تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

شرکت آمازون و تعهد آن برای حفظ محیط زیست

خلاصه اخبار :
گزارش اخیر شرکت آمازون در خصوص حفظ محیط زیست، حاکی از جزئیات عزم راسخ این شرکت برای پاکسازی هوا از گاز کربن در جهت حفاظت از محیط زیست و کره زمین می باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 14

  • 970
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
شرکت آمازون و تعهد آن برای حفظ محیط زیست

 

جزئیات تعهد شرکت آمازون به ایجاد تجارتی برای حفاظت از محیط زیست


گزارش اقدامات ما در سال 2020 برای حفظ محیط زیست منتشر شد که بیانگر جزئیات تعهد دائمی شرکت آمازون به ایجاد تجارتی است که از محیط زیست محافظت کند.

 

آمازون و تعهد آن برای حفظ محیط زیست

 

این گزارش با عنوان «پیشرفت بیشتر توأم با سرعت بیشتر» همچنین بیانگر اقدامات آمازون در راستای حمایت از پیمان آب و هواست که آمازون و گلوبال آپتیمیسم مشترکا ایجاد و سایر شرکت ها را به امضای آن فراخوانی کردند تا قبل از سال 2040 یعنی ده سال زودتر از سررسید توافق پاریس، انتشار خالص گاز کربن در فضا به صفر برسد.


حل بحران جهانی تغییرات آب و هوایی


می دانیم که حل بحران جهانی تغییرات آب و هوایی، نیازمند تعهدات شجاعانه و اقدامات دائمی بزرگ است. همچنین اطلاع داریم که این اقدامات و تعهدات می تواند جلوی بحران را گرفته و دنیایی به وجود آورد که زیباتر و شرایط زندگی در آن مساعدتر بوده و زمینی با هوای پاک تر داشته باشد، دنیایی که در آن افراد شغل بهتری داشته باشند و کسب و کار همه رونق بگیرد.

این کار را از شرکت خود شروع کرده ایم و می خواهیم این اقدامات مبتکرانه را به مشتریان، تامین کننده ها و فروشندگان خود تعمیم دهیم و نهایتا در سراسر سلسله فعالیت های تجاری خود تغییرات مثبتی ایجاد کنیم.


پیشرفت های حاصل در مسیر حفظ محیط زیست


گزارش جدید شرکت آمازون پیرامون حفظ محیط زیست، مسیر دائمی ما به سوی پاکسازی هوا از گاز کربن و تعهد بیشتر شرکت ما به پیمان آب و هوا را به تفصیل شرح می دهد. پیشرفت های کلیدی صورت گرفته، که به شرح زیر است.


تبدیل شدن به بزرگترین شرکت خریدار انرژی های تجدیدپذیر


سهم مصرف انرژی های تجدیدپذیر در کل فعالیت های تجاری شرکت از ٪42 در سال 2019 به ٪65 در سال 2020 افزایش یافت. شرکت آمازون با تعجیل در این مسیر تا سال 2025 یعنی 5 سال زودتر از موعد اولیه، سهم مصرف انرژی های تجدیدپذیر را به ٪100 خواهد رساند.

تا ژوئن 2021 شرکت آمازون 232 نیروگاه بادی و خورشیدی در جهان دارد که ظرفیت تولید برق این نیروگاه ها 10 گیگاوات است. این مقدار برای تامین انرژی 2/5 میلیون خانه در آمریکا کافی است.


ادامه روند برقی کردن وسایل نقلیه باری و شبکه حمل و نقل


بعد از سفارش صد هزار خودروی برقی از شرکت ریویان در سال 2019، در فوریه 2021 اولین گروه از این خودروها را روانه خیابان های لس آنجلس کردیم و تا پایان سال 2021 از این خودروها در 15 شهر دیگر آمریکا استفاده خواهیم کرد.

برنامه ما این است که هرچه زودتر تا سال 2022 ده هزار خودروی برقی در جاده ها داشته باشیم و تا سال 2030 تمام صد هزار خود را روانه جاده ها کرده باشیم.

 

حفظ محیط زیست

 


تکریم پیوستن 100 شرکت به پیمان آب و هوا


تاکنون بیش از 100 شرکت معاهده آب و هوا را امضا کرده اند. جمعا این شرکت ها که در 25 مورد از صنایع مختلف فعال هستند، سالانه 1/4 تریلیون دلار درآمد و 5 میلیون کارمند دارند.


کاهش شدت کربن کل


شرکت آمازون از سال 2019 تا 2020 شدت کربن تولیدی خود را ٪16 کاهش داد که نشانگر پیشرفت زود هنگام شرکت ما در حذف گاز کربن از فعالیت‌های شرکت است و این درحالی است که به یمن وجود مشتریان، به رشد خود ادامه داده ایم.


ایجاد صندوق پیمان آب و هوا


صندوق سرمایه گذاری دو میلیارد دلاری در سال 2020 ایجاد شد تا از خدمات و فناوری هایی حمایت مالی شود که در کاهش انتشار گاز کربن و حفظ محیط طبیعی موثر هستند. از محل این صندوق تاکنون روی هفت شرکت آینده نگر سرمایه گذاری شده است.


اجرای طرح شتاب دهنده انرژی پاک توسط خدمات وب آمازون


این طرح شتاب دهنده اولین طرح خدمات وب شرکت آمازون است که به تقویت و پیشرفت سریع فناوری های نوین و پاک اختصاص دارد. این طرح به شرکت های نوپا که در زمینه انرژی های پاک فعالیت دارند کمک می کند تا ضمن افزایش اثربخشی، به منابع بیشتری دسترسی داشته و توسعه بیشتری پیدا کنند.


کمک به ایجاد اتحاد LEAF


این طرح جهانی قصد دارد توسط سرمایه گذاری عمومی و بخش خصوصی، یک میلیارد دلار برای محافظت از جنگل های بارانی مناطق استوایی جمع آوری کند.


اجرای طرح سازگاری با پیمان آب و هوا


این طرح در سال 2020 کلید خورد تا در شناسایی محصولات سازگار با محیط زیست به مشتریان کمک کند. با دیگر سازمان های کنترل کیفیت همکاری کردیم تا محصولاتی را که از استانداردهای حفظ محیط زیست برخوردارند مشخص کنیم.

این طرح با 25000 محصول سازگار با پیمان آب و هوا در آمریکا شروع شد و از آن زمان در بریتانیا، فرانسه، آلمان، ایتالیا و اسپانیا گسترش یافته و 75000 محصول سازگار با پیمان آب و هوا را در بخش های مختلف از محصولات بهداشتی و لوازم خانگی گرفته تا محصولات دفتری و لوازم برقی در بر می گیرد.


کسب امتیاز نامگذاری سالن سرپوشیده کلایمت پلج


شرکت آمازون در سال 2020 امتیاز تعیین نام این سالن سرپوشیده را بدست آورد و نام کلایمت پلج را برای این ساختمان ثبت کرد تا در جهان اولین سالنی باشد که تولید خالص کربن آن صفر است.

 

آمازون و تعهد حفاظت از محیط زیست

 


خریداری اوراق قرضه به ارزش یک میلیارد دلار


این سرمایه گذاری بودجه مورد نیاز پروژه های در دست اجرا و پروژه های جدیدی را تامین می کند که وضعیت زندگی انسان ها و کره زمین را بهبود ببخشند.

سود حاصل از این سرمایه گذاری برای تامین بودجه پنج حوزه مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت که شرکت آمازون طی چند سال گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی در این حوزه های پنج گانه انجام داده است: انرژی های تجدیدپذیر، حمل و نقل پاک، ساختمان سازی سازگار با محیط زیست، مسکن ارزان و پیشرفت و توانمندسازی اجتماعی اقتصادی.


اطلاع رسانی به مشتریان درباره روش های جدید کاهش مصرف انرژی در وسایل


شرکت آمازون اولین شرکت تولید کننده لوازم الکترونیکی مصرفی است که از طریق سرمایه گذاری در تولید انرژی های تجدیدپذیر به مصرف انرژی وسایلی که در فاز استفاده قرار دارند اهمیت می دهد.

مشغول ساخت اولین نیروگاه های بادی و خورشیدی در آمریکا هستیم که هزینه ساخت آن ها از سود فروش وسایل الکترونیکی ما بدست آمده است. هدف ما این است که به ایجاد پروژه های تولید انرژی تجدیدپذیر ادامه دهیم تا وقتی که به اندازه مصرف برق تمام وسایل ساخته شده توسط آمازون انرژی تجدیدپذیر تولید کنیم.


حمایت از سیاست های دولتی و ایالتی در زمینه روش های جدید تولید انرژی پاک و مسائل اقلیمی


 ما به دولت رئیس جهمور جدید و کنگره اخطار دادیم که برای مقابله با تغییرات آب و هوایی، جانشین سازی صد درصدی انرژی های پاک و اشتغال زایی سریعا اقدام کنند.

 

آمازون و حفاظت از محیط زیست

 

شرکت آمازون همچنین به صورت فعالانه از اقدامات انجام گرفته جهت تولید انرژی های تجدیدپذیر ارزان تر برای مشتریان و آزادی و شفافیت بیشتر بازارهای انرژی حمایت کرده است.

ما همیشه به آینده خوشبین هستیم. می دانیم که عبور از خط پایان ساده نیست و هنوز اکتشافات و اختراعات زیادی باید انجام شود. اما باور داریم که با عشق، همکاری و استمرار در اصلاح فعالیت ها می توانیم با هم آینده بهتری بسازیم.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه‌تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، دوره جامع فروش در آمازون می باشد.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-commitment-environment
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط