مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه در آمازون بین دو محصول یکی را انتخاب کنیم ؟

خلاصه فایل دانلود رایگان :
انتخاب محصول در آمازون ، نیازمند بررسی نکات زیادی است. به خصوص زمانی که انتخاب بین چند گزینه محدود می شود و فروشنده نیازمند انتخاب درست است. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم چند نکته قابل توجه را در این باره مطرح کردیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 15

  • 6.4k
  • 0
چگونه در آمازون بین دو محصول یکی را انتخاب کنیم ؟

 

چگونه انتخاب محصول در آمازون را هوشمندانه انجام دهیم ؟


انتخاب محصول در آمازون ، یکی از مهمترین مراحل کسب و کار آمازون است. هر فروشنده زمان زیادی را برای انتخاب محصول در آمازون صرف می کند و تلاش می کند که با تحلیل و بررسی جوانب مختلف، بهترین و پر فروش ترین محصول را برای فروش در آمازون انتخاب کند.

 

 

اما گاهی در بررسی و آنالیز های بسیار، در نهایت و در لحظه تصمیم گیری بین دو محصول دچار تردید شده و نمی تواند انتخاب کند. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم به بررسی این موضوع پرداخته ایم.


جستجوی محصول با روش ها و کیورد های مختلف


زمانی که یک محصول با روش ها و keyword های بیشتری سرچ شود این محصول نسبت به محصولی که تنها با یک روش یا یک کیورد جستجو می شود، برای انتخاب در آمازون دارای برتری است.

این نکته را در این ویدئو بیشتر توضیح دادیم تا زمانی که بین انتخاب دو محصول دچار تردید می شوید، این نکته مهم را برای انتخاب درست تر مدنظر داشته باشید که این مورد در مرحله تبلیغات و تعداد مشتری تاثیر گذار است و انتخاب محصول در آمازون را راحت تر و با کیفیت تر می سازد.

 

انتخاب محصول در آمازون

 


انتخاب محصول با قیمت بیشتر – راهکاری برای انتخاب محصول پرفروش تر


اگر بین دو محصول، قیمت یکی کمتر از دیگری است، بهتر است محصول با قیمت بیشتر را برای فروش انتخاب کنید، به دلیل هزینه های ثابت آمازون. تعدادی از هزینه ها در آمازون ثابت است.

برای مثال اگر هر دو محصول از نظر وزن و ابعاد بسیار به هم شبیه هستند، زمانی که مثلا از چین به آمریکا ارسال شود، هزینه شیپینگ برای هر دو یکسان می شود که یکی از هزینه های ثابت است. همچنین هزینه های ثابت دیگری نیز وجود دارد. پس زمانی که محصول شما قیمت بیشتری داشته باشد، برای شما سودآورتر خواهد بود.


انتخاب محصول در آمازون و بهینه سازی هزینه تبلیغات


برای انتخاب محصول در آمازون، مثلا تفاوتی ندارد که شما محصول را 10 دلار می فروشید یا 50 دلار. بنابراین اگر برای محصول 50 دلاری به ازای هر کلیک یک دلار و برای 5 کلیک، 5 دلار هزینه کنید و هزینه این تبلیغات با هزینه تبلیغات برای محصول 30 دلاری یکسان باشد، آن محصول که قیمت بیشتری دارد، حاشیه سود بیشتری خواهد داشت.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین


اگر به دنبال روشی کاربردی برای کسب درآمد آنلاین هستید و تمایل دارید به دلار کسب درآمد داشته باشید، بیزینس آمازون یکی از بزرگترین بیزینس های آنلاین و جهانی است. یادگیری این بیزینس به صورت تخصصی، جامع و گام به گام، با کاملترین تکنیک های فروش در آمازون برای شما محقق خواهد شد.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/choose-product-on-amazon-between-two
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط