موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه کارآفرین شویم ؟ - بیزینس تایم 38

خلاصه فایل دانلود رایگان :
کارآفرین شدن نیازمند شناخت درست این کلمه است، یعنی خلق و ساخت سرویس یا خدمات جدید. برای اینکه یاد بگیریم چگونه کارآفرین شویم باید ابتدا بدانیم کارآفرینی واقعا به چه معنا است و چه پیش نیازهایی دارد. در این ویدئو ایده های خوبی معرفی می شود که به شما در این مسیر کمک می کند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 14

  • 4.6k
  • 0
چگونه کارآفرین شویم ؟ - بیزینس تایم 38

 

آیا دنیای آینده در دست افراد کارآفرین است ؟


تحقیقات نشان دهنده آن است که در یک سال گذشته، دنیا و تکنولوژی به اندازه ده سال پیشرفت کرده است و این پیشرفت همچنان ادامه دارد. حال سوال مهم این است که دنیای آینده در دست چه کسانی است؟ چگونه کارآفرین شویم ؟

آیا شب ها قبل از خواب، حتی برای چند دقیقه، به این موضوع فکر کردید که کاری انجام دهید که از نتایج آن، زندگی میلیون ها یا میلیاردها انسان تغییر کند؟ به کارآفرین شدن فکر کردید؟

اگر این باور را نسبت به خودتان دارید که روزی چیزی بسازید یا کاری انجام دهید که یک تغییر بزرگ در دنیا ایجاد کند، این ویدئو می تواند ایده های نابی را به شما ارائه بدهد، پس تماشای آن را از دست ندهید.

 

 


چطور یک کارآفرین موفق شوید ؟


در ابتدای مسیر باید بین کارآفرینی و کپی کردن تفاوت قائل شوید، ذهن خود را خالی کنید و به درستی فکر کنید. برای اینکه بتوانید یک کار مهم در دنیا انجام دهید و کارآفرینی کنید، نیاز است یک ذهنیت درست از آینده، برای خود بسازید.

با خود فکر کنید که برای مثال رشته یا زمینه مورد نظر شما در 10 سال آینده به چه شکلی می باشد و موارد را یادداشت کنید. مثلا سیستم تاکسی رانی، پزشکی، وبسایت ها و... در واقع باید رویا پردازی کنید و این گونه فکر نکنید که از الان به ده سال آینده برسید بلکه با ذهن باز فکر کنید که از این صنعت در سال آینده چه تصویری می توانید بسازید. در ویدئو با مثال قابل فهم این موضوع را توضیح دادیم که با تماشای ویدئو می توانید از آن مطلع شوید.

 

کارآفرین شدن

 


برای کارآفرین شدن از کجا شروع کنید ؟


بعد از اینکه بررسی کردید ایده شما در چه زمینه است و چه مراحلی را برای سیر در آینده دارد، نوبت آن است که به عنوان یک کارآفرین به مشکلات امروز در آن صنعت فکر کنید، یعنی مواردی که در حال حاضر در آن زمینه وجود دارد و هنوز حل نشده است.

پس اگر قرار است چیزی بسازید، از اینجا شروع می شود، یعنی حل مشکلاتی که سایر افراد یا شرکت ها نتوانستند برطرف کنند تا در نهایت برسید به رویایی که برای 10 سال آینده دارید.

الزاما قرار نیست این رویا خیلی منطقی باشد همانطور که بسیاری از کارآفرینان معروف جهان مثل جف بزوس، استیو جابز و... چیزی که روزی به آن فکر می کردند در زمان خودش، به میزان زیادی غیر منطقی بوده. هر چیزی که قرار است در ده سال آینده رخ دهد با تکنولوژی در ارتباط است چون به نقطه ای رسیده ایم که علم های مختلف باید با هم ترکیب بشوند.


کارآفرین شدن در مرحله اجرایی تر


حال در مرحله اجرایی تر، باید واقعا آن ایده یا سرویس را بسازید. حتی در این مرحله لازم نیست به ظاهر کار اهمیت بدهید بلکه آنچه مهم است ساخت آن است، یعنی اصل و ریشه کار ساخته شود.

پروژه های بزگی که در دنیا ساخته شدند و همچان نیز برقرار بوده و قابل استفاده هستند، پروژه هایی هستند که ریشه درستی دارند. شما به عنوان کارآفرین در ابتدای کار نباید فقط به پول، ظواهر و... فکر کنید بلکه باید ریشه و اصل کار را بسازید.

در موفقیت یک پروژه، ایده و مسیر کارآفرین شدن دو چیز بسیار مهم است. یکی ساختن و دیگری فروختن. یعنی در درجه اول ساخت اساس و ریشه آن و در درجه بعدی اینکه آن ایده یا سرویس به گونه ای باشد که افراد حاضر باشند برای آن هزینه کنند. در این مسیر دو شخصیت نیاز است یکی مهندسی و سازنده کار و دیگری مارکتینگ، عرضه سرویس و تیم سازی است.

در دنیای امروز موفق شدن نسبت به گذشته سخت تر شده چون سرعت رشد تکنولوژی به قدری زیاد است که می بینیم مسیر ده ساله، یک ساله طی می شود! پس باید اطلاعات کافی، اقدامات درست و به موقع باشد تا موفقیت حاصل شود. مسیر کارآفرینی و بیزینس در دنیای کنونی سخت تر، نیازمند سرعت عمل بیشتر و اقدامات بروزتر و سنجیده تر است.  

 

 

آیا تا به حال به دنبال آموزشی بودید که زندگی و کسب و کار را در کنار هم با موفقیت و رضایت پیش ببرید؟ دوره ای که در ابتدا ساخت لایف استایل، اصلاح باورهای نادرست و ساخت ذهنیت یک کارآفرین را به شما آموزش دهد و سپس شما را برای ورود به عرصه ی جهانی بیزینس آنلاین آمازون آماده کند. با دوره پاراسل زندگی ابتدا می توانید لایف استایل و باورهای درست را بسازید و سپس با دوره آربی فروشندگی در وبسایت بزرگ آمازون را تجربه کنید و رسیدن به این دو هدف مهم با هم، در دوره آربی اکسترا به شما ارائه می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-become-entrepreneur
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط