افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ایجاد کسب و کار میلیون دلاری برای نوجوانان در آمازون

خلاصه اخبار :
نوجوانان دارای کسب و کار می توانند با ارائه محصولات جدید و خلاقانه خود، از طریق آمازون به میلیون ها مشتری دست پیدا کنند.آیا شما هم می خواهید یک کارآفرین شوید؟ پس مانند یک نوجوان شروع به ایده پردازی کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 30

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
ایجاد کسب و کار میلیون دلاری برای نوجوانان در آمازون

 

فرصت تجارت برای نوجوانان توسط آمازون


 با افزایش تعداد افراد کارآفرین، نوجوانان در سراسر جهان نشان داده اند که آنها نیز می توانند در چنین چالشی نقش داشته باشند.

استارتاپ هایی که توسط نوجوانان آغاز شده اند، از بازی های سرگرم کننده ریاضی گرفته تا پیش بندهای دستباف، با فروش در آمازون در حال رشد هستند. اگرچه پیشگامان جوان تجارت دارای پیشینه ها و مهارت های مختلفی هستند، اما همه آنها ویژگی های مشترکی دارند: آنها پرانرژی، خلاق و شجاع هستند.

داستانهای موفقیت و نقطه نظرات چهار کارآفرین نوجوان در آمازون را که ثابت می کنند سن شروع و راه اندازی یک کسب و کار موفق مهم نیست، بخوانید.

 

سارا سئوس  - موسس


سارا خیاطی را هشت سال پیش نزد مادرش که خیاطی ماهر و قدیمی بود، آموخت. سپس آنها تصمیم گرفتند که چرخ خیاطی را در اتاق غذاخوری قرار دهند و آنجا را تبدیل به خط تولید موقت و مشترک خود کنند.

 

 کسب و کار میلیون دلاری برای نوجوانان

 

سارا در اولین پروژه خود، لباس ساده ای را برای یکی از عروسک هایش دوخت. او پس از آنکه توانست تعدادی از لباس های عروسکی دست دوز خود را در فیس بوک به فروش برساند، مهارت های خود را افزایش داده و این بار دوخت پیشبند را فرا گرفت.

اکنون او بخشی از فعالین صنایع دستی آمازون است و پرفروش ترین محصولات برند او، پیشبندهای رنگارنگ و پیشبندهایی با جملات انگیزشی هستند. درآمد حاصل از فروش پیشبندهای دست دوز باعث شد که سارا سئوس پر سودترین سال کاری خود را در 2020 تجربه کند.

سارا در این باره می گوید: « هنوز به خاطر دارم که پیوستن به صنایع دستی آمازون در ابتدای شروع آن چقدر هیجان انگیز بود. آمازون به ما کمک کرد تا محصولات خود را در Fulfiled by Amazon  ثبت کنیم. اکنون ما می توانیم تنها روی خیاطی تمرکز کنیم و خدمات حمل و نقل و مشتری را آمازون برای ما انجام می دهد».

سارا معتقد است که هرکسی که مایل است سخت کار کند و در مواقع دشوار تسلیم نشود، می تواند یک کارآفرین باشد. او گفت افرادی را پیدا کنید که شما را تشویق می کنند و به کاری که انجام می دهید، اعتقاد دارند.

 

مکس اش 17 ساله - موسس MAX’IS Creations


هنگامی که معلم هنر مکس از او خواست که یک لیوان بسازد، ایده درخشانی به ذهن او خطور کرد: یک حلقه کوچک بسکتبال برای پرتاب مارشمالو به داخل کاکائوی داغ وصل کنید.

والدین مکس به او کمک کردند تا The Mug With A Hoop را به مسابقه نوآوری محصول که در Fenway Park برگزار شد، ارائه دهد و او به عنوان 10 نامزد نهایی و برنده آرای عمومی معرفی شد. این لیوان تولید شد و او به عنوان بنیان گذار اصلی MAX'IS Creations ، که اکنون آن را با کمک والدین و برادر بزرگترش سام اداره می کند، نام گرفت.

 

تجارت میلیون دلاری برای نوجوانان در آمازون

 

این تجارت بیش از 2.3 میلیون دلار در طول دوران آمازون سوددهی داشته است. همچنین بیش از 60000 دلار نیز برای کمک به اختلال خوانش پریشی (نوعی اختلال در یادگیری زبان) جمع آوری شده است تا بتوان به یک کودک از هر پنج کودکی که مثل مکس به روش های متفاوتی فکر می کنند و یاد می گیرند، کمک کرد.

مکس می گوید: «من آمازون را انتخاب کردم زیرا به ما فرصتی می دهد که بتوانیم بیشترین تعداد مشتری ممکن را داشته باشیم. آمازون لیوان های من را برای مشتریان در سراسر جهان ارسال می کند، که رسیدگی به این کار برای ما به عنوان یک شغل کوچک خانگی دشوار است».

مکس معتقد است که کارآفرینان مشتاق باید از قدم های کوچک شروع کرده و به تدریج تجارت خود را گسترش دهند. آمازون به استارتاپ ها اجازه می دهد تا به آسانی تجارت کوچک خود را شروع کرده و پیشرفت کنند.

 

هنری برنر 18 ساله - موسس Buttonsmith


هنری قبل از فارغ التحصیلی از دبیرستان موفق شد یک تجارت موفق چند میلیون دلاری ایجاد کند. او به عنوان بخشی از تکالیف مدرسه، دکمه هایی را طراحی کرد تا با همکلاسی های خود معامله کند.

پس از آنکه طراحی های او مورد توجه قرار گرفت، او فروش آنها را در بازارهای کشاورزان محلی با کمک مادرش آغاز کرد و رسماً تجارت خود را با نام Buttonsmith به راه انداخت.

در سال 2014، هنری تصمیم گرفت برای فروش آنلاین محصولات خود از طریق وب سایت آمازون اقدام کند. کاتالوگ محصول شامل دکمه ها، آهن ربا، بندها، حلقه های نشان بالا و جدیدترین محصول او یعنی حلقه های نشان Tinker Reel® است که دارای قسمت های قابل تعویض هستند. هنری حق ثبت اختراع این طرح را دریافت کرده است.

 

فعالیت نوجوانان در آمازون

 

در سال 2016، Buttonsmith  شروع به معرفی اقلام سفارشی Prime در آمازون کرد. این محصولات در دفاتر این شرکت در Carnation واشنگتن ساخته و ارسال می شوند.

هنری در این باره می گوید: «تا اواسط سال 2018 ، ما پیشنهادات سفارشی Prime را به چند صد مورد در آمازون گسترش دادیم و محصولات را برای مشتریان در سراسر کشور ارسال می کردیم. ما دوست داریم محصولات شخصی را با سرعت آمازون پرایم به مشتریان تحویل دهیم زیرا در این سرویس اکثر سفارشات همان روز ارسال می شوند».

اکنون 13 کارمند تمام وقت در تجارت او فعالیت می کنند و هنری محصولات خود به بیش از نیم میلیون مشتری در آمازون فروخته است. با شیوع بیماری کرونا، Buttonsmith به سراغ تولید ماسک های پارچه ای رفت که در ایالات متحده تهیه می شدند تا از مسائل بین المللی زنجیره تامین جلوگیری شود. آنها به سرعت یکی از پنج فروشنده برتر ماسک در آمازون شدند و فروش خود را در آمازون به بیش از 5 میلیون دلار در سال 2020 رساندند.

هنری معتقد است که کارآفرینان نوجوان نباید وارد بازارهای اشباع شده شوند و باید در جستجوی چیزی باشند که می توانند بهتر از دیگران ارائه دهند. او همچنین معتقد است که استخدام متخصصان برای رسیدگی به مسائل حقوقی و حسابداری راه خوبی برای جلوگیری از اشتباه در هنگام ایجاد یک استارتاپ است.

 

راشل زیتز 21 ساله - موسس Gladiator Lacrosse


راشل زیتز Gladiator Lacrosse را در سال 2012 یعنی زمانی که یک بازیکن لاکرز و کارآفرین 13 ساله بود، تاسیس کرد. مانند همه بازیکنان لاکراس، راشل می خواست بازی خود را ارتقا بدهد اما او گزینه های محدودی پیدا کرد.

مربیان او به او توصیه کردند تا جایی که ممکن است هر چقدر که می تواند روی شوت هایش تمرین کند و حتی پیشنهاد دادند که "توپ دیواری" بازی کند، که در آن بازیکنان از دیوار برای تمرین تیراندازی، پاس دادن و گرفتن استفاده می کنند. ایده Gladiator Lacrosse ناشی از ناامیدی راشل از کیفیت، هزینه و عدم حق انتخاب محصولات لاکروس برای کمک به بازیکنان در توسعه مهارت های خود بود.

راشل شخصاً در تمام مراحل، از ایده پردازی محصول گرفته تا انتخاب مواد اولیه، و همچنین در تولید و ساخت ریباندرهای لاکروس و اهداف تجارت خود، شرکت داشت. علاقه او به این بازی در جزئیات تولید محصول، بسته بندی و دستورالعمل نصب به خوبی نمایان بود.

 

کسب و کار نوجوانان در آمازون

 

راشل بیان داشت: «همکاری با آمازون به ما این فرصت را داده است که با مشتریان آمازون در سطح ملی و بین المللی رشد کنیم. وقتی مربیان به دنبال خرید تجهیزات لاکراس برای رشته های خود هستند، ما در آمازون به دلیل قیمت رقابتی و کیفیت برجسته خود می توانیم مربیانی را که به دنبال خرید تجهیزات لاکراس هستند، جذب کنیم.

آمازون یک کانال توزیع باور نکردنی برای Gladiator بوده است و میلیون ها دلار درآمد اضافی نصیب این شرکت کرده است».

فروش راشل در آمازون هر سال بیش از 20 درصد افزایش یافته است و این شرکت توانسته است خط تولید خود را فقط از یک گل و ریباندر به توپ های لاکراس، موانع و حتی ریباندر All Ball Pro با کیفیت بالا افزایش دهد. راشل معتقد است کارآفرینان جوان باید آنچه را که مشتاق آن هستند دنبال کنند. او می گوید با تمرین می توان در هر کاری موفق شد.

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌ های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده ‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌ رسد اما اگر راهنمای جامع و گام ‌به‌ گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می ‌شود. آشنایی با دوره آربی آموزش فروش در آمازون و مشاهده نتایج دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/million-dollar-business-teens
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط