موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بیزینس آمازون چیست و چطور میتوانیم شروع کنیم ؟

توضیحات کوتاه :
بیزینس آمازون را چگونه می توان تخصصی انجام داد ؟ از آنجایی که در عصر اینترنت دیگر نمی‌توان به روش‌های سنتی مشتری جذب کرد، بیزینس آمازون و فروش کالای فیزیکی به صورت آنلاین در سایت آمازون توجه علاقه‌مندان بسیاری را جلب کرده است. بیزینس آمازون یکی از بیزینس های آنلاین جهانی است که پتانسیل درآمدی بالایی فراهم کرده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.33

تعداد امتیازها: 3

  • 5.7k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
 بیزینس آمازون چیست و چطور میتوانیم شروع کنیم ؟

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

جهان به سمت تکنولوژی و پیشرفت در حرکت است. در دهه‌های اخیر سرعت این روند چندین برابر شده است و افرادی که می‌خواهند از این غافله باز نمانند باید خودشان را با نوآوری‌های جدید همگام کنند. بیزینس آمازون یکی از همین نوآوری‌های اخیر است که تغییری بزرگ در فروش کالا ایجاد کرده است. در این مقاله قصد داریم به این نکته بپردازیم که به چه شکل می‌توانید وارد بیزینس آمازون شوید و 3 نکته مهم را برای شما بیان خواهیم کرد که دانستن و اجرای آن قبل از ورود به این کسب و کار بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

راه‌اندازی بیزینس پرسود آمازون

در چندین مقاله قصد داریم به این نکته بپردازیم که به چه شکل می‌توانید وارد کسب و کار آمازون شوید و 3 نکته مهم را برای شما بیان خواهیم کرد که دانستن و اجرای آن قبل از ورود به این کسب و کار بسیار حائز اهمیت می‌باشد. همچنین در پایان این مقاله‌ها به سوالاتی که کاربران درباره فعالیت در آمازون کامنت گذاشته‌اند، توسط استاد حسین عزت خواه پاسخ داده می‌شود.

 

 

شروع بیزینس آمازون

آشنایی با بیزینس آمازون

همه ما می‌دانیم که جهان به سمت تکنولوژی و پیشرفت در حرکت است. در دهه‌های اخیر سرعت این روند چندین برابر شده است و افرادی که می‌خواهند از این غافله باز نمانند باید خودشان را با نوآوری‌های جدید همگام کنند. وبسایت آمازون یکی از همین نوآوری‌های اخیر است که تغییری بزرگ در فروش کالا ایجاد کرده است. از آنجایی که در عصر اینترنت دیگر نمی‌توان به روش‌های سنتی مشتری جذب کرد، فروش کالای فیزیکی به صورت آنلاین در سایت آمازون توجه علاقه‌مندان بسیاری را جلب کرده است. در هر جای دنیا که هستید با دسترسی به اینترنت و با رعایت قوانین آمازون می‌توانید کالای فیزیکی خود را در بازار آمازون به فروش برسانید.

 

مقاله پیشنهادی: آشنایی با بیزینس آمازون

بیزینس آمازون

 

چطور بیزینس آمازون را تخصصی یاد بگیریم ؟

موفق شدن در هر مسیری، نیازمند یادگیری، دانش و استفاده از تجارب دیگران است که بیزینس آمازون هم از این مورد مستثنی نیست. کسانی که علاقه مند به بیزینس آمازون هستند، حتما در این خصوص در فضای اینترنت سرچ و بررسی های زیادی انجام می دهند ولی با مطالب زیاد و پراکنده مواجه می شوند که آموزش تخصصی، آپدیت و گام به گام نیستند و از همه مهمتر کسی پاسخگوی ابهامات و سوالاتی که در مسیر بیزینس آمازون برای آنها ایجاد می شود، نیست.

در این راستا دوره آربی، آموزش فروش در آمازون ، شامل آموزش های جامع و کامل است که محوریت آن خرید کالای فیزیکی از علی بابا در چین و فروش در آمازون آمریکا که یکی از پر فروش ترین پلتفرم های آمازون در حال حاضر است. با این دوره شما تمام نکات و مراحل بیزینس آمازون را گام به گام یاد می گیرید و مراحل را پیش می برید.

نکته اول: چرا باید قبل از هر کاری دلیل چرایی کارهای خود را بدانیم؟

قبل از انجام هر کاری در زندگی باید به یک چرای بزرگ برسید. برای هر کدام از کارهای مهم زندگی خود مانند تحصیل، مهاجرت، سفر، بیزینس و ... باید یک چرای بزرگ داشته باشید. اگر در ابتدا این چرا را ندانید خیلی از فرصت‌ها و زمان‌های زندگی خود را از دست خواهید داد. حتی ممکن است چندین سال در رشته‌ای در دانشگاه تحصیل کنید ولی اصلاً چرای آن را ندانید. این باعث می‌شود چندین بار رشته خود را عوض کنید یا زمانی که فارغ‌التحصیل شدید، مهارت خاصی نداشته باشید و نتوانید شغل مناسبی پیدا کنید. در چنین زمانی با خود می‌گویید که خیلی به خود بدهکار هستید چون زمان را از دست داده‌اید و کاری را انجام دادید که نمی‌دانید چرا به انجام آن اقدام نمودید.

 

اکنون شروع به کسب درآمد نمایید

 

قدرت چرایی چیست؟

برای راه‌اندازی هر بیزینس و کسب و کار شما نیاز به یک چرای بزرگ دارید. این چرای بزرگ، مسئله‌ای است که زمانی که شما با مشکلات و سختی‌ها مواجه شدید، در ذهن شما ایجاد شده است. برای مثال در بیزینس آمازون ممکن است هزینه زیادی برای تبلیغات بپردازید، شاید یک نفر محصول شما را کپی کند، شاید کسی از شما شکایت کند و مشکلات دیگری ممکن است رخ بدهد ولی شما به عنوان یک کارآفرین باید بتوانید تک‌تک آنها را حل کنید. اگر نتوانید آنها را حل کنید، با شکست مواجه می‌شوید ولی اگر بتوانید از پس این مشکلات بربیایید، برنده خواهید شد، پول به دست می‌آورید، جایگاه خود را به دست می‌آورید، یک اکانت قوی می‌سازید و حتی یک برند معروف می‌سازید.

حل مشکلات مختلف زندگی

زمانی که شما برای حل مشکلات می‌جنگید، مشخص می‌شود که شما برنده می‌شوید یا بازنده. متاسفانه خیلی از افراد در این مسیر می‌بازند. خیلی از افراد هستند که در کسب و کار آمازون موفق نمی‌شوند و در مقابل افرادی هستند که اگر از آنها بپرسید بهترین شغل دنیا چیست، آن‌ها کسب و کار آمازون را پیشنهاد می‌دهند. زیرا بیزینس آمازون زندگی این افراد را عوض کرده و برای آنها بستری را فراهم کرده که بتوانند به صورت اتوماتیک، یک بیزینس را بسازند، کنترل نمایند، روزانه شاید نزدیک به 10 هزار محصول بفروشند و همه این‌ها را مدیون آمازون می‌باشند. اما در این بستر افرادی که بازنده شده‌اند هم وجود دارد که اگر درباره آنها سرچ کنید می‌توانید داستان آنها را بخوانید. پس همه چیز به خود شما بستگی دارد.

 

مقاله پیشنهادی: 10 راه حل خلاقانه برای مشکلات زندگی

شروع بیزینس آمازون

 

گام‌هایی جهت تقویت روحیه

شما ابتدا این موارد را کنار بگذارید و در نظر بگیرید که به عنوان یک کارآفرین اگر یک رستوران هم افتتاح می‌کنید باید این روحیه را در خود تقویت کنید که زمانی که با مشکل مواجه می‌شوید، با مشکلات بجنگید و آنها را حل کنید. اگر افراد به خاطر شرایط نامناسب آن رستوران از شما شکایت کردند، باید بدانید که این‌ها مشکلات بیزینس شما می‌باشد و نباید این‌گونه فکر کنید که بیزینس رستوران اصلاً خوب و مناسب نیست. زیرا این شما هستید که مدیریت درست و اصولی را نمی‌دانید و این خود شما هستید که باید برای حل این مشکلات اقدام نمایید. برای مثال آشپز خوب را استخدام کنید، آنجا را مدیریت کنید تا بتوانید مشتری‌های زیادی جذب کنید.

روش برخورد با مشکلات

اگر نمی‌توانید این کار را انجام دهید، شما یک بیزینس من شکست خورده هستید. آیا همه کسانی که وارد بیزینس رستوران می‌شوند شکست می‌خورند؟ مسلماً نه. ولی شکست هم وجود دارد همانطور که پیروزی وجود دارد. این روحیه و شخصیت شما است که تعیین می‌کند، شما می‌توانید با آن مشکلات بجنگید یا خیر. کسی می‌تواند بجنگد که یک چرای بزرگ دارد. چرای بزرگ زندگی برای هر فرد با فرد دیگری متفاوت است. ممکن است این چرا برای شما پرداخت تمام بدهی‌هایتان باشد یا هر چیز دیگری. اگر از این که پول خوبی به‌دست نمی‌آورید یا اعضای خانواده و نزدیکان شما دائم درگیر مشکلات مالی هستند، ناراحت هستید همین موضوع می‌تواند چرای بزرگ زندگی شما باشد. می‌توانید با خود بگویید که با تلاش و پشتکار این مشکل را حل خواهید کرد و به حدی از درآمد و استقلال مالی خواهید رسید که دیگر کسی از نزدیکان شما و یا خود شما درگیر مشکلات مالی نباشید. ممکن است این چرای بزرگ برای یک نفر خرید یک ماشین گران قیمت باشد، برای فردی دیگر مسافرت کل دنیا و برای فردی تهیه مخارج بیماری خانواده‌اش. هر کسی در زندگی خود یک چرای بزرگ دارد. پس شما باید این چرای بزرگ را در زندگی خود پیدا نموده و آن را داشته باشید.

 

مقاله پیشنهادی: 13 راه شگفت انگیز برای جا نزدن در برابر مشکلات

کسب و کار آمازون

 

راه‌های ساده برای ایجاد انگیزه

اگر خوشبختانه دچار بیماری یا مشکلات زیاد مالی نیستید، یک چرای بزرگ دیگر متناسب با علاقه و نیاز خود انتخاب کنید و برای آن اقدام نمایید. چرای بزرگ باید در زندگی شما وجود داشته باشد تا زمانی که با مشکلات مواجه می‌شوید این موضوع را به خاطر آورید که برای مثال چرا به سراغ کسب و کار آمازون رفته‌اید؟ چرا برای افتتاح رستوران اقدام نمودید؟ و چراهای دیگر. باید برای خود دلیل داشته باشید. اگر دلیلی برای ورود به بیزینس ندارید خواهشا این کار را انجام ندهید زیرا تمام بیزینس‌های دنیا سخت هستند. اگر کسی به شما گفته است که بیزینس آنلاین بسیار آسان است و صددرصد موفق می‌شوید، بدانید که اینطور نیست و این شخصیت شما است که مهم می‌باشد. چرا که در بیزینس آنلاین رقابت، کپی کردن و خیلی مسائل دیگر وجود دارد. خیلی‌ از افراد تاکنون تلاش کردند که برند عزت خواه را کپی کنند ولی این روحیه و شخصیت استاد حسین عزت خواه بوده که باعث شده این اتفاق رخ ندهد.

 

شروع بیزینس آمازون

 

به قول و قرارهای خود پایبند بمانیم

پس روحیه و شخصیت شما حائز اهمیت می‌باشد تا بتوانید برای مثال برندی بسازید که دیگران قادر به کپی‌برداری از آن نباشند. چون مسئولیت این کار به عهده شما می‌باشد نه کسانی که کار کپی‌برداری را انجام می دهند. پس این شما هستید که باید بجنگید. اگر وارد کسب و کار آمازون می‌شوید و با مشکلاتی برخورد می‌کنید این شما هستید که باید مشکلات را حل کنید و زمانی که انرژی و انگیزه شما کاهش می‌ یابد آن چرای بزرگ را که برای خود مشخص کردید، به خاطر آورید و مرور کنید که به خود و نزدیکان خود چه قولی داده‌اید. این کار باعث می‌گردد به قول خود متعهد بمانید و مشکلات را حل کنید. بنابراین اولین نکته برای شروع هر کاری این است که یک کاغذ و قلم بردارید و چرای بزرگ زندگی خود، هر چیزی که به شما انرژی و انگیزه می‌دهد و می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد را یادداشت نمایید.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

برای مطالعه نمودن بخش دوم این مقاله ( شروع بیزینس آمازون ) کلیک نمایید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/start-an-amazon-business
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
نرگس گفته:
۰ | ۰

درود
مقاله جامعی بود
خسته نباشید

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما نرگس عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سی شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطفتان به تیم عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی خویش را خدمت شما ابراز داریم.  

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط