افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آموزش فروش کالای فیزیکی در وبسایت آمازون آمریکا ، کانادا ، انگلیس و اروپا

  • 670
  • 2

لطفا ویدیوهای آموزش زیر را تماشا کنید :

 

 

 

 

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/beseller
ezzatkhah

لطفا ویدیوهای آموزش زیر را تماشا کنید :            

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

آموزش فروش کالای فیزیکی در وبسایت آمازون آمریکا ، کانادا ، انگلیس و اروپا

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
عزیز گفته:
۰ | ۰

سلام
برای شروع کار در آمازون چه مدارکی نیازه؟

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما عزیز عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حضور پر مهرتان در مجموعه عزت خواه دات کام.

شما برای ثبت نام و شروع فعالیت در آمازون به این موارد نیاز دارید :

توجه داشته باشید قوانین جاری در سایت آمازون دارای تغییرات و بروز رسانی می باشد، لذا شایسته است قبل از هر اقدام با دقت در این خصوص مطالعه و تحقیق نمایید . سپس با ذهنیت آگاه وارد این بیزینس بشوید. 

1. حساب بانکی دبیت در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون که قابلیت اتصال به درگاه پیونیر یا هایپر والت و امکان واریز و برداشت را داشته باشد. البته در برخی از کشور ها همانند کانادا، آمریکا، انگلستان و ... اتصال به این درگاه ها الزامی نیست. به همین دلیل قبل از هر اقدامی لیست کشورهای مورد تایید آمازون را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا در این خصوص مطلع شوید. برای مشاهده لیست کشورهای مورد تایید آمازون  لینک زیر را دنبال نمایید. (توجه داشته باشید این لیست توسط خود کمپانی آمازون تهیه و بروزرسانی می شود).

http://ezzatkhah.com/amazoncounries

2. کردیت کارت برای پرداخت برخی از هزینه های آمازون.

3. شماره تلفن موبایل مورد تایید سایت آمازون ، جهت وریفای نمودن اکانت در سایت آمازون

    4. ارائه آدرس معتبر و مورد تایید برای سایت آمازون  

5. به همراه داشتن مدارک هویتی مورد تایید سایت آمازون (در حال حاضر در خصوص مدارک هویتی پاسپورت یا گواهینامه معتبر رانندگی و صادره از کشور مورد تایید، مورد قبول آمازون می باشد. ولی همواره توجه داشته باشید که این موارد تنها توسط خود سایت آمازون تعیین می شود و ممکن است توسط آمازون تغییر پیدا کند پس باید قبل از هر اقدامی بررسی و متناسب با آخرین قوانین آمازون تهیه گردد- گاهی اوقات به جای گواهینامه رانندگی، کارت شناسایی ملی (آیدی کارت) درخواست می شود)

6. اتصال شما به سایت آمازون باید از کشورهای مورد تایید آمازون باشد. 

7. پرینت حساب بانکی 180 روز گذشته، به همراه کلیه اطلاعات صاحب حساب و بانک صادر کننده که باید شامل مهر و امضای بانک نیز باشد.

توجه 1: قبض آب و برق نیز ممکن است در مسیر عضویت در وبسایت آمازون از شما درخواست شود. این مورد از برخی از فروشندگان درخواست می شود.

توجه2: موارد ذکر شده براساس آخرین و بروزترین قوانین سایت آمازون می باشد. طبیعتا چنانچه تغییری در این قوانین رخ دهد، می بایستی متناسب با قوانین جدید جهت ساخت اکانت فروشندگی در آمازون اقدام نمود.

توجه3: عزت خواه دات کام در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی هیچ گونه فعالیتی ندارد ، به همین جهت بهترین پیشنهاد ما به شما تحقیق و بررسی در این زمینه می باشد. اگر بنا بر هر دلیلی موفق به افتتاح حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون نشدید، می توانید در صورت تمایل و تحقیق خود از طریق حساب بانکی بین المللی مورد تایید آمازون و کردیت کارت یکی از دوستان یا خویشاوندان خود در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون یا شریک تجاری خود اقدام نمایید.

عنایت داشته باشید ایران مورد تایید آمازون نمی باشد و در لیست کشورهای مورد تایید آمازون وجود ندارد. البته ایرانیان عزیز داخل کشور هنوز راهکار برای ورود به بیزینس آمازون دارند . چند راه را خدمت شما ارائه مینمایم. بررسی نمایید و اگر سوالی وجود داشت مطرح کنید.

راه اول : از اقوام و یا دوستان مورد اعتماد خودتان که در یکی از کشورهای مورد تاید آمازون زندگی می‌کنند، کمک بگیرید.

راه دوم: در صورت صلاحدید و تمایل خود به یکی از کشورهای مورد تایید آمازون مراجعت نمایید و بر اساس قوانین آن کشور نسبت به افتتاح حساب بانکی بین المللی و سایر مدارک مورد نیاز برای ساخت اکانت اقدام نمایید. همواره توجه داشته باشید قوانین افتتاح حساب در کشورهای مختلف با هم متفاوت است. ما در زمینه افتتاح حساب بانکی فعالیتی نداریم و از قوانین همه کشورها در این خصوص و در خصوص تهیه سایر مدارک اطلاع دقیق نداریم لذا تحقیق، بررسی و اقدام در این خصوص به عهده خود شما می باشد.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
علی گفته:
۰ | ۰

ویدیوهاتون خیلی جامع بود