مدیر عامل آمازون و صحبت از ارز دیجیتال و NFT ها مطالعه خبر

تخفیف های ویژه نوروزی سال 1401
تا 50 درصد تخفیف روی دوره های آموزشی

راهنمای استفاده از محصولات عزت خواه دات کام

راهنمای خرید محصولات سایت از خارج از ایران

اگر ساکن خارج از ایران هستید و قصد دارید در دوره های وبسایت عزت خواه دات کام شرکت کنید، از طریق این آموزش می توانید به راحتی و گام به گام مراحل را انجام داده و خرید خود را با موفقیت ثبت کنید.

راهنمای خرید محصولات سایت از داخل ایران

اگر ساکن کشور ایران هستید و قصد دارید دوره های وبسایت عزت خواه دات کام را خریداری نمایید، از طریق این آموزش می توانید به راحتی و گام به گام مراحل را انجام داده و خرید خود را با موفقیت ثبت کنید.

راهنمای افزایش اعتبار حساب در سایت

جهت افزایش اعتبار خود در سایت برای خرید، طبق این فایل راهنما می توانید اقدامات لازم را انجام داده و شارژ حساب را به سادگی انجام دهید. توضیحات کامل و راهنما در این ویدئو برای شما ارائه شده است.

راهنمای دسترسی به دوره و دانلود جلسات - سال 2020

طبق این راهنما، می توانید به راحتی به دوره های خریداری شده دسترسی داشته، جزئیات آنها را مطالعه کرده و نسبت به دانلود آنها اقدام نمایید. راهنمای سریع برای مشاهده و نمایش دوره ها در اختیار شما قرار گرفته است.

راهنمای دسترسی به جدیدترین اخبار آمازون

اخبار آمازون یکی از بخش های جذاب وبسایت است که جدید ترین خبرها در خصوص آمازون جهت مشاهده و مطالعه کاربران در این قسمت از سایت قرار می گیرد و با این راهنما می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

راهنمای مشاهده پیام ها در سایت

برای مشاهده پیام های دریافتی در پنل کاربری خود، طبق این راهنما می توانید به راحتی اقدام کرده و پیغام های دریافتی را به صورت کامل مطالعه کنید.

طریقه جستجو در سایت

برای جستجوی موضوعات و مطالب مورد نظر می توانید با مشاهده ویدئو راهنمای سرچ در سایت، کسب اطلاعات نموده و به راحتی و با سرعت، موارد مد نظر را در سایت جستجو کرده و مشاهده کنید.

راهنمای ثبت نظر در سایت

شما جهت ثبت نظرات خود در وبسایت می توانید اقدام نمایید. در این خصوص در ویدئوی راهنما، نکات لازم را شرح داده ایم تا بتوانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مشاهده صفحه درباره ما و تماس با ما

راهنمای منوهای مختلف وبسایت از جمله تماس با ما و درباره ما در این ویدئو بیان شده است که با استفاده از آن می توانید به راحتی به این بخش ها دسترسی سریع تر داشته باشید.

راهنمای دسترسی به شبکه های اجتماعی سایت

در این ویدئو جهت دسترسی به شبکه های اجتماعی وبسایت عزت خواه دات کام، راهنمایی برای شما آماده شده است تا از روش دسترسی به آنها و دنبال کردن ما در این شبکه ها مطلع گردید.

راهنمای مشاهده و پاسخ به تیکت پشتیبانی

در این ویدئو نکات و مواردی که شما برای مشاهده و پاسخ به تیکت پشتیبانی باید از آنها مطلع باشید، جهت راهنمایی بیان شده است که به شما کمک می کند راحت تر و سریع تر به این قسمت دسترسی داشته باشید.

راهنمای دسترسی به محتوا های رایگان سایت

راهنمایی جهت دسترسی و مشاهده محتوا های رایگان وبسایت در دسته بندی های مختلف در این ویدئو عنوان شده است تا کاربران سایت به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.