مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دانلود جلسات ورکشاپ دو روزه مستری راز

خلاصه فایل دانلود رایگان :
در این وبینار در مورد موضوعات بسیار مهم و جدیدی در خصوص کارآفرینی، فرصت‌هایی که در عرصه کارآفرینی وجود دارد، کسب ثروت و بیزینس صحبت خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 3k
  • 5
دانلود جلسات ورکشاپ دو روزه مستری راز

راه‌های رسیدن به موفقیت قطعی

در این وبینار در مورد موضوعات بسیار مهم و جدیدی در خصوص کارآفرینی، فرصت‌هایی که در عرصه کارآفرینی وجود دارد، کسب ثروت و بیزینس صحبت خواهیم کرد. شما چه تعبیر و تفسیری از شکست دارید؟  همه ما می‌گوییم که عقیده داریم که شکست پلی به سمت موفقیت است؛ اما چند درصد از ما در عمل نیز زمانی که شرایط مطابق میلیمان پیش نمی‌رود غر نمی‌زنیم و تسلیم نمی‌شویم؟ در این وبینار به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید زندگی خود را بسازید، بر روی شخصیت خود کار کنید و شخصیتی را درست کنید که وارد هر کاری که می‌شود بتواند به موفقیت دست پیدا نماید. از عواملی صحبت خواهیم کرد که بتوانید به وسیله آن‌ها موفقیت ‌های بسیار زیادی را کسب نمایید. شما نباید از موانعی که سر راهتان قرار می‌گیرند فرار کنید بلکه باید آن‌ها را بپذیرید و دقت کنید که برای شما در تجربه جدیدی که کسب می‌کنید چه چیزی وجود دارد.

 

کسب موفقیت های بسیار با دوره پاراسل زندگی

 

شاخه‌های مهم روانشناسی

چنانچه شما به دنبال یک میلیون دلار و یا صد میلیون دلار باشید در نهایت می‌خواهید که از طریق آن پول به یک انرژی خوب دست پیدا کنید. پس هدف اصلی خودتان را هیچ گاه فراموش نکنید. شما در نهایت همه این پول و چیزهای دیگر را به دست می‌آورید تا حس خوبی در زندگی پیدا کنید و از زندگی خود رضایت کافی را داشته باشید. آگاه باشید که در صورتی که در این لحظه حال خوبی ندارید زمانی که به همه آن‌چیزی که می‌خواستید نیز دست پیدا کردید خوشحال نخواهید بود. هنگام گوش دادن به این وبینار تعداد زیادی کاغذ سفید و یک عدد خودکار در دسترس خود داشته باشید زیرا نکات زیادی را یادداشت خواهید کرد که در اختیار داشتن آن‌ها برای شما به میزان بسیار زیادی سودمند خواهد بود. شما باید در ابتدا از نوشتن رویاهایتان شروع کنید. من حسین عزت‌خواه هستم، مدرس موفقیت و کارآفرین. دارای عنوان بست سلر یا فروشنده برتر در وبسایت آمازون و همینطور دارای سابقه کار کردن در وبسایت‌های معتبری از قبیل shopify، ebay، وبسایت‌های رایج فروش کالای کلیکی در امریکا و کانادا و موارد دیگر، در نهایت یکی از کارهای مهم زندگی من که شخصا به آن عشق می‌ورزم ساخت برنامه الان‌وقتشه است. الان‌وقتشه مجموعه برنامه‌هایی با محتوای بررسی مسائل مختلف در زمینه روانشناسی می‌باشد. دوست من، من نیز همانند شما گاهی در زندگی دچار مشکلاتی می‌شوم، شاید احساس خشم و ناراحتی به من دست بدهد و یا به دلایلی انگیزه خودم را از دست داده باشم. انسان هر روزه با اتفاقات جدیدی روبرو می‌شود زیرا در حال پیشرفت است و این پیشرفت زمانی اتفاق می‌افتد که می‌خواهید خود را به سطح بالاتری بکشانید. زمانی که در سطح بالاتری قرار می‌گیرید کمبودهایی را در درون خود احساس خواهید کرد. برای مثال احساس می‌کنید که نمی‌توانید خشم یا استرس خود را کنترل کنید. من در ذهن خودم تصور می‌کردم که برای حل چنین مشکلاتی فرمولی بسازم که در نهایت این فرمول در قالب برنامه الان‌وقتشه تهیه شد.

فروش در آمازون و راهنمای گام‌به‌گام آن

در خصوص شروع یک کسب‌وکار پردرآمد می‌توانید به آمازون که بهترین بستر فروش کالا با بهترین شرایط را برای شما فراهم می‌کند مراجعه نموده و از آن طریق فروش خود را آغاز نمایید. محصولات بسیار متنوعی در وبسایت آمازون وجود دارد که 99 درصد این محصولا را انسان‌های عادی به فروش می‌رسانند.  تعدادی از همین محصولات بسیار پرفروش شده‌اند و توانسته‌اند رتبه بالایی را در زمینه فروش کسب نمایند. کالاهایی که در این وبسایت به فروش می‌رسند اغلب از طریق وبسایتی به نام علیبابا، توسط فروشندگان آمازون خریداری شده‌اند و در نهایت توسط همان فروشندگان در آمازون به فروش رسیده‌اند. اطلاعاتی در خصوص روش خرید از این وبسایت و فروش در آمازون با تماشای این وبینار در اختیار شما قرار خواهد گرفت اما برای شروع این بیزینس و راهنمای قدم به قدم تجارت آمازون می‌توانید دوره جامع و کامل آربی را تهیه نموده و با اجرای نکات گفته شده در آن فروش موفقی را آغاز نمایید.

 

دوره آربی چیست؟

 

چطور زندگی دلخواه خود را بسازید؟

بزرگترین رمز موفقیت یک کارآفرین، ساخت یک لایف استایل صحیح است. ابتدا باید باور کنید که می‌توانید به رویایتان دست پیدا کنید. من در دوره پاراسل زندگی با جدیت تمام بر روی این مسئله کار کرده‌ام و ذهنیتی می‌سازم به این شکل که از این پس قادر باشید در هر بیزینسی که تمایل دارید کسب موفقیت نمایید. من بسیار تلاش نمودم که بتوانم تمامی نکات اساسی مربوط به کارآفرینی و ساخت یک لایف‌استایل خوب را در دوره پاراسل زندگی بیان کنم تا به کمک آن بتوانید به یک نابغه میلیونر تبدیل شوید. در نتیجه چنانچه تمایل دارید که بنده به عنوان یک کارآفرین کنار شما قرار بگیرم تا بتوانید در کنار من به اهداف خود دست پیدا نمایید می‌توانید این دوره را تهیه نموده و از اطلاعاتی که در آن با شما به اشتراک می‌گذارم بهره‌مند شوید.

دانلود رایگان وبینار کارآفرینی

این وبینار توسط استاد عزت‌خواه و استاد عرفانی‌زاده طی 15 بخش برای شما تهیه گردیده است که می‌توانید جلسات آن را در همین بخش به صورت رایگان دانلود نموده و از مطالب بسیار سودمند موجود در آن بهره‌مند شوید.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/workshopdl
ezzatkhah

برای دانلود روی لینک های زیر کلیک نمایید ...


دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت اول
رایگان
مشخص نشده صفحه اختصاصی
دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت دوم
رایگان
مشخص نشده صفحه اختصاصی
دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت سوم
رایگان
مشخص نشده صفحه اختصاصی
دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت چهارم
رایگان
مشخص نشده صفحه اختصاصی
دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت پنجم
رایگان
مشخص نشده صفحه اختصاصی
دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت ششم
رایگان
مشخص نشده صفحه اختصاصی
دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت هفتم
رایگان
مشخص نشده صفحه اختصاصی
دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت هشتم
رایگان
مشخص نشده فایل ویدئویی
دانلود ورکشاپ روز اول -قسمت نهم
رایگان
مشخص نشده فایل ویدئویی
دانلود ورکشاپ روز دوم -قسمت اول
رایگان
مشخص نشده فایل ویدئویی
دانلود ورکشاپ روز دوم -قسمت دوم
رایگان
مشخص نشده فایل ویدئویی
دانلود ورکشاپ روز دوم -قسمت سوم
رایگان
مشخص نشده فایل ویدئویی
دانلود ورکشاپ روز دوم -قسمت چهارم
رایگان
مشخص نشده فایل ویدئویی
دانلود ورکشاپ روز دوم -قسمت پنجم
رایگان
مشخص نشده فایل ویدئویی
دانلود ورکشاپ روز دوم -قسمت ششم
رایگان
مشخص نشده فایل ویدئویی

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
مائده گفته:
۰ | ۰

ماشالااااا به این همه انرژی و اکتیو بودن.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما مائده عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شماست که همواره لطفتان را به ما ارزانی می دارید. از زحمات شما بی‌نهایت تشکر می‌کنیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
کریم قره گفته:
۰ | ۰

با عرض سلام و تشکر از جناب عزت خواه بابت زحماتشون علی الخصوص سرکار خانم شیخی پور بابت پی گیری و اطلاع رسانی.خیلی مطالب مفید و کاربردی بود.امیدوارم شرایطمون فراهم بشه که بتونیم تو اولین فرصت در محضر استاد اموزش ببینیم.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما کریم عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ