افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی

خلاصه اخبار :
اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی . نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی انرژی پاک و تجدیدپذیر را برای مراکز داده AWS تامین کرده و فرصت های اقتصادی را برای زنان و کسب و کارهای محلی به وجود می آورد. نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی جدید آمازون در کیپ شمالی، بزرگترین استان کشور آفریقای جنوبی، راه اندازی شده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.43

تعداد امتیازها: 7

  • 790
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی

 

تامین انرژی و ایجاد فرصت های جدید با اولین نیروگاه خورشیدی آمازون


 انتظار می رود که این نیروگاه خورشیدی آمازون تا حدود 28000 مگاوات ساعت (MWh) انرژی تجدیدپذیر را در هر سال تولید کند، که معادل با میانگین مصرف الکتریسیته سالیانه بیش از 8000 خانوار در آفریقای جنوبی است.

این نیروگاه خورشیدی آمازون بیش از 24000 پنل خورشیدی دو طرفه را در یک مساحت 20 هکتاری در کیپ شمالی جای داده است که نور خورشید را در هر دو سمت خود دریافت می کند. این پنل های خورشیدی مسیر نور خورشید را در کل روز ردیابی کرده و انرژی خورشیدی آسمان و نور بازتاب شده از زمین را جذب می کنند. این طرح می تواند از مقدار برآورد شده 25000 تن گسیل سالیانۀ کربن جلوگیری کند، که معادل با حذف 5400 خودرو از جاده های آفریقای جنوبی است.

 

اولین نیروگاه خورشیدی آمازون

 

به گفته نات سالهستروم، مدیر انرژی در خدمات وب آمازون: «آمازون متعهد به همکاری با دولت ها و تامین کنندگان انرژی سراسر جهان است تا پروژه های انرژی تجدید پذیر بیشتری را به صورت آنلاین اجرا کند. ما مفتخر به همکاری با وزارت معادن و انرژی، قانونگذاران انرژی ملی آفریقای جنوبی و Eskom برای ارائه مدل جدیدی از تولید انرژی تجدید پذیر در آفریقای جنوبی هستیم.»


تامین انرژی و تحولات اقتصادی با اولین نیروگاه خورشیدی آمازون


نیروگاه خورشیدی کیپ شمالی در تحولات اجتماعی منطقه نیز نقش داشته است. این نیروگاه خورشیدی آمازون که در دستیابی به اهداف انرژی تجدید پذیر آفریقای جنوبی تا سال  2030 کمک قابل توجهی کرد، توسط زنان سیاه پوست در یک شرکت تحت مالیکت آفریقای جنوبی فعالیت می کند.

به گفته متا مهلارهی، بنیان گذار و مدیر اجرایی سرمایه گذاری های فاهلا در ماهلاکو و یکی از سرمایه گذاران پروژه، «در گذشته، زنان سیاه پوست در بخش زیرساخت، کشاورزی و تاسیسات نقش زیادی نداشتند. سرمایه گذاری سیاه پوستان در پروژه های انرژی قطعی ترین راه برای استفاده از انرژی تجدیدپذیر هستند.»

در حین ساخت و راه اندازی نیروگاه خورشیدی آمازون 167 شغل جدید در منطقه ایجاد شد و این مشاغل برای نگهداری از تجهیزات الکتریکی، راه اندازی و حفظ امنیت آنها به صورت دائمی ادامه دارند. به علاوه در این پروژه با استفاده از مصالح ساختمانی بلا استفاده، شامل پالت ها و درام های کابل الکتریکی میزان ضایعات به حداقل رسیده و با کمک کسب و کارهای محلی و آموزشگاه های مهارت های ویژه از کسب و کارهای کوچک و متوسط پشتیبانی می شود.

 

نیروگاه خورشیدی آمازون

 

به گفته دام ویلز، مدیر اجرایی گروه سولا که شرکت آفریقایی اصلی برای توسعه و راه اندازی نیروگاه است، «در حالی که ما ظرفیت انرژی تجدیدپذیر را در آفریقای جنوبی ایجاد می کنیم، باید شرکت های آفریقای جنوبی را نیز ارتقا داده و مهارت ها را افزایش بدهیم. سولا متعهد به تحولات آفریقای جنوبی از طریق انرژی پاک بوده و می تواند انرژی تجدید پذیر را در مقیاس بالایی به شرکتها بفروشد، تا این به یکی از مهم ترین پروژه های انرژی در تاریخ آفریقای جنوبی تبدیل شود.»


رسیدن به آینده پایدار


ما متعهد به ایجاد یک کسب و کار پایدار برای مشتریانمان و کل سیاره زمین هستیم و به همین دلیل در کنار هم «تعهد اقلیمی» 2019 را برپا کردیم، اولین امضا کننده آن بودیم و هدفی را برای مطابقت با توافقنامه 10 سالۀ پاریس با رسیدن به مقدار کربن صفر تا سال 2040 در نظر گرفتیم. این پروژه آمازون را به تقویت عملیات جهانی ما با 100% انرژی تجدیدپذیر نزدیکتر کرده است که متعهد به رسیدن به آن تا سال 2025 خواهد بود، پنج سال قبل از هدف اولیه 2030.

 

نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی

 

در سال 2020، آمازون به بزرگترین خریدار انرژی تجدید پذیر جهان تبدیل شد که در کسب و کار ما به 65% انرژی تجدیدپذیر رسید. آمازون دارای سبد سرمایه گذاری بیش از 270 پروژه انرژی تجدیدپذیر در سراسر جهان است که در مجموع به بیش از 12 گیگاوات ظرفیت انرژی تجدیدپذیر در سراسر جهان می رسد.

زمانی که همه این پروژه ها راه اندازی شدند، می توانیم برآورد کنیم که در بیش از 7/13 میلیون متر مکعب گسیل کربن در هر سال صرفه جویی می شود، معادل با تقریبا 3 خودروی امریکایی در هر سال. پروژه خورشیدی کیپ شمالی یک مرحله پرافتخار دیگر در مسیر انرژی تجدیدپذیر آمازون است. درباره تعهد آمازون به پایداری انرژی بیشتر مطالعه کنید.


کسب و کار آمازون، بیزینس آسانی نیست ولی اگر واقعا مصمم هستید که یک بیزینس و برند برای خودتان بسازید و حاضر هستید برای این هدف هر تلاشی بکنید تا این بیزینس به صورت حرفه ای ساخته شود و پیش رود، حتما در این مسیر نیازمند راهنما و پشتیبان هستید که با آموزش فروش در آمازون می توانید این اهداف را عملی کنید، درصد خطا و اشتباه را کاهش دهید و از تمام آپدیت های این دوره بهره ببرید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-solar-power
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط