مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون شهریه کالج کارکنان را پرداخت می کند

خلاصه اخبار :
آمازون شهریه کامل کالج را برای کارکنان خط مقدم پرداخت می کند. بیش از 750000 کارمند عملیاتی در آمریکا مجاز به دریافت کمک هزینه کامل شهریه کالج هستند، که شامل هزینه کلاس ها، کتابها و شهریه ها است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3.86

تعداد امتیازها: 7

  • 752
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
آمازون شهریه کالج کارکنان را پرداخت می کند

 

سرمایه گذاری آمازون با آموزش علوم و مهارت


آمازون آموزش علوم و مهارتها به کارکنان آمریکا را با سرمایه گذاری کلی 2/1 میلیارد دلار تا سال 2025 گسترش خواهد داد. با برنامه مشهور «انتخاب حرفه»، این شرکت اکنون شهریه کامل کالج و نیز دیپلم دبیرستان، توسعه عمومی آموزش (GED)، و انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) را با مدارک حرفه ای برای کارکنان خط مقدم خود پرداخت می کند. شامل کسانی که حتی فقط به اندازه سه ماه در شرکت مشغول به کار بوده اند. به علاوه، آمازون سه برنامه آموزشی را برای کارکنان ارائه کرده و فرصتی را برای یادگیری مهارتها در بخش نگهداری و فناوری مرکز داده، فناوری اطلاعات، تجربه کاربر و طراحی پژوهش ارائه می کند.

 

شهریه کالج کارکنان آمازون

 


آمازون بزرگترین کارآفرین در آمریکا است


به گفته دیو کلارک، مدیر اجرایی « مشتریان سراسر جهان » در آمازون: « اکنون آمازون بزرگترین کارآفرین در آمریکا است، و ما می دانیم که سرمایه گذاری برای مهارتهای آزاد در تیم هایمان می تواند تاثیر گسترده ای بر صدها تا هزاران خانواده در سراسر جهان داشته باشد. ما برنامه انتخاب حرفه را تقریبا 10 سال قبل شروع کردیم تا به حذف بزرگترین موانع برای ادامه تحصیل کمک شود – یعنی زمان و پول – و اکنون می توانیم آن را با هزینه بالاتری گسترش بدهیم و چند زمینه جدید مطالعه را نیز اضافه کنیم. »

« این سرمایه گذاری بر مبنای سالها تجربه در حمایت از کارکنان برای ارتقای حرفه آنهاست، که شامل دستورالعملهای منحصر به فردی مثل ایجاد بیش از 110 کلاس درس در محل برای کارکنان ما در مراکز پردازش سفارش آمازون در 37 ایالت می شود. امروزه، بیش از 50000 کارمند آمازون در سراسر جهان در برنامه انتخاب حرفه مشارکت داشته اند و ما شاهد بودیم که این برنامه چگونه زندگیشان را متحول کرد. »

 

آموزش مهارت به کارکنان آمازون

 


مزایای آموزشی آمازون


اکنون کارکنان خط مقدم آمازون از طریق برنامه انتخاب حرفه به مزایای آموزشی بیشتری نیز دسترسی دارند:

  • تامین شهریه کالج : بیش از 750000 کارمند اجرایی در سراسر آمریکا مجاز به پوشش دهی کامل شهریه کالج در صدها مرکز آموزشی سراسر کشور هستند. علاوه بر تامین بودجه برای مدارک کاردانی و کارشناسی، انتخاب حرفه در آمازون برای تکمیل دبیرستان، GED و مدارک حرفه ای ESL نیز هزینه پرداخت می کند.

  • شهریه های پیش پرداخت : آمازون شهریه های کارکنان را از قبل پرداخت می کند، نه پس از تکمیل دوره، تا مطمئن شود که کارکنان برای شروع استفاده از این گزینه های آموزشی مورد نظرشان نیازی به تامین بودجه اولیه ندارند.

  • یادگیری نامحدود : کارکنان خط مقدم آمازون تا زمانی که در شرکت مشغول به کار باشند به بودجه های سالیانه برای آموزش دسترسی خواهند داشت، و هیچ محدودیتی درباره تعداد سال ها وجود ندارد.

  • شروع سریع : هر 750000 کارمند ساعتی آمریکا 90 روز پس از شروع کار در آمازون مجاز به شرکت در برنامه انتخاب حرفه خواهند بود. این باعث می شود که هر 400000 کارمندی که به شرکت پیوسته اند از زمان شروع پاندمی مجاز به دسترسی به فرصت های آموزشی با بودجه آمازون باشند.

به گفته یکی از کارمندان اجرایی سابق آمازون و فارغ التحصیل برنامه انتخاب حرفه به نام پاتریشیا سوتو: « من سالها در بخش انبار مشغول به کار بودم، اما می دانستم که می خواهم به مردم کمک کنم و درباره مراقبت سلامتی کنجکاو بودم. در عرض فقط 9 ماه، با کمک برنامه انتخاب حرفه به یک دستیار مجرب پزشک تبدیل شدم و در عین حال در آمازون در تریسی کالیفرنیا کار می کردم. داشتن شغل در بخش درمانی بدون پشتیبانی مالی آمازون برایم دشوار بود و با کمک یک فرصت کارآموزی توانستم از مهارتهای جدیدم استفاده کنم. »


سایر برنامه های آموزشی با مهارت های جدید


علاوه بر مزایای گسترده برنامه انتخاب حرفه، آمازون سه برنامه ارتقای مهارت را نیز راه اندازی کرده است – که همه آنها برای شرکت کنندگان بدون شهریه هستند – تا فرصتهای پیشرفت شغلی بیشتری برای کارکنان فراهم شود.

 

پرداخت هزینه کالج توسط آمازون

 


AWS به رشد استعداد ما کمک می کند


برنامه « AWS به رشد استعداد ما کمک می کند » آموزش ضمن خدمت و فرصتهای شغلی را برای کارکنان آمازون و داوطلبان تازه وارد با پیش زمینه های غیر سنتی فراهم می کند. این روند آموزشی به آنها کمک می کند تا نقش های شغلی را برای نوآوری در مراکز داده خدمات وب آمازون (AWS) دنبال کرده و خدمات ابر محاسباتی با کیفیت را به مشتریان ارائه کنند. کارکنان مشارکت کننده در نقش هایی مثل تکنسین مرکز داده و تکنسین عملیات استخدام می شوند و آموزش حضوری ضمن خدمت طی حدود شش ماه تکمیل می شود.

به گفته چریل اولدهام، رئیس سابق موسسه اتاق بازرگانی آمریکا، «امروزه، کارگران کافی برای همه مشاغل در ایالات متحده وجود ندارد، و این بدان معناست که کسب و کارها برای استخدام تلاش می کنند – مخصوصا برای نقش هایی که نیازمند مجموعه مهارتهای فنی یا خاصی هستند. وقتی کارفرمایان بزرگی مثل آمازون متعهد به سرمایه گذاری روی افرادشان از طریق برنامه های ارتقای مهارت باشند، می توانند از این موضوع مطمئن شوند که جامعه صنعتی نیازهای خود را در زمان کنونی و آینده برطرف می کند. در اتاق بازرگانی، ما با کارفرمایان سراسر کشور همکاری می کنیم تا راهکارهایی را دنبال کنند که تضمین کننده مهارتهای مناسب کارگران آمریکایی برای پشتیبانی و رشد اقتصاد ما باشند و آمازون را برای سرمایه گذاری روی نیروی کارشان تحسین می کنیم.»


ارتقای مهارت 2025


سه سال قبل، آمازون برنامه ارتقای مهارت 2025 را اعلام کرد، که یک تعهد 700 میلیون دلاری برای آموزش 100000 کارمند آمریکایی تا سال 2025 برای کمک به یافتن مشاغل پرتقاضا و با حقوق بالا بود. از زمان شروع برنامه ارتقای مهارت 2025 در سال 2019، بیش از 70000 کارمند در یکی از 9 برنامه ارتقای مهارت آمازون شرکت داشتند. با سرمایه گذاری های بیشتر امروزی و گسترش مزایای آموزشی برای کارکنان، این شرکت تعهد اولیه خود را تا سه برابر افزایش داده است و برنامه سرمایه گذاری 2/1 میلیارد دلاری در این برنامه ها و ارائه آموزش مهارت آزاد برای 300000 کارمند را در چهار سال بعد دارد، که معادل بیش از 30% نیروی کار فعلی شرکت در آمریکا است.

 

اهمیت آموزش کارکنان آمازون

 

آمازون از زمان شروع پاندمی شاهد درخواست مشارکت زیادی در برنامه های آموزشی بود، که منعکس کننده افزایش مزایای کارکنان به دلیل تقویت مجموعه مهارتهایشان است. هزاران درخواست دریافت شد، و میزان مزایا در 18 ماه گذشته بیش از 460% افزایش داشت. برای رفع این تقاضا، آمازون مقیاس برنامه های ارتقای مهارت خود را گسترش داده، و از برنامه های کار از خانه استقبال کرده است، که از شرکت کنندگان بیشتری استقبال کرد و از آموزش حضوری به آموزش مجازی روی آورد. علاوه بر برنامه های جدید و گسترش یافته که در بالا شرح داده شد، کارکنان آمازون دسترسی آزادانه ای به برنامه های آموزش مهارت دارند.


آموزشکده فنی آمازون


آموزشکده فنی آمازون به کارکنان این شرکت آموزش می دهد تا به مهندسان نرم افزار آمازون تبدیل شوند. برنامه آموزش داخلی 9 ماهه نیازمند پیش زمینه علوم کامپیوتر یا دارا بودن مدرک نیست. آموزشکده فنی آمازون 98% فارغ التحصیلان خود را در نقش های مهندسی توسعه نرم افزار در آمازون وارد کرد، که حقوق و پاداششان از میانگین 93% بیشتر بود. در این سال بیش از 40% فارغ التحصیلان آموزشکده فنی آمازون از شبکه عملیات آمازون بودند.


کارآموزی فنی آمازون


این برنامه مسیرهایی را برای مشاغل فنی ایجاد می کند، مخصوصا برای پناهندگان و همسران نظامی که به دنبال مشاغل حرفه ای فنی هستند. آمازون در حال حاضر بیش از 40000 پناهنده و همسر نظامیان را در کسب و کارهای مختلف استخدام کرده و اخیرا برنامه هایی برای استخدام 100000 پناهنده آمریکا و همسر نظامی تا سال 2024 داشته است.

 

آمازون و آموزش کارکنان

 

انتظار افزایش حقوق، همراه با کسب مهارتهای جدیدی که به کارکنان کمک می کند تا به صنایع فنی و منعطف وارد شوند، دسترسی به فرصتهای ارتقای مهارت را به یکی از مهم ترین مزایای کارکنان برای کارکنان آمریکایی تبدیل کرده است. در حال حاضر، 70% کارکنان به ارتقای مهارت علاقه نشان دادند که در صورت آموزش مهارتهای آزادانه به شغل جدیدی روی خواهند آورد. برای بزرگسالان جوانی که وارد بازار نیروی کار شده اند، ارتقای مهارت با بودجه کارکنان مهم تر از مشاغل باحقوق است.


تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌ های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده ‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌ رسد اما اگر راهنمای جامع و گام ‌به‌ گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می ‌شود. آشنایی با آموزش فروش در آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-pays-college
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط