افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

قوانین مدرسین دوره های آموزشی

 • 47
 • 0

قوانین و مقررات سایت عزت خواه

توافق نامه مدرس (تولید کننده محتوا)


لطفاً قبل از اقدامی در وب سایت عزت خواه دات کام، همچنین قبل از آماده سازی و تهیه دوره آموزشی، توافق نامه و قوانین و مقررات زیر را در کمال آرامش و خونسردی با دقت مطالعه نمایید، بدیهی است در صورت عدم مطالعه، عزت خواه دات کام هیچگونه مسئولیتی در قبال درخواست ها، نیازها، سوالات، ابهامات و مشکلات ناشی از عدم مطالعه شما مدرس گرامی، نخواهد داشت.

مقدمه

سایت عزت خواه دات کام، از تابستان سال 1402 دپارتمان ایجاد و ارائه دوره های آموزشی توسط مدرسان مجرب و متخصص دیگر را با اهداف زیر تعریف و ایجاد نمود:

 

 • ارتقاء سطح علمی، رشد و بهبود شخصیتی افراد
 • شیوه‌ی مدیریت زمان و بالابردن سطح مهارت های فردی
 • حوزه های تجارت الکترونیک و طراحی و پیاده سازی بیزینس های کوچک
 • آموزش تیم سازی در کلیه بیزینس‌ها، مدیریت سایر افراد و برون سپاری امورات در کسب و کارهای اینترنتی
 • تولید و فروش کالای دیجیتال و فروش کالای فیزیکی در اینترنت
 • آموزش بهترین روش استفاده از سرمایه و راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • آموزش بهترین روش کسب درآمد بدون وقفه در دنیا
 • راز دستیابی به استقلال مالی و کسب ثروت
 • پاسخ به نیازهای متعدد علاقمندان به راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
 • راه اندازی کسب و کارهای خانگی، کسب درآمد در منزل
 • آموزش ساخت ذهنیت قوی برای اجرای بیزینس های متعدد

 

ماده 1 :

کلیه مدرسانی که قصد ورود به دپارتمان مدرسان و کسب درآمد از فروش دوره آموزشی خودشان را دارند، می بایستی پس از عضویت در سایت عزت خواه دات کام، صفحه قوانین و مقررات مربوط به مدرسان را کامل مطالعه و تایید نمایند، سپس سایر اقدامات دیگر که در ادامه به آنها اشاره می گردد را، اجرایی نمایند. محتویات این صفحه (قوانین و مقررات مدرسان) در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای سایت عزت خواه دات کام محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی اقدام به، آپدیت و یا تغییر در محتوای این صفحه نماید. لذا مدرسان گرامی موظف هستند که به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه نموده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین عزت خواه دات کام، بعد از هر بار به روز رسانی، ایمیل اطلاع‌رسانی مبنی بر تغییرات در این صفحه برای مدرسان عضو شده و فعال ارسال خواهد نمود.

تبصره 1: اگر شما در ارتباط با دوره‌ای به خریداران، استفاده کنندگان و دانشجویان درس می‌دهید و می‌آموزید، شما «مدرس» هستید و شرایط و قوانین مندرج در این صفحه شامل حال شما می‌شود و شما بیان می‌کنید، تضمین می‌دهید و تعهد می‌دهید که تمامی ماده های ذکر شده در این توافق نامه را مد نظر قرار می دهید و آنها را اجرائی می نمایید.

تبصره 2: مدرس، می بایستی حداقل 18 سال تمام داشته باشد و تابع تاییدیه عزت خواه دات کام می باشد، که این عنوان تنها بر اساس صلاحدید ادمین سایت داده یا گرفته می شود.

تبصره 3: مدرس نباید به هیچ شکلی مانع یا مزاحم کار دیگر مدرسان در جهت ارائه خدمات یا دوره‌هایشان شود.

تبصره 4: بمنظور ارتقاء سطح کیفیت در تهیه و تولید کورس یا دوره های آموزشی، چنانچه نیاز به برگزاری وبینار یا جلسات گفتگو بود، مدرس موظف است در زمان مشخص شده شرکت نماید.

تبصره 5: مدرس می بایستی در خصوص تهیه دوره آموزشی خود مراحل زیر را گام به گام طی نماید:

 • بررسی و آنالیز موضوع دوره آموزشی
 • هماهنگی اولیه
 • اعلام عناوین پیشنهادی
 • ارسال سرفصل و پیش‌ضبط
 • ارسال سرفصل توسط مدرس
 • هماهنگی جهت ارسال فیلم پیش‌ضبط
 • انعقاد قرارداد و شروع ضبط
 • تدوین، بازبینی و رفع عیب
 • ارسال فایل خروجی طبق استانداردهای لازم

 

ماده 2 :

مدرس می بایستی قبل از تهیه و آماده سازی کورس یا دوره آموزشی خود، پیرامون سرفصل های آموزشی دوره خود تحقیق، بررسی و آنالیز نماید، قطعاً اهداف آموزشی دوره مذکور، می بایستی در راستای نیازها و خواسته های کاربران و متقاضیان در سطح فضای مجازی باشد و آماده سازی دوره های نامربوط و ناکارآمد توصیه نمی گردد. همچنین دوره آموزشی تهیه شده، می بایستی بصورت جامع و کامل باشد و بصورت دوره ای، در مواقع نیاز بروزرسانی گردد تا استفاده کننده آن دوره، دچار مشکل نشود.

تبصره 1: مدرس شایسته است انعطاف پذیر باشد، پس از اطلاع و آگاهی از نقص ها، کم و کاستی ها در مطالب آموزشی، در اسرع وقت نسبت به بروزرسانی دوره آموزشی خود اقدام کند. همچنین امکان به‌روزرسانی آموزش در عزت خواه دات کام برای مدرس در نظر گرفته شده است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربرانی که از قبل در آن دوره ثبت نام کرده‌اند به آپدیت‌های شما دسترسی دارند و امکان فروش مجدد دوره وجود ندارد.

تبصره 2: چنانچه دوره آموزشی، نیاز به پشتیبانی دارد، مدرس می بایستی در این خصوص اقدام نماید. در خصوص نحوه ارائه خدمات پشتیبانی افراد تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام به مدرس راهنمایی های لازم را ارائه می کنند.

تبصره 3: چنانچه دوره آموزشی، نیاز به بیان مطالب آموزشی بصورت متن داشته باشد، مدرس می بایستی در این خصوص اقدام نماید تا استفاده کننده از دوره، بتواند در هر زمان به این نکات آموزشی دسترسی داشته باشد.

تبصره 4: ویدئوهای تهیه شده توسط مدرس می بایستی حداقل در سایز  1920 در 1080 (فول اچ دی) با کیفیت تصویر و صدا خوب و استاندارد تهیه گردد.

تبصره 5: مدرس برای ساخت دوره آموزشی ویدئویی با کیفیت، به نکات زیر توجه نماید، همچنین در خصوص تدوین ویدئوها اقدام نماید، چنانچه در زمینه تدوین توانایی ندارد و یا مشکلی وجود دارد، حتماً با افراد تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام این موضوع را مطرح نماید تا راهنمایی های لازم به وی ارائه گردد و فایل ارسالی مدرس باید شامل ویدئوها، فایل توضیحات دوره و فایل‌های پروژه (در صورت وجود) باشد:

 • استودیوی مناسب- یک استودیو یا فضای آرام و بدون نویز برای ضبط ویدئو انتخاب کنید. بهتر است پس‌زمینه ساده و بدون حواشی باشد.
 • تجهیزات فیلم‌برداری مناسب- از دوربین و تجهیزات حرفه‌ای استفاده شود تا ویدئوها کیفیت بالایی داشته باشند. 
 • نورپردازی حرفه‌ای- برای روشنایی مناسب از چند نور و رفلکتور استفاده شود تا صورت مدرس به طور کامل روشن باشد.
 • صدابرداری حرفه‌ای- از میکروفون‌های حرفه‌ای برای ضبط صدا استفاده شود تا صدای مدرس واضح و بدون نویز باشد.
 • سناریوی دقیق، گویا و قابل فهم برای تمامی گروه مخاطبین- مطالب دوره را به طور منسجم و با جزئیات کامل تهیه شود تا انتقال مطلب بهتر صورت گیرد.
 • تدوین حرفه‌ای- ویرایش و تدوین حرفه‌ای ویدئوها ضروری است تا محتوای نهایی جذاب و هماهنگ باشد.
 • طراحی گرافیک- از عناصر گرافیکی مانند شکل، نمودار، انیمیشن و ... برای جذاب‌تر شدن محتوا استفاده شود.

 

تبصره 6: شایان ذکر است ذکر تمامی جزئیات و توضیحات کامل پیرامون دوره آموزشی توسط مدرس الزامی می باشد و هیچ بخشی از مطالب نباید برای استفاده کننده، مبهم باقی بماند.

تبصره 7: محتوای آموزشی کورس یا دوره اعم از فایل های ویدئویی، صوتی یا متنی، همگی در سایت عزت خواه دات کام جهت فروش و ارائه قرار می گیرد.

تبصره 8: مدرس برای تمامی محتوای آموزشی که به وبسایت عزت خواه دات کام ارائه می‌دهد، مسئول ارائه مالکیت یا مجوزها، حقوق، رضایتنامه‌ها، اجازه‌نامه‌ها و صلاحیت می باشد. همچنین هیچ بخشی از محتوای ارائه شده، نباید هیچگونه حق مالکیت معنوی از شخص ثالثی را زایل یا مخدوش یا غصب نماید.

تبصره 9: مدرس نباید هیچگونه محتوای نامناسب، آزار دهنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، هجوآمیز و افتراآمیز تهیه، تولید و منتشر نماید.

تبصره 10: مدرس نباید هیچگونه تبلیغ، محتوای ترویجی، هرزنامه، نامه‌های زنجیره‌ای، طرح هرمی، یا هر شکل دیگری از درخواست و وسوسهٔ غیرمجاز و نامطلوب را در محتوای آموزشی دوره خود به کار ببرد.

تبصره 11: عزت خواه دات کام تمام یا بخشی از محتوایی که بر روی وبسایت در دسترس خریداران، دانشجویان یا کاربران دوره قرار داده شده را جز به صلاحدید خودش حذف نمی‌کند.

تبصره 12: کورس یا دوره آموزشی مدرس، نباید به شکلی باشد که اطلاعات شخصی افراد دیگر، یا اطلاعات حساس و خاصی را افشا کند، یا حاوی ویروس، جاسوس‌افزار، یا هرگونه بدافزار یا آسیب دیگر باشد. همچنین نباید حاوی درخواست‌های مالی و تجاری، یا به عبارتی «هرزنامه» باشد و برخلاف قوانین جرایم رایانه‌ای و یا خلاف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد.

تبصره 13: مدرس تحت هیچ شرایطی نباید در محتوای آموزشی خود از تبلیغات شخصی (ویدئویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن و زیرنویس) استفاده نماید، در صورت مشاهده، دوره جهت بازبینی و اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. چنانچه تبلیغات موردنظر پس از بارگذاری دوره در عزت خواه دات کام محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد.

تبصره 14: عزت خواه دات کام هیچ گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدئو، صدا و کیفیت نخواهد داد و فایل آموزشی داخل سایت بارگذاری می‌شود. همچنین عزت خواه دات کام تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کند که به شکل کامل با قوانین مربوطه منطبق باشد و هر کورس یا دوره ‌‌آموزشی باید دارای ویدئوی «معرفی دوره» باشد. شایان ذکر است تمامی مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.

 

ماده 3:

قیمت گذاری کورس، دوره آموزشی یا دوره دیجیتالی بر اساس توافق و هماهنگی بین مدرس و ادمین سایت عزت خواه دات کام بر حسب آنالیز و بررسی، نیاز فضای مجازی، شرایط مخاطبان دوره آموزشی، معیارهای مختلف رشد بازار، قیمت های رقابتی و... انجام می گردد، همچنین مدرس می بایستی دوره تهیه شده را فقط در سایت عزت خواه دات کام جهت ارائه و فروش قرار دهد و دوره آموزشی خود را در دیگر سایت ها و بسترهای فروش قرار ندهد.

تبصره 1: چنانچه مدرس، دوره آموزشی خود را علاوه بر سایت عزت خواه دات کام، در دیگر سایت ها یا بسترهای فروش جهت ارائه و فروش قرار دهد، همکاری با وی سریعاً خاتمه می یابد و قرارداد کاری یک طرفه به نفع عزت خواه دات کام فسخ می گردد، همچنین بمنظور جبران آسیب ها و خسارات وارده، تمامی هزینه های صورت گرفته و موارد مالی باید، توسط مدرس پرداخت گردد

 

ماده 4:

دوره آموزشی بر اساس ماده 3 از همین توافق نامه قیمت گذاری می گردد و جهت فروش در سایت عزت خواه دات کام قرار می گیرد، پس از فروش کورس یا دوره آموزشی، نصف مبلغ (50%) مشخص شده برای فروش دوره، پس از گذشت 1 ماه بعنوان دستمزد، به مدرس پرداخت می گردد.

تبصره 1: مدرس می بایستی پس از عضویت در سایت و مطالعه قوانین این صفحه، تصویری از مدارک هویتی، مشخصات حساب بانکی و اطلاعات مربوط به آدرس، کدپستی، تلفن خود را از طریق تیکت برای افراد تیم پشتیبانی جهت احراز هویت و واریز مبالغ مشخص شده در ماده 4، ارسال نماید.

 

ماده 5:

با توجه به اینکه در سایت عزت خواه کام، روش های متعددی جهت فروش محصولات و دوره های دیجیتالی برای کاربران داخل ایران و خارج از ایران، از قبیل: پرداخت به حساب بانک ایران، پرداخت در درگاه پی پال و Wise، پرداخت به صورت ارز دیجیتال، وسترن یونیون، مانی گرام، E-transfer، Zelle و... وجود دارد  و تعدادی از این درگاه ها دارای قانون بازگشت وجه (ریفاند) به مشتری تا 180 روز می باشند، حتی ممکن است خریداران یا دانشجویان دوره بدلیل نارضایتی قصد ریفاند داشته باشند، لذا در صورت اجرای ریفاند بعد از 180 روز، مدرس موظف است مبلغ دریافتی مربوطه را به عزت خواه دات کام بازگشت دهد.  

تبصره 1: مدرس می‌پذیرد که خریداران یا دانشجویان دوره حق پس گرفتن وجه‌شان (ریفاند) را دارند. نه مدرس و نه عزت خواه دات کام هیچ دریافت، دستمزد، یا کمیسیونی بر روی هرگونه تراکنشی که برای آن عودت وجه تایید و اجرا می‌شود، ندارند.

تبصره 2: در شرایطی که پس از پرداخت سهم فروش (دستمزد) به مدرس، دانشجویی درخواست عودت وجه خود برای یک دوره را نماید، عزت خواه دات کام این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که یکی از این دو کار را انجام دهد، لذا مدرس می بایستی موضوع این تبصره را بپذیرد و تایید نماید:

 • مبلغ مورد نظر را از نوبت بعدی پرداخت به مدرس کسر کند.
 • یا در صورتی که پرداخت آتی در پیش نباشد یا آنکه مبلغ احتمالی‌اش کمتر از وجه مورد نظر باشد، بازگرداندن وجه مورد نظر که دانشجویان برای آن درخواست عودت داده‌اند را از مدرس طلب کند.

 

ماده 6:

بدیهی است جهت بازاریابی و معرفی نمودن دوره تهیه شده توسط مدرس، نیاز است تبلیغات، اقدامات فنی، سئو و ... در این زمینه توسط بخش فنی عزت خواه دات کام صورت گیرد، لذا تمامی هزینه های صورت گرفته در این مسیر، بین مدرس و سایت عزت خواه دات کام به نسبت مساوی تقسیم می گردد.

 

ماده 7:

استفاده کنندگان از دوره آموزشی، جهت مشاهده جلسات، به پلیر پخش کننده استاندارد و ایمن نیاز دارند، در این زمینه عزت خواه دات کام تمامی اقدامات فنی لازم را اجرایی و مدیریت می نماید، لذا تمامی هزینه های صورت گرفته در این مسیر، بین مدرس و سایت عزت خواه دات کام به نسبت مساوی تقسیم می گردد.

 

ماده 8:

عزت خواه دات کام حق حذف هرگونه محتوای آموزشی که بر خلاف تبصره های ذکر شده در ماده 2 باشد را برای خود محفوظ نگه می‌دارد. ممکن است پیش از چنین کاری، اخطار یا دلایلی به مدرس  ارائه گردد، لیکن ملزم به چنین کاری نبوده و این اقدام همیشه قابل اجراء نخواهد بود. لذا ما همواره تمام تلاش خودمان را برای سالم نگه‌داشتن محتوای آموزشی در وبسایت انجام می‌دهیم.

ماده 9:

عزت خواه دات کام بصورت ماهیانه، از طریق تیکت به مدرس در خصوص تعداد و کمیت فروش های دوره گزارش ارسال می نماید. در مواقع دیگر نیز، مدرس در صورت نیاز از طریق تیکت می تواند با افراد تیم پشتیبانی در ارتباط باشد و کسب اطلاعات نماید.

 

 

کلام آخر 

 

امیدوارم همیشه در مسیر رشد و بهبود زندگی خود قرار بگیرید و با انتخاب‌های درست و به موقع بهترین نتایج را در زندگی شخصی و کاری خود به دست آورید. موفقیت، آرزوی هر انسان است، اما اهمیت دارد که چه تلاشی برای رسیدن به موفقیت در زندگی و کسب و کار خود می‌کنید و چه اقداماتی انجام می‌دهید. هر فرد تعریف متفاوتی از موفقیت دارد و مهم این است که به تعریف خود از موفقیت برسید و احساس رضایت درونی را تجربه کنید. در این مسیر، آموزش‌ها و راهکارهای مختلفی وجود دارد، اما استفاده از آموزش‌های جامع و اصولی و الگوبرداری از افراد موفق در زمینه‌های مورد علاقه به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر پیشرفت را طی کنید. تیم عزت خواه دات کام همواره در کنار شما خواهد بود و می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید تا سوالات خود را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

 

مدیریت سایت عزت خواه دات کام 

دوستدار شما حسین عزت خواه 

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/teacher-rules
ezzatkhah

لطفاً قبل از اقدامی در وب سایت عزت خواه دات کام، همچنین قبل از آماده سازی و تهیه دوره آموزشی، توافق نامه و قوانین و مقررات زیر را در کمال آرامش و خونسردی با دقت مطالعه نمایید، بدیهی است در صورت عدم مطالعه، عزت خواه دات کام هیچگونه مسئولیتی در قبال درخواست ها، نیازها، سوالات، ابهامات و مشکلات ناشی از عدم مطالعه شما مدرس گرامی، نخواهد داشت.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

قوانین مدرسین دوره های آموزشی

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh