مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

استاندارد های آمازون برای بسته بندی محصولات

خلاصه اخبار :
از کاهش بسته بندی تا افزایش کاربرد موادی که به سادگی بازیافت می شوند و استاندارد های آمازون برای بسته بندی محصولات ، محوریت این خبر است. آمازون متعهد به نوآوری در نحوه ارسال محصولات برای منافع مشتریان و سیاره زمین است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3.91

تعداد امتیازها: 11

  • 1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
استاندارد های آمازون برای بسته بندی محصولات

 

آمازون چگونه تعداد بسته بندی ها را کاهش می دهد؟


می دانیم که مشتریان به بسته بندی به کار رفته برای ارسال سفارشات آمازون اهمیت می دهند. آنها می خواهند سفارش ها در بسته بندی های با ابعاد مناسب و قابل بازیافتی تحویل داده شوند که رسیدن محصول در شرایط مناسب را تضمین کرده و تاثیر آن بر محیط زیست را به حداقل می رساند. در آمازون، ما به دقت تلاش می کنیم تا بسته بندی هایمان به هر دو هدف برسند و تیم هایی از دانشمندان و سایر متخصصان را داریم که به طور مداوم در نحوه ارسال محصولات به نفع مشتریان و سیاره زمین تلاش می کنند.

 

استاندارد های آمازون برای بسته بندی

 

مواد متداول به کار رفته در بسته بندی برای همه انواع شرکت ها در طول چندین دهه ثابت بوده اند، مثل کاغذ و پلاستیک تا آلومینیوم و شیشه. مانند سایر خرده فروشان، ما انواعی از گزینه های بسته بندی را برای ارسال محصول و بهینه سازی گزینه های بادوام، سبک وزن و در ابعاد بهینه به کار می گیریم، مثل جعبه ها و پاکت های مقوایی و پلاستیک،  مثل پاکت ها و کیسه ها. بسیاری از خرده فروشان از پلاستیک برای برخی بسته ها استفاده می کنند، زیرا سبک وزن و ضد آب بوده و از مواد کمتری استفاده می کنند. به دلیل وزن پایین و متراکم، بسته بندی پلاستیکی عمدتا سبب انتشار کمتر کربن می شود.

اما، پلاستیک ها و مخصوصا پلاستیک های یکبار مصرف، به سادگی قابل بازیافت نیستند، بنابراین در بلند مدت سبب تولید ضایعات می شوند. با وجود آن که بسته بندی پلاستیکی مورد استفاده آمازون قابل بازیافت است، عمدتا مشتریان ما باید این مواد را از خانه هایشان به محل دورریزی برسانند. به عنوان شرکتی که به مشتریان اهمیت می دهد، این ساده ترین تجربه ممکن برای مشتریان نخواهد بود. در نتیجه چالشی به وجود می اید که به نحوه یافتن روش هایی برای به حداقل رساندن انتشار کربن، افزایش قابلیت بازیافت و کاهش ضایعات مربوط می شود.

یکی از اولین اولویت ها حذف کاربرد بسته بندی های اضافی آمازون است. در طول چند سال اخیر، ما به نوآوری ها و سرمایه گذاری هایی در زمینه فناوری، فرآیندها و مواد پرداخته ایم که به کاهش وزن بسته بندی هر محموله به اندازه 38% کمک کرده و سبب حذف کاربرد بیش از 1/5 میلیون تن مواد بسته بندی از سال 2015 شده است، علی رغم آن که تعداد بسته ها با رشد کسب و کار ما افزایش اساسی داشته است.

 

استاندارد های بسته بندی در سایت آمازون

 

به علاوه، همراه با افزایش سریع سفارش های مشتریان در دوران پاندمی، ما همچنان مراحلی را برای کاهش پلاستیک های یک بار مصرف در بسته بندی های خود به کار می گیریم. در سال 2021، ما وزن بسته بندی های پلاستیکی را به طور میانگین به اندازه 7% در هر بسته کاهش دادیم که این سبب 97222 تن متریک پلاستیک یک بار مصرف در سراسر شبکه جهانی برای ارسال بسته به مشتریان است.

با وجود این پیشرفت ها، همچنان راضی نیستیم. ما باید به کاهش بسته بندی ها ادامه دهیم، مخصوصا بسته بندی هایی که بازیافت آنها دشوارتر است و از محرک های مختلفی برای این منظور استفاده می کنیم.


استاندارد های بسته بندی در ابعاد مناسب


در وهله اول، از کوچکترین بسته بندی های ممکن استفاده کرده و در عین حال تحویل بدون آسیب را تضمین می کنیم. یادگیری ماشین به ما در تعیین محصولات مناسب برای بسته بندی های انعطاف پذیر کمک می کند، مثل پاکت های پددار و کیسه ها که تا حدود 75% سبک تر از جعبه های با ابعاد مشابه هستند. در طول پنج سال اخیر، این الگوریتم ها کاربرد جعبه های شیاردار را به اندازه 35% در امریکای شمالی و اروپا کاهش داده اند.

به علاوه، ما الگوریتم هایی را برای کاهش بسته بندی ها معرفی کردیم، مخصوصا برای بسته های حاوی چند قلم که ابعاد بسته بندی را برای 7% بسته ها در امریکای شمالی از سال 2018 کاهش داده اند. به علاوه، ما شاهد سرمایه گذاری برای بهینه سازی بسته ها مطابق با میزان کاغذ به کار رفته برای هر بسته بودیم که سبب صرفه جویی تقریبا 60000 تن مقوا به صورت سالیانه شد.

این دستورالعمل ها بر مبنای برنامه بسته بندی «بدون محرومیت» هستند که برای کاهش بسته بندی طراحی شده و برای مشتریان بسته های قابل بازیافت راحتی را فراهم می کنند. بیش از 2 میلیون محصول برای این برنامه تعیین شده اند و بیش از 8% بسته ها در سال 2021 بدون بسته بندی های بیشتر ارسال شدند. به علاوه، ما با شرکای فروش همکاری می کنیم تا دستورالعمل هایی را برای طراحی و ازمایش بسته بندی و تحویل به مشتریان با بسته بندی اصلی تولید کننده ارائه کنیم، بدون آن که نیاز به بسته بندی های بیشتر آمازون باشد. 

 

 بسته بندی محصولات

 


کاهش بسته بندی پلاستیکی


رفع چالش های مطرح شده توسط بسته بندی های پلاستیکی پیچیده تر است. ما از رویکردهای متعددی برای کمک به توجه به چالش های پلاستیک های انعطاف پذیر استفاده می کنیم و وقتی نتوانیم مواد بسته بندی را حذف کنیم، به جایگزینی پلاستیک ها با گزینه های موجود می پردازیم که امروزه بیشتر قابل بازیافت هستند.

در امریکای شمالی، ما بسته های قابل بازیافت با پد کاغذی را معرفی کردیم (به معنای موادی که مشتریان می توانند در یک بسته قابل بازیافت در  محل دریافت کنند، که همه آنها در یک موقعیت جمع می شوند) که جایگزین صندوق پستی متداول می شود که از پلاستیک و کاغذ استفاده می کنند و به طور کامل صندوق پستی ترکیبی را حذف می کنیم. در امریکا، یک بسته قابل بازیافت جدید را ارائه کرده ایم که اقلام فروشگاهی منجمد یا سرد را به مشتریان در برنامه مواد غذایی تازه و ابزار کامل غذایی تحویل می دهد. این بسته از کاغذ بازیافتی استفاده می کند که نیاز به جداره های پلاستیکی یا کیسه های حباب دار را از بین می برد.

در حالی که همچنان از بسته بندی پلاستیکی استفاده می شود، ما از مواد کمتر و محتوای قابل بازیافت بیشتری استفاده می کنیم. به عنوان مثال، افزایش محتوای بازیافتی کیسه های پلاستیکی برای بسته بندی بیرون بر در امریکا از 25% تا 50% سبب اجتناب از بیش از 30000 تن پلاستیک در سال 2021 شده است.

 

فرآیند بسته بندی در آمازون

 

بسته بندی پلاستیکی یک چالش گسترده صنعتی است و ما در این صنعت برای رفع این مشکل تلاش کرده ایم. برای مثال، در سال 2021، آمازون به برنامه کنسورسیوم BOTTLE وزارت انرژی رسید تا با نوآوری در مواد و بازیافت بر آلودگی پلاستیک غلبه شود. به عنوان بخشی از این کنسرسیوم، دانشمندان و متخصصان مواد آمازون برای توسعه فناوری ها و موادی تلاش می کنند که به چرخه عمر کامل پلاستیک های کربن صفر کمک کرده و در عین حال به ضایعات پلاستیکی توجه می کنند.

برای به اشتراک گذاشتن علوم و مطالعات مرتبط با نوآوری پلاستیک در کنسورسیوم BOTTLE، ما از دسترسی آزاد از ژوئن 2023 به مقالات Nature Reviews Materials درباره بهبود پلاستیک جهت تسریع نوآوری و تحول مواد حمایت می کنیم.


متعهد به پیشرفت بیشتر و استاندارد های بسته بندی


در مقایسه با وسایل نقلیه الکتریکی، هیدروژن سبز یا نسل بعدی فتوولتاییک ها، بسته بندی ها تقریبا معمولی به نظر می رسند. اما اگر روش های کاربردی را برای به حداقل رساندن انتشار کربن، حذف ضایعات و افزایش قابلیت بازیافت در نظر بگیرید، بسته بندی نقش مهمی خواهد داشت.

 

بسته بندی محصولات در آمازون

 

ما در آمازون با این چالش مواجه می شویم و تیم های اختصاصی ما به دنبال راهکارهایی در کشورهای مختلف با پیچیدگی های متفاوت هستند، تا روش هایی برای کاهش بسته بندی و در عین حال محافظت از محصول پیدا شود و مواد ابتکاری برای این منظور تعیین شوند. ما همچنان به دنبال پیشرفت های بیشتری در آینده هستیم و سفر خود را برای کاهش بسته بندی و ضایعات به نفع مشتریان و سیاره زمین ادامه می دهیم.


کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در آموزش فروش در آمازون ارائه می شود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-packaging-requirements
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط