مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

قوانین مهم وبسایت آمازون

  • 3.7k
  • 0

در این صفحه لینک مهمترین قوانین فروش در آمازون را می توانید پیدا کنید ، لطفا بر اساس تقسیم بندی موضوعی ، در هر موردی نیاز به اطلاعات دارید ، بر روی همان موضوع کلیک نمایید.

بعد از کلیک شما به صفحه همان موضوع در آمازون هدایت می شوید و می توانید آخرین قوانین به صورت آپدیت را بخوانید.

لطفا در مورد هر ابهامی که در هر موضوعی دارید ، سعی کنید از قوانین موجود مطلع شوید و درصد خطا و ریسک را برای کسب و کار خود کاهش دهید.

دوستان عزیزی که زبان انگلیسی به خوبی نمی دانند می توانند متن ها را در گوگل ترنسلیت ، ترجمه کنند و در نهایت اگر موضوعی که در مورد آن سوال دارید برای شما بسیار مهم و حیاتی است ، می توانید آن متن را به یک مترجم بدهید و بخواهید تا برای شما به صورت دقیق ترجمه نماید.

 

قوانین کلی آمازون

لیست محصولات ممنوعه در آمازون

توافق نامه های آمازون در مراحل فروش کالا

فعالیت ها و کارهایی که در آمازون برای یک فروشنده ممنوع است

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazonlaws
ezzatkhah

در این صفحه لینک مهمترین قوانین فروش در آمازون را می توانید پیدا کنید ، لطفا بر اساس تقسیم بندی موضوعی ، در هر موردی نیاز به اطلاعات دارید ، بر روی همان موضوع کلیک نمایید. بعد از کلیک شما به صفحه همان موضوع در آمازون هدایت می شوید و می توانید آخرین قوانین به صورت آپدیت را بخوانید. لطفا در مورد هر ابهامی که در هر موضوعی دارید ، سعی کنید از قوانین موجود مطلع شوید و درصد خطا و ریسک را برای کسب و کار خود کاهش دهید. دوستان عزیزی که زبان انگلیسی به خوبی نمی دانند می توانند متن ها را در گوگل ترنسلیت ، ترجمه کنند و در نهایت اگر موضوعی که در مورد آن سوال دارید برای شما بسیار مهم و حیاتی است ، می توانید آن متن را به یک مترجم بدهید و بخواهید تا برای شما به صورت دقیق ترجمه نماید.   قوانین کلی آمازون لیست محصولات ممنوعه در آمازون توافق نامه های آمازون در مراحل فروش کالا فعالیت ها و کارهایی که در آمازون برای یک فروشنده ممنوع است

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

قوانین مهم وبسایت آمازون

مطالب مرتبط