جان پل دوجوریا - درس های موفقیت

  • 29 خرداد 1399
  • 2k
  • 10

 

زندگی جان پل دوجوریا، از جمله داستان‌های فوق العاده‌ای است که نشان می‌دهد یک انسان با ایمان و باور به خود، از هیچ هم می‌تواند به همه چیز برسد. بارها شنیده‌ایم که سختی در زندگی گاهی خود به عنوان یک نیروی کمک‌کننده، تاثیرگذار است تا فرد با انگیزه بیشتری برای تغییر و بهبود زندگی خود تلاش کند و این را در زندگینامه بیشتر افراد مشهور و مطرح جهان می‌توانیم، مشاهده کنیم.

 
 

بیوگرافی جان پل دوجوریا بی خانمان دیروز، میلیاردر امروز

جان پل دوجوریا در لس آنجلس به دنیا آمد. پدر و مادر او هر دو مهاجر بودند. مادرش او را به تنهایی بزرگ کرد. او در 9 سالگی برای کمک به خانواده، کارت‌های کریسمس و روزنامه می‌فروخت. او به نیروی دریایی آمریکا ملحق شد و بعد از خدمت، به عنوان نظافتچی مشغول به کار شد. کار در پمپ بنزین، فروش دایرة‌المعارف و بی‌خانمانی، مسیرهایی بود که او طی نمود. درس های موفقیت برای همه افراد مشابه نیست و با یکدیگر متفاوت است.

جان پل دوجوریا میلیاردر خود ساخته

جان پل دوجوریا سخت‌ترین دوران زندگی خود را زمانی که بی‌خانمان شد عنوان می‌نماید. او می‌گوید زمانی که به انتهای مسیر می‌رسید و نمی‌توانید قبض‌های خود را پرداخت کنید تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که تلاش کنید دوام بیاورید و سعی کنید هر چه سریعتر گام‌هایی رو به جلو بردارید. اگر تنها برای دوام‌آوردن تلاش کنید و بخواهید که در همان مرحله‌ای که هستید به بقا ادامه دهید، شکست می‌خورید. در هر شرایطی سعی کنید یک قدم بالاتر بروید تا پیشرفت در زندگی را تجربه کنید.

 

جان پل دوجوریا - بی خانمانی که ثروتمند شد

 

قانون های طلایی موفقیت جان پل دوجوریا

از جمله ارزش‌ها و قانون‌های طلایی جان پل دوجوریا این است که هر چیزی را که برای خود می‌پسندید برای دیگران هم بپسندید. شما به تنهایی به موفقیت نرسیده‌اید و باید تلاش کنید به دیگران هم کمک کنید تا به موفقیت برسند. موفقیت به معنای داشتن پول زیاد نیست، موفقیت یعنی کاری را که در حال انجام آن هستید به بهترین شکل انجام دهید و فرض کنید در همه دقایق مافوق شما ناظر شماست.

تلاش کنید در کارتان شرافت را رعایت کنید، هر چقدر هم هزینه داشته باشد. این کار به شما نفوذ کلام می‌دهد و مردم متوجه می‌شوند که با آنها صادق هستید. جان پل دوجوریا با به کار بردن این قوانین طلایی توانست از بی‌خانمانی به یکی از میلیاردرهای موفق جهان بدل شود. شما هم می‌توانید این قوانین را در زندگی خود به کار برید و تاثیر آن را مشاهده کنید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شغل شما بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه‌ شما باشد، در حس و حال و موفقیت شما بی شک بسیار تاثیرگذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه‌مند هستید و تمایل دارید از تجربه افرادی که وارد بیزینس آمازون شده اند مطلع گردید، مطالعه مقاله نتایج دوره آربی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 جان پل دوجوریا - درس های موفقیت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
میلیاردرهای موفق

نظرات کاربران

10 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط