مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

شروع بیزینس آمازون - بخش چهارم

توضیحات کوتاه :
برای شروع بیزینس بزرگی همچون آمازون باید ابتدا اطلاعات کامل و جامعی به‌دست آورد و با آگاهی وارد آن شوید تا بتوانید مسیر درست را طی نمایید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3

تعداد امتیازها: 2

  • 3.8k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
شروع بیزینس آمازون - بخش چهارم

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

در بخش چهارم مقاله به تعدادی از سوالات در زمینه شروع کار در آمازون و نحوه فروش محصول پاسخ داده شده است. با دانستن اطلاعاتی در این زمینه می‌توانید انتخاب‌های درست‌تری داشته باشید و در نتیجه به نتیجه مطلوبی برسید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

پرسخ و پاسخ:

1. زمانی که در وبسایت آمازون خیلی از محصولات شبیه به هم هستند و ممکن است که این محصولات در علی بابا و کارخانه‌های چینی نیز به فروش برسند، استراتژی چیست؟ برای مثال درست است که در خیابانی که تعداد زیادی رستوران وجود دارد، فردی رستوران جدیدی افتتاح نماید؟

برای مثال شما می‌توانید در محلی مانند بین راه رستوران خود را افتتاح نمایید که هیچ رستورانی وجود ندارد. در این زمان اگر بدترین غذا را هم بفروشید، تعدادی از افراد از شما می‌خرند. ولی زمانی که در خیابانی که پر از رستوران و پر از انتخاب برای مشتری است، رستوران خود را افتتاح نمایید مسلماً شما باید کار خاصی انجام دهید تا بتوانید مشتری‌هایی را جذب کنید. این استراتژی که شما در جایی که مارکت آن وجود دارد کار کنید در همه بیزینس‌ها وجود دارد. برای مثال خیابان‌هایی وجود دارند که مختص فروش مبل، لباس نوزاد، اتومبیل و ... می‌باشند.

 

فروش در آمازون

 

محصول خود را ارتقاء دهید

در آمازون هم همین اتفاق می‌افتد ولی راه‌حل این است که شما نیز متفاوت عمل کنید. ابتدا از خود بپرسید محصولی که قصد فروش آن را دارید به چه شکل می‌توانید آن را بهتر نمایید؟ برای مثال یک عدد از آن محصول را تهیه کنید و از چند نفر سؤال کنید که این محصول به چه شکل می‌تواند بهتر باشد و چه چیزهایی کم دارد؟ این سؤالات را دائم از خود بپرسید و بدانید که اگر بتوانید آن را بهتر نمایید شما برنده خواهید شد. ولی اگر آن محصول را به همان شکلی که هست بفروشید، وارد عرصه رقابت سنگین می‌شوید و باید تبلیغات پی پی سی قوی داشته باشید. اما زمانی که متفاوت عمل کنید طبیعتاً می‌توانید، آن مارکت را به دست آورید و حداقل کاری که می‌توانید انجام دهید این است که مثلاً یک پکیج متفاوت برای محصول خود بسازید. برای مثال اگر یک ظرف غذا را می‌فروشید، یک قاشق یا تعدادی لیبل به آن اضافه کنید. خیلی از برندهای دنیا همین کار را انجام می‌دهند.

 

درآمد میلیونی از آمازون

 

خلاقیت داشته باشید

اگر دقت کرده باشید در برندهای لباس، زمانی که یک شلوار در بازار مد می‌شود، تمام برندها آن را تولید می‌کنند و بعد به این فکر می‌کنند که به چه شکل آن را بهتر نمایند. برای مثال یک برند یک عدد کمربند را هم به آن اضافه می‌کند و... این خاصیت بیزینس است. در همه بیزینس‌های دنیا رقابت وجود دارد و چیزی که شما را از بقیه متمایز می‌کند این است که خلاق باشید و به دنبال این باشید که محصول خود را بهتر نمایید. پس طبیعتاً در آمازون هم این رقابت وجود دارد و کسانی موفق‌تر می‌شوند که یک تفاوتی در محصول خود ایجاد کرده و آن را بهتر نمایند. برای مثال استاد عزت خواه برای کیف‌های کوله پشتی که در آمازون به فروش می‌رساندند یک طرحی که شامل دو بند اضافه روی کوله‌پشتی بود را به محصول خود اضافه کردند که با آن بند امکان این کار به وجود می‌آمد که بتوان آن کوله را با حالت‌های مختلف استفاده نمود و این چیزی بود که فروشندگان دیگر به محصول خود اضافه نکرده بودند و این باعث شد ایشان در مارکت کوله‌پشتی از بقیه جلوتر باشند.

2. در مارکت هایی مانند آمازون استرالیا که تازه شروع به کار کرده‌اند و فروش پایینی دارند چگونه می‌توان شروع به کار کرد و چگونه باید این موضوع را بررسی نمود؟ چه استراتژی برای این موضوع وجود دارد؟

مارکت پلیس‌های دیگر مانند استرالیا، اروپا و ... هیچ کدام به اندازه آمازون آمریکا قوی نیستند. در این زمینه 2 استراتژی وجود دارد. اول این که شما ابتدا در آمازون آمریکا اجناس خود را بفروشید و در آن بستر مواردی را یاد بگیرید، درآمد خوبی به دست آورید و بعد وارد مارکت‌های دیگر آمازون شوید و دوم اینکه صبور باشید و بدانید که اگر الان وارد مارکت‌های دیگر مانند آمازون استرالیا شوید چند سال دیگر که این مارکت بزرگتر و قوی‌تر شد، شما جز اولین‌ها خواهید بود، یک تعداد ریویو دریافت کردید و یک اکانت قوی دارید. شما می‌توانید هر دو کار را انجام دهید هم در آمریکا و هم در استرالیا کار کنید.

3. آیا با دوره آربی می‌توان در رقابت‌ها برنده شد و به best seller (بهترین فروشنده) تبدیل شد؟

با دوره آربی قرار نیست کسی برنده یا بازنده شود. دوره آربی به شکلی طراحی شده که شما می‌توانید کل مسیر را یاد بگیرید. ولی کسی که باید وارد این مسیر شود و آن را طی کند دقیقاً خود شما هستید که به عنوان یک کارآفرین وارد این بیزینس شده‌اید. درست مثل این است که بهترین اتومبیل را در اختیار شما بگذارند، اگر شما درست رانندگی نکنید، تصادف می‌کنید. برای بست سلر شدن هم این موضوع صدق می‌کند و شما باید برای آن تلاش و پشتکار بسیاری به کار گیرید، با مشتری‌های خود خوب رفتار کنید، محصول خوبی انتخاب نمایید و ... . استاد حسین عزت خواه تمام تلاش خود را به کار برده‌اند تا در دوره آربی به زبان خیلی ساده تمام مراحل فروش کالا در آمازون و تمام رازهای این مسیر را آموزش بدهند. اگر این موارد را دقیق و درست رعایت کنید با تلاش و پشتکار خود، شما هم می‌توانید به بست سلر تبدیل شوید.

 

خلاقیت در انتخاب محصولات در آمازون

 

4.کسانی که نیاز به توضیحات جزئی‌تر دارند و آشنایی کمتری با این فعالیت دارند، چه راهی به آنها پیشنهاد می‌شود؟

اگر قرار باشد تمامی این مراحل قدم‌به‌قدم توضیح داده شود شاید لازم باشد حدود 40 ساعت فایل آموزشی تهیه شود که همه این مراحل و جزئیات در دوره آربی آموزش داده شده است. ولی برنامه‌های بیزینس تایم به عنوان یک مشعل می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند. به خصوص برای کسانی که در این مسیر مبتدی هستند. پس تماشا این ویدیوها می‌تواند برای این افراد بسیار مفید واقع گردد.

5.چه بارکدی مناسب است، از چه وب سایت‌هایی می‌توان بارکد خرید و چگونه می‌توان از بارکدها استفاده نمود؟

شما برای هر محصول نیاز به یک بارکد دارید. خرید بارکد UPC به شما پیشنهاد می‌شود. با این بارکد محصول خود را در آمازون اضافه می‌کنید. این بارکد را می‌توانید از وبسایت Gs1.org تهیه نمایید. در وبسایت‌های دیگری هم بارکد به فروش می‌رسد ولی این بارکد پیشنهاد استاد عزت خواه می‌باشد. در دوره آربی نیز استاد عزت خواه وبسایت‌های معتبر دیگری را برای خرید بارکد معرفی می‌کنند.

در نهایت می‌توان گفت که برای شروع فعالیت در آمازون الزامی به خرید دوره آربی نمی‌باشد اگر خودتان این کار را بلد هستید و به تمام مراحل آن آگاه هستید می‌توانید خودتان وارد این کسب و کار شوید. اما اگر نیاز به یک راهنما و دوره آموزشی در این زمینه دارید، شرکت در دوره آربی به عنوان یک پیشنهاد برای شما مطرح می شود.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

برای مطالعه نمودن بخش اول این مقاله ( شروع بیزینس آمازون کلیک نمایید.
برای مطالعه نمودن بخش دوم این مقاله ( شروع بیزینس آمازون کلیک نمایید.
برای مطالعه نمودن بخش سوم این مقاله ( شروع بیزینس آمازون کلیک نمایید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/start-an-amazon-business-part4
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
راضیه گفته:
۰ | ۰

نکات خیلی خوبی در این مقاله بیان شده و به خیلی از سوالات من پاسخ داده شد. ممنونم از شما و تیم خوبتون

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما راضیه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش مستمر مجموعه عزت خواه دات کام در جهت هر روز بهتر شدن است و همراهی و نظرات شما، این هدف و تلاش ما را تکمیل می‌کند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط