موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون و بازاریابی دیجیتال - رشد روند تبلیغات در آمازون

خلاصه اخبار :
تبلیغات در آمازون یکی از مسیرهای رو به رشد این وبسایت بزرگ است که از پیشرفت های زیادی هم برخوردار شده است و این وبسایت را در رتبه های ارزشمندی نسبت به سایر پلتفرم ها قرار داده است به خصوص در دوران شیوع ویروس کرونا.  

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 10

  • 1.4k
  • 4
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
آمازون و بازاریابی دیجیتال - رشد روند تبلیغات در آمازون

 

روند تبلیغات در آمازون در همه گیری کرونا رونق یافت


افزایش خریدهای اینترنتی ناشی از بیماری همه گیر کووید 19، آمازون را در مسیر اولین ربع 100 میلیارد دلاری خود قرار داد، اما همچنین بخش قابل توجهی از تجارت این شرکت را نیز افزایش داده است: تبلیغات.

هرچه تعداد بیشتری از بازرگانان به بازار وسیع آمازون سر می زنند، برند هایی که می خواهند خود را متمایز کنند، هزینه های زیادی را صرف تبلیغات می کنند. در نتیجه، واحدهای دیگر شرکت آمازون، که تقریباً به طور کامل از تجارت تبلیغات آن تشکیل شده است، سریعتر از بخش های خرده فروشی، رایانش ابری و اشتراک های پرایم رشد می کند.

 

تبلیغات آمازون

 


تبلیغات آمازون به طور فزاینده ای در حال رشد است


طبق آمارهای FactSet ، که یک شرکت داده های مالی است، واحد های دیگر شرکت آمازون در سال 2020، 21 میلیارد دلار درآمد کسب خواهد کرد که 47 درصد رشد نسبت به سال گذشته دارد. رشد سریع آن به آمازون کمک می کند تا بازیکن غالب تبلیغات آنلاین، گوگل را به زیر بکشاند.

اندرو لیپسمن، تحلیلگر اصلی در eMarketer ، گفت: "من فکر نمی کنم شناخت کافی برای میزان بزرگی تجارت تبلیغاتی آمازون در راه ایجاد، وجود داشته باشد." وی افزود:"ما هنوز هم باید انتظار رشد کامل، نه رشد قوی، با استانداردهای سنتی گوگل در سال های 2020 و 2021 را داشته باشیم، اما آمازون به طور فزاینده ای در حال رشد است."


مزیت مهمی که آمازون به تبلیغ کنندگان می دهد !


آمازون به تبلیغ کنندگان، داده هایی ارائه می دهد که مقاومت ناپذیری دارد. یک حلقه بسته که به آنها نشان می دهد هر دلار صرف شده چقدر موثر است و به جای ارائه تنها عادت های وبگردی، بیش از دو دهه بینش در مورد عادات خرید واقعی مصرف کنندگان ارائه می دهد.


اکثریت درآمد تبلیغات آمازون حاصل چه عملکردی است ؟!


اریک هلر، مدیر مرکز تعالی آمازون در WPP ، بزرگترین آژانس تبلیغاتی جهان، که توصیه می کند چگونه بهترین استفاده از آمازون را داشته باشید، گفت: "من می توانم ارزش 1 دلار هزینه شده در آمازون را بهتر درک کنم زیرا به معنای واقعی کلمه، معامله را می بینم.

 

آمازون و بازاریابی دیجیتال

 

" آقای هلر خاطرنشان کرد که مطالعات متعددی نشان داده است که افراد به طور فزاینده ای به جای جستجو در گوگل، به جستجوی چیزهایی می پرداختند که مستقیماً از آمازون خریداری کنند. آقای هلر گفت، برای بازاریابان تفاوت در رسیدن به شخصی است که به جای جستجوی "چرا پای من درد می کند؟" به دنبال "کرم پای ورزشکار" است.

اکثریت قریب به اتفاق درآمد تبلیغات آمازون از این رفتار ناشی است، با تبلیغ کنندگانی که به آنها پیشنهاد می شود نقاط مهم را به عنوان لیست "حامیان مالی" در بالای نتایج جستجوی محصول به دست آورند، و هر ماه توجه بیش از 200 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد سایت های آمازون را به خود جلب می کنند.

با توجه به آمار جانگل اسکات، که نرم افزار مدیریتی را به فروشندگان شخص ثالث ارائه می دهد، بیشترین جستجوهای دلخواه مانند"هدفون های حذف کننده سر و صدا"، گاهی اوقات می تواند بیش از 7 دلار برای هر کلیک فروخته شود، هزینه ای که صرف نظر از اینکه مصرف کننده برای خرید محصول اقدام می کند یا خیر، پرداخته می شود.


آمازون هر روز بیشتر به یک پلتفرم پرداخت پول در ازای بازی تبدیل می شود


طبق مارکت پلیس پالس، یک شرکت تحقیقاتی در زمینه تجارت الکترونیکی، تقریباً بیش از 1 کلیک از 10 کلیک منجر به خرید می شود.

برخی از منتقدان اظهار داشتند که نتایج حامی مالی آمازون در واقع مالیات لیست است، هزینه اضافی برای تجارت در بالای کمیسیونی که گروه قبلاً گرفته است، که تنها در سه ماهه آخر بیش از 20 میلیارد دلار بوده است.

میچل بیلی، از شرکت کاسپین، ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی برای برندها در تجارت الکترونیکی، گفت: "آمازون هر روز بیشتر به یک پلتفرم پرداخت پول در ازای بازی تبدیل می شود." مگر اینکه مایل به سرمایه گذاری در پلتفرم های تبلیغاتی آنها باشید، که برای رقابت بسیار دشوارتر است."

پست های حمایت شده منبع اختلاف مداوم بین آمازون و برند های بزرگ است زیرا به رقبا اجازه می دهد تا هزینه پرداخت کنند تا بالاتر از حریفان ظاهر شوند، حتی اگر یک مشتری نام تجاری خاصی را جستجو کرده باشد.

به عنوان مثال، جستجویی که اخیراً برای "هدفون های سنهایزر" انجام شد، یک مارک هدفون ناشناخته چینی، یک کیت طبل و یک مارک رقیب ژاپنی، Audio-Technica ، را قبل از هر محصول سنهایزر ارائه داده است. علیرغم این، یا شاید به همین دلیل، بیش از هر زمان دیگری برند ها مایل به هزینه کردن به خصوص در همه گیری کرونا هستند.

 

رشد روند تبلیغات در آمازون

 


رشد تبلیغات در آمازون در سال جاری به 73 درصد رسید


نظرسنجی که از هزار برند بزرگ توسط فیدوایزور انجام شده نشان می دهد که تعداد تبلیغات در آمازون در سال جاری به 73 درصد رسیده است، در حالی که در سال 2019، 57 درصد بوده است.

آمازون همچنین تبلیغات را از برند هایی مانند تولیدکنندگان خودرو و شرکت های بیمه، که محصولات خود را در وب سایت آنها نمی فروشند و مشتاق استفاده از داده های خرید آمازون برای هدف قرار دادن افراد مناسب هستند، جذب می کند.

به عنوان مثال یک خریدار لباس کودک، ممکن است یک ماشین خانوادگی جدید نیز بخواهد. این شرکت به مخترعین گفت که در سال 2021 شاهد افزایش فروش تبلیغات نمایشی در خارج از وب سایت اصلی آمازون، در توویچ پلتفرم پخش بازی های خود یا از طریق دستگاه هایی مانند تبلت های فایر و تلویزیون، یا کتابخوان الکترونیکی کیندل خواهد بود.

با گسترش بیشتر ردپای خود، این گروه همچنین اسلاتهایی را برای ویژگی های خاص وب مانند سایت فیلم IMDb یا مرکز بررسی کتاب Goodreads ارائه می دهد. در همین حال، خدمات ناشران آمازون رقیب کوچکی برای AdSense گوگل است که تبلیغات هدفمندی را در وب سایت های شریک قرار می دهد.


آمازون در فضای بازاریابی دیجیتال به راحتی در جایگاه سوم قرار گرفت !


همه این موارد به پایه و اساس تبدیل می شود تا درنهایت انحصار فیس بوک و گوگل به یک مبارزه سه جانبه تبدیل شود. در مدت بیش از 2 سال، آمازون از پشت سر مایکروسافت و ورایزون در فضای بازاریابی دیجیتال درآمده و به راحتی در جایگاه سوم قرار گرفته است.

 

رشد تبلیغات آمازون

 

امسال آمازون قرار است در مقابل 23.5% فیس بوک و 29.8% گوگل، 10.2% از هزینه های تبلیغات دیجیتال ایالات متحده را کنترل کند. پیش بینی می شود که تا سال 2022 سهم آمازون تقریباً 13٪ باشد، که یک دست درازی آرام اما معنی دار به یک صنعت با حاشیه بالا است.

جو زاوادزکی، مدیر اجرایی گروه تبلیغات فناوری مدیامث گفت: " آنها برای این کار تاخیر داشتند. این سومین تجارت آنهاست. اما آنها از همان ابتدای چهار، پنج یا شش سال پیش به عنوان یک برنامه ضروری در بیشتر رسانه های بازاریابی شروع به کار کردند."

 

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-and-digital-marketing
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 4 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
پیمان گفته:
۰ | ۰

سلام وقتتون بخیر
آیا از حسابهای ترکیه می تونم برای فعالیت در آمازون استفاده کنم؟

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود بر شما دوست گرامی
وقت شما هم بخیر

کشور ترکیه از همه لحاظ مورد تایید وبسایت آمازون می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، از طریق شماره های 09304444736  و 09302222413 از طریق واتساپ با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

پاسخ
رها گفته:
۰ | ۰

درود بر شما
کمال تشکر را دارم از شما بابت زحماتی که برای تولید محتوا می کشید و مطالب عالی ای رو راحت در اختیار ما قرار می دهید. موفق و شاد باشید.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما رها عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطفتان به تیم عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی خویش را خدمت شما ابراز داریم.  

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط