد. در این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با این دوره بی نظیر موفقیت آشنا نماییم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 4

  • 4.9k
  • 6
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
آشنایی با دوره پاراسل زندگی

دوره پاراسل زندگی چیست؟

پاراسل زندگی در خصوص آموزش ساخت ذهن کارآفرین می‌باشد. در این راستا  دو حالت را برای راه اندازی کسب و کار به شما نشان می‌دهد:

  1. شما خودتان ابزار و تکنیک‌ها را یاد بگیرید و سپس خودتان همه امور را اجرا کنید.
  2. تیم سازی کنید و بقیه افراد را مدیریت کنید.

 

آشنایی با دوره پاراسل زندگی و لحظه‌ای که تصمیم می‌گیرید برای همیشه ثروتمند باشید

 

پاراسل زندگی بیشتر بر روی حالت دوم تمرکز دارد و تیم سازی را کامل به شما آموزش می‌دهد. اینکه چگونه حتی بدون هزینه تیم سازی کنید و بعد از کسب درآمد اولیه حقوق افراد را پرداخت نمایید. کارآفرینی موفق می‌باشد که مدیریت را یاد بگیرد، نه اینکه همه امور را خود انجام دهد. البته در این مسیر پر پیچ و خم نیاز است شما باورهای بسیار قوی در خودتان  ایجاد نمایید. پس نیازمند ایجاد تغییراتی در خود می‌باشید. در این راستا در فصل‌های ابتدایی به این مهم بسیار زیاد توجه شده است. در این زمینه به شما کمک می‌گردد. پاراسل زندگی در مورد ساخت لایف استایلی می‌باشد که شما بتوانید یک سیستم اتوماسیون در بیزینس خود اجرا کنید. آن بیزینس بعد از مدتی بتواند چند برابر شده و به صورت اتوماتیک ادامه یابد. در کنار این موضوع موارد و نکاتی مطرح می‌شود که شما به وسیله آنها بتوانید زندگی خود را بهتر سازید. از جمله این موارد قانون 8020 می باشد که به شما در تصمیم گیری، انتخاب‌ها، مدیریت بیزینس، پول و حتی روابطتان کمک می‌کند. در کل، دوره پاراسل زندگی ساخت یک لایف استایل است. در زیر تعدادی از نکات مهم در خصوص دوره پاراسل زندگی بیان می‌گردد.

 

آشنایی با دوره پاراسل زندگی

 

بعد از دوره پاراسل زندگی به چه شغلی دست می‌یابید؟

بعد از دوره پاراسل زندگی شاید شخصی یک وب سایت بسازد و یک نفر نرم افزار موبایل طراحی کند. شخص دیگری همان بیزینسی را که از قبل راه اندازی نموده، ادامه داده و آن را گسترش دهد. حتی ممکن است یک نفر با شغل کارمندی زندگی خود را تغییر دهد. همه به یک مسیر نمی‌رسند اما همه الگو می‌گیرند تا مسیر خود را درست انتخاب نمایند.

آیا بعد از گذراندن دوره پاراسل زندگی امکان افزایش درآمد در هر شغل و حرفه‌ای وجود دارد؟

ساخت بیزینسی که به شما 4000 دلار، 8000 دلار و... سود بدهد صد در صد ممکن می‌باشد. اما اگر اصول مورد نیاز که در دوره بیان می‌گردد را در بیزینس خود اجرا کنید. حتی اگر شما یک مکانیک یا آرایشگر باشید یا در هر شغل دیگری مشغول به کار باشید. اگر قانون 8020 را در بیزینس خود اجرا نمایید، مسلماً مشتری‌هایی را جذب خواهید کرد که چندین برابر قبل برای شما درآمدزایی می‌کنند. در نتیجه شما زمان کمتری برای آن‌ها می‌گذارید. حتی با همان کار آرایشگری نیز شما می‌توانید درآمد خود را چندین برابر سازید. اگر با استفاده از آموزش‌ها درست اقدام نمایید و به جلو حرکت کنید.

تفاوت دوره آربی و دوره پاراسل زندگی

دوره آربی و پاراسل زندگی 2 دوره مجزا از هم می‌باشند. با استفاده از دوره آربی که آموزش صفر تا صد فروش کالا در آمازون می‌باشد، قرار است که شما به یک فروشنده خوب در آمازون تبدیل شوید. اما در دوره پاراسل زندگی که مجزا از دوره آربی و فروش در آمازون می‌باشد بینهایت مسیر وجود دارد. از بین کسانی که دوره پاراسل زندگی را گذرانده‌اند، فردی در حال هتل داری می‌باشد و صاحب هتل شده است. فردی در مسیر فوتبالیست شدن می‌باشد. فرد دیگری یک بیزینس آنلاین راه اندازی کرده و کورس های آنلاین می‌سازد. شخص دیگری زبان تدریس می‌کند، فرد دیگری تور لیدر شده و نتایج متفاوتی دریافت نموده است. زمانی که با همه آن‌ها صحبت کنید به این نتیجه می‌رسید که آن اصول را در تک تک بیزینس های خود اجرا نمودند. به این وسیله بیزینس خود را متحول کرده‌اند. مثلاً شخصی که تورلیدر بوده با سیستم فکری که در مارکتینگ به او آموزش داده شده است، توانسته به اشخاص بیشتری دسترسی پیدا کند. آن اشخاص برای او درآمد بیشتری ایجاد کردند و او بیزینس خود را متفاوت مدیریت کرده است. او تیم سازی کرده و همه این کارها را خودش به تنهایی انجام نداده. بلکه با استفاده از این قوانین توانسته بیزینسی که نسبت به آن شور و اشتیاق داشته را تغییر داده و بسازد.

 

دورهخ پاراسل زندگی چیست

   همین الان قصد دارم در دوره پاراسل زندگی شرکت کنم   

 

شرط موفقیت در دوره پاراسل زندگی چیست؟

تعدادی از افراد در عرصه موفقیت به شما می گویند که می‌خواهند به 6000 دلار پول دست یابند. ولی اصلاً به این موضوع توجه نمی‌کنند که قصد انجام چه کاری را دارند یا به چه چیزی علاقه مند هستند. تنها دغدغه زندگی این افراد 6000 دلار پول است. عموماً اکثر این افراد نیز هیچ گاه به آن 6000 دلار نمی‌رسند. بیشتر آنها هیچ وقت موفق نمی‌شوند زیرا نمی‌خواهند که موفقیت را یاد بگیرند و تنها به دنبال پول می‌باشند. یعنی اگر این افراد در خیابان 6000 دلار پول پیدا کنند دیگر به دنبال موفقیت و یاد گیری روش درست زندگی نمی‌روند. مثلاً همین افراد لاتاری ثبت نام می‌کنند و یا کارت‌های قرعه کشی خریداری می‌نمایند. زیرا به دنبال حل همان مشکل هستند و خودشان را گول می‌زنند. هیچ گاه به این فکر نمی‌کنند که بیزینسی را یاد بگیرند. شما باید تشنه یادگیری، موفقیت و پیدا کردن راه‌ها باشید؛ در کنار آن پول هم به دست می‌آید. اما اگر تمرکز خود را فقط روی این موضوع که همین حالا 3000 دلار بدست بیاورید، بگذارید، این 3000 دلار را می‌توانید در لاتاری برنده شوید یا یک بیزینس بسازید. این‌ها همه راه‌های متفاوتی هستند بنابراین باید هدف خود را عوض کنید. هدف دستیابی به 4000 دلار چندان درست نیست. باید به این فکر کنید که می‌خواهید یک بیزینس راه اندازی کنید یا لایف استایل صحیح بسازید. این روش شما را به مراتب موفق‌تر خواهد کرد. اصولاً انسان‌هایی که در ابتدای مسیر موفقیت هستند و تا بحال دستاوردی در زندگی خود نداشته‌اند، متاسفانه به این فکر می‌کنند که فقط برای مثال 2000 دلار را بدست بیاورند اما به مسیر توجهی ندارند.

 

کسب ثروت در زندگی

 

ممکن است قبل از ورود به دوره  فوق العاده پاراسل زندگی سؤالات زیر برای شما نیز به وجود آید و ما این سؤالات را برای شما پاسخ داده‌ایم.

پرسش اول: آیا رسیدن به مبلغ ذکر شده پس از این مدت صحت دارد؟

بله تمامی مراحل ذکر شده در این دوره مورد تست قرار گرفته و شما در صورتی که طبق نکات گفته شده توسط استاد پیش روید قطعاً به درآمد مورد نظر خود خواهید رسید.

پرسش دوم: آیا بعد از دوره حتماً کسب و کار خود را خواهیم داشت؟

بله در صورتی که به تغییر روش زندگی خود مصمم باشید و در مسیری قدم بردارید که شما را از فاکتور زمان و مکان رها کند، قطعاً می‌توانید به نتیجه مطلوب برسید. به شرطی که مصمم بوده و برای ایجاد تغییرات و همچنین یادگیری و آموزش تلاش کنید.

پرسش سوم: دوره پاراسل زندگی در چه زمینه‌ای می‌باشد؟

دوره پاراسل زندگی در زمینه شغل‌های آنلاین است. این امر به علت جدا بودن از فاکتور زمان و مکان مناسب است. زیرا شما در هر مکانی که باشید، در مسافرت و در هر کشوری می‌توانید کار خود را چک کرده و همچنین در 24 ساعت هر روز هفته می‌توانید فروش داشته باشید. همچنین در این دوره در زمینه لایف استایل نیز صحبت می‌شود که بسیار مهم می‌باشد.

پرسش چهارم:  آیا در این دوره چگونگی ایجاد سایت آموزش داده می‌شود؟

خیر شما در این دوره در ابتدا روش زندگی یا لایف استایل خود را تغییر خواهید داد و بعد از آن روی روش فکر کردن شما کار خواهد شد و شما این امر را آموزش دیده و می‌توانید هرگونه ایده پردازی را انجام داده و با فرمول و نکات دوره به نتیجه دست یابید.

پرسش پنجم:  آیا دوره همچون دوره‌های مشابه انگیزه ایجاد می‌کند ولی ممکن است به نتیجه نرسد؟

خیر این دوره را نمی‌توان با هیچ دوره دیگری مقایسه کرد. زیرا در بسیاری از موارد شما صحبت‌ها و آموزش‌هایی را به طور کلی می‌شنوید که ممکن است برای یک فرد صحیح و برای فرد دیگری نامناسب باشد و او را به اهداف خود نرساند. اما دوره پاراسل زندگی شما را با فرمولی آشنا می‌کند که هر گزینه‌ای را به عنوان مجهول در آن قرار دهید به نتیجه خواهد رسید و این امر کاملاً از طریق مختلف تست گردیده و صد در صد پاسخ خواهد داد. برای این منظور باید مصمم بوده و در تمام مراحل ثابت قدم و پر تلاش پیش روید.

 

آشنایی با پاراسل زندگی

 

پرسش ششم: آیا برای این دوره باید اطلاعات کافی اینترنتی داشته باشیم؟

برای گذراندن دوره شما نیاز به اطلاعات آکادمیک یا کافی در این زمینه ندارید. زیرا می‌توانید تیم سازی کرده و مراحل را با دیگران انجام دهید و ایده خود را صرفاً مدیریت کنید. البته شایان ذکر است که شما برای هر اقدامی نیازمند آموزش و مطالعه روزانه هستید. این امر به پیشبرد اهداف شما کمک خواهد کرد.

پرسش هفتم: آیا آموزش کار با وبسایت های آمازون و علی بابا در این دوره قرار دارد؟

کار با آمازون و علی بابا به علت گستردگی مطلب نیاز به آموزشی مجزا دارند که در وبسایت ما با عنوان دوره آربی (RB) قرار گرفته است و شما می‌توانید صفر تا صد این موارد را در این دوره آموزش ببینید.

پرسش هشتم: برای ورود به دوره چه باید کرد؟ آیا باید ایده خود را کاملاً مشخص کنیم؟

شما باید در ابتدا مصمم بوده و برای ورود به دوره و تغییر در زندگی و کسب و کار خود جدیت داشته باشید. بعد از آن می‌توانید وارد دوره شوید. ابتدا نیاز ندارید ایده خود را مشخص کنید زیرا در دوره از تغییر روش زندگی شروع خواهید کرد و به انتها خواهید رسید. همچنین برای ایده پردازی نکته اصلی که وجود دارد این می باشد که علاقه و شور و اشتیاق شما چیست؟ زیرا برای پیشرفت در اهداف خود باید در مسیری حرکت کنید که علاقه شما باشد. در غیر اینصورت مسلماً خسته خواهید شد و علاقه‌ای به تلاش در این کار نخواهید داشت.

پرسش نهم: آیا در صورت داشتن چند حوزه کاری می‌توانیم همه را در یک مسیر در دوره پاراسل زندگی پیش ببریم؟

مسلماً نکته اصلی این است که بر روی یک هدف که علاقه شما می‌باشد تمرکز کنید و از حرکت در چند مسیر مجزا حتی المقدور خودداری کنید. این امر باعث بهبود کیفیت کار شما خواهد شد. اما اگر این امر باعث کم شدن توانایی شما در مسیر حرکت نمی‌شود می‌توانید در دو حوزه که قطعاً علاقه شما می‌باشند پیش روید.

پرسش دهم:  چگونه از بین چندین هدف، بتوانیم هدف مورد علاقه خود را مشخص کنیم؟

برای این منظور شما باید به حوزه‌های مورد علاقه خود نمره دهید. این امر را بین 1 تا 10 انجام دهید. اگر علاقه کمتری به یک حوزه دارید نمرات 1 تا 4 را به آن اختصاص دهید و اگر علاقه بیشتری دارید بین 7 تا 10 نمره دهید. خواهشمندیم از نمرات 5 و 6 استفاده نکنید زیرا این موارد دقیقاً مواردی است که در آن شک دارید. در نهایت بعد از نمره دادن حوزه قطعی خود را مشخص کنید.

 

کسب ثروت آنلاین

   همین الان قصد دارم در دوره پاراسل زندگی شرکت کنم   

 

پرسش یازدهم:  آیا برای شروع این دوره و کسب و کار خود نیاز به سرمایه مالی بسیار داریم؟

خیر شما برای ورود به دوره نیاز به سرمایه خاصی ندارید. زیرا به راحتی می‌توانید از طریق گذراندن دوره در محیط‌های مجازی فعالیت کنید و نیازی به محیط یا مکان، دفتر و بسیاری از موارد دیگر که در فعالیت‌های فیزیکی لازم است، نمی باشد.

پرسش دوازدهم: آیا هر ایده‌ای را می‌توانیم عملی کنیم؟

بله شما برای ایده پردازی باید به دو مورد توجه داشته باشید. 1. به مشکلاتی که دارید فکر کنید قطعاً برای رفع هر گونه مشکلات به ایده‌های بسیار خوبی خواهید رسید و ایده‌های عالی از دل مشکلات بیرون خواهند آمد. 2.  باید علاقه خود را دنبال نمایید وگرنه برای تلاش کردن انگیزه کافی را نخواهید داشت.

پرسش سیزدهم: آیا این کار در ایران جواب خواهد داد؟

برای پاسخ این سؤال باید بگوییم که این دوره در اصل کسب و کاری را فارق از زمان و مکان برای شما معرفی خواهد کرد که بتوانید کار خود را با این خصلت پیش ببرید. بنابراین شما می‌توانید در هر شهر یا کشوری که هستید فعالیت کرده و کسب و کار خود یا برند خود را معرفی کنید و گسترش دهید. بنابراین ایران عزیز نیز هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد کرد. شما  می‌توانید در حوزه‌ای که انتخاب می‌کنید در سطح ایران و غیر از آن فعالیت کنید و قطعاً برای هر مکان باید اطلاعات خاص آن را بدست آورید و به نحوی ایده خود را پیاده کنید که برای هر منطقه مناسب باشد.

پرسش چهاردهم:  آیا بازاریابی شبکه‌ای را می‌توان با این دوره بهبود داد؟

در مورد این سؤال باید عرض کنیم که در دوره پاراسل زندگی هیچگونه آموزشی برای بازاریابی شبکه‌ای ارائه نخواهد شد.

 

ساخت تفکر کاآفرین

 

پرسش پانزدهم: زمانی که محصول خود را مشخص کردیم، برای تولید آن مهارت‌هایی را نیاز داریم، این دوره آن‌ها را آموزش خواهد داد؟

مشخص است که برای تولید هر محصولی شما نیاز به مهارت دارید. اما به شرطی که بخواهید خودتان شخصاً این محصول را ایجاد کنید. در غیر اینصورت می‌توانید با تیم سازی ایده خود را از طریق افراد متخصص ایجاد کنید. اما این دوره روش فکر کردن و ایده پردازی را به شما آموزش خواهد داد و شما را در مسیر حرکت هدایت خواهد کرد که از چه طریقی پیش روید.

پرسش شانزدهم: اگر در طول دوره به مشکل برخوردیم می‌توانیم مشکل خود را مطرح کنیم یا خیر بعد از ورود به دوره خودمان از طریق آموزش‌ها باید پیش رویم؟

چنانچه شما دانشجو دوره پاراسل زندگی باشید، می توانید سوالات و ابهامات خود را در قالب تیکت در سایت برای ما ارسال نمایید. تیم پشتیبانی زیر نظر استاد عزت خواه به شما پاسخ خواهند داد.

با آرزوی سلامتی، موفقیت و ثروت برای شما
خوشحال و خرسند می شویم شما را بزودی در بین دانشجویان دوره پاراسل زندگی ببینیم.

   همین الان قصد دارم در دوره پاراسل زندگی شرکت کنم   

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/getting-know-with-parasel-zendegi-course
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 6 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
ریحانه گفته:
۰ | ۰

سلام بر استاد عزیر و تیم خوبتون.
من ایندوره راتهیه کردم و در حال استفاده از آن هستم. تا اینجا تاثیرات خیلی مثبتی بر روی زندگی من گذاشته. سپاس از این همه محبت بی دریغتان.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شماریحانه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

هر آنچه که می خواهید محقق می‌شود اگر باور داشته باشید و اقدام کنید. دو فاکتور مهمی که در مجموعه عزت خواه دات کام سعی کردیم به صورت کامل و جامع به علاقه‌مندان به تغییر آموزش دهیم. حضور و همراهی شما در این مسیر، تلاش و انگیزه ما را چندین برابر می‌کند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
مارال گفته:
۰ | ۰

درود اول باید ذهنمون رو آماده کنیم و بعد شروع به بیزینس کنیم. تا ذهنیت درستی نداشته باشیم موفقیتی هم نداریم. اگه تو این راه از یک راهنما هم کمک بگیریم مسیر هموارتر میشه. خیلی ممنون استاد عزیز که این مسیر رو با پاراسل برای ما هموار می کنی.

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما مارال عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و سپاس از حمایت‌ های بیکران شما، یقیناً حضور پر مهر شما ما را در مسیر پیشرفت و توسعه  همراهی می نماید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط