شبکه های اجتماعی

aparat

آربی ، دوره جامع فروش در آمازون و علیبابا

 • 83201
 • 285

تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره آربی می باشند. توجه نمایید دوره آربی بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره قابل اجراء نمی باشد.

چگونه 24 ساعته کسب درآمد کنیم ؟

این سوالی بود که 10 سال پیش هر ساعت از خودم می پرسیدم ! درآمدی بدون وقفه بسازم که بتوانم ، اجاره خانه ، هزینه های اجاره ماشینم ، بنزین و خوراکم را بدهم حتی بتوانم پس انداز کنم.

امروز میخواهم بهترین روش کسب درآمد بدون وقفه در دنیا را بهت نشان بدهم. راز  یا گنج دفن شده ای نیست اما می تواند مانند معجزه سطح زندگیت را عوض کند و از حقوق کارمندی یا سطح پایین تو را به استقلال مالی برساند!

فروش کالای فیزیکی در وبسایت غول آسای آمازون !!!
 

آربی، آموزش جامع فروش در آمازون

 

چرا وبسایت آمازون :

وبسایت آمازون23 سال پیش توسط جف بزوس به هدف فروش و معاوضه کتابهای دست دوم ساخته شد. کم کم تبدیل شد به مکانی برای فروش فایل های صوتی و کتاب الکترونیک و در نهایت بستری برای فروش کالاهای مختلف را ساخت.

آماری که در زیر است ، شما را به وجد می آورد :

 1. امروز آمازون ارزشی معادل 140 بیلیون دلار دارد

 2. حدودا 541 هزار کارمند دارد

 3. حدودا در آمازون ، 235  میلیون محصول ثبت شده است

 4. در هر روز 485 هزار محصول جدید اضافه می شود

 5. در آمازون حدودا 2 میلیون فروشنده ، مشغول کسب درآمد هستند

 6. هر 26 نوامبر ، آمازون رکورد فروش در روز را شکست ! 26.5 میلیون محصول در یک روز فروخته شد !!!!!!!!!

 7. در آمازون در یک ثانیه به طور میانگین 306 محصول به فروش می رسد !!!

 8. در هر روز حدودا 14 میلیون دلار فروش محصول اتفاق می افتد !!!!!!!

 9. در نهایت باید بگویم ، دیکشنری و آرشیو کل محصولاتی که در دنیا تولید می شود ، در آمازون لیست شده اند.

 

فکر کنم ، الان ایمان آورده اید که بهترین روش کسب درآمد بدون وقفه در دنیا چیست !!!

 

اما سوال اصلی ، آیا ما هم می توانیم به عنوان فروشنده در آمازون فعالیت کنیم و از این درآمد بزرگ سهمی داشته باشیم ؟ آیا واقعا ممکنه ؟

قبل از اینکه کامل این روش را آنالیز و بررسی کنیم ، باید به شما بگویم :

الان در سال 2018 ، پولدارترین آدم کل دنیا جف بزوس موسس آمازون هست ، حتی با اختلاف زیادی از بیل گیتس قرار گرفته است .

 

آموزش فروش در آمازون حتی از ایران

 

 سوال اول : چگونه سیستم فروش آمازون کار می کند ؟

ابتدا در وبسایت آمازون ، یک حساب کاربری فروشنده باز می کنیم ، سپس محصولی که تعداد زیادی از آن را در اختیار داریم ، در آمازون لیست می کنیم ، و بعد از آن ، مشتریان و بازدیدکنندگان در آمازون زمانی که محصول ما را سفارش دهند ، محصول را برای مشتری می فرستیم و حدودا آمازون 20 الی 35 درصد از کل مبلغ را به عنوان سهم خود بر می دارد و باقیمانده را به حساب ما می ریزد.

سوال دوم : چرا باید آمازون را به عنوان بستر فروش انتخاب کنیم ؟

شاید در نگاه اول ، بگوییم خودمان وبسایت فروشگاهی می سازیم و دلیلی ندارد میانگین 25 درصد پول را به آمازون بدهیم. ما نیاز به آمازون داریم ، چون آمازون پربازدیدترین فروشگاه اینترنتی در دنیا است . و در اینترنت بازدیدکننده بیشتر مساوی است با فروش بیشتر و در نهایت درآمد بیشتر !

سوال سوم : از کجا جنس و کالا تهیه کنیم ؟

حدودا می توانیم به احتمال 99 درصد ، هر محصولی که می خواهیم بفروشیم را به کشور چین سفارش دهیم تا برای ما تولید کند. امروزه حتی نیاز نیست به چین سفر کنیم ، فقط کافی است وارد وبسایت علیبابا دات کام شویم و هر محصولی که می خواهیم را سرچ نماییم و سپس با کارخانه های تولید کنند آن محصول صحبت کنیم ، در نهایت به آنها سفارش تعداد بالا ( حداقل 200 عدد ) بدهیم و اینترنتی به آنها مبلغ را بدهیم تا محصول را آماده کنند و برای ما ارسال کنند.

سوال چهارم : چگونه بفروشیم ؟

با استفاده از قسمت فروشندگان آمازون ، یک حساب فروشندگی باز می کنیم و محصول خود را لیست می کنیم.

سوال پنجم : بهترین روش فروش اتوماتیک در آمازون چیست ؟

بهترین روش ، FBA AMAZON  نام دارد ، یعنی ما همه مراحل را به آمازون می سپاریم ، یعنی همه ی محصولات را به یکی از انبارهای آمازون می فرستیم . هر زمانی که سفارشی در آمازون ثبت شود ، ربات هایی که در انبار های آمازون هستند ، به صورت اتوماتیک یکی از محصول ها را برمیدارند و برای ارسال به مشتری آماده می کنند و در سریعترین زمان کمتر از 24 ساعت برای مشتری پست می کنند.

به این می گویند : درآمد بدون وقفه !!! حتی زمانی که ما خواب هستیم ، در حال فروش و کسب درآمدیم !!!

 

 

سوال ششم : چگونه پولمان را دریافت می کنیم ؟

در حساب کاربری خود باید حساب بانکی مسترکارت یا ویزاکارت معتبر خود را وارد کرده باشیم و آمازون سهم ما را که حدودا 75 درصد هست ، بعد از 20 روز واریز می کند.

سوال هفتم : آیا از ایران هم می شود ، وارد این تجارت شد ؟

به صورت مستقیم خیر ! اما در انتها روش هایی را به شما معرفی می کنم ، که شما هم می توانید وارد این تجارت شوید و شما هم به استقلال مالی برسید.

 

سوال هشتم : از ایران به چه طریق می توانم در آمازون فعالیت کنم ؟

به دلیل اینکه ایران تحریم است ، به صورت مستقیم هیچکسی از ایران نمی تواند در آمازون فروشنده شود ، حتی نمی تواند کالایی را خریداری کند.

اما روش هایی را برای دوستان داخل ایران در نظر گرفتم : روش اول : افتتاح حساب بین المللی در یکی از کشورهایی که آمازون آنها را قبول دارد ، مانند ترکیه

می توانید با استفاده از شرکت های که در داخل ایران این سرویس را برای شما انجام می دهند ، حساب بانکی همراه با یک کردیت کارت تهیه کنید و سپس در آمازون ثبت نام کنید.

روش دوم : فقط برای افراد خاصی امکان پذیر است ، می توانید با همکاری با تیم عزت خواه دات کام ، محصول مورد نظر خود را تحت برندهای فعال ما در آمازون به فروش برسانید ( علاقمندان به این روش ، باید کاملا سیستم آمازون را بدانند و بعد از قبولی در مصاحبه با حسین عزت خواه ، با ما قرارداد ببندند و محصول خود را به کانادا و آمریکا ارسال نمایند. )

روش سوم : استفاده از حساب بانکی و کردیت کارت یکی از دوستان یا خویشاوندان در خارج از کشور ( برای دیدن لیست کشورهای مورد تایید آمازون اینجا کلیک کنید )

 

سوال نهم : چقدر سرمایه برای شروع این کسب و کار نیاز است ؟

حداقل سرمایه مورد نیاز حدودا 300 دلار آمریکا است ، هر چه سرمایه بیشتری قرار دهید مسلما می توانید محصولات بیشتری از چین خریداری کنید و در آمازون قرار دهید و درآمد خود را افزایش دهید . سرمایه ایده آل برای شروع 3 الی 4 هزار دلار است ، چرا که بتوانید انتخاب های بهتری داشته باشید و با قدرت بیشتری وارد شوید ...

 

داستان زندگی من :

 

 من حسین عزت خواه هستم و همانطور که با من آشنا هستید ، من مشغول کسب و کارهای اینترنتی زیادی هستم . چندین سال پیش زمانی که برای اولین بار با سیستم تجارت آمازون آشنا شدم ، برایم گیج کننده و بسیار پیچیده بود . اولین بار محصول یکی از دوستانم را درآمازون برای فروش قرار دادم و در سال اول حدوداً 13 هزار دلار فروش داشتم. کم کم به آمازون ایمان آوردم ، زمان هایی که صبح ها گوشیم را چک می کردم و می دیدم که دیشب زمانی که خواب بودم ، 200 دلار فروش داشته ام ، حس عجیبی می گرفتم ، چون همه اطرافیانم باید برای 200 دلار ساعت های زیادی کار می کردند.

کم کم به صورت تستی ، اجناس خیلی ارزان قیمتی را برای فروش در آمازون قرار دادم ، روشهای مختلف را تست کردم . در نهایت سال 2016 موفق به دریافت عنوان Best Seller یا به فارسی " بهترین فروشنده " شدم و تا الان این عنوان را حفظ کرده ام.

عنوان بهترین فروشنده در هر دسته بندی به کسی تعلق می گیرد که بیشترین میزان فروش (تعدادی) از محصول را داشته باشد.

فروش محصولات بسیاری را در آمازون تجربه کردم ، از فروش وسایل ورزشی ، وسایل پدیو منزل ، آشپزخانه ، دکوراسیون منزل ، وسایل همراه اتومبیل ، وسایل دفترهای اداری ....

بنا به درخواست های بیشمار کاربران و دانشجویان عزت خواه دات کام در سالهای گذشته تصمیم گرفتم ، آموزش جامع فروش در آمازون را تهیه کنم و به علاوه ی اینکه تمام تجربیاتم در این راه را در اختیار شما بگذارم.

 

استاد حسین عزت خواه

 

با شرکت در دوره ی Reseller Bestseller  یا به عبارت دیگر آربی چه اتفاقی برای شما می افتد ؟

 1. شما قدم به قدم یاد می گیرید امپراطوری سیستم کسب درآمد اتوماتیک خود را بسازید.
 2. در 24 ساعت ، 7 روز هفته کسب درآمد کنید.
 3. در ابتدای مسیر فقط و فقط برای هر محصول حداکثر 3 هفته زمان بگذارید و بعد از آن با کارکردن روزانه 30 دقیقه به کسب درآمد خود ادامه دهید.
 4. به اسقلال مالی برسید و زندگی بدون دغدغه مالی را تجربه کنید.
 5. مطمئن ترین و بهترین کسب و کار آنلاین را کاملا یاد می گیرید.
 6. مدیر بیزینس خود می شوید و هیچوقت از کسی دستور نمی گیرید و یا نگران نمی شوید که روزی اخراج شوید.
 7. به آزادی زمانی می رسید ، چون برای کنترل این کسب و کار بعد از ماه اول ، فقط روزانه 30 دقیقه وقت نیاز دارید.
 8. به آزادی مکانی می رسید ، چون کل کسب و کار به صورت اتوماتیک انجام می شود و نیازمند حضور فیزیکی شما در مکان یا دفترکار خاصی نیست.
 9. از هر کشوری که زندگی می کنید یا به آن مسافرت کرده اید ، بیزینس خود را کنترل می کنید.
 10. تا بی نهایت می توانید بیزینس و اندازه کسب و کار خود را گسترش دهید ، چون برای فروش بیشتر در آمازون هیچ محدودیت یا مافیایی وجود ندارد.
 11. صاحب امن ترین بیزینس دنیا می شوید ، چرا که هیچوقت رکود بازار نقشی در میزان فروش شما ندارد ، چون روزانه بیش از 14 میلیون دلار در آمازون اتفاق می افتد و همیشه شما بیش از آنچه تصور کنید ، مشتری دارید.

تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره آربی می باشند. توجه نمایید دوره آربی بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره قابل اجراء نمی باشد.


چه مواردی را در دوره آربی یاد می گیرید ؟

 1. ساخت اکانت فروشنده در آمازون
 2. انتخاب دسته بندی محصول برای فروش
 3. پیدا کردن بهترین و پرفروشترین محصول
 4. آموزش نرم افزارهای مورد نیاز برای آنالیز اطلاعات فروشنده ها در آمازون
 5. آموزش تکنیک 999
 6. معرفی بهترین محصولات پرسود
 7. ساخت اکانت در علیبابا
 8. تماس با کارخانه ها و آموزش مذاکره
 9. گرفتن بهترین قیمت و نحوه سفارش و واریز پول به چین
 10. انتخاب نام برند
 11. نحوه سفارش و ساخت لوگو اختصاصی با استفاده از ایلاسریتور
 12. ساخت اکانت فیسبوک و آموزش نحوه پیدا کردن اولین 5 هزار عضو
 13. گرفتن اولین سمپل و نمونه محصول از چین
 14. سفارش تعداد بالا محصولات در علیبابا
 15. لیست کردن محصول و ساخت صفحه محصول در آمازون
 16. ارسال کل محصولات به انبارهای آمازون
 17. بستن قرارداد با آمازون به عنوان وندور ( تامین کننده انحصاری )
 18. آموزش ساخت کمپین های تبلیغاتی در آمازون
 19. بررسی و آنالیز اسپانسرشیپ آمازون
 20. هدایت خریداران از فیسبوک به آمازون
 21. آموزش گرفتن 100 ریویو ( نظر مثبت ) در آمازون
 22. تبدیل شدن به بهترین فروشنده و ...

 

آموزش فارسی فروش در آمازون

 

ارزش مالی دوره ی آربی چقدر است ؟

 

دسترسی به آموزش های قدم به قدم تمامی مراحل از ساخت اکانت فروشندگی ، نحوه پیدا کردن محصول ، پیدا کردن کارخانه مناسب ، نحوه سفارش دادن ، تامین محصول ، ارسال به انبارهای آمازون و .... ( ارزش این قسمت حدودا 999 دلار آمریکا ، معادل 4 میلیون تومان است )

آموزش نرم افزارهای به روز تحلیلگر اطلاعات آمازون برای پیدا کردن محصول پرفروش و آینده دار ( ارزش این قسمت 599 دلار معادل 2.5 میلیون تومان است )

نحوه پیدا کردن کارخانه معتبر و آموزش راه های جلوگیری از کلاهبرداران چینی ( ارزش این قسمت 599 دلار معادل 2.5 میلیون تومان است )

آموزش نحوه برند ساختن و نرم افزار های گرافیکی ( ارزش این قسمت 100 دلار معادل 400 هزارتومان است )

آموزش نحوه ساخت بهترین کمپین های تبلیغاتی در آمازون و جلوگیری از اتلاف هزینه های بالا در تبلیغات ( ارزش این قسمت 999 دلار معادل 4 میلیون تومان است )

ارزش ریالی دوره آربی حدودا بیش از 3300 دلار معادل 14 میلیون تومان است

 

و اما برای تو دوست خوبم ، هدایای بی نظیر و ارزشمندی در دوره ی آربی در نظر گرفتم ، که فقط چند مورد آنها را بررسی می کنیم

اولین هدیه : آموزش کامل تبدیل شدن به وندور آمازون ( به ارزش مالی 999 دلار معادل 4 میلیون تومان )

دومین هدیه : آموزش گرفتن 100 REVIEW اول در کمترین زمان ممکن و ورود به لیست فروشندگان معتبر آمازون ( به ارزش 699 دلار معادل 2.8 میلیون تومان )

سومین هدیه : کدتخفیف نرم افزار تحلیلگر آمازون ( به ارزش بیش از 475 دلار معادل 1.9 میلیون تومان )

 

تا اینجا ارزش ریالی دوره آربی ، آموزش جامع فروش در آمازون بیش از 5300 دلار آمریکا معادل 22 میلیون تومان است. 

 

تصمیم گرفتم همه ی این اطلاعات ارزشمند را به قیمت فوق العاده استثنایی در اختیارت قرار بدهم ، تا بتوانی پول بیشتری در آینده برای سرمایه گذاری در آمازون قرار بدهی ، و توانسته باشم فرصت بهترین را برای تو مهیا کرده باشم ...

دوست خوبم ، تو می توانی با پرداخت

فقط 619 دلار آمریکا معادل 2 میلیون 490 هزار تومان وارد دوره آربی بشوی و از کل این اطلاعات استفاده نمایی!!!

 

به جرات می توانم بگویم ، قبل از من هیچ شخصی به صورت فارسی و قدم به قدم ، آموزش فروش در آمازون را تهیه نکرده است ، اما من دوست دارم ، همه ایرانیان عزیز و توانا از این فرصت بزرگ کسب و کار بهره مند بشوند و وارد جمع بهترین فروشندگان آمازون بشوند. 

اگر مصمم و با اراده هستی ، اگر واقعا جدی هستی ، همین الان می توانی مهمترین تصمیم زندگیت را بگیری و سریع با استفاده از دکمه زیر ثبت نام خودت را کامل کنی و سریع وارد دوره فوق العاده آربی بشوی !

بی نهایت خوشحالم که می توانم در دوره آربی کنار تو باشم و قدم به قدم شاهد ساخت امپراطوری آنلاین تو باشم ، پیش به سوی تبدیل شدن به 2018 Best Seller !!!

 

روش های پرداخت شهریه دوره آربی :

اگر در خارج از کشور ایران زندگی می کنید و قصد دارید با استفاده از مستر کارت یا ویزاکارت شهریه دوره آربی را پرداخت نمایید ، لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

اگر توانایی پرداخت کل شهریه دوره آربی را به صورت یکبار پرداخت ندارید ، می توانید به صورت اقساط ، شهریه را طی 3 ماه پرداخت نمایید و آموزش ها را در طول 3 ماه دریافت نمایید

هزینه دوره به صورت یکبار پرداخت : 619 دلار معادل 2 میلیون و 490 هزار تومان

هزینه دوره به صورت اقساط 3 ماهه : 739 دلار معادل 2 میلیون و 990 هزار تومان - مبلغ هر قسط : حدودا یک میلیون تومان می باشد.

برای پرداخت به صورت قسطی بر روی این لینک کلیک نمایید.


اگر از داخل ایران هستید ، برای پرداخت شهریه کامل بر روی گزینه سبز رنگ زیر " خرید نسخه دیجیتالی " کلیک نمایید.

** توجه: چنانچه در اتصال به درگاه بانک دچار مشکل شدید، می توانید وجه مورد نظر را کارت به کارت نمایید و سپس تصویر قبض انتقال را از طریق ایمیل یا چت آنلاین ارسال نمایید تا اقدامات بعدی صورت گیرد.
شماره کارت: 8564 6349 3376 6104


تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره آربی می باشند. توجه نمایید دوره آربی بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره قابل اجراء نمی باشد.

خرید محصول آربی ، دوره جامع فروش در آمازون و علیبابا

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
Ara در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

مرسی از راهنماییها و مرسی از ساپورت همیشگیتان. راستی aprooval هم گرفتم و با کمک تیم بی نقضتان همه چیز عالی داره پیش میره.
باز هم ممنونتان

من این محصول را در تاریخ 1397/07/16 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد و ما از شنیدن خبر موفقیت شما بسیار خرسنیدم. پاسخ گویی و خدمت رسانی مطلوب به تمام دانشجویان و کاربران سایت عزت خواه دات کام در راستای نیل به اهداف ما می‌باشد. بی شک در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Ramin در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما
میخواستم بدانم آیا آقای عزت خواه آدرس ایمیلی دارند که بشود با ایشان تماس گرفت و یا صرفاً باید با تیم پشتیبانی تماس داشت؟ سپاسگذار خواهم بود اگر در این خصوص راهنمایی کنید.
با تشکر
رحیم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما می توانید سوالات خود را به آدرس ایمیل info@ezzatkhah.com ارسال نمایید تا بررسی شده و به شما پاسخ داده شود. اگر هم تمایل دارید که با استاد عزت خواه مشاوره خصوصی داشته باشید، می توانید از طریق لینک زیر مشاوره خصوصی تلفنی با ایشان را رزرو نمایید. این مشاوره برای یک ساعت تماس صوتی از طریق واتساپ و... می باشد و از زمان رزرو شما 15 تا 20 روز زمان لازم است تا مشاوره شما با ایشان هماهنگ گردد.

( برای رزرو مشاوره خصوصی تلفنی با استاد عزت خواه اینجا کلیک نمایید)

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Ehsan در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام به استاد عزیز و تیم بسیار عالی عزت خواه
من بسیار خوشحالم که با تیم شما آشنا شدم و ممنونم از این پکیج بسیار عالی و کامل شما، واقعا راه و مسیر ثروتمند شدن رو بسیار هموارتر و کوتاه تر میکنه. من همیشه به دنبال یک کسب و کار آنلاین بودم اما به درستی راه و روش اون رو نمیدونستم و احتیاج داشتم به یک روشی که در اون آموزش کامل و درستی وجود داشته باشه، من به صورت اتفاقی در یوتیوب با آقای عزت خواه آشنا شدم و بعد از دیدن چند ویدیو از ایشون تصمیم گرفتم. پکیج آربی را تهیه کنم، الان از این خرید بسیار خوشحالم و سپاسگذار از خداوند که این راه بسیار عالی رو به من هدیه داد،
من اعتقاد دارم برای موفقیت در هر کاری، احتیاج به تجربه کافی و تکامل در آن را داریم که بتوانیم در مسیر درست قدم برداریم و به اهداف خود برسیم. من از آقای عزت خواه بسیار ممنونم که با در اختیار گذاشتن دانش خود به ما این تجربه را هدیه دادند.
آرزوی موفق شدن بیشتر شما در زندگی از خداوند برای شما خواستارم
سپاس از تمام تلاش شما

من این محصول را در تاریخ 1397/08/16 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما احسان عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

رضایت شما مایه افتخار و دلگرمی ما می باشد. اطلاع از رضایت شما انرژی و انگیزه ما را برای ادامه این مسیر و پشتیبانی هر چه مطلوب تر، چندین برابر می سازد. از اینکه دوره آربی راه ثروتمند شدن را به شما نشان داده است و شما از آموزش های گام به گام و راهنمایی های استاد عزت خواه رضایت دارید، بسیار برای ما ارزشمند است. تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

آیا کالای غیر فیزیکی یا دیجیتال میتوانیم بقروشیم؟
ینی برای فروش کالای غبر فیزیکی ( قابل دانلود) حتما باید صاحب اثر باشیم؟اصن شرایط فروش کالای غیر فیزیکی چیه ؟؟ چطور میشه از تیم پشتیبانی آمازون تو این زمینه کمک گرفت؟

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد مهدی عزیز
آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی دوره آربی سایت عزت خواه دات کام

امکان فروش محصول دیجیتال نیز در آمازون وجود دارد اما پیش از اقدام باید آن را به ثبت برسانید تا نسخه های کپی آن در دسترس عموم قرار نگیرد. شما می توانید با کلیک بر روی این لینک با پشتیبان آمازون مکاتبه نمایید.

موفق باشید.

پاسخ

Mehdi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام عرض می کنم خدمت شما استاد بزرگوار.
من از دانشجویان شما در دوره آربی اکسترا هستم. الان که دارم این نظر را می نویسم در بهترین دوران زندگیم به سر می برم. من هنوز اواسط دوره پاراسل زندگی هستم. اینقدر حرف های شما و همچنین نتیجه عملکرد به آنها روی من و خانواده ام تاثیر مثبت داشته که فرصت را غنیمت شمرده تا از این طریق از شما کمال تشکر را داشته باشم.
از همینجا صمیمانه دست های شما را می فشارم به پاس زحمات ارزشمند جنابعالی در این دوره ارزشمند.
به امید روزی که شما را از نزدیک ملاقات کنم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از این که با مهربانی بی بدیل و لطف بی نظیر، مراتب رضایت و محبت خود را نسبت به مجموعه عزت خواه دات کام بیان نمودید، به رسم ادب و ارادت متقابل، از شما قدردانی می نماییم. از اینکه ما را از رضایت خود مطلع ساختید و ما را در حال خوب و سرشار از انرژی خود شریک ساختید، بینهایت سپاسگزاریم و امیدواریم باز هم از موفقیت های شما در عرصه زندگی و بیزینس باخبر شویم. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

نیلوفر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام به استاد ارجمند آقای عزت خواه و تیم بی نظیر پشتیبانی آربی
خیلی خوشحالم که از ابتدای کار دوره ی آموزشی آربی رو خریداری کردم و به صورت آکادمیک فعالیت خودم رو در آمازون شروع کردم.
دو نظر خیلی مهم دارم که همیشه هم به دوستانی که از من در مورد فروش در آمازون سوال می کنن سفارش می کنم.
اول اینکه حتما دوره ی آموزشی رو خریداری کنن چون واقعا کامل و جامع و کاربردی هست و دقیقا از اول تا آخر این پروسه تمام تکنیک های فروش موفق رو آموزش میده.
این دوره ی آموزشی برای من حکم یک دایره المعارف رو داره و بسیار ارزشمنده. در این دوره شما فقط فروش در آمازون رو یاد نمی گیرید بلکه بسیاری از مهارت های دیگه مثل فتوشاپ عکاسی ساخت ایمیل های اتوماتیک و کمپین های تبلیغاتی و و و که هر کدوم رو به صورت کاربردی یاد می گیرید.
من در تمام لحظاتی که این آموزش ها رو می دیدم لذت می بردم از اینکه نسبت به زمانی که دارم برای این آموزش میذارم صد در صد دارم از زمانم استفاده ی مفید می کنم.
نظر مهم دیگه ای که دارم در مورد تیم پشتیبانی هست:
تیم پشتیبانی بسیار محترم و آموزش دیده و با معلومات هستن هم در زمینه ی کامپیوتر و هم در زمینه ی فروش در آمازون. وجود تیم پشتیبانی دوره ی آموزشی رو بسیار کامل تر کرده و همیشه آرامش خاطر دارم که یک تیم منو پشتیبانی می کنه.
من به همه ی دوستان این دوره رو پیشنهاد می کنم و به جرات می تونم بگم اولین وبسایت ایرانی هست که خدمات کامل داره
ما در خارچ از کشور شبیه این تیم رو در فروشگاه های بزرگ و معتبر زیاد می بینیم ولی در ایران و به زبان فارسی با این سطح کیفیت من ندیدم.
چیزی که در کشور ما به ندرت دیده میشه رفتار مودبانه با مشتریه که همیشه در خارج از کشور برای ما ایرانی ها قابل لمس بوده و یک حسرت که چرا در کشور خودمون اینقدر در ادارات و حتی بیزنس های شخصی افراد رفتار نامناسب دارن و آموزش ندیدن که چطور باید با مشتری رفتار کنن.
بهترین ها رو برای آقای عزت خواه عزیز و تیم پرتلاش و بی نظیر پشتیبانی آرزومندم
به شما افتخار می کنیم و وجود شما به ما دلگرمی میده
همیشه پیروز باشید دوستان
نیلوفر

من این محصول را در تاریخ 1397/05/08 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نیلوفر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. بسیار خرسندیم که دوره آربی بینهایت برای شما مفید واقع شده است و توانسته اید از آموزش های گام به گام آن بهترین بهره را ببرید. پاسخ گویی و خدمت رسانی مطلوب به تمام دانشجویان و کاربران سایت عزت خواه دات کام در راستای نیل به اهداف ما می‌باشد و بی شک قدرتمندتر از از گذشته برای رسیدن به ابن هدف خود تلاش خواهیم کرد تا رضایت شما دانشجویان و همراهان عزیز خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد. بی صبرانه منتظر شنیدن خبر موفقیت های شما در این بیزینس هستیم و از اینکه تجربه و نظر خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک گذاشتید، بینهایت سپاسگزاریم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Saleh در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

salam khedmat aghaye ezattkhah aziz va groh zahmatkesh poshtibani vagan mamnonam az mahsole khobeton arzesh mahsol bish az in gheymat hast vagan razi hastam az kharid in mahsol va khodaro shokrgozaram ke adamhaye nazanin mese shoma dostan ro dar in donya daram thank you for your great product .

من این محصول را در تاریخ 1397/09/13 خریده ام

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما صالح عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از اینکه با مهربانی و جدیت مطالب و ویدیوهای آموزشی دوره آربی را دنبال می نمایید و نظر خود را با ما به اشتراک می گذارید، بینهایت قدردان شما هستیم. همراهی و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند و قابل احترام می باشد. خوشحال می شویم ما را از موفقیت های خودتان مطلع نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Gelare در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

از استاد و تیم پشتیبانی دوره آربی بسیار راضی هستم. در مواقع بروز مشکل همیشه بخوبی رسیدگی میکنند.

من این محصول را در تاریخ 1397/02/05 خریده ام

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما گلاره عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از این که با مهربانی و لطف بی نظیر، مراتب رضایت و محبت خود را نسبت به مجموعه عزت خواه دات کام بیان نمودید، به رسم ادب و ارادت متقابل، از شما قدردانی می نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

نغمه در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود
دانشجو دوره آربی هستم به نظرم این دوره از هرنظر عالیه و یه دنیای جدید رو به همه باز میکنه ممنونم از آقای عزت خواه و تیم قویشون

من این محصول را در تاریخ 1397/03/11 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نغمه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

رضایت شما باعث خوشحالی تیم عزت خواه دات کام می باشد. اطلاع از اینکه دوره آربی مورد پسند و رضایت شما واقع شده است بینهایت برای ما ارزشمند بوده و از شما بابت ارسال نظر و مطلع ساختن ما از خبر مسرت بخش رضایت خود کمال تشکر را داریم. خبر موفقیت های شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد و ما منتظر اطلاع از دستاوردهای شما در آمازون هستیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

فهیمه در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و قدردانی از وقتی که می گذارید
من دوتا سوال داشتم
اول اینکه با توجه به قیمت بالای دلار در ایران حداقل سرمایه برای شروع با در نظر گرفتن تمامی موارد از صفر تا صد ارسال محصول به آمازون چه میزان است؟
دوم اینکه کسانیکه در ایران زندگی می کنن کشور چین sample ها رو به ایران می فرستد؟

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فهیمه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در خصوص سوال اول شما تماشای قسمت ششم برنامه بیزینس تایم می تواند شما را در این خصوص راهنمایی نماید. درباره سوال دومتان نیز در خصوص اخذ نمونه از سازنده چینی می توایند با آنها مکاتبه کنید. بعضی از آنها سمپل را برای ایران ارسال نمی کنند ولی دانشجویان دوره آربی در خصوص اخذ نمونه از شرکت‌های چینی می‌توانند از حمایت‌های استاد عزت خواه بهره مند گردند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Vahid در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد
ممنون از این همه وقت و انرژی
خواستم بگم به لطف و آموزشهای قوی شما من محصول سوم را هم سفارش دادم و در آمازون ثبت کردم.

من این محصول را در تاریخ 1397/01/05 خریده ام

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما وحید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید و با استفاده از آموزش های ایشان در دوره آربی، به موفقیت دست یابید. موفقیت شما انگیزه ما را برای ادامه مسیرمان و خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به شما همراهان گرامی چندین برابر می سازد. از اینکه ما را از موفقیت های خود مطلع ساختید، بینهایت تشکر می کنیم و برایتان آرزوی دستاوردهای بیشمار را داریم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت بخیر , از اینکه یه ایرانی با تمام محدودیتهایی که در گذشته داشته بهترین فروشنده آمازون میشه مایه مباهاته و تبریک میگم . اما دو تا سوال داشتم 1. معمولا برای ارسال به انبار آمازون از چین چه مقدار باید هزینه ارسال پرداخت نماییم 2. مقدار قیمت اجناس رو در آمازون چگونه و چه مقدار باید درج کرد ؟

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مجتبی عزیز
آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی دوره آربی سایت عزت خواه دات کام

1. هزینه ارسال با توجه به نوع محصول شما و سرویس های درخواستی شما محاسبه می گردد. اما با توجه به روش های ارائه شده در دوره آربی، این هزینه نسبت به بیزنس شما ناچیز خواهد بود.

2. قیمت محصول توسط خودتان مشخص می گردد و با توجه به مقادیر اعلام شده در دوره آربی اعلام می گردد.

موفق باشید.

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید میخواستم توضیحی بدین که چگونه یه پی دی اف در آمازون به فروش برسانیم آیا فقط یکبار فروش میره یا نه...

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حسین عزیز
آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی دوره آربی سایت عزت خواه دات کام

به فروش رسیدن و یا نرسیدن آن به محتوای فایل شما باز می گردد. لیکن در صورت تمایل با تیم پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا راهنمایی لازم در خصوص محصول شما انجام شود.

با تشکر

پاسخ

Farahnaz در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

ARZE DOROOD VA EHTERAM BE AGHAYEH EZZATKHAH AZIZ VA TEAM POSHTIBANI BESYAR GHAVI VA BA MOHABATETOON.MIKHASTAM MARATEBEH GHADRDANI VA SEPAS RA KHEDMATETOON ELAM KONAM VA SAMIMANEH BARATOON AREZOOYEH MOVAAGHIYAT ROOZAFZOON KONAM.SHOMA SABET KARDID KE HANOOZ DAR IN DONYAYEH VANAFSA ENSANHAE VOJOOD DARAND KE BARAYEH JAME MOFID HASTAND.CHEGHADR KHOSHALAM KE BA SHOMA ASHNA SHODAM.TASHAKORE VIZHEH DARAM AZ AGHAYEH MASOUD BEHFAR KE BA INKE HODOODEH 3 NIME SHAB BOOD ISHOON MOSHKELE MANO KHEYLI SARI HAL KARDAND.HAMCHENIN AGHAYE ZAMANI AZIZ VA KHANOME BADI AZIZ.KHOOBE KE BE DOOSTANE AZIZ BEGAM KE CHON MAN KHEYLI BARAM KAR BA COMPUTER RAHAT NIST FEKR MIKARDAM SHAYAD NATOONAM VALI BA KOMAKE TEAM POSHTIBANI KHOSOOSAN GHESMATEH FANI(AGHAYEH BEHFAR AZIZ) TAMAME NEGARANIHAM BARTARAF SHOD.PAYANDEHHHH VA SARBOLAND BASHID.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرحناز عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم. بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد. اطلاع از رضایت شما مایه دلگرمی و خوشحالی تیم عزت خواه دات کام می باشد و از این بابت بسیار خرسنیدم. در تمام مراحل زندگی برای شما آرزوی موفقیت و شادکامی داریم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به استاد عزت خواه عزیز و تیم پشتیبانی RB
استاد از شما تشکر میکنم بابت این که زحمات زیادی برای تهیه دوره آمازون کشیدید ازتون ممنونم که واقعا این دوره رو برای من یا دوستانم به صورت کاملا شفاف تو ضیح دادید و مطالب بسیاری رو ساده سازی کردید واقعا عالی بود
و من به زودی فروش در وبسایت بی نهایت آمازون رو شروع میکنم
حاضرم هر کاری بکنم تا توی این بیزینس موفق بشم
چون منو از زمان و مکان جدا میکنه و من میتونم در هر زمانی که دوست داشتم یا هر کجای این دنیا که باشم کسب در آمد کنم و لایف استایل خودم بسازم
از صمیصم قلبم دوستتون دارم و امید وارم ببینمتون
با تشکر علی

من این محصول را در تاریخ 1397/02/16 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

رضایت شما مایه افتخار و دلگرمی ما می باشد. بسیار خوشحالیم که دوره آربی برای شما مفید واقع شده است و ما اکنون شاهد رضایت کامل شما هستیم. بله دوست عزیز این بیزینسی است که شما را از المان زمان و مکان آزاد می کند و باعث می گردد در هر لحظه و در هر کجا کسب درآمد کنید. بسیار مفتخریم که دوره آربی مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. از صمیم قلب برای شما موفقیت های بیشمار در این بیزینس را آرزومندیم و بی شک شاهد دستاوردهای شما در این بیزینس خواهیم بود.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سمیه در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام... بنظر من مطالب دوره اربی خیلی ساده و شفاف مطرح و توضیح داده شده... و احساس میکنم همه جوانب و مشکلات کار تووش در نظر گرفته شده و سعی شده راهکاری براش ارایه بشه... مثل معرفی نرم افزارها و فروش بارکدها و نرم افزار ها با تخفیف های عالی... و این در نظر گرفته شده که کسی که مبتدی هست و در هیچ زمینه ایی هم فعالیت اگه نداشته بتونه اینکارو راحتتر شروع کنه... این امتیازات این پک هست بنظر من.... بنظر من عالی هست..... اقای عزت خواه تبریک میگم به ذکاوت... تلاشتون... و حسن نیتتون... شادو پر انرژی باشید.

من این محصول را در تاریخ 1397/08/03 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سمیه عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که دوره آربی برای شما مفید واقع شده است و ما شاهد رضایت کامل شما هستیم. از اینکه تجربه خود در خصوص استفاده از این دوره را با ما به اشتراک گذاشتید و ما را از رضایت خود مطلع ساختید، بینهایت از شما تشکر می نماییم. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

رامتین در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به استاد عزت خواه عزیز و تیم عالی‌ و صبور پیشتیبانیشون.
دورهٔ RB رو همسر بنده تهیه کردند و ایشون خودشون درامد خوبی‌ دارند و خیلی‌ وقت ندارند ولی‌ من که تاحالا هیچ تجربه بیزینسی نداشتم وقتی‌ فایلهای ایشون رو دیدم توی یوتوب باورم نمی‌شد که اصلا بتونم شروع کنم و الان تقریبا 5 ماه می‌گذره از خرید این محصول و ما بیزینس رو شروع کردیم خیلی‌ احساس خوبی دارم و خوشحالم که با این بیزینس آشنا شدم، علاوه بر یادگیری آمازون من خیلی‌ چیزهای جدید یاد گرفتم در مورد بیزینس،استاد عزت خواه واقعا ازتون ممنونم که انقدر جز به جز همه چیز رو یاد دادید، ممنونم از تیم پشتیبانیتون که عالی‌ هستن، صبور و مهربان که هر وقت تا الان سوالی داشتیم جواب میدادن راهنمائی میکردن. من و همسرم بسیار ازتون ممنونیم امیدوارم که بتونیم به زودی حضوری ببینیمتون از پیشرفتها و موفقیتامون بگیم، و حضورا ازتون تشکر کنیم. شما با ساخت این ویدئو RB کار بسیار بزرگی‌ کردید، دید من رو به زندگی‌ قشنگ تر کردید.
شما دستی‌ شدید از دستای خداوند در زندگی‌ ما
براتون آرزوی سلامتی‌ و موفقیت و ثروت می‌کنم در پناه خداوند باشید.
دوستار شما رامتین و سمی

من این محصول را در تاریخ 1397/02/11 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رامتین عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. از اینکه دوره آربی برای شما مفید واقع شده است بسیار خرسنیدیم و رضایت شما باعث افتخار ما می باشد. ما منتظر اطلاع از دستاوردهای بیشمار شما هستیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Mustafa در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

خیلی سپاسگذارم که وقت تونو به من میدید. من از افغانستان استم.وبا این همه مشکلاتی که در زندگی خود دارم هیچ وقت فکرشم نمیکردم که به هدفم برسم تا این که در یوتیوب ویدیو های عزت خواه را دیدم حرف هایش رو شنیدم یک حس خوب و عالی و یک نیرویی قوی در وجودم را پیدا کردم هر قدر از ایشان توصیف کنم کمه من خیلی زیاد ویدیو های شما رو میبینم حتی هر ویدیو که میزارید 10الی 15 دفعه میبینم خیلی خیلی از شما سپاسگزارم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مصطفی عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از این که با مهربانی بی بدیل و لطف بی نظیر، مراتب رضایت و محبت خود را نسبت به مجموعه عزت خواه دات کام بیان نمودید، به رسم ادب و ارادت متقابل، از شما قدردانی می نماییم. بسیار خرسنیدیم که مطالب و ویدیوهای سایت عزت خواه دات کام برای شما مفید واقع شده است و تاثیر مثبتی در زندگی شما داشته است.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Hesam در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت جناب آقای عزت خواه عزیز و همه همکاران خوبشون
من این دوره رو تهیه کردم و تمام ویدئو ها رو یک به یک بررسی کردم ، دوره بسیار عالی و جامع هست و جناب عزت خواه عزیز با صبر و حوصله فراوان و کم نظیر تک به تک مراحل رو به زبان بسیار ساده و روات توضیح دادن هر کس کوچکترین آشنایی به کار با کامپیوتر و اینترنت داشته باشه و اندک تجربه ای در زبان انگلیسی با پشتکار حتماً میتونه موفق بشه،
دوستان عزیزی که میخوان این دوره رو تهیه کنید، اشتباه نکنید، این دوره راه یک شبه میلیونر شدن رو به شما آموزش نمیده ما هر روز در اینترنت با تبلیغات جورواجور برای میلیونر شدن و میلیاردر شدن مواجه میشیم که به جرات بگم بالای 90 درصدشون دروغ و کلاهبرداریه
اگر دنبال یک شبه میلیونر شدن هستید بهتره این دوره رو فراموش کنید.
این دوره و این آموزش یک راه واقعیه راهیه برای راه اندازیه یک کسب و کار واقعی راهی که مثل تبلیغات دروغین به شما وعده یک شبه میلیونر شدن نمیده راهیه که باید واردش بشید روش وقت بذارید و براش تلاش کنید درست مثل هر کسب و کار واقعی.
منم کم کم میخوام ویدئو ها رو دوباره از اول ببینم و کار رو شروع کنم و مرحله به مرحله پیش برم امیدوارم بتونم محصول مناسبی برای عرضه پیدا کنم مسلماً در ابتدای راه نیازمند کمک و راهنماییهای تخصصی استاد عزت خواه عزیز خواهم بود که امیدوارم ما رو بی نصیب نذارن .
باز هم بابت این دوره ارزشمند و بی نظیر از ایشون و تیم خوبشون کمال تشکر را دارم.

من این محصول را در تاریخ 1397/07/21 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حسام عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند. تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در مسیر رسیدن به موفقیت همیشه در کنار شما خواهد بود. امیدواریم که به زودی شاهد دستاوردهای بیشمار شما در این مسیر باشیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سعید در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید
از این پکیج میشه برای واردات جنس از سایت علی بابا به ایران و فروش اون در ایران استفاده کرد؟
یعنی آموزش های خرید از علی بابا و واردات به ایران و تحویل گرفتنش در تهران نه حالا صرفا فروش در آمریکا و آمازون. ممنون از پاسخگوییتون

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سعید عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوره آربی آموزش صفر تا صد فروش کالا در آمازون با محوریت خرید کالا از علی بابا در چین و فروش در آمازون می باشد. سایت علی بابا در چین معمولا کالاهای انتخابی شما را به هر آدرسی که مورد نظر شما باشد ارسال می نماید اما در خصوص ایران باید حتما ابتدا با آنها مکاتبه نمایید و از آنها در این خصوص سوال نمایید. 

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

الهام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت جناب ٱقای عزت خواه
بنده دو هفته قبل از طریق یوتیوپ با شما ٱشنا شدم و در این مدت حدود بیشتر از بیست تا از فیلمهاتون رو تماشا کردم و خیلی مایل به شروع بیزینس ٱمازون هستم ولی من سوالهای زیادی دارم که مایلم اگر امکانش وجود داشته باشه از شما تلفنی سوال کنم و بعد از اون مایلم پکیج شما رو خریداری کنم.
ٱیا امکان تلفن زدن و با شما صحبت کردن وجود داره ؟

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما الهام عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله دوست عزیز، شما با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید از راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام مطلع گردید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

نسرین در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام روز بخیر
من میتونم در ایتالیا حساب باز کنم و یا حتی ثبت شرکت از طریق خواهرم
میتونم ب این صورت از ایران جنس بفرستم مثلا زعفران یا صنایع دستی که تو آمازون ب فروش بره؟؟

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نسرین عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ایده شما قابل اجرا می باشد ولی می توانید قبل از هر اقدامی با دفتر پشتیبانی عزت خواه دات کام تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تیم پشتیبانی بهره مند گردید. با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانید از راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی مطلع گردید.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

ایمان در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای عزتخواه و تیم خوبشون
میخواستم بپرسم که آیا برای شروع فعالیت در آمازون حتما باید دوره آربی را تهیه کنیم؟
آیا باید اسم یا برند برای محصولی که قرار است به انبار آمازون ارسال کنیم بگذاریم؟
برای بازکردن حساب در وبسایت علی بابا ، در بین مشخصاتی که از ما میخواهد اسم "شرکت "هم دیده میشود در این قسمت چه چیزی بنویسیم؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما ایمان عزیز
آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی دوره آربی سایت عزت خواه دات کام

دوره آربی آموزش صفر تا صد نحوه فروش محصولات در وبسایت آمازون می باشد. هرآنچه که شما نیاز دارید در این دوره وجود دارد. بسیاری از افراد بدون طی نمودن این آموزش ها در مراحل ابتدایی آمازون متوقف شده و سپس با تهیه این دوره ارزشمند فعالیت خود را به صورت صحیح آغاز می نمایند. شما باید نام برند خود را جهت فعالیت در آمازون طبق دوره آربی انتخاب نمایید و فروش خود را آغاز کنید. نحوه فعالیت در وبسایت علی بابا نیز توضیح داده شده است.

موفق باشید.

پاسخ

مهدی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم
سوالی داشتم درمورد دوره آربی
میخاستم بدونم میشه وقتی محصولی که از چین سفارش میدم بهشون بگم اون محصول رو تغییراتی که مد نظر من است ایجاد کنند مثلا رنگ اونو عوض کنند یا طرحی گرافیکی رو اون بزنن یا امکان جدیدی بهش اضافه کنند یا برند منو رو اون حک کنند بعد بفرستن به انبارهای امازون

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز
آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی دوره آربی سایت عزت خواه دات کام

شما می توانید طبق دوره آربی این فرآیند را انجام دهید و بسیاری از فروشندگان آمازون با توجه به نبوغ خود تغییرات بسیاری چشمگیری را قرار می دهند. فرمایش شما نیز کاملا مناسب می باشد.

موفق باشید.

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد بابت زحماتتون تشکر میکنم
سوالی داشتم . آیا فروشنده ای که به تازگی محصولاتی را برای فروش در آمازون قرار داده متیواند درهمان ابتدا حالت فروش پرایم را فعال کند ؟
یا اینکه باید مدتی بگذرد و تبدیل به بست سلر شود پس از آن حالت فرو ش پرایم را فعال کند ؟
باز هم از توجهتان تشکر میکنم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام. بله دوست عزیز امکان فروش محصول به حالت پرایم با پرداخت هزینه های آن از همان ابتدا وجود دارد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

راضیه در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت بخیر خیلی خوشحالم که واقعا یهک انسان وارسته و ایرانی پیدا شده که اینچنین خالصانه و سخاوتمندانه اطلاعات به این مهمی را در اختیار دیگر ایرانیان میگذارد واقعا به آقای عزتخواه تبریک میگم و امیدورام موفقیتهای فوق العاده ای را کسب نمایند.در رابطه با مورد دوم کسب درآمد از آمازون که در بالا نوشته بودید آیا میتوانم با تیم آقای عزتخواه همکاری داشته باشم و محصولات دست ساز و هنری خودم را بفروشم چون من از قدرت تجسم بالایی برخوردارم قبلا خیلی ممنون از راهنمایی و مشاورتون.موفق باشین.

من این محصول را در تاریخ 1397/08/24 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما راضیه عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از این که با مهربانی بی بدیل و لطف بی نظیر، مراتب رضایت و محبت خود را نسبت به مجموعه عزت خواه دات کام بیان نمودید، به رسم ادب و ارادت متقابل، از شما قدردانی می نماییم. از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم. در خصوص سوال خود می توانید در ساعات اداری شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و پنجشنبه 9 تا 13 با شماره 32121635-031 تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی شما را راهنمایی نمایند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Yeshua در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز. من به غیر از دوره اربی که با شما داشتم در خیلی از سمینارها و وبینارهای فروش در سایت امازون شرکت کردم و دارم پیش میرم.(میخواستم به شما تبریک بگم. شما این دوره اربی را بسیار کامل اموزش دادید ِو به شما افتخار میکنم به عنوان یک ایرانی)همیشه موفق و پایدار باشید

من این محصول را در تاریخ 1397/05/21 خریده ام

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما Yeshua عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ابراز لطف و محبت شما موجب خشنودی و انگیزه بی اندازه برای ما است تا مسیرمان را هموارتر و پر انرژی تر طی کنیم و کاربران عزیزمان را در مسیر موفقیتشان یاری نماییم.

موفق و سربلند باشید.

 

پاسخ

امید در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض ادب
میشه نحوه ارتباط با آمازون و گزینه های موجود در قسمت تماس با ما (contact us) پنل سلر سنترال یه توضیحی بدید.
من به قسمت ورود اطلاعات پاسپورت رسیدم و کشور ایران در لیست نیست.چیکار باید کنم

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

فعالیت در سایت آمازون باید بر اساس لیست کشورهای مورد تایید آمازون صورت پذیرد. در این راستا لینک زیر را مطالعه نمایید تا در این خصوص اطلاعات شما تکمیل گردد:
کشورهای مورد تایید سایت آمازون

همچنین با تهیه نمودن دوره جامع آربی می توانید مهارت های بسیار زیادی جهت بیزینس آمازون فرا بگیرید.

موفق و سربلند باشید.

پاسخ

حامد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و وقت بخیر خدمت تیم محترم عزت خواه.
بنده در تاریخ 24 مرداد این پکیج رو خریداری کردم و کل ویدیو ها رو هم مشاهده کردم. خیلی ممنون از شما بایت اینکه کلیه نکات حتی ریز ترین موارد لازم برای کار در آمازون توضیح دادید. انشالله منم به زودی استارت میزنم و امیدوارم بتونم موفق باشم. بسیار از آشنایی با شما و خرید پکیج خوشحال هستم. ممنون

من این محصول را در تاریخ 1397/05/24 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حامد عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه و دانشجو عزیز اعلام نموده و از اینکه شاهد رضایت شما از دوره آربی هستیم بینهایت خرسندیم. مایه افتخار و دلگرمی ما می باشد که شما از دوره رضایت کامل دارید و این دوره مسیر زندگی شما را به سمت کشف موفقیت های جدید سوق داده است. برای شما در تمام عرصه‎های زندگی و کسب و کار آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مینا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من امروز با محصول فروش در آمازون را دیدم. خیلی خوشحال شدم که آموزش بصورت فارسی در این خصوص وجود دارد.
قصد خرید این دوره را دارم.
ممنون میشوم در خصوص میزان سود اجناس برایم توضیح دهید .
و اینکه ممکنه که من هم در این بیزینس موفق بشوم؟
سپاس

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مینا عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ما نیز امیدواریم شما را هر چه زودتر در گروه دانشجویان دوره آربی ببینیم. میزان سود حاصل از اجناس به عوامل بسیار زیادی از جمله نوع محصول، نوع تبلیغات شما و... بستگی دارد و در دوره جامع آربی به شما آموزش داده می شود که چه موارد و نکاتی را در انتخاب محصول درنظر بگیرید تا بتوانید بهترین محصول را انتخاب نمایید. همچنین برای اینکه اطلاعات شما در این زمینه افزایش یابد به شما پیشنهاد می نماییم ویدیو بیزینس تایم را تماشا نمایید. استاد در قسمت 7 این برنامه محصولات ساده و پر سودی را برای شما مثال می زنند. ما پیشاپیش ورود شما را به دوره آربی تبریک می گوییم.

شاد و سربلند باشید. 
 

پاسخ

رضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود
من شب گذشته با آقای آراد زمانی چت کردم . چند سوال در مورد بیزینس آمازون داشتم. و ایشان با توجه به اینکه من دانشجوی دوره آربی نیستم به من پاسخ دادند و راهنمایی کردند .
واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم . و یقین دارم بعد خرید این دوره پشتیبانی بسیار بیشتری وجود دارد.
سپاس از استاد عزت خواه عزیز و تیم بسیار خوبشون
آقای زمانی هم زحمت کشیدند هدیه ای به من دادند.
خیلی خیلی ممنونم
قصد دارم بزودی این دوره را تهیه نمایم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تمام تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد. ممنون بابت حضور آکنده از لطف و مهربانیتان در مجموعه عزت خواه دات کام. پیشاپیش ورود شما را به دوره آربی تبریک می گوییم و امیدواریم هر چه زودتر شما را در گروه دانشجویان دوره آربی ببینیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من19سالمه
خواستم بگم که من 5میلیون سرمایه دارم
میشه با این وضعیت بد دلار وارد شم؟؟؟

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی عزیز
آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.
بهنام بزدانیان هستم از تیم پشتیبانی دوره آربی سایت عزت خواه دات کام

شما می توانید با این میزان سرمایه و با تهیه نمودن دوره آربی، محصولات ارزان قیمت همانند قاب موبایل و یا غیره را تهیه نمایید. بدیهی است شروع کار شما با این میزان سرمایه امکان پذیر است و در آینده می توانید با افزایش سرمایه خود محصولات گران قیمت تری را در آمازون قرار دهید. امیدواریم به زودی شاهد فروش شما در وبسایت آمازون باشیم.

موفق باشید.

پاسخ

سیدقاسم در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من خیلی به استیو جابز علاقه دارم خدا رحمتش کنه اون یک جمله ی بسیار زیبایی گفت و اون جمله اینه که تو دنیا هر کسی از ته قلبش به یک چیزی علاقه داره و اگه تا الان به اون نرسیدی دوباره به قلبت برگرد و اون پیدا میکنی من الان به گمشده قلبم رسیدم و اون همین فروش به صورت آنلاین بخصوص در آمازون و اون هم فقط و فقط بخاطر زحمت هایی که شما کردید چون اگه شما نبودید اصلا به این مهم نمیرسیدم ، و از شما و افرادی مثل شما خیلی تشکر میکنم و افرادی مثل شما حق دارند که خوشبختانه زندگی کنند و از زندگی کردن لذت ببرند و من امیدوارم بتونم روزی شما رو از نزدیک ببینم ،
و اما من یک معلم هستم و تمام تلاشم رو میکنم که در آینده هم دوره آربی شما رو بخرم و هم یک حساب در خارج باز کنم
فقط خواستم درد دلم رو بگم ممنونم از شما دوستان خوبم و ممنونم از شما حسین عزت خواه عزیز و دوست داشتنی و مهربان

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سید قاسم عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از اینکه اطلاعات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک گذاشتید، بینهایت قدردان شما هستیم. بله درست است دوست عزیز زمانی که شما عمیقا به چیزی علاقه داشته باشید و شور و اشتیاق زندگی شما باشد و برای آن تلاش نمایید، مطمئنا به آن دست می یابید. وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه عزیز اعلام نموده و از صمیم قلب آرزو داریم که زودتر به هدف خود برسید و ما پیشاپیش ورود شما را به دوره آربی تبریک می گوییم. برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سید در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من لم یشکر المخلوق لم یشکر االخالق من از استاد و دوست صمیمی و گروه خوب عزت خواه به خاطر این راهی که جلوی من گذاشتن صمیمانه تشکر میکنم امیدوارم همیشه در زندگی با چنین آدم هایی روبرو بشم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سید قاسم عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سید در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد خوب و دوست داشتنی من از اینکه فصل مدرسه داره شروع میشه خیلی ناراحتم چون من یک آموزگار هستم و مدرسه کل انرژی و وقت من میگیره، من همین اواخر با سایت شما آشنا شدم و علاقه شدیدی به این موضوع دارم و در واقع اونچه داشتم دنبالش میگشتم واقعا همینه.
سوال من اینه ، من میتونم با یک وام بیست میلیون تومنی هم دوره شما رو بخرم هم افتتاح حساب بکنم و هم با پول باقی مانده خرید خودم از علی بابا شروع کنم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سید قاسم عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام. شما می توانید با دنبال نمودن قسمت 6 برنامه الان وقتشه مدیریت زمان خود را یاد بگیرید. در خصوص سرمایه گذاری و هزینه های فروش در آمازون به شما پیشنهاد می نماییم ویدیوهای بیزینس تایم را دنبال نموده تا در این خصوص اطلاعات بیشتر و کامل تری کسب نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Maliheh در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود به تمامی تیم عزیز پشتیبانی: میخواستم قدر دانی عمیق خود را از گروه پشتیبانی بخصوص آقای آراد زمانی که در ساعات پس از 3 نیمه شب با کمال حوصله مشکلات نصب و بر طرف کردن مسایل کامپیتری را دنبال کردند اظهار کرده و دقت عمل و پشتکاری واطلاعات وسیع ایشان را تحسین و تبریک بگویم با آرزوی موفقیت و شادی برای همه ملیحه نقوئ

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما ملیحه عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از این که با مهربانی بی بدیل و لطف بی نظیر، مراتب رضایت و محبت خود را نسبت به مجموعه عزت خواه دات کام بیان نمودید، به رسم ادب و ارادت متقابل، از شما قدردانی می نماییم. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Sohrab در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض ادب خدمت جناب عزت خواه و تیم خوبشون
واقعا و از صمیم قلب خوشحالم چنین انسان های وارسته ای هستن و چقدر صادقانه و زیبا برای هم وطنان خودشون تلاش میکنن. دوست دارم یه خسته نباشید ویژه از طرف بنده خدمت بزرگوار بفرمایید.
به امید خدا شما را ملاقات کنم و باهم گپی دوستانه - کاری - تفریحی - ورزشی - خلاقیت بزنیم.
مجدد از شما و تیم خوبتون صمیمانه تشکر میکنم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سهراب عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

ali در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به تیم قوی و دوس داشتنی عزت خواه،سوالی که الان ذهن منو مشغول کرده،اینه که ایا ما برای هر یونیتمون باید یه بارکد داشته باشیم؟مثلا من 300 تا محصول مشابه و یکی از علی بابا خریدم به قیمت 1 دلار مثلا.می خواسم بدونم من برای هر کدوم از اینها باید بارکد خریداری کنم؟یا با یک بار بارکد خریدن از شما می تونم روی 300 تا یونیت مشابه ام استفاده کنم؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید>

بهنام یزدانیان/پشتیبانی دوره آربی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی عزیز
آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.
بهنام بزدانیان هستم از تیم پشتیبانی دوره آربی سایت عزت خواه دات کام

شما برای هر محصول خود نیازمند یک بارکد خواهید بود. تصور کنید صد عدد محصول مشابه در اختیار دارید. تمامی آن ها نیازمند یک بارکد می باشد اما اگر مدل،رنگ و یا سایز آن تغییر یابد هر کدام نیازمند یک بارکد جداگانه خواهد بود.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز جناب آقای عزت خواه و تیم پشتیبانی بسیار قوی عزت خواه
به دلیل تبلیغات زیادی که همیشه در فضای مجازی میبینیم در اوایل در مورد دوره ها صادقانه یخورده شک داشتم اما بعد از اشنایی با این دوره ها واقعا به این دوره ایمان آوردم و از کیفیت بالا تدریس و قدرت بیان خوب استاد عزیز جناب عزت خواه بسیار ممنونم و بسیار خوشحالم که با تیم عزت خواه آشنا شدم و همچنین ازکل تیم پشتیبانی عزت خواه بخصوص آقای بهنام یزدانیان و خانم بدیعی بسیار ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1397/06/13 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

رضایت شما همواره مایه دلگرمی و افتخار تیم عزت خواه دات کام می باشد. از صمیم قلب خوشحالیم که دوره آربی برای شما مفید واقع شده است و از اینکه رضایت خود را به ما اعلام نمودید، بینهایت از شما سپاسگزاریم. موفقیت و رضایت شما ما را در مسیر نیل به اهدافمان برای خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به شما عزیزان یاری می کند. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سپیده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام جناب عزت خواه
شما نقش پررنگی در زندگی من در 5 ماه اخیر داشتید ، من یکسال نشده که از ایران مهاجرت کردم و به امریکا آمدم ، اوایل مهاجرت خودتان میدانید که چقدر برای هر شخصی میتونه سخت باشه اما از زمانی که به صورت اتفاقی با وبسایت شما آشنا شدم ، شاید باورتون نشه کلیه فایل های شما را در یوتوپ تماشا کردم حتی بیشتر از یکبار و همچنان دنبال میکنم و خیلی به من انگیزه و انرژی میده ، شمابه من یک جسارت خوبی می دهید واقعا در اینجا بهش نیاز دارم برای پیشرفت کردن
من واقعا ازتون ممنونم بابت تمام

من این محصول را در تاریخ 1397/04/29 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سپیده عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر شادمانه قدم در مسیر پیشرفت و افزایش انرژی و انگیزه شما مایه مباهات ما می باشد. بسیار خوشحالیم که شاهد موفقیت ها و خبرهای مسرت بخش دستاوردهای های شما هستیم. آگاهی از موفقیت های شما توان و انگیزه ما را در مسیر خدمت رسانی مطلوب تر به شما عزیزان چندین برابر می سازد.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

مینا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

ینهایت خوشحالم از اینکه یک جوان ایرانى موفق هست که اطلاعات و تجربیاتش رو با دیگران به اشتراک مى زاره
و از همه مهمتر با اشتیاق انجام مى ده
شاید هنوز به هدف نهایى ایم نرسیدم اما دیدن ویدیو هاتون بهم کمک کرد که هدفم رو واضح تر ببینم، بدونم که توى مسیرش قرار دارم و بدونم که با ممارست قطعا نتیجه مى ده.
ممنون از وقتتون
ممنون از اشتیاق تون
ممنون از اموزش هاتون

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مینا عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

رضایت و اشتیاق شما برای رسیدن به اهداف و رویاهایتان باعث افتخار مجموعه عزت خواه دات کام می باشد. از اینکه ویدیوهای سایت، شما را در زمینه تعریف واضح هدف خود و قرار گرفتن در مسیر تحقق رویاها یاری نموده و برای شما مفید واقع شده است بسیار خرسندیم و منتظر شنیدن خبرهای مسرت بخش موفقیت های شما می باشیم.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

دانیال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود
خدمت استاد عزیزم جناب عزت خواه و مجموعه توانمند و با وجدان شما که همیشه و در هر مرحله پشتیبان ما هستن.
من حدود یک هفته س دوره آربی اکسترا رو تهیه کردم و اول قسمت آربی رو شروع کردم و تقریبا 20 درصد راه رو فعلا رفتم. اما آنچنان باوری حتی در این مرحله برای من ایجاد شده که بسیار انرژی دارم برای ادامه راه و ایمان دارم که موفق میشم. خواستم از استاد عزیز بابت گردآوری این پکیج فوق العاده و همچنین پشتیبانان توانمند که در لحظه پاسخ میدهند و همچنین چت آنلاین که تا همین الان که ساعت حدودا 3 بامداد است پاسخگوی بنده هستن تشکر ویژه کنم و این قول رو بدم که با موفقیتم هدیه ویژه ای به شما بدهم.
سپاس

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم. بسیار خرسندیم که این دوره به شما کمک کرده است که با اراده و انگیزه ای قوی تر مسیر موفقیت خود را دنبال نمایید. خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. تمام سعی و تلاش ما در تیم پشتیبانی، پاسخ گویی مطلوب و به موقع به شما کاربران و دانشجویان عزیز مجموعه عزت خواه دات کام می باشد تا هر روز شاهد دستاوردهای بیشتر شما عزیزان باشیم. تلاش‌های ارزنده شما در مسیر موفقیت قابل ستایش است و موفقیت شما در تمامی امور باعث شادی ما می‌گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

farhad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

عرض سلام وخسته نباشید خدمت تیم پشتیبانی
میخواستم بدونم ایا با حساب پی پال میتونم تو امازون فروشنده بشم؟
مچکرم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرهاد عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خیر حساب پی پال مورد تایید آمازون نمی باشد. شما برای فعالیت در آمازون نیازمند یک حساب بانکی Debit در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون هستید که قابلیت واریز و برداشت و اتصال به پیونیر یا هایپر والت را داشته باشد.

(برای مشاهده لیست کشورهای مورد تأیید آمازون اینجا کلیک کنید)

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Saeid در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض ادب و احترام
من هم از تیم پشتیبانی الخصوص اقای یزدانیان و همچنین خانم بدیعی کمال تشکر را دارم . کار این تیم پشتیبانی واقعا تا الان حرف نداشته. همچنین یه تشکر ویژه از إستاد عزیز جناب عزت خواه دارم که با کمک و اموزش ایشان من هم تا به این لحظه اولین محصولم رو ادد کردم. امیدوارم که همه دوستان در این راه موفق باشند.

من این محصول را در تاریخ 1397/01/18 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سعید عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد. خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما باعث خشنودی تیم ما گردید. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Farhad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام ودرود
خواستم تشکر کنم از تیم پشتیبانی
واقعا رسیدگی خیلی خوب و سریع هست . من مشکل داشتم در قسمت ادد محصول و از طریق وات ساپ با اقای بهنام یزدانیان عزیز در تماس بودم و مشکلم خیلی سریع حل شد .از اقای بهنام عزیز و کل تیم ممنونم .
با سپاس
فرهاد

من این محصول را در تاریخ 1397/04/23 خریده ام

بهنام یزدانیان/پشتیبانی دوره آربی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرهاد عزیز

آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.

بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی دوره آربی سایت عزت خواه دات کام

تلاش ما همواره در جهت پیشبرد اهداف دانشجویان دوره آربی می باشد. امیدواریم شاهد فروش بی نظیر شما در وبسایت آمازون باشیم.

 

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

نازنین در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عزتخواه و تیم پشتبانی
من دو ماه پیش پکیج ار بی را خریداری کردم و روزی که این خرید را انجام دادم به هیچ وجه فکرنمیکردم که اموزشها به این وسعت باشند و تمام مراحل با این همه جزییات درج شده باشند و از زمانی که کار را شروع کردم دقیقا تمام مراحل را توانستم با اعتماد به نفس کامل پیش ببرم چون تمامی موارد رو مو به مو اموزش دیده بودم و اگر جایی هم سوالی برایم پیش می امد با تیم پشتیبانی تماس میگرفتم و کمتر از 24 ساعت جواب کامل و دقیق رو دریافت میکردم.
از جناب استاد عزتخواه و تیم قدرتمندشان کمال تشکر را دارم.
شاد و پیروز باشد.

من این محصول را در تاریخ 1397/03/23 خریده ام

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نازنین عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از شما بابت به اشتراک گذاشتن موفقیت ها و خوشحالی خودتان با سایر همراهان عزیز سایت عزت خواه دات کام.
بسیار خوشحال و خرسندیم که آموزشهای موجود در دوره آربی توانسته است به پیشرفت شما کمک نماید.
از صمیم قلب برای شما آرزوی موفقیت های بزرگ را داریم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام ودرود
چیزی که خیلی برام ارزشمند بود پشتیبانی خیلی خوب تیم و خود آقای عزت خواه بود. هر لحظه که نیاز به کمک داشتم ایشون و تیمشون در کنارم بودن.
واقعا ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1397/02/26 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حسین عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Navid در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

Salam be Shoma
Mamnoonam Az Shoma
Ishooon vagheannn zahmattt keshidannn
Vagheann kar shoon ghabele setayesh e
Eradat
Navid

من این محصول را در تاریخ 1397/05/24 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نوید عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. از رضایت شما بسیار خوشحالیم. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

اکبر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
در یوتیوپ ویدئوهای شما را دیدم. قصد خرید دوره فروش در آمازون را دارم. یه سوالی داشتم . برای خرید قسطی کجا باید مراجعه کنم؟ ببخشید
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اکبر عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

امیدواریم با استفاده از دوره آربی به دستاورد ها و موفقیت های بسیار دست یابید و بتوانید رویاهای خود را محقق سازید.

(برای خرید اقساطی دوره آربی اینجا کلیک نمایید)

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

سام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

من بتازگی با سایت عزت خواه آشنا شدم. مطالب بسیار آموزنده ای را خواندم و مشاهده کردم.
ممنون از این همه لطف
بزودی قصد خرید این دوره گرانبها را دارم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سام عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم. پیشاپیش برای تصمیم بزرگی که در زندگی خود گرفتید، به شما تبریک می گوییم و امیدواریم با این دوره به موفقیت ها و دستاوردهای دلخواه خود دست یابید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

پوریا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام عرض میکنم خدمت استاد عزتخواه عزیز
بنده این پکیج رو خریداری کردم و الان فایل شماره 30 را تمام کردم و تا به این مرحله نهایت رضایت را از این پکیج دارم و به معنای واقعی شاید تا به الان بهترین خرید و انتخاب برام بوده. نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم و با شناختی که تو این مدت از استاد پیدا کردم تنها با موفقیتم مطمئنم میتونم از ایشون تشکر کنم و باعث خوشحالیشون بشم. از آموزش جامع و دلسوزی بی دریغتون سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1397/05/02 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما پوریا عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند. خبر شادمانه موفقیت، رضایت و پشتکار شما در این مسیر همواره باعث خوشحالی ما می گردد و تلاش‌های ارزنده شما در مسیر موفقیت قابل ستایش است. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

ali در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

من در حال حاضر ترکیه زندگی میکنم و اصلیتم ایرانی هست .
من در ترکیه آدرس معتبر و حساب بانکی بین المللی دارم .
سوال من از شما این هست شما اطلاع دارید که آیا من میتوانم از سیستم Seller سایت آمازون محصولات خود را به فروش برسانم ؟

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما برای شروع فعالیت در آمازون مهمتر از همه نیازمند یک حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون هستید که قابلیت واریز و برداشت و قابلیت اتصال به پیونیر یا هایپروالت را داشته باشد. با دنبال نمودن لینک زیر می توانید لیست کشورهای مورد تایید آمازون را مشاهده کرده و بررسی نمایید که حساب بانکی کشور موردنظر شما قابلیت اتصال به چه درگاهی را نیاز دارد. اکنون ترکیه در این لیست قرار دارد ولی همیشه قبل از هر اقدام این لیست را بررسی نمایید. آمازون با ایرانی بودن صاحب اکانت مشکلی ندارد لیکن موقعیت جغرافیایی صاحب اکانت برای آمازون حائز اهمیت می باشد و اگر شما حساب بانکی معتبر با قابلیت های مطرح شده، آدرس و شماره موبایل از یکی از کشورهای مورد تایید آمازون داشته باشید می توانید در این بستر فعالیت نمایید.

(برای مشاهده لیست کشورهای مورد تأیید آمازون اینجا کلیک کنید)

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

نیلوفر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

زندگی ما خیلی متحول شده از وقتی ویدیوی آقای عزت خواه رو دیدیم
و هنوزم هر روز ویدیوهاشونو میبینیم
از ایشون تشکر کنید
مممنون . زنده باشید و مستدام

من این محصول را در تاریخ 1397/05/08 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نیلوفر عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سپیده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنونم ، فقط از طرف من از استاد تشکر کنید بابت آموزش های کامل و پرمحتوایشان

من این محصول را در تاریخ 1397/04/29 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سپیده عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سپیده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

خیلی ممنون که نظر من را گذاشته اید ، خودم نمیدونستم دقیقا زیر کدام یکی از ویدییو ها یا صفحات بگذارم چون من همه مطالب استاد را فالو میکنم. هر چقدر بیشتر از اپیزود های دوره آربی را میبینم بیشتر خوشحال میشم که تهیه اش کردم .

من این محصول را در تاریخ 1397/04/29 خریده ام
پاسخ

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سپیده عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید. 

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

اقای یزدانیان واقعا خداروشکر میکنم که با کمک شما تونستم به این مرحله برسم
و تمام مراحل اعم از خرید سرور مجازی و شماره مجازی و صحبت با شرکتهای چینی و گرفتن سمپل و همین باز کردن موفقیت امیز اکانت امازون و پیونییر رو انجام بدم انشالله با توکل به خدا بتونم بازم با کمک شما به فروش محصول برسم و جواب بگیرم.واقعا به خیلی از موانع رسیدم که داشت منو ناامید میکرد و میترسوند بخصوص این فعال کردن اکانت امازون.

من این محصول را در تاریخ 1397/03/12 خریده ام

بهنام یزدانیان/پشتیبانی دوره آربی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حسین عزیز

آرزومندم با پایبندی به هدف خود در زندگی ، موفقیت روز افزون کسب نمایید.

بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام همواره بر اساس یاری رساندن به کلیه دانشجویان بوده است. امیدواریم شاهد اولین فروش شما در وبسایت آمازون باشیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

Naser در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. من در داخل ایران هستم. می خواستم بدونم چطور می شه بدون هیچ مشکلی از داخل ایران این بیزینس رو شروع کنم؟ منظورتون از اینکه زیر مجموعه شما کالا به انبار آمازون ارسال کنم چیه؟ و اینکه چطور در داخل ایران از چین نمونه دریافت کنیم؟

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما ناصر عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از آن جایی که ایران جز کشورهای مورد تایید آمازون نمی باشد شما برای شروع فعالیت در آمازون از ایران ابتدا نیازمند تهیه موارد زیر هستید:

1 . حساب بانکی در یکی از کشورهایی که آمازون قبول دارد.  که قابلیت اتصال به پیونیر و واریز و برداشت را داشته باشد.
تذکر: حساب بانکی تعدادی از کشورها لازم است که به جای پیونیر، قابلیت اتصال به هایپر والت را داشته باشد.
2 . کردیت کارت برای پرداخت بعضی هزینهای آمازون .
3 . شماره تلفن موبایل برای وریفای کردن اکانت ، می توانید به صورت مجازی از کمپانی اسکایپ بخرید.
4 . آدرس محل زندگی در یکی از کشورهایی که آمازون قبول دارد ، آدرس را همان آدرسی بدهید که به بانک داده اید تا حساب برای شما باز کند ، اصولا کمپانی هایی که افتتاح حساب برای ایرانیان مقیم ایران می کنند ، خودشان به شما یک آدرس هم می دهند.
5 . در مرحله آخر، در خصوص دسترسی به حالتی که بتوانید بدون تغییر متعدد آی پی، امورات کاری خود را پیگیری نمایید، تحقیق و بررسی نمایید و از شرکت هایی که در زمینه فروش هاست و سرور فعالیت دارند کمک بگیرید. 
توجه : 
قوانین افتتاح حساب هر روز تغییر می کند ، به همین جهت بهترین پیشنهاد ما به شما این هست با همه ی شرکت هایی که در ایران این کار را می کنند صحبت کنید و بهترین را انتخاب کنید و یا از یکی از دوستان و اقوام خود که در یکی از آن کشورها زندگی می کند کمک بگیرید و با حساب بانکی آنها کار کنید و یا در نهایت ، در صورت قبولی می توانید زیر برندهای ما فروش خود را شروع کنید.

(برای مشاهده لیست کشورهای مورد تأیید آمازون اینجا کلیک کنید)

چنانچه قصد دارید فعالیت های کاری خودتان در سایت آمازون را بعنوان زیر برند استاد عزت خواه شروع نمایید : 
توجه داشته باشید هدف از اجرای زیر برند شدن، یاری رساندن به دانشجویان دوره آربی که در خصوص افتتاح حساب بانکی و ساخت اکانت فروشنده در سایت آمازون مشکل دارند، می باشد. لیکن تمامی مسئولیت ها بعهده خود شماست.
1.  گام اول: باید دانشجوی دوره آربی شوید. 
2.  گام دوم: بر اساس آموزشهای داخل دوره ، نسبت به بررسی و تحقیق در خصوص انتخاب جنس مورد نظر خودتان در سایت علی بابا اقدام نمایید . 
3.  گام سوم: در جلسه ی مشاوره ای که در این خصوص با استاد عزت خواه دارید، ایشان را متقاعد نمایید برای سفارش دادن و خرید جنس مورد نظر از چین .
4.  گام چهارم: در این گام، مراحل قبلی طی گردیده شده است. و همکاری با شما شکل می گیرد.
5.  گام پنجم : شما در زیر برند شدن تمامی مسئولیت ها را قبول مینمایید. مسئولیت هایی از قبیل : زمان فروش محصولتان – تعداد فروش و...
6.  گام ششم: بین عزت خواه دات کام و شما توافقاتی صورت می گیرد و در آن مواردی از قبیل : وظایف طرفین، میزان درصد سود طرفین از فروش جنس، تاریخ پرداخت سود، گزارش دهی و... مشخص می گردد.  
در صورت زیر برند شدن، اجرای دو مورد زیر برای شما نیاز نمی باشد :   
1.  افتتاح حساب بانکی
2.  ساخت اکانت فروشنده در سایت آمازون 
همچنین دانشجویان دوره آربی در خصوص اخذ نمونه از شرکت‌های چینی می‌توانند از حمایت‌های استاد عزت خواه بهره مند گردند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Danial در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود
متاسفانه به دلیل شرایط بد مالی نتونستم دوره ی آر بی رو بخرم و در واقع به همین خاطر به دنبال کسب و کار اینترنتی ام اما ظاهرا نشدنیه و باید خیلی سرمایه اولیه داشته باشم، یکی از آرزو های من داشتن سیستم رایانه ی با کارت گرافیک در حد gtx 1060 بود که بعید میدونم بهش برسم.
به هر حال باید به شما آقای عزت خواه تبریک بگم بابت موفقیت هاتون و ای کاش منم مثل شما می تونستم در آمازون یه بست سلر باشم ولی نشدنی است.
فدو یلم معرفی دوره رو که رایگان بود گرفتم و دیدم و خیلی خوب بود و کلی حسرت خوردم به هر حال امیدوارم موفق باشید و روز به روز پیشرفت کنید...

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام. دوست عزیز موفقیت هر فرد در هر زمینه ای همیشه یک نقطه شروعی داشته است و هیچ فردی از ابتدا کامل و موفق نبوده است. موفقیت  نیازمند اقدام، تلاش و پشتکار می باشد. هر کاری که برای انجام  آن شور و اشتیاق دارید می تواند با تلاش شما به سرانجام خوبی برسد. موفقیت شما در تمامی امور باعث شادی ما می‌گردد. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمدرضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

وقت شما بخیر
به نظر من فکر می کنم آقای عزت خواه مستعد این هستند که به یک سقراط ایرانی تبدیل بشن، بعضی از مطالبها واقعاً دست اول و در راسته خود حکیمانه هستند.
ممنون از لطف و عنایت شما در خصوص مثبت بودن به معنای حقیقی
استاد عزت خواه که سرور جوانهای آینده ایران هستند

من این محصول را در تاریخ 1397/01/06 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمدرضا عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

javad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و تشکر بابت اموزشهای خیلی خوبتان
جواد رحیمی 32 ساله از جزیره قشم
بسیار پر انرژیه کارهای ایشون

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما جواد عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سپیده در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و احترام خدمت شما .
ضمن تشکر از فایل ها و ویدیو های بسیار پر محتوا و مفیدتان ،
بعد از دیدن فایل های اموزشی رایگان در خصوص فروش در آمازون ،
بنده از چند کارخانه چینی استعلام قیمت و سوالاتی راجع به هزینه های ارسال و ... مطرح کردم.
سوال بنده در خصوص یک نوع ماگ ( لیوان) به قیمت 42 سنت امریکا بود.
طبق پاسخ از طرف کارخانه ،
هزینه ارسال هوایی از چین به امازون امریکا به ازای هر واحد محصول 4 دلار و 99 سنت میباشد.
که در صورت سفارش 500 واحد ازین محصول باید هزینه 2495 دلار پرداخت .
با این اوصاف که قیمت ارسال مرسوله چندین برابر ارزش خود کالا میباشد.
این محصول را به چند برابر قیمت میتوان فروخت تا علاوه بر هزینه پورسانت امازون ، هزینه ارسال ان را هم جبران بکند؟ و ایا چنین محصولات ارزان قیمتی در مارکت پتانسیل قیمت گذاری تا حدی که علاوه بر سود دهی ، هزینه های جانبی را هم به صرف ما بازده دهد ، هست؟؟
و اینکه علاوه بر این نوع محصول در کل محصولاتی ک قیمت های بسیار پایینی دارن از چه طریق امکان به صرفه کردن هزینه های ارسال ان وجود دارد؟؟
ممنون از تیم شما و پاسخ گوییتان

من این محصول را در تاریخ 1397/06/12 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سپیده عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در خصوص روش  انتخاب صحیح محصول، شناسایی شرکت های معتبر و منصف چینی، نحوه مذاکره با سازندگان چینی، قیمت گذاری اجناس، راه های مقرون به صرفه جهت ارسال اجناس به آمریکا، نحوه ی بررسی و قیمت گذاری صحیح محصول و... بصورت جامع در دوره آربی آموزش ارائه شده است. همچنین در دوره آربی نرم افزارهای تحلیلگر آمازون جهت آنالیز محصول قبل از خرید به شما آموزش داده می شود.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Behnam در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

راستش یه اشتباه بزرگی که انجام دادم این هستش که تو کلاسهای آموزشی آمازون اف بی ای یه امریکایی من شرکت کردم حدود سه روزی هست که این کار را انجام دادم ولی من از کلاسها رضایت ندارم و نظرم عوض شده می خوام تو‌کلاسهای آقای عزت خواه شرکت کنم
آیا راهی وجود داره من پولم رو‌باونم پس بگیرم و ثبت نام‌کنم در کلاسهای شما؟
ببخشید البته
چون‌من تازه اومدم امریکا قوانین اینجارو‌زیاد نمیدونم که میشه بعد از خرید آنلاین پول رو‌پس گرفت ؟
کلاسهارو اقساطی برداشتم فقط قسط اول رو دادم

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما بهنام عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

قوانین بازگشت وجه به بانک و قوانین وبسایت مورد نظر بستگی دارد. لیکن شما باید در این دو مورد تحقیق و بررسی نمایید و راهکار مناسب را بیابید.
خوشحال و خرسند می شویم شما را بزودی در بین سایر دانشجویان عزیز دوره آربی مشاهده نماییم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

آموزش فروش کالای فیزیکی در وبسایت غول آسای آمازون

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

حمیدرضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
ضمن سپاس از زحمات تیم قدرتمند عزت خواه در جهت پاسخگویی سوالات و ابهامات
1_امازون در چه کشور هایی انبار داره؟آیا میتوان محصول رو به اون کشور فرستاد؟
2_انبار امازون تو امریکا در چه ایالتی میباشد؟
3_برای محصولات نیاز به بسته بندی خاصی میباشد؟ یا خود امازون با بسته بندی خودش ارسال میکنه محصولات رو؟
باتشکر

من این محصول را در تاریخ 1397/04/21 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حمیدرضا عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

1. آمازون در کشورهای زیر دارای انبار می باشد:

Amazon has separate retail websites for the United States, the United Kingdom , France, Canada, Germany, Italy, Spain,  Australia, Brazil, Japan, China, India, and Mexico.

2. آمازون در سطح آمریکا در ایالت های مختلفی، دارای  انبار می باشد.

3. آمازون بسته بندی محصولات و ارسال آنها را انجام می دهد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Reza در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
در قدم نخست کمال تشکر و قدر دانی را دارم از استاد عزت خواه وهمکاران خوبش!
واما یک سوال من در افغانستان زندگی میکنم ، ماستر کارت از بانک های بین المللی دارم، از اونها پرسیدم در وبسایت آمازون خرید و فروش میتوانم؟ گفتن آری میتوانی محدودیتی نداره
حالا افغانستان در لیست اون کشور ها نیست
نیازمند راهنمایی های سودمند تان هستم!
ممنون تان

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تیم عزت خواه دات کام از شما کمال تشکر را دارد و برای شما بهترین ها را آرزومند است .
بر اساس لینک زیر باید جهت ساخت اکانت فروشنده در سایت آمازون و افتتاح حساب بانکی اقدام نمود. ممکن است یک کشور در لیست کشورهای مجاز به افتتاح حساب باشد ولی در لیست کشورهای مجاز به ساخت اکانت فروشنده نباشد. بنابراین باید بر اساس لیست منتشر شده از سوی سایت آمازون اقدام نمود. جهت مطالعه بیشتر لینک زیر را پیگیری نمایید.
لیست کشورهای مورد تایید آمازون

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

Reza در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود و سلام تقدیم استاد عزت خواه و تیم همکارانش
آیا می توانم بدون اشتراک در دوره پاراسل زندگی، در دوره آربی شرکت کنم؟
یعنی موضوعات دوره پاراسل همرای آربی بهم پیوسته است؟ یا خیر

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تیم عزت خواه دات کام از شما کمال تشکر را دارد و برای شما بهترین ها را آرزومند است .

دوره پاراسل زندگی در خصوص آموزش ساخت ذهن کارآفرین سخن می گوید و با هدف آماده سازی و اصلاح افکار و باورهای شما جهت راه اندازی کسب و کارهای آنلاین قدم برمی دارد و در این مسیر گام به گام در کنار شماست. در این دوره ی حرفه ای آموزش های زیر را فرا می گیرید:
1. آشنایی با ابزار و تکنیک های مدیریتی و اجرا نمودن همه امورات.
2.  تیم سازی و مدیریت بقیه افراد تیم
در واقع پاراسل زندگی بیشتر بر روی حالت دوم تمرکز نموده و تیم سازی را کامل به شما آموزش می دهد، که چگونه حتی بدون هزینه کردن، تیم سازی کنید و بعد از کسب درآمد اولیه حقوق افراد را پرداخت نمایید و در این راستا در مورد ایده پردازی 3 مدل قوی کسب و کار آنلاین را بررسی و معرفی می نماید :
1. فروش کالای فیزیکی در اینترنت
2. تولید و فروش کالای دیجیتال دانلودی
3. ساخت اپلیکیشن های موبایل
و اما در دوره آربی آموزش صفر تا صد فروش کالا در وبسایت غول آسای آمازون وجود دارد. دوره آربی با دوره پارسل زندگی مجزا از یکدیگر می باشد. شایان ذکر است برای شرکت در دوره آربی الزامی به طی نمودن دوره پاراسل زندگی نمی باشد، لیکن اگر محدودیتی ندارید بهتر است در ابتدا دوره پاراسل زندگی را بگذرانید و در ادامه دوره آربی را طی نمایید. در این راستا پکیج دوره آربی اکسترا ( دوره پاراسل زندگی+دوره آربی ) به همراه تخفیف جهت خرید، می تواند گزینه مناسب و مفیدی برای شما باشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره پاراسل زندگی اینجا کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آربی اکسترا اینجا کلیک نمایید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

NAVID در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من در کانادا زندگی میکنم، آیا نیاز است کردیت کارت را به پیونییر متصل نمائیم ؟ یا برای کانادا و آمریکا نیاز نیست

من این محصول را در تاریخ 1397/04/06 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نوید عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما برای فعالیت در آمازون نیازمند یک حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون هستید که در این دو کشوری که شما بیان نمودید نیاز نیست که حساب بانکی به پیونیر متصل گردد.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

آرمان در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام
من یک سوال داشتم
آیا آمازون بهتر از wish هست یا خیر؟
باتشکر از شما

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما آرمان عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در خصوص پاسخ به سوال شما به مواردی اشاره می نمایم که برتری سایت Amazon را نشان می دهد:

1. ارزش وبسایت Wish = 3 billion dollar
2. ارزش وبسایت Amazon = 800 billion dollar
3. وب سایت Wish شبیه به سایت Amazon می باشد ولی بسیار بسیار کوچکتر 
4. بزرگترین سایت فروش کالا در دنیا Amazon می باشد.
5. کیفیت کالاهای موجود در آمازون بالاتر می باشد.
6. خدمات پس از فروش در Amazon قوی تر می باشد.
7. تحویل کالا در آمریکا برای اعضای prime کمتر از 2 ساعت می باشد.
8. هیچ شرکتی این سرعت را در تحویل کالا به غیر از آمازون ندارد.
9. در خرید های آنلاین، بزرگترین فاکتور مهم و اساسی سرعت تحویل کالا به خریدار و رایگان بودن می باشد، که این مورد در سایت Amazon بخوبی قابل رویت و لمس می باشد.
10. تعداد کالاهای لیست شده در سایت Amazon بسیار بسیار بیشتر می باشد.
همه دلایل اشاره شده در بالا برتری سایت Amazon را نسبت به سایت Wish نشان می دهد.

جهت اشراف بیشتر بر سایت غول آسای Amazon  ، دوره ی آربی و افزایش سطح اطلاعات خودتان لینک زیر را دنبال نمایید:
مجموعه برنامه های بیزینس تایم

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

mohammad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
چرا نمیشه که به جای امازون برای فروش از ای بی استفاده کرد؟ای بی حساب بانکی نمیخواد و پرداخت از طریق پی پل انجام میشه
مشکل ای بی چی هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما

سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

هم اکنون شرکت غول آسای آمازون  به عنوان برترین فروشگاه آنلاین با درآمدی فوق العاده نسبت به سایر رقبا ، بهترین گزینه برای کسب درآمد و همچنین فروش محصولات می باشد.  لازم به ذکر است این وبسایت در راستای هموار سازی امور خرید و فروش گام بسیار بلندی برداشته و بیش از دو میلیون فروشنده را به سمت خود کشانده است. در نظر داشته باشید که شانس شما نیز برای فروش  در این وبسایت بیشتر بوده و می توانید به کسب درآمد بپردازید.
 

شاد و پیروز باشید.


 

پاسخ

mehregan در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

Man b zudi kole dore RB ro charivari mikonam va iman daram be inle yeki az servatmandan ayanda marketing khaham shod

من این محصول را در تاریخ 1397/03/27 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهرگان عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ما پیشاپیش ورود شما را به دوره آربی تبریک می گوییم. موفقیت شما در تمامی امور باعث شادی ما می‌گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

mehdi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
قبل از هر چیز اجازه میخوام از توضیحات دقیق و جامع جناب عزتخواه تشکر کنم.
خواهش میکنم بفرمایید پرداختهای آمازون به چه صورته. من ویزا کارت دارم ولی محدودیت تعداد تراکنش داره.
میخوام بدونم آیا آمازون به تعداد محصولات فروخته شده واریز میکنه یا نه روزانه یا هفتگی و ماهانه این کار رو می کنه؟

من این محصول را در تاریخ 1397/02/21 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

آمازون 21 روز یکبار همه پول را جمع نموده و یکباره بحساب شما واریز می نماید.
توجه : این مورد از قوانین سایت آمازون می باشد و غیر قابل تغییر بوده و برای تمامی فروشندگان در آمازون یکسان می باشد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سالار در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
آیا برای ساخت اکانت آمازون فقط باید مسترکارت یا ویزاکارت داشته باشیم اگر
حساب paypal معرفی کنیم امکان دارد.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سالار عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

برای ساخت اکانت شما باید دارای حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون باشید که قابلیت اتصال به پیونیر و قابلیت واریز و برداشت را داشته باشد.
( برای دیدن لیست کشورهای مورد تایید آمازون اینجا کلیک کنید )
توجه داشته باشید : از پی پال نمی توانید استفاده نمایید.

شاد و سربلند باشید.


 

پاسخ

اکبر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من مایلم در دوره آربی شرکت کنم اما می دانم که برای اکانت FAB امازون باید ماهی 40 دلار پرداخت کنم در حالی که قطعا تا ماهها من 40 دلار درامد نخواهم داشت ایا برای این مسیله راه حلی دارید؟

من این محصول را در تاریخ 1397/03/11 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما اکبر عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در زمانی که اکانت شما در آمازون به Professional تغییر می یابد، حالت FBA قابل اجراست، که ماهیانه باید 40 دلار پرداخت نمایید که این هزینه به نوعی بخشی از هزینه های شما برای شروع کسب و کارتان می باشد. لیکن شما با گذراندن مطالب آموزشی در دوره آربی می توانید به تسلط کافی در خصوص انتخاب صحیح محصول، نحوه خرید، مکاتبه با سازندگان چینی، ارسال آن به آمازون و غیره  دست یابید.

همچنین با تللاش و عملکرد صحیح و رعایت نکات بیان شده در دوره آربی، می توانید فروش و سود خود را به حد مناسب و دلخواه خود افزایش دهید.

شایان ذکر است که شروع هر بیزینسی در هر زمینه ای نیاز به صرف هزینه هایی دارد، لیکن بهتر است با دانش کافی به سراغ این بیزینس بروید.

مشاهده ویدئوهای آموزشی در برنامه های بیزینس تایم برای شما ، بسیار مفید می باشد. حتماً مشاهده نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

asad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

سپاسگزارم از شما برای اطلاعات خیلی خوبتون . قبل از اینکه دوره rb رو تهیه کنم هیچ دیدگاهی نسبت به امازون نداشتم و فکر میکردم ویدیو های شما در حد حرف هست و غیر قابل عملی شدن، ولی الان واقعا به حرفهای شما ایمان اوردم چون تک تک حرفاتون واقعا اتفاق میفته. سپاس از لطف شما . فقط یک خواهشی که داشتم لطفا در مورد تبلیغات تو امازون به عبارتی اسپانسر یه توضیحاتی و یا اموزشی ارائه دهید. تشکر

من این محصول را در تاریخ 1397/01/30 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اسد عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از تبادل اطلاعات شما با مجموعه عزت خواه دات کام. تلاش شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در  عزت خواه دات کام به یادگار می ماند.

در آپدیت های جدید دوره آربی که طی روزهای آتی انجام می گیرد، درخواست شما اجرایی می گردد. لیکن به پنل کاربری خودتان در سایت مراجعه نمایید و از آموزش ها بهره ببرید.

شاد و سربلند باشید.
 

پاسخ

محمود در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سوال مشخص اینه که بعد از سفارش بارکد چطور باید از فروشنده چینی درخواست کنم تا بارکد و بر روی کالای من درج کنه یا باید آمازون این کار و انجام بده
با سپاس از آموزشهای شما

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمود 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از طریق انجام مکاتبه با کمپانی چینی می توانید درخواست خودتان را اجرایی نمایید.

شاد و سربلند باشید.


 

پاسخ

محمود در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

آیا در این پکیج نحوه بارکد کردن و پرینت بارکد توسط فروشنده چینی بر روی محصول و همچنین فرستادن به انبارهای آمازون هم آموزش داده شده؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به محمود عزیز

بله هر دو مورد در دوره ی آربی آموزش کامل داده شده اند 

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ایا این دوره نیاز به مهارت خاصی دارد و اینکه برای کار باسایت ها باید به زبان انگلیسی مسلط باشیم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

نیاز به دانش خاص و مهارت های تخصصی نمی باشد. توانایی کار با کامپیوتر و زبان انگلیسی در حد محاوره می تواند برای شروع برای شما کافی باشد. 

چنانچه در زبان انگلیسی به مشکل برخورد نمودید، می توانید از مترجم های آنلاین و یا تیم پشتیبانی دوره آربی کمک بگیرید.

موفق و پیروز باشید.

 

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.لطف کنید بگید کل هزینه های این کار چه قدره؟ هزینه های مالیات ،هزینه های تبلیغات،هزینه های انبار داری و هزینه های احتمالی وقطعی که من خبر ندارم چه قدر هستش؟ فک کنم این کار برای کسی خوبه که همان ابتداده هزار دلار داره لطف کنید راهنمایی کنید.برای من که ایران هستم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با مشاهده برنامه های بیزینس تایم می توانید به سوالات و ابهامات خودتان پی بببرید. در صورت داشتن سوالات دیگر تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام همواره آماده پاسخ گویی به شما همراه عزیز می باشند.
شایان ذکر است، سایت آمازون با ایرانی بودن صاحب اکانت مشکل ندارد . لیکن موقعیت جغرافیایی صاحب اکانت در آمازون مهم می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید و اطلاعات خودتان را تکمیل نمایید.

( برای دیدن لیست کشورهای مورد تایید آمازون اینجا کلیک کنید )

همچنین حساب بانکی شما باید قابلیت اتصال به پیونیر، امکان واریز و برداشت را دارا باشد.

پیشنهاد ما به شما : میزان سرمایه با مقادیر 2000 تا 3000 دلار . مبالغ کمتر نیز ممکن است، لیکن در اینگونه مبالغ باید اجناس ارزان قیمت تر خریداری گرددکه مسلماً میزان سود کم می باشد .

شاد و موفق باشید.

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ گفته:
۰ ۱ | ۱

درود به استاد عزیز و تیم پشتیبانی.
من این محصول رو گرفتم و به جرات میگم استاد واقعا سنگ تموم گذاشتن.توی اموزش مهمترین و بهترین نکات کلیدی رو که بتونیم محصول خوبی انتخاب کنیم و از اون سود خوبی بدست بیاریم تو این دوره گفتن.که واقعا ارزش این اموزش بیشتر از مبلغ تعیین شده هست.استاد انسان دلسوز و پاک و مطمئنی هستن.دعا میکنم همیشه خودشون و خانوادشون شاد و سالم باشن.

من این محصول را در تاریخ 1397/03/12 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما حسین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به شما دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد. پیشاپیش موفقیت و پیروزی شما را تبریک می گوییم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام،
1. مالیاتی که آمازون میگیره چند درصد از فروشه؟
2. هزینه های پست محصول از آمازون به دست مشتری به عهده چه کسی است؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

1- بیزینس تایم شماره 2  را مشاهده بفرمایید

2- به انتخاب شماست ، می توانید خودتان پرداخت کنید ، می توانید از مشتری بگیرید ، اگر فروش به روش اف بی ای کنید ، برای مشتریانی که پرایم هستند رایگان می شود و در نتیجه فروش شما افزایش پیدا می کند.  

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام،
سوال داشتم خدمتتون:
1. برای تبلیغات تا چه مقدار باید هزینه کرد؟ (برای یک فیدبک خوب)
2. از زمان استارت کار تا رسیدن به اولین فروش به طور میانگین چه مدت طول میکشه؟2

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما

کاملا بستگی به محصول و رقابت دارد اما اصولا به همان اندازه ای که سود دارید ، تبلیغات کنید تا رنک و رتبه شما بهبود یابد و به صفحه اول آمازون نزدیک شوید ، در نتیجه کم کم تبلیغات را کم می کنید تا به طور کلی بی نیاز به تبلیغات شوید

سوال دوم : بستگی به محصول ، رقابت ، رتبه شما ، و جایگیری محصول شما در سرچ محصول دارد ، برای بعضی از محصولات چند روز اول فروش خواهید داشت ، برای بعضی از محصولات چند هفته بعد .

اما به طور کلی شما نیاز به این دارید که پروداکت لانچ انجام دهید یعنی زمانی که محصول شما آماده فروش شد ، تبلیغات کنید یا تعدادی را رایگان پخش کنید تا ریویو بگیرید و به اصطلاح از محصول خود رونمایی کنید که این اصل اول فروش محصولات در دنیا است ، که حتی بزرگترین کمپانی ها نظیر اپل هم ، تعدادی از محصولات جدید خود را برای رونمایی در اختیار کسانی قرار می دهند تا آن محصول را آنباکس کنند و در موردش در مدیا حرف بزنند. آمازون هم مستثنی نیست و به شما پیشنهاد می کنیم حتما پروداکت لانچ قوی در نظر بگیرید.

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام،
در مورد سوال اولم که شما فرمودید به اندازه سودم تبلیغ کنم... قبل از از اینکه فروش انجام بشه و سودی مسلما باید تبلیغ کنم. با این اوصاف از کجا باید دانست که چه مقدار باید هزینه تبلیغات شود؟ پاسخ

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

به زودی ویدیویی با موضوع هزینه های تبلیغات در آمازون در سایت عزت خواه دات کام قرار می گیرد و شما می توانید از آن بهره ببرید.
خوشحال می شویم ، همواره برنامه های بیزینس تایم را دنبال نمایید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

A در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

م
ممنون از ویدیوتون..
من چند تا سوال داشتم در این مورد:
1- من در کانادا هستم و برای اولین بار میخوام اینکار رو انجام بدم... آیا باید از FBA استفاده کنم یا از تامین کننده در چین بخوام اون رو برای من بفرسته اول و بعد من به انبار آمازون در آمریکا ارسال کنم؟
2- هزینه گمرک به عهده چه کسی هست من یا تامین کننده یا FBA و چقدر هست قیمتش؟
3- هزینه انبار آمازون چقدر هست ؟ و باید چقدر پرداخت بشه؟
4- این بحث Labeling و بررسی و Inspection کالا که همه میگن باید یک شرکت ثالث رو انتخاب کنیم چه هست؟
5- از کجا مطمین شیم که کالایی که انتخاب میکنیم Patent یا برند نباشه؟
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

1- هر دو حالت امکان پذیر است اما اگر برای خود شما بفرستد مجبور می شوید 2 بار هزینه پست پرداخت کنید در نتیجه عاقلانه است مستقیم به انبار آمازون بفرستید

2- به عهده شما ُ بستگی به محصول دارد و ایالتی که وارد آن می شود اما حدودا  درصد ارزش کل کالا

3- هزینه بسیار جزیی دارد ُ در گوگل جستجو کنید ماشین حساب اف بی ای

4- یک بازرس استخدام می کنید که به کارخانه برود و برای شما گزارش تهیه کند

5- از وبسایت هایی نظیر تریدمارکیا باید بررسی کنید

پاسخ بعضی از سوالات شما نیازمند توضیحات طولانی تری است به شما پیشنهاد می کنیم اگر در این مسیر جدی هستید و می خواهید به صورت کامل همه مراحل را یاد بگیرید و درصد اشتباهات و خطای خود را پایین بیاورید در دوره آربی شرکت نمایید

موفق باشید

پاسخ

Mojgan در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

با درود خدمت استاد عزیز و تمامى أفراد در پشتیبانى
من مدت 2 هفتست که دوره ى آربى وارد شدم مطالبى که استاد یاد میدن خیلى کامل و مفید هست این دوره فوق العادست .من این کورس و یک سال پیش گرفتم از سایت دیگه هنوز نتونسته بودم پروداکت درست انتخاب کنم ولى الان بعد 2 هفته 3 تا محصول انتخاب کردم و از چین سفارش دادم واقعاً از کمک و حمایت کل إفراد راضیم
با سپاس فراوان
مژگان

من این محصول را در تاریخ 1397/01/25 خریده ام

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما مژگان عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم از اینکه شاهد رضایت و موفقیت های شما هستیم. وجود شما در خانواده ی عزت خواه دات کام باعث شادی و دلگرمی ماست.

تشکر و سپاس فراوان از همراهی شما
شاد و سربلند باشید.

 

پاسخ

t در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام برای من چند تا سوال ضروری پیش اومده ممنون میشم اگه رراجع بهش راهنمایی ام کنید:
1 - آیا برای پرداخت مالیات بر درآمد برای افرادی که در ایران هستند و در کشور دیگه ای حساب باز می کنند امکان پرداخت غیر حضوری وجود دارد؟ یعنی آیا موقع پرداخت در آمد ممکنه ما به دردسر بیوفتیم و مجبور بشیم به کشوزی که در اون از راه دور افتتاح حساب کردیم مراجعه کنیم؟
2 - آیا پرداخت گمرک آمریکا از طریق آنلاین و غیر حضوری امکان پذیر هست؟
3 - طبق توضیحاتی که راجع به کالاهای مرجوعی فرموده بودین باید یه آدرس در آمریکا بهشون بدیم که کالا ها رو برای ما بفرستند ولی برای من و خیلی از دوستانی که در خارج از کشور کسی رو ندارن آیا امکانش هست که از آمازون بخوایم کالاها رو دور بریزه و به جایی ارسال نکنه؟
4 - آیا امکان ارسال محصولات ساخت ایران (البته طوری که مشخص نشه کالا ایرانیه) به انبار آمازون وجود داره ؟
بازم از تمام زحماتی که کشیدین و روش عالی که معرفی کردین بی نهایت سپاسگزارم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز

1- شما در هنگام پر کردن فرم های مالیاتی در آمازون باید گزینه Non U.S Citizen را انتخاب کنید و اعلام کنید که شهروند آمریکایی نیستید ، در نتیجه فرم های مالیاتی برای شما بسیار ساده می شود. به شما دو مالیات تعلق می گیرد ، مالیات اول ، مالیات فروش کالا هست ، زمانی که مشتری از داخل آمریکا کالا را می خرد ، آمازون آن مالیات را بنا به شهر و ایالت مشتری حساب می کند و از مشتری می گیرد و خودش آن را به دولت آمریکا می دهد. پس شما نیازی نیست کاری برای این مورد انجام دهید.

مالیات دوم ، مالیات درآمد سالیانه شما است ، که این مالیات را باید به کشوری که در آن زندگی می کنید پرداخت کنید ، برای مورد شما ، باید تصمیم بگیرید که درآمد خود را در ایران اعلام کنید یا خیر! و در صورت اینکه اعلام کنید بپرسید که آیا به این چنین شغلی اصلا مالیاتی در ایران تعلق می گیرد یا خیر !

2- بله ، از همان کارخانه بخواهید برای شما مالیات ورود کالا به کشور مقصد را پرداخت کند و شما به صورت یکجا با هزینه های دیگر به کارخانه دار پرداخت کنید

3- بله ، می توانید از آمازون بخواهید کالاهای شما را بازیافت کند

4- مستقیم خیر ، اما با واسطه بله ، باید اجناس خود را به یک آدرس در آمریکا برسانید سپس از آدرس داخل آمریکا به انبار آمازون بفرستید و FBA را انجام دهید

بی شک با اراده قوی و داشتن باور به رویا و اهدافتان می توانید به قله ی موفقیت برسید ، برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی می کنیم

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود
برای ساخت اکانت مشخصات آدرس رو از کجا باید تهیه کنم من در ایران زندگی میکنم و فامیل یا اشنایی در خارج از کشور ندارنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

من این محصول را در تاریخ 1397/02/16 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به علی عزیز

از هر طریقی در کشورهای مجاز آمازون افتتاح حساب کنید ، آدرسی باید به بانک بدهید ، همان آدرس را هم به آمازون بدهید.

اصولا شرکت هایی که افتتاح حساب می کنند ، یک آدرس فیزیکی برای شما در نظر می گیرند همان آدرس را به آمازون هم می توانید بدهید

موفق باشید

پاسخ

Zaki در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من در  افغانستان زندگی میکنم مسله حساب بانکی را میتوانم توسط دوستان خارج حل کنم . اما چطور میتوانم کارهایم را از اینجا مدریت کنم (خرید و فروش کالا ) آیا از **** شکن استفاده کنم یا با آی پی مخصوص لاگین شوم یعنی آمازون متوجه نشود که من دارم از افغانستان لاگین شده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

به شما پیشنهاد می کنیم از همان کشوری که آدرس بانکی آن را دارید ، از آی پی همان کشور استفاده کنید ، به همین منظور استفاده از وی پی اس یکی از بهترین روش هاست

موفق باشید

پاسخ

reza در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام در مورد کدی که در ساخت اکانت امازون وارد می کنیم موقیعت ما شناسایی میشود
اگر از شماره کشور دیگری استفاده شود
کد به دست ما نمی رسد

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

شماره مجازی از طریق اسکایپ بخرید و در زمان لاگین آمازون ، تماس را انتخاب کنید ، آمازون با شما تماس می گیرد و یک ربات کد 4 رقمی را به شما می گوید آن را در آمازون وارد نمایید

موفق باشید

پاسخ

Reza در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ گفته:
۰ ۱ | ۰

با درود فراوان و ممنون از زحمات شما و گروه عزت خواه
من بسیار مایل به انجام این کار هستم و در صدد خرید این پکیج ..
جهت اطمینان خاطر، آیا بعد از خرید این پکیج از پشتیبانی شما و گروهتون در صورت بروز هر مشکلی برخوردار خواهیم بود ؟
ممنون
رضا

من این محصول را در تاریخ 1397/03/01 خریده ام

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
 

تیم عزت خواه دات کام از شما کمال تشکر را دارد و برای شما بهترین ها را آرزومند است .

پشتیبانی آنلاین از طرف استاد حسین عزت خواه و تیم پشتیبانی برای کلیه دانشجویان فراهم می گردد . شما می توانید پس از خرید از این پشتیبانی بهره مند شوید.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

Amir در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
برای فروشندگی از داخل ایران کدام وی پی ان را پیشنهاد میکنید؟

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما امیر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

جهت این اقدام لینک زیر را به صورت کامل مطالعه فرمایید و بر اساس آن اقدام نمایید .

لیست کشور های مورد تایید آمازون
همچنین می بایست از VPS استفاده کرد . چنانچه در این خصوص اطلاعات شما کم می باشد ، با جستجو در گوگل اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

ولی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عزت خواه:
من چند مدتی ویدوهای شما را از طریق یوتیوب دنبال می کنم و خلیلی علاقمندم که در دوره آربی شرکت کنم و در حال تهیه پول برای خرید محصول آربی هستم ولی چندین سئوال در خصوص ترخیص کالا از چین و امریکا برایم پیش آمده امیدوارم بتوانید راهنمایی کنید
1-ما بر فرض از چین خرید نمودیم حالا چطور کالا را از گمرک چین ترخیص (نحوه محاسبه و مقدارهزینه ترخیص کالا از چین) نموده و به انبار آمازون در امریکا (نحوه محاسبه و مقدارهزینه ترخیص کالا جهت ورود به امریکا)بفرستیم؟
ممنون

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما ولی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بر اساس آموزشهای ارائه شده در دوره ی آربی، روش DDP ( انجام کلیه امورات به صورت اتوماتیک )، برای افرادی همانند شرایط شما که نگران این روند هستند، پیشنهاد می گردد. در این روش کلیه اقدامات اعم از مالیات و نحوه ترخیص کالا و ... به صورت کاملاً اتوماتیک در قبال پرداخت هزینه و بدون دخالت شما انجام می گیرد .
لازم به ذکر است شما می توانید با تهیه نمودن دوره آربی به تکنیک ها و راهکارهای طلایی در این زمینه دست یابید.
همچنین در آینده، پس از کسب تسلط و تجربه بیشتر در این امر، می توانید شخصاً این امورات را پیگیری نمایید.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

احمدرضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام
می خواستم بدونم حجم تغریبی مجموعه ی آربی چقد میشه؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

حدودا 8 گیگابایت

موفق باشید

پاسخ

Farzane در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما.
ایا با تیره شدن روابط امریکا و چین و افزایش هزینه ی گمرک محصولات وارد شده از چین، به نظر شما باز هم به صرفه هست که بازار مورد نظرمون امریکا باشه، باتوجه به اینکه در حال حاضر 30 درصد مالیات برای کشوری که توش زندگی میکنم باید پرداخت کنم به علاوه ی پرداخت مالیات در امریکا و هزینه های گمرکی که قراره افزایش زیادی داشته باشه. ایا واقعا این کار به صرفه هست. پیشاپیش سپاسگزارم از جوابتون.

من این محصول را در تاریخ 1396/11/10 خریده ام

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرزانه عزیز

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما

بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز مالیات و افزایش 30 درصدی آن  از سوی دولت آمریکا هیچ تاثیری بر روند تجارت ندارد ، تنها مصرف کننده مبلغ بیشتری را باید پرداخت کند . ضمنا احتمالا به زودی این تعرفه به حالت عادی بازخواهد گشت .
شاد و پیروز باشید.

پاسخ

Nasir در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

619 دلار برای دوره آربی است و همه چیز رو میتونم اونجا یاد بیکیرم ؟
یا تنها برای ثبت نام 619 دلار ضرورت است و هر چیز رو که میخام دانلود کنم پول ضرورت داره ؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

مبلغ 619 دلار برای آموزش کل فروش در آمازون است و همه آموزش ها را دریافت می کنید

موفق باشید

پاسخ

GHAZAL در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ گفته:
۰ ۱ | ۱

آقای عزت خواه عزیز. ممنون از شما و تیم شما در ساخت دوره آموزشی. باید بگم این دوره نه تنهابسیار کامل و جامع هست بلکه بسیار خلاقانه ساخته شده. یعنی مطالبی که آموزش داده میشه نه تنها برای فروش در آمازون بلکه کلا برای مارکتینگ هر نوع محصولی در هر بازاری قابل استفاده و مفید هست. و آموزشهایی که مرتبط با مارکتینگ هست از جمله طریقه ساخت و طراحی لوگو و تبلیغ در سوشال میدیا و عکاسی از محصول و غیره واقعا این پکیج را به حد فوق العاده ای کامل و جامع کرده. من که واقعا از هزینه ای که برای این پکیج کردم راضی و خوشحالم. موفق باشید

من این محصول را در تاریخ 1397/01/01 خریده ام

sayedkhalil در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ گفته:
۰ ۱ | ۰

سلام ببخشید چه طور باید به سایت امازون امریکا بریم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

در فایل های ویدیویی توضیح داده ایم

برای ساخت اکانت فروشنده از این لینک استفاده نمایید

موفق باشید

پاسخ

Hamid در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ گفته:
۰ ۱ | ۰

با سلام و خسته نباشید
من ایتالیا زندگی‌ می‌کنم و یه شرکت import-export هم به ثبت رسوندم. می‌خواستم بدونم که واسه فروش کالا، تو کدوم کشور می‌تونم فعالیت کنم و در کل پیشنهاد شما واسه کشور تارگت چی‌ هست؟ همین اروپا یا مثلا آمریکا یا جفتش . ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1397/02/19 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بهترین و قویترین مارکت آمریکا است ، سپس انگلیس ، کانادا و اروپا ، در نتیجه به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا از آمریکا شروع کنید

موفق باشید

پاسخ

Amir در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به آقای عزت خواه عزیز و تیم فعالشون من چند تا سوال پرسیدم اما متاسفانه جواب داده نشد اگه امکان داره جواب بدید چون دوست دارم سریعتر شروع بکار کنم ممنون
1- با چه مبلغی می شه شروع کرد (تقریبا) با 3 یا 4 هزار دلار میشه
2-کمترین مقدار هر کالایی روکه میشه سفارش داد چقدر هست
3- اگه به هر دلیلی کالای ما در آمازون همش فروش نرفت و مقداریش اضافه موند مدت زمانی رو که آمازون کالا رو نگهداری می کنه چقدر هست

من این محصول را در تاریخ 1396/11/01 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

1- حداقل مبلغ 500 دلار است اما مبلغ ایده آل 3 الی 4 هزار دلار برای شروع خوب هست و می توانید محصولات خوبی را شروع کنید

2- بستگی به نوع کالا دارد و کارخانه ها ، اصولا 100 عدد

3- بستگی با سایزی دارد که اشغال کرده است اما می توانید با پرداخت هزینه ی انبار داری به آمازون آن را نگه دارید تا یکسال (هزینه های انبار جزیی هستند بر اساس مترمکعب فضا اشغال شده محاسبه می شوند)

موفق باشید

پاسخ

Zeinab در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و خسته نباشید بابات اطلاعات ارزشمندتون
در مرحله اول من یک نطر دارم و در اخر چند سول.
خیلی خوب میشه شما اونهایی که کار رو شروع کردند در کشورهای مختلف رو با اونهاییکه میخوان توی همون کشورها شروع به کار کنن اشنا کنید.چون دقدقه ها و مشکلات شروع کار در ایران با کشورهای مختلف متفاوته.
1...چه طوری در ترکیه از علی بابا خرید کنم وقتی پی پال کار نمیکنه و اعتماد و واریز مستقیم به حساب سازن ها سخته
2...هزینه انبارداری بعد از فروش نرفتن که بعد از 6 ماه باید پرداخت بشه به چه صورتی هستش؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

تشکر از نظر و پیشنهاد شما ، در موردش فکر می کنیم و در دستور کار قرار می دهیم

1- می توایند وایرترنسفر کنید و یا مستقیم از طریق بانک واریز کنید

2- بر اساس مترمکعب فضایی که اشغال میشود محاسبه می شود ، هزینه ها جزیی هستند اما اگر خیلی برای شما مهم هست ، دقیقا سایز  محصولات خود را به آمازون بدهید و درخواست قیمت کنید تا کارشناسانشان به شما قیمت دقیق بدهند

موفق باشید

پاسخ

فریدون در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

با درود و خسته نباشین به استاد گرامى و تیم پشتیبانى ، و تشکر ازتون بابت دوره RB که واقعاً دل سوزانه و با عشق به این کار این دوره را پیش مى برین تا شاگردان شما نهایت استفاده را ببرن ، براتون بهترینها را از خداوند مى خواهم .

bahram در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام
چنتا سوال داشتم
اول اینکه آیا رقابت با فروشندگان حرفهای آمازون برای افراد بی تجربه و تازه واردی مثل ما که چندان هم به قوانین آمریکا آشنایی نداریم کار ساده و انجام شدنی هست؟
آخه یکی از مدرسان کارآفرینی اعتقاد داشتند که این رقابت بسیار دشوار خواهد بود و نیاز به هزینه های بسیار بالای تبلیغاتی داره و نهایتا ضرر و زیان در پی خواهد داشت
آیا واقعا ما زیان نمیبینیم؟
دوم اینکه آیا شما اشخاصی رو سراغ دارید که از داخل ایران اقدام کرده باشه و موفق هم شده باشه؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

در هر کاری شما باید وارد بشوید تا بتوانید روزی حرفه ای شوید ، حرفه ای ترین های هر رشته ای هم روزی شروع کرده اند . به طور مثال شما اگر بپرسید رقابت در المپیک سخت است ، جواب هم بله هست و هم خیر ! برای اینکه در المپیک شرکت کنید باید ورزش را شروع کنید و تمرین کنید و سطح خود را به المپیک برسانید ، اما اگر صرفا در هر کاری بگوییم سخت است و وارد نمی شویم ، فکر نمی کنیم کاری باشد که ساده باشد ، ساده ترین کار شروع نکردن کاری است.

اگر بتوانید در این کسب و کار ابتدا مراحل را یاد بگیرید و آزمون و خطا را کاهش دهید ، می توانید ریسک را به شدت کاهش دهید ، و به طور کلی قویترین سیستم تجارت آنلاین در حال حاظر آمازون است ، اگر نگاهی به آمار و داده های سال قبل آمازون بکنید می توانید این موضوع را متوجه شوید و همیشه در هر کاری باید نظرات اشخاص موفق در آن رشته را بپرسیم .

از داخل ایران هم افرادی هستند که الان مشغول به این تجارت هستند ، اما افرادی که از داخل ایران این مسیر را شروع می کنند یک مرحله ی سخت در پیش رو دارند ، افتتاح حساب بانکی که باید این موضوع را حل کنند یا با افرادی که در خارج از کشور دارند همکاری کنند و تیم سازی انجام دهند .

موفق باشید

پاسخ

ایران در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من در آمازون حساب باز کردم و از حساب من پول برداشته شده. من چطور میتونم کنسل کنم تا دیگه از حساب من پول برداشته نشه؟ چون من هنوز به عنوان فروشنده فعالیت ندارم. ممنون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

از حساب شما به این دلیل پول برداشته اند چون اکانت پروفشنال باز کرده اید ، از داخل اکانت اینفو آن را تغییر دهید به individual و سپس یک تیکت به پشتیبانی آمازون ارسال کنید و درخواست کنید آن هزینه را به شما برگردانند یا ریفاند کنند

موفق باشید

پاسخ

m.hadi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدا قوت.جنس از ایران مستقیم میشه وارد امازون کرد یا ن؟
2:جنس از ایران وارد کنیم بهتره یا از چین بخریم؟

من این محصول را در تاریخ 1397/01/19 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

مستقیم خیر ، باید ابتدا به انبار خود بفرستید و سپس به انبار آمازون

بستگی به توع کالا و قیمت دارد ، مقایسه کنید

موفق باشید

پاسخ

Kasra در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام بعد از خرید قسط اول دوره ی آربی اقساط بعدی حتما باید طبق بازه زمانی خاصی خریداری بشه ؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

خیر ، اما به شما توصیه می شود ، یادگیری خود را بدون وقفه ادامه دهید

موفق باشید

پاسخ

ایران در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من در زمینه خرید و فروش اینترنتی هیچ اطلاعاتی ندارم و حتی از ساخت حساب به عنوان فروشنده هم اصلا سردر نمیارم و اصلا در این زمینه ها وارد نیستم. میخواستم ببینم که اگر من در دوره RB شرکت کنم میتونم واقعا همه اینها رو یاد بگیرم و به عنوان یک فروشنده فعالیت کنم . ممنون از شما.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله همه مواردی که در توضیحات دوره آمده است ، آموزش خواهید دید

موفق باشید

پاسخ

Farshad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما
فرشاد هستم از انگلستان، در رابطه با ایجاد اکانت پروفشنال تمام مدارک رو برای امازون فرستادم ولی مدام ایمیل میفرستم که باید قسمت بیزینس کنتاکت اینو رو ادیت کنم و مشخصات شرکت ثبت شده رو وارد کنم در صورتی که شرکتی ندارم، در رابطه با این مشکل خواستم راهنمایی بگیرم اگر امکانش هست.
با سپاس فراوان.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

اکانت آمازون آمریکا ، کانادا و مکزیک باز کنید ، 100 درصد می توانید بدون داشتن شرکت تجاری و برند فعالیت خود را شروع کنید

در مورد آمازون انگلیس باید با آنها صحبت کنید و دسته محصولاتی که می خواهید بفروشید را شفاف سازی کنید و توضیحات بیشتری بدهید تا شما را تایید کنند.

پشنهاد اول ما فروش در آمریکا هست به چندین دلیل : فروش بسیار بالاتری خواهید داشت ، قوانینش خیلی ساده تر است ، از لحاظ مالیاتی هم بسیار برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود

موفق باشید

پاسخ

طاها در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم چه تضمینی وجود داره اگه ما برای فروشندگان در سایت علی بابا پول بفرستیم و سفارش کالا بدیم و اون ها به وظایفشون عمل کنند و کالاهارو درست کنند و سالم به انبار آمازون برسونند؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

باید از کسانی خرید کنید و به آنها سفارش دهید که نشان های اعتماد علیبابا را دارا باشند و در انتها از داخل علیبابا اینشورنس یا بیمه کالا خرید کنید که اگر تحت هر شرایطی محصول را برای شما ارسال نکردند یا دیر ارسال کردند یا بی کیفیت ارسال کردند شما درخواست وجه از علیبابا بکنید ، کارشناسان علیبابا موضوع را بررسی می کنند و وجه را به شما برمیگردانند ، یک راه دیگر هم برای اطمینان خاطر شما وجود دارد ، که یک ارزیاب و بازرس برای یک روز استخدام کنید که به کارخانه برود و برای شما گزارش تهیه کند و به شما اطلاع دهد و اجناس را هم کنترل کیفی کند. حدودا هزینه این کارشناسی از 120 دلار شروع می شود.

همه ی این مسائل را در دوره ی آربی توضیح داده ایم و تا حدی که امکان داشته است ریسک ها را کاهش داده ایم که شما دچار خطا و ضرر نشوید و از پیش توانسته باشیم جلوی خطاها را گرفته باشیم

موفق باشید

پاسخ

فرانک در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با درود به استاد عزت خواه
من دانشجو دوره اربی هستم
ممکن هست این دوره آسان به نظر برسد ولی ریزهکاری زیاد داره و شما با حوصله به تمام موارد اشاره داشتید و اگر نمطلب جدیدی آماده شده شما صریح به دانشجوها رساندید و این کار شما قابل تقدیراست
و من از این دوره خیلی استفاده کردم چرا که قدم به قدم همراهی شما را داشتم و همچنین اگر سوالی داشتم به موقع جواب دادید
و‌من در آستانه شروع بیزنس خودم هستم و از شما متشکرم چون اگر این دوره نبود حتما این بیزنس گیج کننده است
به هر حال از شما و تیم بسیار خوب عزت خواه متشکرم و آرزوی سلامتی و پیشرفت روز افزون را دارم
متشکرم
فرانک

من این محصول را در تاریخ 1397/02/27 خریده ام
پاسخ

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرانک عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

رضایت شما مایه دلگرمی و افتخار ما می باشد. بسیار خرسنیدم که دوره آربی برای شما مفید واقع شده است و شما از تمامی مطالب و نکات ارائه شده در دوره رضایت دارید. بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

farin در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام حسین جان،
آشنایی با شما اولین اتفاق خوب در سال 97 خورشیدی برایم بود.به طور خیلی‌ اتفاقی‌ در یوتیوب اولین ویدئو شما با عنوان (چگونه در آمازون میلیاردر شویم؟) را دیدم و حدود 6 روز پیش دوره RBرا خریدم و به صورت فشرده تمام ویدئو‌ها را تماشا کردم. روش تدریس شما بسیار ساده و قابل درک برای بیگینر‌ها است و شما به تمام جزئیات ریز هم اشاره کردین و مهربانانه و صادقانه شرح دادین. و با دست دلبازی، تمام نکته های مهم در این بیزینس که فقط با تجربه بدست می‌آیند را توضیح دادین و کلی‌ سایت‌های مربوط به این بیزینس و نحوه کار با فتوشاپ و خیلی‌ چیزهای دیگر را توضیح دادین که ارزش آنها خیلی‌ بیشتر از $619 می‌باشد. از شما و تیم‌ پشتیبانی‌ بسیار متشکرم .
و در آخر برای شما سلامتی‌، خنده و موفقیت‌های بیشتر و بیشتر را آرزومندم.

من این محصول را در تاریخ 1397/01/06 خریده ام

Kasra در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام دوباره
بنده در کشور روسیه زندگی میکنم
اما برای ثبت نام داخل سایت و انتخاب شهر و تلفن قبول نمیکنه.
میشه راهنمایی کنید ؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

منظور شما وبسایت آمازون است ؟

مشکلی با روسیه ندارند ، ایمیل بزنید و مشکل را با پشتیبانی آنها مطرح نمایید ، به شما کمک می کنند و مسئله را حل می کنند

موفق باشید

پاسخ

Kasra در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

خیر. سایت خودتون رو عرض میکنم . شماره تلفن آدزس و بقیه اطلاعات باید از ایران باشه
پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

دوستان خارج از ایران ، لطفا این شماره موبایل را وارد نمایند 09120001234

موفق باشید

پاسخ

Kasra در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت تیم عزت خواه
بنده میخواستم بدونم که بعد تز خرید قسطی دوره آربی چجوری به آموزش ها دسترسی پیدا میکنم؟
و به صورت قسطی به چه شکل هست ؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

فایل به صورت تصویری هستند و شما بعد از پرداخت هزینه دوره ، می توانید آنها را دانلود نمایید ، در زیر می توانید لینک های قسمت های مختلف آربی را ببینید و پرداخت به صورت قسطی بدین شکل است که ابتدا در ماه اول هزینه قسمت اول را پرداخت می کنید و به فایل های همان قسمت دسترسی خواهید داشت و در ادامه به همین شکل می توانید قسمت دوم و سوم را تهیه کنید

لینک دوره آربی قسمت اول

لینک دوره آربی قسمت دوم

موفق باشید

پاسخ

مهران در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام و عرض ادب
راستش بعد از راهنمایی های شما من خواستم یک مسترکارت یا ویزا کارت بگیرم
اما شرکتهایی که تو ایران این کارت را صادر میکنند نمیدونستند که این حساب ایا با امازون کار میکنه یا نه
وحتی نمیدونستن قابل برداشت از مستر کارت یعنی چی
ایا شما شرکت خاصی رو میشناسین که معرفی کنین
و ایا میشه از حساب پی پال هم استفاده کرد
اگر بله ایا مسترکارت بهتره یا پی پال
چون میگن اگه با ای پی ایران وارد پی پال بشیم مسدود میشه
سپاسگذارهستم که اگه این سوال ها رو‌جواب بدین
خیلی ممنونم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

متاسفانه ما نمی توانیم شرکتی را معرفی کنیم به این دلیل که با آنها قراردادی نداریم ، این موضوع حساسی است و هر شخصی ترجیحا خودش باید به اعتماد کامل به آن شرکت ها برسد ، در ایران حدودا بیش از 50 شرکت این کار می کنند ، به شما پیشنهاد می کنم همه ی آنها را از گوگل پیدا کنید و با آنها صحبت نمایید ، شما دو راه دارید

1- افتتاح حساب بانکی در یکی از این کشورها و سپس اتصال شماره حسابتان به شرکت پیونیر

2- بازکردن مستقیم اکانت پیونیر

سعی کنید در این مورد تحقیق کنید و به پاسخ برسید

برای کسب و کار آمازون اصلا نیازی به حساب پی پال ندارید و آمازون با پی پال کار نمی کند !!!

به طور کلی ، شما برای رفع نیاز شماره حساب 3 روش زیر را پیش رو دارید :

روش اول : افتتاح حساب بین المللی در یکی از کشورهایی که آمازون آنها را قبول دارد 

می توانید با استفاده از شرکت های که در داخل ایران این سرویس را برای شما انجام می دهند ، حساب بانکی باز نمایید و سپس در آمازون ثبت نام کنید

روش دوم : فقط برای افراد خاصی امکان پذیر است ، می توانید با همکاری با تیم عزت خواه دات کام ، محصول مورد نظر خود را تحت برندهای فعال ما در آمازون به فروش برسانید ( علاقمندان به این روش ، باید کاملا سیستم آمازون را بدانند و بعد از قبولی در مصاحبه با حسین عزت خواه ، با ما قرارداد ببندند و محصول خود را به کانادا و آمریکا ارسال نمایند. )

روش سوم : استفاده از حساب بانکی یکی از دوستان یا خویشاوندان در خارج از کشور

موفق باشید

پاسخ

Ahmad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد.
اگه تو کشوری که زندگی می‍‍کنم انبار آمازون نباشه، میتونم کلایی که از علیبابا سفارش میدم رو بفرستم تو انبار امریکا؟ یا اینکه کشور دیگری رو انتخاب کنم. منظورم از ایران نیست. من اروپا هستم اما توی کشوری که زندگی میکنم انبار آمازون ندارد. ممنون از زحمات با ارزش تان.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

هیچ مشکلی ندارد می توانید از اروپا ، محصولات خود را به آمازون آمریکا ارسال کنید

موفق باشید

پاسخ

reza در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید.ببخشید میشه محصول آربی را 3نفره خرید و استفاده کرد.یانه مشکلی پیش میاد.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

متاسفانه خیر ، ماکزیمم می توانید 2 نفره از محصول استفاده کنید

موفق باشید

پاسخ

شهین در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

قیمت اربی با دلار کانادا چند دلار میشه متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

792 دلار کانادا ، اگر بخواهید با دلار کانادا واریز نمایید ، از طریق چت از پشتیبانی می توانید حساب بانکی ما را در کانادا بگیرید و به صورت مستقیم پول واریز نمایید یا ای ترنسفر کنید

موفق باشید

پاسخ

ایران در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من مشتاق هستم در دوره های RB ثبت نام کنم ولی انگلستان زندگی میکنم. اگه ممکن هست میخواستم بدونم که ایم قیمت به پوند چند میشه و چطور باید پرداخت کنم. ممنون از شما

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

439 پوند ، می توانید با همان پی پال پرداخت نمایید و به صورت اتوماتیک پول شما را چنج می کند اگر موفق نشدید با پشتیبانی از طریق چت وبسایت تماس بگیرید تا به شما شماره حساب بانکی بدهند تا بتوانید واریز نمایید

موفق باشید

پاسخ

Gelare در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید. ایا در این دوره چگونگی افتتاح جساب پایونییر توضیح داده میشود ؟

من این محصول را در تاریخ 1397/02/05 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

در دوره ی آربی آموزش پیونیر وجود ندارد اما اگر به مشکل برخوردید تعدادی فیلم آموزشی برای شما می فرستیم و شما را راهنمایی می کنیم

موفق باشید

پاسخ

سپهر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممون بابت راهنمایی و پاسخ خوبتون.
یه سوال دیگه که الان پیش اومده اینه که اگر از حساب دوستانم که تو کشورای دیگه هستن استفاده کنم و بعدا مشکل و مسئله ای پیش بیاد، آیا برای حساب اون شخص و خودش هم مشکلی پیش میاد؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

منظور شما از مشکل چه چیزی است ؟ اگر شما کار خلافی انجام دهید مسلما مشکل برای صاحب حساب پیش می آید اما اگر یک روال قانونی و عادی را به جلو ببرید هیچ مشکلی نخواهید داشت و به نفع کسی هم که شماره حسابش را داده اید ، است . چرا ؟ به این دلیل که گردش حساب خوبی پیدا می کند و اعتبار و کردیتش در آن کشور و آن بانک بالا می رود و می توانید در آینده کارهای بزرگی بکند مانند گرفتن وام برای خرید منزل و حتی راه اندازی و گسترش بیزینس . همانطور که می دانید در کشورهای دیگر به جز ایران مهم تر از پول نقد ، کردیت هر شخصی هست که در طول زندگیش می سازد ، و با این کار کردیت بسیار عالی ساخته می شود .

موفق باشید

پاسخ

پیمان در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. واحد ارزی فروش محصولات شما به تومن هست یا به دلار؟ چون همونطور که میدونید نرخ دلار شناوره و وقتی که دلار بالا میره قیمت محصولات شما هم بالا میره یا یک قیمت ثابت داره؟
با تشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

فعلا قیمت ثابت در نظر گرفته ایم ، 619 دلار آمریکا و یا 2490000 تومان برای ایرانیان داخل کشور

موفق باشید

پاسخ

saman در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ گفته:
۰ ۱ | ۰

ببخشید یه حساب بانکی امریکایی تونستم از یه شرکت بگیرم فقط اگه حساب بانکیم که تو امازون وارد میکنم اسم صاحب حسابش با اسم صاحب حساب امازونم یکی نباشه مشکل پیش میاد؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بهتر است یکی باشد یا اینکه باید به آمازون توضیح دهید که چرا یکی نیست ، مثلا شما کارمند یا شریک آن شخص هستید یا کارهای اینترنتی و فروش آن شخص را شما انجام می دهید

موفق باشید

پاسخ

Amin در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود . با درآمد حدود یک میلیاردی در سال چقدر از یک میلیارد ، سود خالص از فروش می باشد ؟ از این جهت میپرسم که بدانم برای درآمد یک میلیاردی چقدر سرمایه گذاری لازم است به صورت تقریبی ؟
دوم اینکه پس از پایان دوره، بعد از گذشت چه مدت می توان به همان درآمد یک میلیاردی رسید ؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۳

درود به شما

پاسخ این سوال کاملا بستگی دارد در چه طبقه بندی از محصولات کار می کنید و چه محصولاتی می فروشید اما بنده به طور میانگین به شما عرض می کنم

میزان بازدهی و سود دهی بر اساس تجربیات و میانگین ها :

30 درصد کل مبلغ اولیه : در شرایط نسبتا ضعیف

100 درصد سود کل مبلغ اولیه : شرایط معمولی و رو به خوب

300 الی 400 درصد سود کل مبلغ اولیه : شرایط عالی از لحاظ انتخاب حوزه و محصول

بازدهی این میزان درصد در طول 6 الی 9 ماه است 

موفق باشید

پاسخ

سپهر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوستان جان
یکی از سوالاتی که ذهنم رو درگیر کرده و هنوز به جوابی قطعی و مطمئن نرسیدم اینه که آیا با داشتن یک حساب در خارج از ایران امکان فعالیت کامل در سایت امازون وجود داره؟
و سوال و مشکل بعدی در رابطه با داشتن حساب بانکی تو یکی از کشورای مورد تایید امازون هستش که دقیقا من نوعی که میخوام این کارو انجام بدم باید چیکار کنم؟
بدون ویزا به چه شکلی میشه حساب داشت تو یه کشور دیگه؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

شما برای ثبت نام و شروع فعالیت به این موارد نیاز دارید

حساب بانکی در یکی از کشورهایی که آمازون قبول دارد

کردیت کارت برای پرداخت بعضی هزینهای آمازون

شماره تلفن موبایل برای وریفای کردن اکانت ، می توانید به صورت مجازی از کمپانی اسکایپ بخرید

آدرس محل زندگی در یکی از کشورهایی که آمازون قبول دارد ، آدرس را همان آدرسی بدهید که به بانک داده اید تا حساب برای شما باز کند ، اصولا کمپانی هایی که افتتاح حساب برای ایرانیان مقیم ایران می کنند ، خودشان به شما یک آدرس هم می دهند.

و در آخر دسترسی به یک سرور مجازی ، وی ، پی ، اس برای تغییر آی پی و جلوگیری از تغییر مدام آی پی آدرس ، این مورد را هم می توانید از کمپانی های هاست و سرور بخرید

قوانین افتتاح حساب هر روز تغییر می کند ، به همین جهت بهترین پیشنهاد ما به شما این هست با همه ی شرکت هایی که در ایران این کار را می کنند صحبت کنید و بهترین را انتخاب کنید و یا از یکی از دوستان و اقوام خود که در یکی از آن کشورها زندگی می کند کمک بگیرید و با حساب بانکی آنها کار کنید و یا در نهایت به ما بدهید ، در صورت قبولی می توانید زیر برندهای ما فروش خود را شروع کنید.

موفق باشید

پاسخ

سهیل در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض ادب خدمت استاد حسین عزت خواه و تیم عزت خواه دات کام
من قصد این رو دارم که از طریق حساب بانکى و نام و آدرس یکى از اقوام نزدیک که در هلند هستن، اقدام به این بیزینس بکنم و اجناس رو در آمریکا بفروشم.
میخواستم بدونم که در این صورت در پایان سال من مالیات و فرم مالیاتى را در چه کشورى باید پرداخت کنم؟ هلند یا آمریکا؟
ممنون از پاسخ گویى شما

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

شما 2 مدل مالیات در پیش رو دارید :

1- مالیات فروش کالا و اجناس : این مالیات را همان زمانی که هر کالایی را در آمریکا می فروشید ، آمازون همان لحظه از مشتری و خریدار می گیرد و به دولت آمریکا می پردازد . در اصل چیزی شما نباید پرداخت کنید و خریدار آن را پرداخت می کند.

2- مالیات درآمد : این مورد بر عهده شماست ، شما بعد از اینکه تمام حساب های خود را انجام دادید ، مثلا در طول یکسال 100 هزار دلار فروش داشته اید ، که 50 هزار دلار آن سود خالص بوده است. شما باید در انتهای سال مالیات 50 هزار دلار بپردازید که هر کشوری فرمول خودش را دارد و می توانید از اینترنت این فرمول را پیدا کنید و حساب کنید .

نکته : اگر یک بیزینس یا شرکت ثبت کرده باشید ، از لحاظ مالیاتی به نفع شما خواهد بود ، به این دلیل که اگر در طول این یکسال ، هزینه هایی برای این بیزنیس کرده باشید ، آن هزینه ها را می توانید از پول مالیات خود کم کنید ، مثلا اگر برای انجام این بیزینس شما یک لپتاپ خریده باشید 3 هزار دلار ، شما از پولی که به عنوان مالیات باید پرداخت کنید ، 3 هزار دلار کم می کنید و به همین روش به جلو می روید ... 

پیشنهاد ما به شما این هست زمانی که درآمد شما بیشتر از 20 هزار دلار در سال شد ، با یک حسابدار صحبت نمایید ، آن شخص همه ی اینکارها را برای شما انجام می دهد

موفق باشید

پاسخ

Nima در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
کسی که ساکن آمریکاست و بخواد برای این بیزینس LLC ریجسر کنه ، درچه مرحله ای باید این کارو انجام بده؟
مثلا قبل ازحتی افتتاح اکانت فروش در آمازون یا ...

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

می توانید به طور کلی اصلا شرکت ثبت نکنید ، اما اگر ثبت کنید خیلی به شما کمک می شود و مالیات شما راحت تر انجام می شود ، در آینده دولت به شما وام می دهد و برای کردیت و اعتبار شما بسیار خوب هست ، برای ثبت شرکت در گوگل جستجو کنید و از طریق وبسایت های رسمی آمریکا ثبت کنید ، اما پیشنهاد ما به شما این هست با یک حسابدار خبره مشورت کنید و همه امور را به آنها بسپارید ، بی شک آنها خیلی دقیق می توانند برای شما اینکار را انجام دهند با پرداخت هزینهای کم 

موفق باشید

پاسخ

رضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقتتون بخیرآیابرای فعالیت درآمازون باید زبان انگلیسی ما قوی باشد.وبعد اینکه مامیتونیم چند نفری از این محصول استفاده کنیم باتشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

الزاما خیر ، اگر در سطح معمولی باشید و سعی کنید یادگیری زبان را هم شروع کنید  ، موردی ندارد ، در دوره ی آربی بیشتر نمونه های متن های انگلیسی آماده است و در اختیار شما قرار می دهیم اما بی شک باید سعی کنید هر روز قوی تر شوید ، دوره ی آربی را حداکثر می توانید دو نفره استفاده نمایید

موفق باشید

پاسخ

farin در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام حسین جان
آشنایی با شما اولین اتفاق خوب در سال 97 خورشیدی برایم بود.به طور خیلی‌ اتفاقی‌ در یوتیوب اولین ویدئو شما با عنوان (چگونه در آمازون میلیاردر شویم؟) را دیدم و حدود 6 روز پیش دوره ععرّ بی‌ را خریدم و به صورت فشرده تمام ویدئو‌ها را تماشا کردم. روش تدریس شما بسیار ساده و قابل درک برای بیگینر‌ها است و شما به تمام جزئیات ریز هم اشاره کردین و مهربانانه و صادقانه شرح دادین. و با دست دلبازی، تمام نکته های مهم در این بیزینس که فقط با تجربه بدست می‌آیند را توضیح دادین و کلی‌ سایت‌های مربوط به این بیزینس و نحوه کار با فتوشاپ و خیلی‌ چیزهای دیگر را توضیح دادین که ارزش آنها خیلی‌ بیشتر از $619 می‌باشد. از شما و تیم‌ پشتیبانی‌ بسیار متشکرم .
و در آخر برای شما سلامتی‌، خنده و موفقیت‌های بیشتر و بیشتر را آرزومندم.

من این محصول را در تاریخ 1397/01/06 خریده ام

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما farin عزیز

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما

آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسند و خوشحالیم از رسیدن شما به نتیجه دلخواه تان و به خود می بالیم که در حال طی نمودن پله ای ترقی هستید و خداوند متعال را شاکریم که شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی قلبی ماست.

تشکر و سپاس فراوان از همراهی شما

شاد و سربلند باشید

آراد زمانی

پاسخ

سید در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام یعنی بعد از اموزش برای کار در امازون باید حدود یک میلیارد و نیم پول داشته باشیم ؟!

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

خیر !!!! در هیچ کجای وبسایت چنین موضوعی مطرح نشده است !!!

شما برای شروع می توانید با سرمایه هزار دلار شروع کنید و سرمایه ایده آل حدودا 3 یا 4 هزار دلار است

موفق باشید

پاسخ

سپهر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

خیلی خوشحالم که با حسین عزیز آشنا شدم
من توی وبینار RB اولین نفری بودم که دوره RB رو تهیه کردم، و از همون موقع واقعا ارتباط و حس خیلی خوبی دارم به ایشون و تیم عزیت خواه دات کام.
تا اینجای کار که جز انرژی مثبت و حمایت همه جانبه و محبت چیزی از ایشون و تیمشون دریافت نکردم، و مطمینم با کمک ایشون به زودی یکی از فروشنده های مطرح آمازون خواهم شد.
قدردان زحماتتون هستم :)

من این محصول را در تاریخ 1396/11/26 خریده ام

ali در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰


با سلام ویدیوی مالیات فروش اجناس رو دیدم اما می خواستم مقداری اطلاعات در خصوص هزینه گمرکی ارسال اجناس از سایت علی بابا (کشور چین) به یک کشور دیکر مثلا آلمان داشته باشم که چطور و توسط چه کسی و در چه زمانی باید پرداخت بشه؟

اسان در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام عرض میکنم خدمت شما و خسته نباشید
سوالی که ذهن منو درگیر کرده اینه که وبسایت امازون آمریکاییه و خب خود مردم امریکا خیلی راحت میتونن داخلش کسب درآمد کنن.پس چرا تو کل دنیا فقط دو میلیون فروشنده وجود داره در حالی که خود امریکا حدود 350 میلیون نفر جمعیت داره و با توجه به پتانسیلی که این سایت داره اکثر مردم امریکا باید عضو اون باشن.چه دلیلی داره که مثلا ی کارگر امریکایی با درآمد کم وارد این سیستم نمیشه ؟در حالی که این کار براس خیلی راحت هست.

بهنام یزدانیان/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
بهنام یزدانیان هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تصور نمایید در دنیای کسب و کارهای سنتی ،  وارد نمودن و فروش خودروهای لوکس و گران قیمت دارای بازار فروش  بسیار خوبی می باشد، حال همه افراد جامعه می توانند وارد این حرفه شوند؟! مسلماً نه! هر یک از افراد دارای استعداد ها و مهارت های خاصی هستند . آنها هر یک بنا به علاقه و میزان تخصص  و سرمایه خود پا به حرفه ای خاص می گذارند.
در کسب و کارهای اینترنتی نیز همین اتفاق رخ می دهد، در آمریکا نیز با توجه به جمعیت بالای آن، تعداد کمی در حال فروشندگی در آمازون هستند. و این موضوع اصلاً عجیب نمی باشد. آنها هر یک دارای یک نوع نگرش هستند.
 تعدادی هستند که به دلیل عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی علاقمند نیستند پا در این عرصه بگذارند.
تعدادی مشکل نداشتن سرمایه را دارند.
 تعدادی تخصص و مهارت لازم را ندارند.
تعدادی این نوع بیزینس ها را قبول نداشته و مشاغل کارمندی را ترجیح می دهند .
تعدادی ترس از انجام اینگونه بیزینس ها دارند.
 و حالت های بی شمار دیگر...

در نتیجه می توان گفت، این حرفه، نیاز به مهارت هایی دارد و بدون دانش مربوطه رسیدن به موفقیت کاریست دشوار و سخت ...
در دوره جامع و کامل آربی ، به تمامی موضوعات بصورت کامل اشاره می شود و دانشجویان عزیز دوره آربی پس از مطالعه و مشاهده آموزش ها با اطلاعات بالا و تسلط زیادی می توانند در سایت غول آسای آمازون به یک فروشنده موفق تبدیل گردند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

Raleigh در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ، من خارج از ایرانم آیا میتونم نسخه دانلودی رو بخرم؟

من این محصول را در تاریخ 1397/01/06 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله ، بر روی گزینه پرداخت با پی پال کلیک کنید و سپس با ویزاکارت یا مسترکارت می توانید پرداخت نمایید حتی اگر اکانت پی پال هم نداشته باشید

موفق باشید

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ممنون میشم این سوالات وو پاسخ بدید این تجارت امازون رو میخام دوره اش رو تهیه کنم چند تا سوالم چند روزه بی جواب مونده نتونستم اقدام کنم اول اینکه مالیات هیچ اشاره ای تو آموزش ها نشده. ایا برای ارایه برگه مالیاتی کمک میکنید؟ ما که ایران زندگی میکنیم بتونیم پایین ترین نرخ مالیات رو بدیم مشکلی پیش نیاد؟ دوم اینکه اگه ما کلا نتونیم حساب بانکی ایجاد کنیم خود تیم استاد عزت خواه میتونن کمک کنن؟ اگه جواب بلی هستش چند درصد کارمزد کم میکنن و بهمون میدن سوم اینکه برای فروش محصولات زیر دسته بندیهای استاد فقط مصاحبه نیازه؟ چهارم اینکه پشتیبانی استاد برای چه مدتیه و یا چند تا محصول؟ پنجم اینکه واقعا میشه تو سال یه میلیارد کسب کرد؟ حالا با توجه به سرمایه ای که میزاریم ششم اینکه میتونیم هر ماه درآمدمون رو باز از علیبابا جنس بخریم بزاریم برای فروش؟ هفتم اینکه از اونجایی که ما ایران زندگی میکنیم کمی تصمیم گیری دشواره و روشن نیست یکیش همین ثبت شرکته که چطور میتونیم اینکار رو بکنیم از راه دور و مالیات که چطور میتونیم برگه رو به نفع خودمون تموم کنیم چون کسی رو امریکا نداریم که برامون تنظیم کنه اینا رو بدیم انجام بدن از ایران چیزی بالای چند میلیون هزینه میخاد و برای استارت اصلا مناسب نیست هشتم اینکه امکان تغییر شماره حساب بعدا هست؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به علی عزیز

برگه مالیاتی ساده است و چند سوال ساده از شما می پرسند که اگر نتوانستید پر کنید از تیم پشتیبانی آربی سوال می پرسید کمکتان می کنند ، اگر درآمد یکسال شما از آمازون هم بالای 20 هزار دلار در سال بشود ، مسلما نیاز به یک حسابداری شخضی دارید ، که این حالت رایج است یعنی هر بیزینس و کسب و کاری در خارج از ایران نیازمند یک حسابدار است ، که مبلغی به آن شخص می پردازید تا فرم های مالیاتی شما را پرکند !

ما برای اشخاص نمی توانیم حساب بانکی باز کنیم و در حوزه ی تخصصی ما نیست باید با شرکت هایی که افتتاح حساب می کنند تماس بگیرید

برای اینکه زیر برند استاد عزت خواه محصولات را بفروشید ، با شما مصاحبه می کنیم از محصول انتخابی خود دفاع می کنید اگر مورد تایید بود ، اینکار انجام می شود

ما اصولا برای یک محصول به شما پشتیبانی می دهیم و بعد از خودتان می توانید مجددا همان مسیر را تکرار کنید و به جلو بروید اما اگر باز هم سوالی داشتید ما در کنار شما هستیم و شما را تنها نمیگذاریم

یک میلیارد درآمد بالایی نیست ! و می توانید بعد از 2-3 سال درآمد خود از آمازون را به 1-2 میلیون دلار برسانید که با توجه به نرخ دلار می شود معادل بیش از 5 میلیارد در یکسال ، اما به همان نسبت باید سرمایه گذاری کنید

بله می توانید درامد خود را نگه دارید برای سفارش کلی دوم ، سوم ، چهارم و ...

نیاز به شرکت ندارید ، اما نیاز به حساب بانکی معتبر دارید در یکی از این کشورها

اگر شماره حساب ها به نام یک شخص باشد بله ، به راحتی عوض می کنید ، اما اگر به طور کلی اطلاعات اکانت آمازون خود را به نام دیگری بزنید و همه موارد را عوض کنید ، آمازون باید تصمیم بگیرد که قبول می کند یا خیر ، خودشان تصمیم می گیرند

موفق باشید

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام این حساب بانکی رو خوشحال میشم بگید چطوری حل کردید چون تنها مشکل فقط همینه

Siamak در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۲ | ۰

درود به جناب عزت خواه و تیم پشتیبانی. لازم میدانم مراتب سپاس گذاری خودم را از این تیم حرفه ایی که در هر شرایطی پاسخگوی سوالات و به بهترین شکل ممکن راهنمایی های لازم را در اختیار ما قرار میدهند بجا آورم ، با آرزوی بهترینها برای شما در این سال نو

من این محصول را در تاریخ 1396/12/29 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

موفق باشید نابغه ی میلیونر

پاسخ

Amir در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود به شما استاد محترم
تا اینجای کار ،ویدیو ها عالی و کامل بوده.
چون من قبلا ویدیوهایی در ارتباط با FBA به زبان انگلیسی و آلمانی دیده بودم ، متوجه تفاوت های بسیاری در آموزش شما شدم.
نکاتی که، در ویدیو های دیگه ندیده بودم و این جای تشکر داره از شما و تیم موفقتون.
البته ناگفته نماند، تشکر از تیم پشتیبانی شما که معمولا کمتر از یک روز پاسخگو هستن.
در مجموع من این محصول، یه پکیج کامل و عالی میبینم.
آرزوی موفقیت و شادی برای شما و تیم موفقتون دارم و همچنین برای تمام عزیزانی که از پکیج آربی استفاده میکنن و امیدوارم بزودی شاهد موفقیت دوستان عزیز پکیج آربی باشم.

من این محصول را در تاریخ 1396/12/17 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به نابغه ی میلیونر

با تشکر از نظر شما ، همیشه اولین اولویت عزت خواه دات کام تولید محتوای به روز دنیا همراه با تمام تجربیات استاد عزت خواه در کسب و کارها بوده است.

تیم پشتبانی همیشه سعی در همراهی دوستان تا رسیدن به موفقیت دارد و ما در کنار شما در این مسیر هستیم

برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی و ثروت می کنیم

پاسخ

Babak در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با درود
من آربی را تهیه کردم و نکات جالبی که بعدا پیش آمد قابل توجه است. چون که یک سری ریزه کاریها و قلقهای مکاتبه با تولید کنندگان علی بابا و حتی انواع قالب نوشتاری مکاتبات و نحوه ارتباط با تولید کنندگان ذکر شده بودو من علاوه بر فروش در آمازون (که در حال حاضر اولین کالا را در آن لیست کردم وبه زودی دو کالای دیگر هم لیست خواهد شد) توانستم با الگو برداری از این شیوه و بررسی متد های دیگر شرکت فعلی خودم را گسترش بدم چون که میبینم فروش در آمازون نیازی به صرف وقت ندارد و میتوان همزمان بیزینسهای دیگر و یا حتی پرداختن به امور غیر تجاری را هم به پیش برد. ضمنا برای من مقرون به صرفه هم بود چون برای مثال جایی را برای خرید بارکد معرفی کردند که فقط خرید از این شرکت صرفه جویی قابل ملاحظه ای برای من داشت.از آقای عزت خواه عزیز و تیم پشتیبانی به دلیل پاسخگویی سریع به سوالات دانشجویان و کمک به حل مشکلات و ارایه راهکار صمیمانه سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1396/11/01 خریده ام

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ گفته:
۰ ۱ | ۰

با سلام. کارای ترخیص کالا و امور گمرکی خودش دردسرای زیادی داره. آیا همه این کارا تو FBA به عهده آمازون هستش؟ و هزینه ای غیر از 25 درصد سهمش از فروش از ما به خاطر این کار میخاد؟

من این محصول را در تاریخ 1397/03/06 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

امور گمرکی دردسرهایش چیست ؟ چند نمونه مشکلات ترخیص کالا برای آمریکا را بفرمایید

با احترام

پاسخ

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ما از چین جنس به ایران وارد کردیم، یک سال وخرده ای طول کشید تا تحویل بدن. کلی ایراد بنی اسرائیلی ازمون گرفتن

من این محصول را در تاریخ 1397/03/06 خریده ام
پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بنده بیش از 8 سال است پیرامون آمریکا و کانادا و اروپا فعالیت می کنم 

اگر تجربه ای پیرامون آمریکا دارید بفرمایید ، چون ایران تخصص بنده نیست و اصولا ایران با کل دنیا قوانینش فرق دارد و نانوشته است !!!

با احترام

پاسخ

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام. آیا امکانش هست من از داخل ایران به آمازون کالا بفرستم؟ روش انجام کار چطور است؟

من این محصول را در تاریخ 1397/03/06 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

حوزه جغرافیایی ایران مورد تائید امازون نیست . به همین علت شما نمی توانید مستقیم از داخل محصولی را ارسال کنید. به همین علت باید به کشور دیگری ارسال کنید و از انجا در امازون قرار دهید. 

پاسخ

سالار در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و خسته نباشید
اگر حساب professional آمازون ثبت نام کنیم باز هم کالای مرجوعی به آدرس ما فرستاده میشه؟ چون تمام مراحل بسته بندی و ارسال رو آمازون انجام میده
در واقع میخواستم دردسر جنس مرجوعی روی دوش ما نباشه

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در هر صورت جنسی که مرجوع می شود باید به فروشنده برگردد. شما می توانید قبول کنید یا درخواست کنید که این محصول را حذف کرده و یا بازیافت کنند. محصولات ارزان قیمت زیر ده دلار یا بیست دلار می توانید بازیافت کنید. در مجموع سیستم به همین شکل است. این امر هیچ ارتباطی به نوع اکانت ندارد و در هر دو نوع اکانت این اتفاق خواهد افتاد. شما می توانید صبرکنید این موارد عودت چند عدد که شد درخواست بازیافت و از بین بردن توسط امازون دهید. 

پاسخ

سعید در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیمتون
من بار دومه که این سوال رو میپرسم متاسفانه بار اول هیچ جوابی دریافت نکردم و از روی سوال گذشتید
آیا برای افتتاح حساب در کشورایی که آمازون قبولشون داره مثل ارمنستان به گذرنامه احتیاجه؟چون کسایی مثل من که دانشجو هستیم و اگر هم بخوایم پایان خدمت بگیریم حداقل دو سال زمان میبره .
آیا دانشجوها با تهیه هزینه های مربوط به این بیزینس میتونن واردش بشن یا گذرنامه و پایان خدمت و این چیزها نیازه؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

قوانین افتتاح حساب بانکی متفاوت است ولی اصولا برای افتتاح حساب بانکی نیاز به کپی پاسپورت دارید که باید به شرکت هایی که افتتاح حساب انجام می دهند ارائه دهید. اما پیشنهاد می کنیم با تمام شرکت هایی که افتتاح حساب می کنند تماس بگیرید و شرایط را بپرسید و مطمئن شوید. مناسب با شرایط خود بهترین تصمیم را بگیرید. اما اگر بخواهید زیر برند ما فعالیت کنید : خیر نیاز به گذرنامه پایان خدمت و هیچ کدام از این موارد نیست.

 
پاسخ

سیامک در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما خانم شبنم، قبل از هر چیز لازم میدانم از شما جهت کمک در عضویت سایت سپاس گذاری کنم فقط من بخاطر اینکه در کانادا هستم نتوانستم تایید شماره تلفنی سایت را فعال کنم ؟ در ضمن قبل از خرید سوالی از شما دارم: لطفن فقط سوء تابیر نشود اول اینکه چه تفاوتی بین آموزش های شما و سایر سایت های خارجی مشابه وجود داردبغییر از زبان فارسی بخاطر اینکه من برسی کردم و تقریبان می توانم بگویم در یک سطح هستند ولی با اختلاف فاحش قیمت اگر لازم میدانید لینک آنها را در اختیارتان می گذارم تفاوت قیمت بسیار بالاست؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

فکر نمی کنم قبل از ورود به دوره ی آنلاینی بتوانید ، محتوا ها و تکنیک ها را با هم مقایسه بکنید ، به همین دلیل نمی دانم چرا فکر می کنید از لحاظ محتوایی یکی هست. اما با بررسی که ما ، ماه های پیش انجام دادیم ، قیمت های سایر کسانی که به زبان های دیگر آموزش هایی در این سطح داده اند اغلب حدودا 2 تا 3 هزار دلار است که در بعضی موارد با تخفیف ویژه 997 دلار می فروشند . چون ما از محتوای آربی مطلع هستیم و همچنین بنا بر ایونت هایی که با همکاران خارجی داشته ایم ، از محتوای دوره های سایر افراد هم با خبر هستیم .

همیشه محتوا ، تکنیک و در نهایت تجربه ی شخصی که به شما آموزش می دهد ، می تواند ارزش آن محتوا را تعیین کند!

در دوره ی ما آموزش صفر تا صد هست ، و جزیی ترین مسایل حتی آموزش ساخت لوگو برای برند سازی را آموزش داده ایم ، که هر شخصی در این مسیر خودش بتواند همه امور را به جلو ببرد و یاد بگیرد.

موفق باشید

پاسخ

سیامک در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سپاس از پاسخ تان ، عرض کردم تقریبان، اما به هر خوشحالم از اینکه می فرمایید از صفر تا صد آموزش کنارم هستید و من همان صفر هستم و روی این قول شما حساب می کنم. در ضمن جناب عزت خواه در ویدئوی که من را تشویق به این کار کرد قول هدیه بار کد را بصورت رایگان داده اند که آنرا در لیست سایت نمی بینم ؟ و اما سوال دوم من محصول آربی را خریداری می کنم اما آموزشم را طی دو هفته آینده شروع خواهم کرد از نظر شما اشکالی نداره؟ سوم اینکه من از MacOS High Sierra version 10.13.3 استفاده میکنم امیدوارم مشکلی با نرم افزار ها نداشته باشیم. با مهر و سپاس فراوان پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

پیشاپیش ورود شما را به آربی تبریک می گوییم ، اگر به شما آفر بارکد را گفته ایم ، بعد از خرید تیکت بفرستید ، نام شما را بررسی می کنیم و بارکدها را برای شما می فرستیم

موردی ندارد ، می توانید دیرتر شروع کنید ، در مورد مک هم به احتمال خیلی زیاد مشکلی نخواهید داشت با بیش از 90 درصد نرم افزارها 

موفق باشید

پاسخ

Reza در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما
وقتتون به نیکی
قبل از هرچیز یه تشکر ویژه میکنم از استاد و تیم پشتیبانی بابت تمام زحماتی که میکشن
واقعا خسته نباشید میگم بهتون.
و یک تشکر دیگه بخاطر دوره بی نظیر rb
اموزش ها کامل و جامع هست و تیم پشتیبانی بسیار عالی
من فکر نمیکردم پشتیبانی اینقدر خوب باشه
ولی هر سوالی که مطرح کردم خود استاد در کمترین زمان جواب دادن.
من کاملا راضی هستم و به همه پیشنهاد میکنم که در این دوره بی نظیر شرکت کنن.
پاینده و برقرار باشید
خدایتان بپاید.

من این محصول را در تاریخ 1396/11/30 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام.
1-وصل کردن حساب بانکی به پیونیر دقیقا مراحل انجامش چطوریه؟
2- اگه از شرکتی بخوایم پیونیر مون رو برامون نقد کنه هزینه زیادی میگیره؟

من این محصول را در تاریخ 1397/03/06 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما باید از وبسایت پیونیر استفاده نمایید و در ابتدا در آن ثبت نام کرده و حساب خود را به آنها ارائه دهید اگر مورد تائید باشد متصل خواهد شد و در ادامه آنرا  به آمازون اتصال می دهید. payoneer.com

اگر ادرس دقیق نداشته باشید نباید کارت هایی که ارائه می دهند را دریافت کنید. بلکه ان را به یک پیونیر دیگر متصل کرده و به صورت نقد دریافت کنید که معمولا به نرخ روز دلار محاسبه خواهد شد. اگر موفق به نقد کردن نشدید می توانید از طریق ما اقدام کنید. 

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

sadeq در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام روزتون بخیر
1.میخواستم بدونم مقدار 15 تا 30 درصدی که آمازون از ما دریافت میکنید به ازای هر دونه کالا هستش یا تمام فروشمون.
2. و سوال بعدی هم میخواستم بدونم چطور بفهمیم که کالایی که از alibaba برای فروشمون میخریم، برند نیست تا بعدا مشکلی برامون به وجود نیاد.
پیشاپیش از شما استاد بزرگ و همکارانتون تشکر میکنم.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

برای سوال اول شما باید بیان کنم که این مبلغ برای هر کالا است. برای سوال دوم نیز شما قبل از ثبت محصول خود از طریق وبسایت هایی که در دوره ار بی اموزش می دهیم بررسی کنید که محصول قبلا ثبت نشده باشد. 

پاسخ

Sara در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام من سؤال ی در مورد سایت أمازون داشتم من خیلیی خرید میکنم یعنی بیشتر خریدم از سایت أمازون هست سؤال من اینه که مشتری که همیشه خرید میکنه هیچ چیزی بهش تعلق داده نمیشه مثلا افر یا voucher یا کردیت یا همون point ?چون بعضی سایت ها وقتی خرید میکنی درصدی چیزی به مشتری میده .ممنون میشم جواب بدید

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

اگر از وبسایت آمازون کردیت کارت بگیرید، به شما پوینت خواهد داد.

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید
ببخشید یه سوال داشتم
من در ایران زندگی میکنم و 17 سالم هستش برای همین کارت ملی هم ندارم
میخواستم بدونم که اگه من در دوره‌ی آربی شرکت کنم و بخوام شروع به کار در آمازون بکنم ، بعدا دچار مشکل نمیشم ؟؟؟
من کلا 7 میلیون پول دارم ؛ برای شروع کافی هستش ؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز دوره ار بی هیچ محدودیت سنی ندارد و شما می توانید به راحتی وارد شده و اقدام کنید. شما برای شروع بعد از ورود به دوره نیاز به حداقل 300 دلار سرمایه برای خرید محصولات 0.5 دلاری دارید

پاسخ

elahe در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقتتون بخیر...آیا در مورد سوال این دوستمون و آموزش نحوه ی تبلیغاتی که شما ارایه میدهید در این دوره ی آر بی آیا نیاز به داشتن فالوور های فیس بوکی و اینستایی و ...میباشد.؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

همه آموزش ها پیرامون انواع روش های تبلیغات و مارکتینگ از طریق سوشال مدیا و سیستم تبلیغاتی داخل آمازون ، در دوره ی آربی ارائه می شود و حتی طریقه ی افزایش فالوور را هم آموزش داده ایم

موفق باشید

پاسخ

elahe در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و ارادت خدمت شما بزرگواران
من سوالی در مورد فروش در آمازون داشتم ...آیا میشه یه محصولی که از چین خریداری میکنیم همزمان به آمازون اروپا و آمریکا و کانادا فرستاد یا بهتره فقط به آمازون آمریکا فرستاد...با تشکر از گروه عزت خواه

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

می توانید همزمان به همه ی آمازون ها در تمام مارکت پلیس ها بفرستید اما آمریکا قوی ترین است و پیشنهاد می کنم از آمریکا شروع کنید اما اگر سرمایه کافی دارید می توانید از همه کشورها با هم استارت بزنید

موفق باشید

پاسخ

FARZAD در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام و عرض ادب خدمت تیم پشتیبابی عزت خواه دات کام.
بنده قصد خرید و نیاز به راهنمایی در رابطه با این محصول را دارم و از دو شرکت ایرانیکارت و پیمنت24 در رابطه با بخش پیونیر و اتصال مسترکارت و ویزا کارت از ایران رو مطرح کردم ،گفتند چون پیونیر اطلاعات پاسپورت و اقامت رو نیاز داره اشخاصی که از ایران کارت های ما رو خریداری میکنند به خاطر مشکلات سیاسی نمیتوانند مشخصات کارتی که به نام خودشون از کشورهای آذربایجان ،ارمنستان و تاجیکستان هست رو در پیونیر ثبت کنند در صورت ایجاد و یا ارسال مدارک جعلی هم هیچ مسئولیتی با پرداخت وجه وجود نخواهد داشت ، در صورت امکان راهنمایی بفرمایید اشخاصی که از ایران به هر دلیلی خودشان میخواهند اقدام کنند و مسترکارت یا ویزا کارت رو تهیه و به حساب پیونیر متصل کنند چه راهی وجود دارد؟
(به جز راه مصاحبه و ایجاد حساب از طریق اقوام و دوستان در خارج از کشور)
با تشکر از زحمات شما

من این محصول را در تاریخ 1396/12/26 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما می توانید حساب بانکی را به پیونیر متصل نمایید. توجه داشته باشید با ایرانی بودن شما مشکلی ندارند لیکن نکته مهم موقعیت جغرافیایی شماست. در این راستا لینک زیر به شما کمک می نماید:

لیست معتبر از سوی سایت آمازون

در خصوص افتتاح حساب، شایسته است در گوگل تحقیق و بررسی نمایید، با پشتیبانی سایت ها و شرکت هایی که در این زمینه خدمات ارائه می نمایند، صحبت نمایید و شرایط خودتان را بطور کامل شرح دهید. به آنها اعلام نمایید:
1. قصد دارید در سایت آمازون بعنوان فروشنده فعالیت نمایید.
2. حساب بانکی شما باید قابلیت اتصال به پیونیر ( درگاه واسط ) را دارا باشد.
3. همچنین قابلیت واریز و برداشت را داشته باشد.
با بررسی های لازم در این زمینه، بهترین تصمیم را در خصوص افتتاح حساب با عنایت به لینک فوق، اتخاذ نمایید.

در صورت داشتن سوالات دیگر، از طریق پل های ارتباطی با عزت خواه دات کام در ارتباط باشید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

نابغه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ممنون بابت پاسخ سوال قبلی
سوال دیگری دارم
1:فرض میگیریم هزینه محصول ما 3000دلار شده و 1000دلار هزینه حمل نقل ب امازون و 500دلار هزینه تبلیغات که جمعا سرمایه ما 4500دلار شد طبق حرف شما سود 100%کرده باشیم الان9000دلار دلار داریم اگر امازون بخواد 20تا35%از ما بگیر از این 9000دلار در واقع ما چیزی سود نکردیم
لطف کنید دقیق تر راهنمایی کنید ممنون میشم

من این محصول را در تاریخ 1397/01/19 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

خیر اعدادی که به شما اعلام کردم ، بعد از پرداخت این هزینها بود ، برای شما مثل واقعی می زنم

اگر محصولی که می فروشید یک Foam roller ورزشی باشد مثلا دقیقا همین مورد زیر :

https://www.amazon.com/dp/B073PWHX81/

قیمت فروش این کالا 33 دلار است ، که آمازون برای این محصول 6.88 دلار بر می دارد

در نهایت به شما 26.12 دلار پرداخت می کند.

هزینه شما :

خرید این محصول از کارخانه حدودا بین 6 تا 8 دلار ، شاید هم حدود 4 دلار ، اما بالاترین قیمت را در نظر می گیریم 8 دلار 

لینک کارخانه همین محصول : 

https://goo.gl/qTZ4y9

هزینه ارسال از چین به آمریکا برای این محصول از طریق دریا + هزینه گمرک ورود آن : 1.7 دلار به ازای هر واحد کالا

هزینه تبلیغات به طور میانگین برای هر آیتم : 1 دلار

پولی که در نهایت باقی می ماند : 

15.42 دلار

یعنی شما هزینه اولیه ای که سرمایه گذاری کردید را برداشت کردید ، همه هزینه ها را هم پرداخت کردید و در نهایت برای شما 15.42 دلار باقی ماند که این آیتم 400 درصد سود به همراه دارد !!!

نکته مهم : همه ی آیتم ها این میزان زیاد سود را ندارند اما اگر بتوانید آیتم هایی نظیر این مورد را پیدا کنید می توانید تا این حد سود کنید

همه اعدادی که مطرح شد قابل پیگیری است و همه را تحقیق کنید و قیمت ها را خودتان هم بررسی کنید 

موفق باشید

 

پاسخ

سید در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عزت خواه و تیم فعال شما
من عاشق کسب و کار
آنلاین هستم و از اینکه با شنا آشنا شدم خیلی هیجان زده ام . من کامند ها و وبینار ها زا با دقت دیدم اما باز هم چند موضوع برام مبهم مانده
1: الزام وصل سیستم پیونر به شماره حساب بانکی و متصل نشدن حساب های بانکی اروپایی بطور مستقیم به امازون ( حساب های آسیایی مستقیم به امازون وصل میشود؟)
2 : در پاسخ به امازون که میگوید شما در کشور های غیر مجاز فعالیت میکنید گفتن اینکه ما به مسافرت تجاری امدیم کافیست ؟ و در غیر آن میتوان از تغییر آی پی و فیلتر شکن استفاده کرد؟
3: شما در جواب یکی از کامند ها که گفته بود مجموع هزینه هایی که به عهده ماست فرمودید: هزینه آموزش بسته + خرید نرم افزار تحلیلگر + هزینه کالا هایی که از علیبابا بخریم . هزینه پست با کیست ؟
4 : با فرض اجرا تمام آموزش ها با سرمایه 3000 دلار بعد از سه ماه چقدر میتوانم ماهیانه دربیارم

من این محصول را در تاریخ 1396/12/24 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

1- آمازون این تصمیم را گرفته است که به جای اینکه با بانک های همه ی این کشورها همکاری کند ، کار خودش را ساده تر کند و فقط با یک کمپانی مالی در ارتباط باشد و وظیفه وریفای کردن حساب های بانکی کشورهای مختلف را از خودش جدا کرده و فقط با یک کمپانی کار کند که الان پیونیر است ، خیلی از وبسایت های دنیا این کار را می کنند .

2- شما اگر از یکی از آن کشورها حساب بانکی داشته باشید و پیونیر وصل شوید و با آی پی یکی از همان کشورها وصل شوید مشکلی پیدا نمی کنید

اما برای ثبت نام یک شماره موبایل لازم دارید ، که می توانید به راحتی یک شماره موبایل مجازی آمریکا از کمپانی اسکایپ بخرید و زمانی که می خواهید در آمازون لاگین شوید و وارد اکانت خود شوید ، آمازون به صورت اتوماتیک با شما تماس می گیرد و یک کد چهار رقمی به شما می گوید ( یک ماشین با شما صحبت می کند ) سپس شما کد را وارد اکانت می کنید و لاگین می شوید ، این کار را آمازون چند سال اخیر برای بالابردن امنیت حساب های کاربری انجام داده است

3- هزینه پست و ارسال کالا از چین به انبار آمریکا بر عهده شماست ، اگر بخواهم به صورت میانگین به شما بگویم ، حدودا 1 دلار برای هزینه هر آیتم از چین به آمریکا در نظر بگیرید ( هزینه ارسال بستگی به وزن و سایز محصولات دارد)

4- این مورد را دقیق نمی توان مطرح نمود ، چرا که بستگی به محصول و میزان تبلیغات و نحوه لانچ محصول دارد ، اما به طور میانگین زمانی که 500 یا هزار تا از یک کالا را برای فروش قرار دهید ، در طول 6 الی 9 ماه می توانید بفروشید با سود تقریبی 100 درصد ، که اگر این به طور میانگین تقسیم بر تعداد ماه ها کنید

شما در طول 6 الی 9 ماه ، هر ماه با این مبلغ سرمایه گذاری ، می توانید هر ماه 500 دلار سود کنید ، و در انتها مبلغ اولیه سرمایه گذاری که برای خرید کالا پرداخت کرده اید را هم دریافت کرده باشید. همه ی این اعداد تخمین هستند و به صورت مینگین که کاملا بستگی به مواردی دارد که قید شد ، اما سود فروش در آمازون بین 30 درصد تا حتی 300 الی 400 درصد است ، که میانگین برای بیشتر محصولات 100 درصد اتفاق می افتد

موفق باشید

پاسخ

نابغه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود فراوان خدمت استاد عزیز
سوالم این بود که امازون از کل سرمایه مان 20تا 35درصد میگیرد یا از سود محصول؟
2:سوال بعدی ام اینکه نحوه ی قیمت گذاری اصولی داره یا نه؟ و اینکه از ایران محصولی رو در امازون قرار بدیم باید ب چه صورت قیمت گذاری کنیم
ممنون از تیم قدرتمند تون استاد

من این محصول را در تاریخ 1397/01/19 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

از کل قیمت محصول ، پس باید به نحوی قیمت بگذارید که به راحتی بتوانید 20 الی 35 درصد آمازون را بدهید

قیمت گذاری بر اساس قیمت بازار و مارکت هست و باید متناسب بگذارید اما آمازون برای شما قانونی تعیین نمی کند 

اگر هم محصول شما در دنیا تک هست و شما تنها فروشنده هستید ، هر قیمتی بگذارید ، تصمیم خودتان است اما باید منتطقی باشد و کارشناسی شده باشد تا مشتری استقبال کند

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام
خواستم اینجا تشکر کنم از زحمات استاد خوبمان عزت خواه .
من دوره اربی را دو هفته پیش تهیه کردم البته برای تهیه پولش کلی به سختی افتادم اما واقعا ارزش آن را دارد تا در این دوره شرکت کنید . اگر واقعا درآمد غیرفعالی می خواهید که هیچ گونه دخالت فیزیکی در ان نداشته باشید این دوره به شما کمک می کند.
از فایلهای خوب دوره اربی اینکه تمام مباحث جز به جز توضیح می دهد و هر کجا که مشکل داشته باشید خود استاد عزت خواه شما را راهنمایی می کند و پشتیبانی های تیم عزت خواه واقعا برای تمام موانعی که در راه فروشنده شدن در آمازون بر طرف می کنند .
جالبی این دوره این هست که من تا حالا با فیس بوک و.. کار نکرده بودم در این دوره حتی کمپیت تبلیغاتی فیس بوک - فتوشاپ و.. آموزش داده میشود.
در آموزش های استادشیوه انتخاب محصول پرفروش و عالی با تکنیک های مختلف بسیار کمک می کند تا شما محصول عالی و پرفروش را پیدا کنید.
پیشنهاد می دهم دوره ورک شاپ که در وب سایت استاد هست ببینید بسیاری از سوالات شما را جواب می دهد.
مشکل اصلی برای افرادی که در ایران هستند حساب بانکی هست که ان را با کمی تحقیق می توانید حل کنید .
همانطور که من توانستم.
بقیه موارد برمی گردد به دیدن چندین و چندباره فایلهای دوره و عمل کردن به انها بعد از مدتی کار برایتان ساده می شود.
با سپاس از استاد عزت خواه و تیم پشتیبانی

من این محصول را در تاریخ 1396/12/05 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

لطفا روش تهیه ویزاکارت یا مستر کارت را برای فوش fba از داخل ایران توضیح دهید

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما نیازمند این هستید که در یکی از کشورهای لیست مورد تائید امازون حساب باز کنید مثل آذربایجان و ارمنستان و بعد از این حساب را به پیونیر وصل کنید payoneer.com و بعد از ان نیز پیونیر را به امازون وصل کنید. برای یافتن این حساب ها در گوگل جستجو کرده و شرکت های واسطه را پیدا کنید و با انها تماس بگیرید و بررسی کنید. همچون ایرانی کارد . اما ما هیچ کدام را قطعا معرفی نمی کنیم زیرا این مورد بسیار حساس است و شما باید خودتان تحقیق کرده و بهترین گزینه را بیابید و تصمیم نهایی را بگیرید. در ابتدا تمام شرایط را از انها بپرسید و بعد اقدام کنید. 

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.با تشکر خدمت شما پشتیبان عزیز و گرامی . من یک سوال دارم . اگه من قصد نداشته باشم در امازون کالایی بفروشم ( چون حساب کردم خیلی طول میکشه تا کالا فروش بره شاید تا 3 ماه و این که بازم خیلی طول میکشه تا کالا از چین به امریکا برسه حدود 3 هفته ) و این که بخوام خودم آموزشی رو به صورت مدیا آماده کنم و در این سایت بفروش برسونم چه نوع اموزشی رو میتونم بفروش برسونم؟ لطفا لینک محصولات اموزشی امازون رو هم برای بنده ارسال بفرمایید.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

محصول شما باید به زبان انگلیسی باشد و باید بر روی دی وی دی رایت نمایید ، ثبتش کنید و کپی رایت را رعایت کنید و سپس در آمازون بفروشید

اگر دیجیتالی بخواهید بفروشید ، این لینک را بررسی نمایید ، و بیشتر آمازون برای کتاب الکترونیکی خوب است و برای کار شما آمازون پلتفرم مناسبی نیست

موفق باشید

پاسخ

Mohsen در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام شما در یک ویدیو فرمودین ، اگر دوره آربی رو تهیه کنیم یک بارکد برای محصولاتمون بهمون میدید . آیا درست متوجه شدم ؟ با تشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

اگر آفر ویژه دریافت کنید ، به عنوان هدیه به شما بارکد رایگان می دهیم ، اگر آفر را دریافت کرده اید ، بعد از خرید دوره آربی نام و ایمیل خود را اطلاع دهید تا بارکد را برای شما ارسال نماییم

موفق باشید

پاسخ

سارا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من نمیدونم چطوری تبلیغ کنم در امازون برا فروش بهترر محصول ایاا طریقه تبلیغ هم اموزش داده میشه؟؟؟؟؟؟ایاا هزینه تبلیغات زیاده؟؟یعنی غیر اون 35درصد ک امازون میگیره باید هزینه تبلیغات داد؟؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله ، در مورد انواع روش تبلیغات در آربی صحبت شده است و بهترین روش ها را آموزش داده ایم ، بله ، اگر بخواهید سریع در آمازون رشد کنید ، هزینه تبلیغات بالایی دارد ، و این هزینه جدا از درصدی است که آمازون می گیرد و آمازون دقیقا 35 درصد نمی گیرد ، هزینه آمازون کاملا بستگی به نوع محصول دارد ، که حدودا بین 20 الی 35 درصد از مبلغ فروش کالا است

هزینه تبلیغات ، روش های مختلفی وجود دارد که رایج ترین آنها کمپین های پی پی سی یا تبلیغات کلیکی است که به ازای هر کلیک مبلغی پرداخت می کنید ، به طور مثال برای هر کلیک بین 10 سنت یا یک دلار می پردازید ، اصولا اگر درست کمپین های تبلیغاتی را بسازید می توانید 3 برابر هزینه ای که برای تبلیغات قرار داده اید را بفروشید و کسب درآمد کنید و در نهایت سود کنید

موفق باشید

پاسخ

success در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نباشید
من یه سوال دارم: وقتی محصولی رو از علی بابا میخریم و برامون ارسال میکنه، کارهای گمرک و ترخیص کالا رو کی انجام میده؟ باید کارت بازرگانی داشته باشیم؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

اگر از روش DDP خرید کنید تمام کارها را کارخانه انجامم خواهد داد و کارت بازرگانی نیز لازم ندارید. 

پاسخ

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام.
آیا کشوری که اجناس به آن برای فروش فرستاده می شه هزینه گمرک هم در نظر می گیره؟ چقدر هزینش میشه؟

من این محصول را در تاریخ 1397/03/06 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

گمرک آمریکا حدود 6 درصد است و قبل از ورود اجناس به داخل باید پرداخت شود.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام
میخواستم بدونم امکان دانلود ویدیوهای دوره rb با سیستم اندروید امکان پذیر هست ؟ و سئوال دیگر اینکه در صورتی که یک فایل ویدیویی از دوره rb از دست رفت امکان دانلود دوباره آن وجود دارد ؟
با تشکر

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

جهت دانلود و مشاهده فایل های موجود در سایت ، شایسته است ضمن استفاده از سیستم های کامپیوتری از نرم افزارهای زیر جهت دانلود و مشاهده استفاده نمایید.
Internet Download Manager 
KMPlayer

همچنین تمام فایل های دوره بعد از ثبت نام و خرید بطور دائمی در بخش سفارشات من در پنل کاربری موجود و قابل استفاده می باشد.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

ramin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید
من در جایی خوندم که آمازون محصولات زیر 10 دلار رو حتی اگر هم توی سیستم FBA باشه ارسال رایگانش رو قبول نمیکنه
آیا این موضوع صحت داره؟
واگر صحت داره امکان داره یکم بیشتر در این مورد توضیح بدین. تشکر

من این محصول را در تاریخ 1396/12/25 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

ارسال رایگانی وجود ندارد ، ارسال رایگان برای عضوهای طرح prime هست که زمانی که مشتری این اشتراک را داشته باشد برای آن شخص رایگان ارسال می شود

FBA FEE حدودا بالاتر از 3 دلار است در نتیجه آمازون برای اینکه فروشندگان برایشان پرداخت این مقدار امکان پذیر شود ، به فروشندگان توصیه می کند در یک بسته تعدادی از محصولات ارزان را پک کنند و آن را با قیمت بالای 8 دلار و بالاتر قرار دهند

موفق باشید

پاسخ

Zakarya در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نباشید
خواستم در قدم اول تشکری کنم از استاد عزت خواه بابت دوری ’آربی’ که بسیار راضی هستم وتیم پشتیبانیشان که بسیار قوی عمل میکنن.
درباری دوری آربی تاجایی که من اطلاع دارم واقعا کسی به صورت فارسی وقدم به قدم از ’صفر تا صد’ این همه اطلاعات وتجربیات شخصی خود را در اخیاردیگران نگذاشته است.
صادقانه باید بگم که با خرید این دوره واقعا هم در وقت و ’پول’ منظورم از ضررهایی که ممکن است از بی تجربگی و اشتباهاتی که در آینده ممکن است پیش بیاد جلوگیری کنین.
به نظرمن اگر واقعا کسی جدی هست و میخواد فروش در آمازون رو شروع کند واقعا به دوری آربی نیاز داره و من صد در صد پیشنهاد میکنم.
با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1396/11/27 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام
اگر از یک کالا 1000 عدد به قیمت هرعدد 9 دلار برای فروش در Amazon امریکا قرار دهیم با فرض اینکه قیمت خرید هر عدد از این کالا 3 دلار و وزن آن حدود 500گرم و حمل دریایی باشد ، چه مبلغی باید برای تبلیغات در Amazon هزینه کنیم که از یک طرف تعداد Review بالا بگیریم و فروش خوبی داشته باشیم و از طرف دیگر منطقی و قابل توجیه باشد .
ممنون

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تبلیغات در امازون تبلیغات ppc یا تبلیغات کلیکی است که کاملا به دسته بندی ان محصول بستگی دارد. قیمت تبلیغات کلیکی به دسته و نوع محصول دارد و از 10 سنت تا 1 دلار قیمت تبلیغات کلیکی است که اگر کمپین های درستی بسازید می توانید بین دو تا چهار برابر هزینه تبلیغات خود فروش داشته باشید. این کار در ابتدای شروع لازم است تا تعدادی ریویو بدست اورید و در ادامه می توانید به صورت اتو ماتیک و طبیعی فروش داشته باشید

 

پاسخ

رامین در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام .می خواستم بگم که اقای عزت خواه واقعا از معدود افراد خیلی خوب و با شخصیتیه که من تال حالا به شخصه خیلی خیلی کم دیدم.واما در مورد این محصول باید بگم که واقعا عالیه و تا حالا ندیده بودم که کسی بااین قدرت تو ایران وجود داشته باشه که اینطور حرفه ای مسائل روز دنیای اقتصاد و فروش و تغییر و تحول جهانی رو بلد باشه و بتونه با دیگران در میون بزاره واقعا کار های ایشون خیلی جای تقدیر داره امیدوارم که همیشه موفق باشندو بتونن بیشتر کار بکنند.از وقتی با ایشون اشنا شدم تازه فهمیدم که ما چقدر عقب افتاده ایم وجهانی که داریم توش زندگی می کنیم چقدر تغییر کرده و ما هنوزو افکارمون تو چه چیزایه.بگذریم اما در مورد محصول باید بگم که دوستان تو رو خدا اینقدر درباره قیمت محصول صحبت نکنید که چرا گرونه اولا خواهش می کنم به کیفیت محصول نگاه کنید بعد هم افکار خودمون رو که سال هاست با این شرایط که همه چیز رو ارزون میخوام تغییر بدید.خواهش می کنم اگه میشه همین الان یه سری به سایت عباس منش بزنید تاببینید که داره چه چیز هایی رو به اسم روانشناسی ثروت میفرشه.الان بگم شاید باورتون نشه ولی قیمت یکی از محصولاتش دو برابر قیمت تمام محصولات این سایته البته اون هم به نوبه خودش شاید بد نباشه فقط می خواستم که یه اطلاعی بهتون بدم که متوجه بشدی اوضاع از چه قراره بنده خودم یکی از طرفداران برو با قرصشم ولی می خوام که بدونید که چقدر قیمت ها متفاوت هست.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

دقیقا باید از تغییر خود شروع کنیم با سپاس فراوان

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

محسن در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت بخیر
آیا امکانش هست بدون اینکه به کشور دیگه ای سفر کنم یک حساب در کشوری که مورد تایید آمازون هستش باز کنم؟اگه بله چگونه؟
ممنون

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله شما سه راه برای داشتن حساب پیش رو دارید که هیچ کدام نیاز به رفتن به  کشورهای دیگر را ندارد.

 روش اول : افتتاح حساب بین المللی در یکی از کشورهایی که آمازون آنها را قبول دارد ، مانند ارمنستان 

می توانید با استفاده از شرکت های که در داخل ایران این سرویس را برای شما انجام می دهند ، حساب بانکی باز نمایید و سپس در آمازون ثبت نام کنید

روش دوم : فقط برای افراد خاصی امکان پذیر است ، می توانید با همکاری با تیم عزت خواه دات کام ، محصول مورد نظر خود را تحت برندهای فعال ما در آمازون به فروش برسانید ( علاقمندان به این روش ، باید کاملا سیستم آمازون را بدانند و بعد از قبولی در مصاحبه با حسین عزت خواه ، با ما قرارداد ببندند و محصول خود را به کانادا و آمریکا ارسال نمایند. )

روش سوم : استفاده از حساب بانکی یکی از دوستان یا خویشاوندان در خارج از کشور

پاسخ

سپهر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام روز بخیر
من پکیجتون رو خریدم و دارم ازش استفاده میکنم
خواستم فقط بگم من یکی از اون آدمهای موفق تیم آموزشیت هستم. و به زودی خبرهای خوشی ازم میشنوی :)
درضمن خواستم مجددا بابت زحمتهایی که کشیدی بابت ویدیو هات و این که این حس به من منتقل شد که چیزی رو کم و کسر نذاشتی واسه ی دانشجوات ازت تشکر کنم.
شب و روز خوبی داشتی باشی

من این محصول را در تاریخ 1396/11/26 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما سپهر عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من در وبیناری که در سایت عرفانی زاده بود شرکت کردم، آیا این دوره با اون وبینار متفاوته؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

مسلما متفاوت است. در وبینار توضیحات کلی در مورد این کار داده شد و به سوالات دوستان پاسخ داده شد و به معرفی دوره پرداخته شد. اما دوره ار بی کاملا صفر تا صد کار با علیبابا و امازون را اموزش داده و در مورد نوع کار و روش قدم به قدم حرکت در این مسیر صحبت می شود و با جزئیات شما را در این مسیر هدایت م یکند. همچنین دوستانی که در این دوره شرکت می کنند می توانند پشتیبانی مستقیم را دارا باشند تا بتوانند به راحتی سوالات و جزئیات خود را با ما مطرح کنند و قبل از اقدام راهنمایی های لازم را دریافت کنند و کاملا مسیر را درست طی کنند که این امر یکی از مهمترین مواردی است که در این دوره وجود دارد. لازم به ذکر است که استاد عزت خواه اولین نفری هستند که این دوره را به زبان فارسی اموزش می دهند تا هم زبانان ما نیز از این دوره بهره ببرند.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

Amir در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۱

درود به شما
نظر من در مورد آربی اینه که شما واقعا در وقت و پول خود صرفه جویی می کنید وتجربیاتی که ممکن هست چندین سال وقت بگیره تا با اون آشنا بشید و باید زیاد آزمون و خطا کنید و هزینه ای زیادی صرف کنید تا به این تجربیات برسید شما فقط در عرض چند هفته می تونید به این تجربیات دست پیدا کنید و واقعا این ارزش رو داره که این هزینه که نسبت به این تجربه ها خیلی کمترهست رو بپردازید و اگر واقعا کسی جدی هست و میخواد فروش در آمازون رو شروع کنه من صد در صد خرید آربی رو بهش پیشنهاد میکنم و من واقعا از استاد عزیزوگروه عزت خواه تشکر میکنم

من این محصول را در تاریخ 1396/12/04 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

ramin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید
آیا در صورت ثبت رسمی برند یا تردمارکی در آمریکا ء برای برند ثبت شده سالیانه مالیات باید پرداخت کرد یا اینکه همان هزینه اولیه ثبت کفایت میکند

من این محصول را در تاریخ 1396/12/25 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما 

کاملا بستگی به نوع ثبت برند دارد

همه ی این اطلاعات را می توانید از وبسایت زیر جستجو کنید

https://www.trademarkia.com/

موفق باشید

پاسخ

ramin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مجدد
در مورد حساب بانکی اگه پایونیر حساب رو تایید کنه دیگه مشکلی وجود نداره ؟

من این محصول را در تاریخ 1396/12/25 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله موردی خاص دیگری نیست

موفق باشید

پاسخ

ramin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید
یک سوال در رابطه با نحوه ثبت برند دارم
با توجه به اینکه فروش محصولات میبایست تحت یک برند به فروش برسد در رابطه با تنوع محصولات چه باید کرد؟
مثلا من چندین محصول را مد نظر دارم که از لحاظ دسته بندی با هم متفاوت هستند
ولی میخواهم تحت یک نام و برند خاصی آنها را تولید کنم ولی هر دسته بندی را با پسوند همان دسته بندی نام گذاری کنم
بطور مثال برند آمازون (منظور نام کلی برند و نام کمپانی ) و برای هر محصول یک پسوندی متناسب با دسته بندی خودش مثلا اکو برای یک محصول و یا آمازون فیت لایف داره
در چنین شرایطی ثبت کلی برند کافیست یا اینکه برای محصولات هم میبایست با پسوندشان بصورت جداگانه اقدام کنم.
واگر چنین هست برای ثبت برند کلی و نام کمپانی از چه طریقی باید اقدام کنم. چون تا اونجایی که من اطلاع دارم توی خود سایت آمازون فقط امکان ثبت محصولات هست یعنی اینکه وقتی توی آمازون برای ثبت برند اقدام میکنی نام برند ثبتی را صرفا جهت ثبت محصول تلقی میکنه چون در ادامه ثبت عکس محصول و بسته بندی محصول رو می خواد
پیشاپیش جهت راهنمایی شما تشکر میکنم

من این محصول را در تاریخ 1396/12/25 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

شما می توانید همه محصولات را در یک برند بفروشید حتی محصولات بی ربط اما از لحاظ برندینگ این کار اشتباه است

پس هر دسته محصول وثلا ورزشی را در یک امانت آمازون بفروشید

برای ثبت برند در آمازون این مورد را تحت عنوان brand registry در آمازون جتجو کنید و رایگان ثبت کنید

اما برای ثبت رسمی هر برند یا تریدمارکی به این وبسایت مراجعه کنید

https://www.uspto.gov/

موفق باشید

پاسخ

reza در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض احترام،
سوال من این هست که برای کسانی که دوره پاراسل زندگی رو تهیه کرده انداز چقدر تخفیف در دوره آر بی می‌توانند استفاده کنند.
ممنون

من این محصول را در تاریخ 1396/12/18 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به رضا عزیز

لطفا برای این بررسی این موضوع با پشتیبانی تماس بگیرید و از طریق وبسایت تیکت ارسال کنید

موفق باشید

پاسخ

Martik در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و درود به شما دوست عزیز
میخواستم قبل از هر چیز تشکری داشته باشم از استاد عزت خواه بابت دوره RB
من با خرید دوره RBمطمئنا جلوی ضرر چندین هزار دلاری را گرفته ام برای اینکه قبل از دیدن این دوره من کاملأ در راستای اشتباهی بودم و الان میفهمم با خرید 619 دلار چندین هزار سیو کردم
تیم پشتیبانی بسیار قوی کار میکنن وبه تمام سوالات زود جواب داده می شود که نکته بسیار مهمی هست
من در کل بسیار راضی هستم .
موفق باشید!!!

من این محصول را در تاریخ 1396/11/25 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

ramin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مجدد
با توجه به اینکه توی مبحث تبلیغات میبایست از کمپین تبلیغاتی خود آمازون [ تبلیغات کلید واژه ] استفاده کرد و با توجه به اینکه 2 میلیون فروشنده هم داخل آمازون کار میکنند و همه هم از این سیستم تبلیغاتی مجبور به استفاده هستند و حداکثر قیمت برای هر کلید واژه یک دلار است ء برای فروش بهتر چه توجیهی وجود دارد؟
برای مثال :
هزاران نفر بند کفش میفروشند و برای تبلیغاتشان از کلید واژه بند کفش استفاده میکنند و با توجه به اینکه حداکثر قیمت برای هر کلید واژه یک دلار است چه اتفاقی خواهد افتاد. با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1396/12/25 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

حداکثر بید یا Bid یک دلار نیست ، بستگی به دسته بندی آمازون دارد می تواند خیلی بالاتر هم برود مثلا حتی تا 5 الی 6 دلار اما به صرفه نیست و کسی تا آن مبلغ بالا نمی رود

این سیستم دقیقا مانند گوگل ادوردز است ، تصور کنید که هر روز آمازون توانایی نمایش 30 هزار تبلیغ برای بند کفش را دارد ، افرادی که اصولا تبلیغ می دهند زیاد نیستند و اصولا با همان بیدی که می گذارند نوبتشان می شود و در طول روز تبلیغ آنها نمایش داده می شود ، چرا که افراد مبالغ بالایی نمی گذارند مثلا حدودا روزانه 200 دلار می گذارند که حداقل به طور مثال 400 کلیک می گیرند 

به همین دلیل مشکلی ایجاد نمی شود اما اگر دسته بندی و محصولی که برای آن کمپین ساخته اند بیش از اندازه متقاضی تبلیغات داشته باشد ، آن موقع مبحث بیدگذاری مطرح می شود و برنده کسانی هستند که بتوانید کلیدواژه های ارزانتر و کمی دور از ذهن بقیه فروشندگان را پیدا کنند که اصولا اینکار را با استفاده از مرچنتوردز انجام می دهند که به آن بهینه سازی کلیواژه ها می گویند

موفق باشید

پاسخ

ramin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید
هزینه ارسال از چین به آمریکا چقدر میشه؟
من به صورت تستی از یه تولید کننده قیمت خواستم
قیمت کل سفارشم 1800 دلار شد ولی قیمت ارسالش را 9600 دلار اعلام کرد

من این محصول را در تاریخ 1396/12/25 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

کاملا بستگی به وزن و محل خروجی از چین دارد و همینطور شرکتی که ارسال می کند

همیشه دریایی ارزان تر است و Shenzhen خارج کنید

اصلا این قیمتی که به شما دادند منتطقی نیست ، از کارخانه های دیگر بپرسید

غالبا بعضی از کارخانه ها قرارداد هایی با کمپانی های ارسال کالا دارند که بسیار ارزان حساب تر می کنند ، اگر آنها را پیدا کنید ممکن نصف قیمت به شما قیمت بدهند

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام خدمت استاد عزیز ،
یک سئوال در باره مالیات دارم
فرض بفرمائید شخصی به دلیل اقامت در ایران در کشور آذربایجان افتتاح حساب بانکی کرده و حساب خود را به payoneer متصل کند و به عنوان مقیم در کشور آذربایجان در amazon اکانت seller ثبت کند و قصد فروش کالا در امریکا داشته باشد،
طبق مطالب جنابعالی بنده استنباط کرده ام سه نوع tax باید پرداخت شود ،
مرحله اول هنگام ورود و ترخیص کالا در کشور امریکا ، مرحله دوم هنگام فروش کالا که توسط Amazon از مشتری دریافت و به دولت امریکا پرداخت میشود ، و مرحله سوم مالیات بر درآمد است که جنابعالی فرمودید تقریبا اواسط January سال بعد توسط Amazon فرمهای مالیاتی ارسال میشود و باید درآمد سالیانه را اظهار و مالیات آن را پرداخت کرد .
حال سئوال این هست شخصی که در کشور آذربایجان افتتاح حساب بانکی کرده و به عنوان مقیم آذربایجان در حال فروش در Amazon امریکا هست آیا باید درآمد سالیانه خود را به دولت امریکا اظهار کند یا به دولت آذربایجان و یا هردو ؟و مالیات بر درآمد باید به کدام کشور پرداخت شود ؟ امریکا و یا آذربایجان و یا هر دو ؟
همچنین در مورد قوانین مالیاتی کشور آذربایجان از چه منبعی میتوان استعلام کرد ؟
باتشکر از جنابعالی بابت پاسخ با سعه صدر به سئوالات

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

به کشوری که در ساکن هستید و زندگی می کنید

در گوگل جستجو کنید ، اما اگر درآمد شما زیاد شد ، مثلا بالای میزان عددی که آذربایجان تعیین کرده ، سپس می توانید به آذربایجان بروید و حتی بیزینس ثبت کنید که بیشتر کارهای شما برای مالیات ساده تر شود ، اما در نهایت به شما پیشنهاد می کنم با وکیلی که اطلاعات در مورد بیزینس های آذربایجان دارد گفتگو کنید یا حداقل در گوگل کمی سرچ نمایید

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام بر استاد و همکاران گرانقدر
ببخشید من دو تا سوالا داشتم،
1,_من در ایران زندگی می کنم،حدودا برای شروع به چقدر سرمایه نیاز دارم حداقل ؟متوسط؟بعد از استفاده به صورت رایگان از دوره آربی
2_در دوره آربی باید همزمان با نگاه کردن به وید یو ها کارمان را انجام دهیم منظورم اینه خرید فروش مان را شروع می کنیم،به طور تقریب بعد از چند ماه اگه قدم به قدم جلو بریم درآمد خواهیم داشت در بد بینانه ترین حالت چقد درآمد خواهیم داشت.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

پیشنهاد ما به شما شروع این بیزنس با  مبلغ 2000 تا 3000 دلار می باشد، لیکن با مبلغ کمتر ( زیر 1000 دلار ) نیز امکان پذیر می باشد و در این حالت شما باید اجناس ارزان قیمت تری ( محصولات نیم دلاری مثال: قاب گوشی موبایل ) خریداری نمایید و مسلماً در این مسیر رقابت دشوار و میزان سود کم می باشد.

در این بیزینس، کاملاً صبور باشید. این تجارت آنلاین در زمان کوتاه به شما جواب نمی دهد. باید از تمامی آموزش ها و تکنیک های بیان شده در دوره آربی بهره ببرید تا به موفقیت برسید.

خوشحال می شویم هر چه زودتر شما را در بین سایر دانشجویان مشاهده نماییم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

محسن در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت بخیر
بیزنس آموزش داده شده بسیار جذاب و واقعی به نظر میرسد ولی چیزی که ریسک این بیزنس را برای افراد مقیم ایران زیاد میکند بحث تحریم هستش .به هر حال امازون آمریکایی هستش و هر روز یک قانون سخت گیرانه تری برای ایران و ایرانی وضع میکند و احتمال بلوکه شدن سرمایه وجود دارد .من هنوز جواب قانع کننده ای برای افراد مقیم ایران که میخواهند مستقل از تیم شما عمل کنند ندیده ام.آیا الان شما کسی در ایران میشناسید که با این روش موفق شده باشد؟تاکید میکنم در ایران

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز مسلما استاد برای این منظور نیز تدابیری را دارند. اولین و مهمترین آن ها این است که به هیچ عنوان شما از داخل نمی توانید در امازون ثبت شوید بلکه شما باید از کشورهای مورد تائید امازون این کار را انجام دهید. بنابراین با ادرس و شماره و حساب بانکی ان کشورها وارد شوید. همچنین افرادی را هم اکنون داریم که از همین روش ها و یا از طریق دوستان و اقوام و یا از طریق شرکت های واسطه این شرایط را ایجاد کرده اند. اما افرادی که هیچ کدام را ندارند می توانند زیر برند استاد وارد شوند و یا با حمایت استاد با برند خودشان فعالیت کنند.

پاسخ

زهرا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید..ببخشید میخاستم بپرسم اگه یکی از فامیلامون مثلا در اوکراین یا ترکیه یا هرجایی که در لیست سیاه امازون قرار نداره باشه.میتونیم ازش درخواست کنیم برامون حساب بانکی آمریکا باز کنند.طوری که مورد تایید امازون باشه و بتوانیم در سایت قرار بدیم..گاه امکانش هست بگید در کدوم بانک آمریکا و کاملا توضیح بدید

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله شما  به راحتی می توانید از او درخواست کنید تا حساب بانکی به نام خودش باز کند و ان را به شما اختصاص دهد. بعد از ان شما برای امازون با نام و شماره و حساب بانکی او ثبت نام می کنید و با اولین فروش باید مالیات را به ایشان پرداخت کنید. زیرا با افزایش درامد کشر مربوطه برا او مالیات قرار می دهد و شما این مالیات را می پردازید و مابقی مبالغ سود شما خواهد شد. 

پاسخ

akbar در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام خدمت استاد عزتخواه وتیم پشتیبانی محترم
اینجانب پس از اینکه از طریق دوستان دانشجویم در2 کشورقبرس و گرجستان موفق به افتتاح حساب نشدم( زیرااقامت دانشجوئی دارند و بانک برایشان حساب بینالمللی باز نمیکند) اطلاعاتی جهتافتتاحساب از طریق برخی سایتها نیز کسب کردم ولی ظاهرا از ایران قابل قبول نیست. مشتاقانه خواهان خریددوره هستم ولی میدانم بدون داشتن 1 حساب بین المللی نمیتوانم کار فروشم را انجام دهم. قادر به رفتن به خارج از کشور نیز نیستم لطفا در اینمورد بفرمائید بایدچه کار کنم که من نیز بتوانم از مزایای دوره آمازون بهره مندشوم؟ میخواهم با داشتن حساب مسئله دریافت وجهم حل شود و یا واریز پول جهت خرید کالا از چین

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما می توانید با ورود به دوره تا پایان ان را مشاهده کرده و تمام مارد را اجرا کنید و محصول خود را مشخص کنید. بعد از ان با تمام جزئیات برای ما ارسال کنید و محصول شما بررسی شده و استاد مصاحبه ای با شما انجام دهند. در صورتی قبولی در این مصاحبه می توانید زیر برند استاد محصول خود را بفروش برسانید. 

پاسخ

هادی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.من یک سیوال داشتم در مورد حساب بانکی.در ورک شاپ استاد گفتند که با سایتهایی مثل ایرانیکارت میتونیم حساب باز کنیم.شرکت ایرانیکارت حساب مستر و متصل به حساب بانکی رو باز می کنندو سیوال اینکه طبق گفته شرکت واریز پول انجام میشه اما از طریق سوییفتو تا اینجا مشکلی نیست من می خواستم بدونم ایا سایت امازون واریزی به حساب معرفی شده من رو از چه طریقی انجام میده از طریق سوییفت یا مدل دیگری هست .حساب در کشورهایی که در لیست هستن انجام میشه.فقط نحوه واریز پول برای من سیواله که ایا به شکل کارت به کارت ایران انجام میشه یا از طریق حواله و ایا این حسابهای مسترکارت رو میشه به پیونیر متصل کرد.ممنون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به هادی عزیز

آمازون پول را به اکانت پیونیر شما می ریزد

در این شرایط 2 راه حل دارید :

1- موجودی پیونیر خود را به شخصی یا شرکتی در ایران بفروشید

2- موجودی پیونیر خود را به همان حساب بانکی که ابتدا باز کردید انتقال دهید و سپس موجودی اون حساب را بفروشید

در ایران شرکت های زیادی هستند که این کار ، خرید دلار از شما را انجام می دهند

موفق باشید

پاسخ

farbod در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

حالا نگفتین کسی که تکنیک ها رو دقیق اجرا کنه موفقه یا نه

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

بله ، اگر همه ی اصول و تکنیک های دوره ی آربی را اجرا کنید ، می توانید حتما به فروش برسید و کسب درآمد کنید ، لذا با این تکنیک ها و تجربیات استاد عزت خواه محصولات خودشان را در آمازون می فروشند .

موفق باشید

پاسخ

سید در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
میخواستم بدونم کلا برای خرید این محصول و 1000 دلار سرمایه گذاری در آمازون با هزینه‌های تبلیغات و انبارداری و فرستادن اجناس از چین به آمریکا و ... چقدر باید هزینه کنیم و چقدر زمان می‌بره تا محصولاتمونو بفروشیم؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به میلاد عزیز

هزینه شرکت در دوره ی آربی 619 دلار آمریکا معادل 2490000 تومان است

هزینه های انبار داری یا هر هزینه ای مربوط به آمازون را زمانی می پردازید که فروشی اتفاق بیفتد ، آمازون از هر فروش حدودا 20 تا 30 درصد کل مبلغ فروش را به عنوان هزینه اش از شما می گیرد

هزینه ارسال کالا از چین به آمریکا کاملا بستگی به وزن کالا دارد ، مثلا حدودا برای 300 کیلو جنس ، از طریق دریایی هزینه ای معادل 700 دلار می شود.

فروش محصولات کاملا بستگی به میزان تبلیغات ، نو ع محصول دارد اما به طور میانگین در طول 6 ماه می توانید 500 تا 1000 از آن را بفروشید اما این اعداد کاملا بستگی به نوع کالا و میزان محبوبیت آن دارد ، بعضی از کالاها در یکماه بالای 30000 عدد هم به فروش می رود

موفق باشید

پاسخ

Emma در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت بخیر
یک سوال داشتم
بعضی سایت ها مستر کارت و ویزا کارت فیزیکی صادر میکنند که دارای قابلیت های اینترنت بانک، اس ام اس بانک، کد سوییفت، شماره حساب بین المللی، قابلیت برداشت از تمام خودپردازهای مسترکارت، خرید از فروشگاه های آنلاین و ... میباشد
ایا با داشتن این مدل مستر کارت ها که همه این قابلیت ها را با هم داشته باشد بنده میتوانم به عنوان فروشنده در امازون فعالیت کنم ؟؟؟ ایا با داشتن چنین مستر کارتی که دارای حساب بین المللی هست مشکل حسا ب بانکی برطرف میشود یا خیر؟؟؟
ممنون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله می توانید ، سپس آن حساب بانکی را باید به payoneer وصل کنید و با اطلاعاتی که پیونیر به شما می دهد در آمازون ثبت نام نمایید

اما مطمئن شوید که حساب بانکی که از آن صحبت می کنید قابلیت افزایش موجودی و واریز وجه را داشته باشد

موفق باشید

پاسخ

Amir در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

عرض ادب و ارادت
برای کسی که مقیم کاناداس و بخواهد بعنوان اف.بی.ای.در بازار امریکا فعالیت کند و داشتن کمپانی و registered trademark نظیر LLC DBA و امثلهم ضروریست؟ اگر ضروریست چطور میشود آنرا تهیه کرد؟
ممنون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

ضروری نیست ، اما اگر بیزینس داشته باشید بعدا برای پرداخت مالیات به سود شماست ، چرا که تمام هزینه هایی که در این راه می کنید را می توانید هزینه های بیزینس اعلام کنید و از مالیات آخر سال خود کم کنید و مالیات کمتری پرداخت کنید

برای ثبت شرکت بهتر است به یک وکیل مراجعه کنید یا می توانید مستقیم از وبسایت سی آی سی اقدام کنید و شرکت ثبت کنید

موفق باشید

پاسخ

farbod در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

آیا استاد وندور هستند
اگه تکنیک های آر بی رو مو به مو اجرا کنیم آیا موفق میشیم یانه

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله دو آیتم وندور دارند

بله ، استاد عزت خواه و بقیه ی فروشندگان با درآمد بالا همین تکتنیک ها را اجرا کرده اند + در دوره ی آربی تجربیات فروش آقای عزت خواه هم هست و می توانید ریسک و اشتباهات را هم به حداقل برسانید

موفق باشید

پاسخ

سپیده در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام
دوستان دوره RB خیلی خوب تدریس شده و فرصت خوبیه...
استاد عزت خواه بسیار لطف دارن و خیلی خوب به سوالات پاسخ میدن...
امیدوارم به زودی بعد از رسیدن به رویای دست یافتنی میلیاردر شدن از طریق این دوره باز در این صفحه خدمت همگی کامنت بزارم و شما رو در جشن خودم شریک کنم....
باز هم از استاد عزت خواه و تیم ایشون که به تمام سوالات پاسخ میدن کمال تشکر را دارم...
تشکر ویژه از استاد عزت خواه که به تمام سوالات پاسخ میدن..
و تشکر ویژه از خانم شیخی پور که در تلگرام پشتیبانی به سوالات پاسخ میدن....
به امید میلیاردر شدن همه دوستان

من این محصول را در تاریخ 1396/11/17 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مهدی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و عرض ادب
میخواستم تشکری داشته باشم از استاد عزت خواه عزیز بابت این دوره بی نظیر
با خرید دوره RB واقعا تونستم تجربیات چندین ساله استاد رو بدست بیارم
و چندین سال در تجارت آنلاین جلو بیافتم
این شغل معادلات تجارت سنتی رو بهم میریزه
تاجری که پس از سالها تلاش و اعتبار و تجربه توی هر تجارتش باریسک تجارت میکنه
اما ریسک در تجارت آنلاین خیلی کمتره و استاد راهکارهائی رو برای کاهش ریسک ارائه میکنند
من قبلا تجربه صادرات داشتم
صادراتی که هر لحظه ش خواب رو از چشمای آدم میگیره و توی هر قدمش ترس داری که نکنه به مشکل بر بخوری.
اما تجارت آنلاین در وب سایت آمازون یه تجارت با حداقل ریسکه
و یه تجارت مطمئن
دوستانی که دارند در مورد خرید این محصول تحقیق و بررسی میکنند پیشنهاد میکنم حتما حتما این دوره رو تهیه کنید چرا که دنیای جدیدی به روی شما باز میشه
یک درصد هم توی خریدتون شک نکنید
مطمئن باشید با خرید این دوره سرمایه گذاری مطمئن و ارزشمندی انجام می دید.
ارادتمند
مهدی زارعی
موفق و ثروتمند باشید

من این محصول را در تاریخ 1396/11/29 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

نابغه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقتتون بخیر .
من الان یک حساب بانکی ثبت کنم به اسم یکی از بستگانم آیا امکانش وجود داره که بعدا تغییر بدم و حساب بانکی خودمو ثبت کنم؟
2:ایا شما در چین شخصی رو دارید که برامون سمپل محصول رو تست کنه از نظر کیفیت چون نمیشه که سمپل
رو داخل ایران فرشتاد؟
ممنون میشم پاسخ واضحتر بدهید

من این محصول را در تاریخ 1397/01/19 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله شما می توانید این کار را انجام دهید و هر زمان که خواستید شماره حساب بانکی خود را تغییر دهید. شما نیاز ندارید یک نفر در چین باشد. در هر کشوری می توانید سمپل را دریافت کنید. اما اگر کسی را در کشورهای دیگر ندارید ما می توانیم این محصول نمونه را در امریکا تحویل گرفته و عکس و فیلم برای شما ارسال کنیم اما شرط این کار این است که از دانشجویان دوره ار بی باشید و در دوره شرکت کرده باشید. البته برخی از کارخانه ها به ایران نیز نمونه ارسال می کنند که باید از خود کارخانه بپرسید که اینکار را انجام می دهد یا خیر. زیرا همگی کارخانه های علیبابا ارسال به ایران را ندارند.

پاسخ

farbod در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون میشم اگه دانشجو ها جواب بدن
هر چه سریع تر بهتر

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز لطفا سوال خود را مطرح نمائید تا پاسخ خود را دریافت کنید.

پاسخ

بابک در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام با توجه به اینکه ظاهرا برای انجام این فعالیت حنما به و....... نیازمند خواهیم بود سوالاتی دارم: 1- آیا استفاده از و........ های رایگان معتبر که هر بار به یک کشور متصل میشوند باعث ایجاد مشکل میشوند؟ 2- اگر و........ پولی از خود آمریکا بخریم و همیشه کشور آمریکا را انتخاب کنیم قاعدتا در هر اتصال شهر عوض خواهد شد، آیا در اینصورت ایرادی از طرف آمازون گرفنه خواهد شد؟ 3- آیا و....... های پولی آمریکا اجازه اتصال از ایران را میدهند؟ 4- بجز اکسپرس و.......... کدام شرکت را پیشنهاد می کنید؟ با سپاس از وقتی که صرف می کنید.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ما به شما توصیه می کنیم برای راحتی حیال خودتان از و.ی.پ.ی.ا.س استفاده کنید. این امر هر بار ورود شما را به صورت رندم انجام نمی دهد. بلکه یک مورد اختصاصی به شما خواهد داد

پاسخ

امیر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقتتون بخیر
یه سوال برام پیش اومده
ما باید یه محصولی رو بخریم یعنی باید پول بدیم و خود سایت امازون هم یه درصدی بر میداره
میخوام ببینم چطور میشه که ما سود میکنیم اگه میشه یه مثال بزنید متوجه بشیم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله درصدی که به امازون تعلق م یگیرد شامل مالیات و این موارد است. اما زمانی که شما محصولی را از علیبابا خریداری می کنید با نرخی نزدیک به سه تا شش برابر در امازون به فروش می رسد بنابراین این امر باعث سود دهی شما است. 

پاسخ

farbod در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۲

عضویت ویژه چیه چرا نمیتونم تمدید کنم و این که بچه ها این دوره خوب بود جواب بدین
پشتیبان اگه میشه عضویتو جواب بده
کیفیت دوره آر بی رو بچه های سایت جواب بدن
ممنون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

وبسایت ما فعلا عضویت ویژه ندارد و فقط می توانید در دوره ها شرکت نمایید

پیرامون کیفیت دوره آربی می توانید از کسانی که دوره آربی را خریداری کرده اند بپرسید ، تا در همین قسمت پاسخ بدهند

دانشجویان عزیز دوره آربی که در این صفحه هستند و این کامنت را می خوانند ، لطفا این دوست عزیزمان را راهنمایی کنند و نظرشان راجع به دوره آربی را بیان کنند

با تشکر و آرزوی موفقیت برای تک تک شما دوستان

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام
بنده دو سئوال داشتم :
1- هزینه اشتراک نرم افزارهای تحلیل گر ( 100 دلار ) برای چه مدت هست ؟
2- آیا کلیه کالاهای ارائه شده در Amazon باید دارای ضمانت باشد ؟ لطفا جزئیات را توضیح دهید.
متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به محمد عزیز

1- با کل تخفیف هایی که ما برای دانشجویان عزیز دوره آربی از مدیران این نرم افزارها گرفتیم ، حدودا هزینه اکانت ماهانه این نرم افزار ها 50 دلار است ، که اگر بتوانید در ماه اول محصول خود را با آنها آنالیز کنید ، دیگر نیازی به تمدید ماه دوم آنها ندارید

2- ضمانت منظور شما چیست ؟ اگر قانون بازگشت کالا یا ریفاند است ؟ بله ، همه کالا ها قابلیت مرجوعی دارند به جز دسته ی خیلی کمی مانند لوازم بهداشتی ، وسایل مصرفی و لنز دوربین ، محصولات دیجیتال ، هارد کامپیوتر و سی دی و ...

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و تشکر خدمت استاد
منظور اینجانب از ضمانت ،گارانتی محصول میباشد .
آیا کالاها باید گارانتی داشته باشند ؟ پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود مجدد

این مورد را فروشنده در قوانینش قید می کند ، که چه مدل گارانتی دارد ! یا می تواند بنویسد گارانتی کارخانه دارد یا هیچ گارانتی ندارد !

اما به طور کلی در آمریکا ، کانادا و اروپا ، 90 درصد همه فروشگاه برای مدتی معلوم قانون ریفاند دارند ، یعنی خریدار می تواند بدون هیچ دلیل خاصی محصول را پس بدهد و پولش را دریافت کند ! این مورد هم برای آمازون وجود دارد و 90 درصد کالاها قانون ریفاند دارند ، و اگر مشتری کالا را به هر دلیلی دوست نداشت آن را به آمازون پس می فرستد و شما باید این مورد را قبول کنید به عنوان فروشنده !

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد گرانقدر
قبل از خرید محصول چند تا سوال دارم که ممنون میشم اگه پاسخ بدید
من در ترکیه اقامت دارم و میخوام از اینجا فعالیت رو شروع کنم. آیا از شاگردان شما از ترکیه فعالیت دارند؟ چون اینجا سختگیریهای زیادی از نظر قوانین کار و بانکی و مالیات وجود داره که میخواستم مطمئن بشم مشکلی برای شروع کار وجود نداره
در مورد مالیات، آیا مالیات را باید به دولت ترکیه واریز کنیم یا آمریکا؟ من توی اینترنت سرچ کردم ، مثل اینکه برای ثبت نام آمازون از کشور ترکیه باید کد اقتصادی که از ترکیه دریافت می کنیم را وارد کنیم. در این حالت اگر ترکیه از ما مالیات دریافت کند آیا آمریکا که مقصد فروش کالاهای ما خواهد بود هم مالیات میخواد یا نه؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به محمد عزیز

تعدادی از ترکیه هستند که آموزش را شروع کرده اند ، اخیرا

مشکل خاصی نیست ، یک حساب بانکی باز می کنید ، سپس آن را به پیونیر وصل می کنید و در نهایت پیونیر را به آمازون وصل می کنید ( PAYONEER.COM )

دو مالیات وجود دارد : 1- مالیات کالا : این مالیات را هنگام فروش کالا از مشتری می گیرید و خود آمازون آن را به دولت آمریکا پرداخت می کند

2- مالیات درآمد : شما در کشوری که هستید این مالیات را بر طبق قوانین آنجا پرداخت می کنید ، مثلا هر سال شما 50 هزار دلار در ترکیه به این روش به حساب شما می آید ، شما مالیات این 50 هزار دلار را می دهید ، البته ، به دولت ترکیه اعلام می کنید که این مبلغ سود خالص نبوده است و مثلا می گویید 25 هزار دلار آن درآمد شماست ، زمانی که با یک حساب دار ترک صحبت کنید همه ی این مسائل را برای شما حل می کند 

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام،ممنون از زحماتتون
آیا بعد از خرید دوره آربی مستقیما می توانیم فیلم هارا تماشا کنیم و اجرا کنیم به هزینه ای دیگه ای نیاز نداریم؟،همچنین بعد از یاد گیری کامل به چقد سرمایه نیاز داریم تا کارمان را شروع کنیم،ولی لطفا بگید به چه برنامه ای نیاز داریم تا فیلم هارا تماشا کنیم چون من شنیدم باید ماهانه هزینه ای پرداخت کنیم.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله ویدیوها د رپنل شما قرار م یگیرد و می توانید دانلود کرده و مشاهده کنید. برای شروع نیز حدودا 100 دلار هزینه خرید اشتراک نرم افزارهای تحلیل گر اطلاعات آمازون است که اختیاری است ، اگر تهیه کنید دقیق تر به نتیجه می رسید ، اگر تهیه نکنید روش های رایگان دیگر هم آموزش داده اند ، و بعد از آن هزینه سفارش محصولتان به چین هست که حداقل ارزان ترین کالا ( شارژر موبایل ) را هم بخواهید تهیه کنید ، 300 دلار حداقل هزینه است.

به جهت دانلود و مشاهده موفق فایل های موجود در سایت ، شایسته است با استفاده از سیستم های کامپیوتری و با نصب و فعال نمودن نرم افزار Internet Download Manager ، اقدام به دانلود و بوسیله نرم افزار KMPlayer اقدام به مشاهده آنها نمایید .

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

آرش در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مطمئنم که شما به این موفقیت رسیدین و دوستان زیادی هم قطعا به موفقیت خواهند رسید از همین راه. ولی ایمیلی که دریافت کردم امروز باعث شد کمی بیشتر فکر کنم. بله. ترس! و اگه بخوام تکمیل ترش کنم باید بگم ترس بخاطر تجارب قبلی و شکستها. اما ویدئوهای شما واقعا چیزی برای یادگرفتن دارن. حداقل 80 درصد مطالب برای منی که 12 تا 16 ساعت در روز توی اینترنت هستم بازم مطلب جدید داره و این وجه تمایز شما هست. بهرحال این روزها دارم بیشتر ویدئوهای شما رو نگاه می کنم تا بتونم به این دید مثبت برسم که دوره رو بخرم. لذا قبلش باید به این باور برسم که من می تونم. سپاس

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

قطعا می توانید. پیشنهاد می کنم بار کنترل ترس خود از برمانه الان وقتشه بهره ببرید که به بهترین نحو شما را یاری خواهد رساند.

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

حامد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام و تشکر
1- با توجه به تعداد بیشمار کالاهایی که در سایت آمازون وجود داره و با توجه به اینکه در رده ی best seller ها رقابت خیلی سختی در جریانه، چه تضمینی وجود داره کالایی که با آموزش های شما از بین کالاهای best seller ها انتخاب میکنم فروش داشته باشه؟
2- شما چند روش برای انتخاب کالا معرفی میکنید؟ چون میشه از روش های دیگه ای هم کالا انتخاب کرد(به غیر از انتخاب کالا از میان best seller ها) . چند درصد امکان داره با آموزش های شما کالامون در سایت آمازون فروش نره ؟؟؟
تشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به حامد عزیز

1- یکی از روشهایی که در دوره ی آربی معرفی کرده ایم ، روش پیدا کردن محصول از طریق بست سلر بوده است ، در این روش موفقیت شما تضمینی است اما بسیار کند ، چرا که رقبای جدی دارید ، و با استفاده از روش های تبلیغاتی پی پی سی می توانید فروش داشته باشید ، به عبارتی محصولی می فروشید که خریدار آن وجود دارد ، آن هم به تعداد خیلی زیاد ! اما مورد بد این روش ، تعداد رقبای آن هست !

2- تا الان 3 روش در دوره ی آربی معرفی کرده ایم و روش جدیدتری هر زمانی بیابیم بی شک در اختیار دانشجویان عزیز آربی می گذاریم

اگر همه تکنیک ها را دانشجویان اجرا کنند ، احتمال شکست آنها خیلی ضعیف می شود و زیر 10 درصد است ! چرا که خود استاد عزت خواه با همین روش ها این بیزینس را کامل برای چندین سال تست کرده اند و توانسته اند به فروش بالایی برسند ! سیستم آمازون تست شده است ، کافی است اصول آن را بدانید و آن را اجرا کنید و کمی صبور باشید! 

موفق باشید

پاسخ

Mehdi در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت بخیر
من در ایران هستم و شغلم ازاد هست .
میخواستم بدونم که ایا امانش هست بعنوان شغل دوم داشته باشم یا حتما میبایست تمام تمرکز و وقتم را در این راه صرف کنم؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

مسلما هر کاری نیاز به تمرکز خاص خودش را دارد و در بهبود روند کار موثر است. اما شما می توانید در ابتدا وارد کار شده در کنار شغل خود و به مرور متوجه خواهید شد که این کار چقدر بزرگ و پر سود است. 

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

s در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض ادب نحوه واریز پول از حساب خارجی به حساب ما تو ایران چجوریه ما تو ایران نمیتونیم حساب ارزی باز کنیم بدلیل مدارکی که میخانو نداریم مثل جواز کسب راهه دیگه ای وجود نداره که پول ازونور واریزشه  میشه راهنمایی بفرمایین پولیکه تو حساب خارج از کشور برامون واریز میشرو چجوری برداشت کنیم. ممنون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

اگر حساب پیونیر داشته باشید ، می توانید اعتبار داخل حساب پیونیر را به شرکت های داخلی بفروشید ، شرکت هایی که کارهای ارزی می کنند ، این دلارها را هم نقد می کنند

نیاز به جواز کسب و این موارد ندارید ، به عنوان یک شخص عادی می توانید دلار موجود در پیونیر خود را نقد کنید با استفاده از کمپانی هایی که اینکار را می کنند در گوگل آنها پیدا کنید یا از پشتیباتی وبسایت ما بپرسید 

خیر ، خیلی سال هست که افراد داخل ایران با سایت های خارجی کار می کنند ، سایت هایی نظیر شاتراستاک ، فریلنسر ، تم فارست .... .و به راحتی دلارشان را نقد می کنند 

موفق باشید

پاسخ

akbar در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عزت خواه و همرا هان گرامی
میخواستم بدانم اگر جهت افتتاح حساب بانکی بین المللی از سایتی مثل پرفکت مانی کمک بگیرم و کشورم را غیر از ایران معرفی کنم . میتوانم از اینطریق اکانت آمازون را بسازم یا خیر؟ و اگر این امکان باشد من در ادامه چگونه میتوانم به موجودی حساب خود در ایران دسترسی داشته باشم؟متشکرم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما برای این امر نیاز به حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تائید امازون دارید و از ان می توانید برای ساخت اکانت استفاده کنید. و همین شرکت ها و یا صرافی ها می توانند مبلغ پول حساب شما را به نرخ روز دلار تبدیل به ریال کرده و در ایران تحویل شما دهند.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
میخواستم بدونم آیا در این دوره آموزشی نحوه ساختن و فروشنده شدن در سایت آمازون هم گفته شده و اگر گفته شده آیا فقط با آموزش های این دوره آموزشی میتوانیم از کشور هایی مثل ایران در آمازون فعالیت کنیم؟
دیگه اینکه بسته آموزشی به چه صورت به دست ما میرسد و نحوه پرداخت هزینه به چه صورت است؟ و همچنین این اموزش های ویدیو ای که در این دوره چه حجم و چه مدت زمانی رو دارند؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله دوره صفر تا صد همه موارد را اموزش می دهد. از ساخت اکانت تا بست سلر شدن را اموزش می بینید. در مجموع برای کار با امازون باید اموزش ببینید زیرا اگر بخواهید خودتان وارد عرصه شوید باید ازمون و خطا کنید تا مسیر درست را بیابید و این امر برای شما هم هزینه فرصت دارد و هم امکان ایجاد ضرر را دارد. اما با دوره شما این موراد را کنترل می کنید. برای هر کار و مسیری افراد نیازمند یک لیدر هستند که این امر باعث م یشود مسیر درست را د رکنار او طی کرده و به موفقیت برسند. این دوره نیز این شرایط را فراهم کرده و باعث می شود شما به خوبی بتوانید در کنار استاد مسیر را طی کنید و هرکجا به مشکل یا سوالی برخوردید ایشان و تیمشان پاسخگو خواهند بود. 
بسته به صورت ویدیو می باشد که بعد از ورود شما به دوره در پنل کاربری شما باز می شود و می توانید دانلود کنید. تقریبا م یتوان گفت 50 قسمت است و حدود 20 ساعت با حجم 10 گیگ است.

پاسخ

سید در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت استاد عزیز
وقت بخیر
بنده دانشجوی مقطع دکترا رشته آی تی هستم و ویدئوهاتون رو دیدم و آشنایی با مباحث داشتم و از آشنایی با شما خوشحالم. و قصد دارم دوری آر بی رو تهیه کنم.
منتها سوالی برام پیش اومد که میخوام جوابش رو دقیق بگیرم:
آیا حتما باید در یک کشوری که مورد تایید آمازون هست حساب بانکی باز بشه؟ یا اینکه میشه از ویزاکارت یا مستر کارت که قابلیت پرداخت و برداشت داره استفاده کرد؟
یا اینکه توی کامنتها خوندم میشه حساب بانکی از کشور دیگر که مورد تایید آمازون نیست باز کرد و به پیونیر متصل کرد.
چون هر کدوم از اینها هزینه هاش باهم متفاوت هست.
چون باز کردن حساب بانکی در کشورهای مورد تایید آمازون و بررسی شرکتهایی که اینکار رو انجام میدن هزینه های زیادی داشت ولی گرفتن یک ویزاکارت یا مستر کارت که قابلیت پرداخت و برداشت داره به نسبت هزینه خیلی کمتری داره و شرکتهای معتبری داخل ایران این کار رو انجام میدن.
البته اینکه این ویزاکارت یا مستر کارت که قابلیت پرداخت و برداشت داره از چه کشوری افتتاح بشه هم مهمه.
کشوری که مورد تایید هست مشکلی ظاهرا نداره ولی از کشورهایی که مورد تایید آمازون نیستند رو میشه به پیونیر متصل کرد.
یه کم گیج شدم.
و سوال آخر اینکه آیا پیونیر کارمزد برداشت و واریز داره؟
چون شنیده بودم بعضی حسابها کارمزدهای زیادی دارن.
ممنون میشم اگر پاسخم رو دقیق بدید که ابهام برای بنده و کسانی که این سوال رو دارن رفع بشه و با خیال راحت تر اقدام به خرید دوره آر بی کنیم.
تشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به سید مجتبی عزیز

باید از یکی از این کشورهایی که مورد تایید آمازون است ، حساب بانکی باز کنید ، سپس اگر مستقیم به آمازون وصل نشد ، آن حساب بانکی را به وبسایت پیونیر Payoneer وصل کنید و در انتها پیونیر را به آمازون وصل کنید

مثلا آذربایجان این قابلیت را دارد یا ترکیه ...

لیست کشورهای مورد تایید امازون

پیونیر هم مانند همه ی شرکت های این چنینی مانند پی پال یا پرفکت مانی یا ... هزینه از شما دریافت می کند اما ناچیز است !

بله ، شما ابتدا همه اطلاعات را بدست آورید در مورد حساب بانکی سپس در دوره شرکت کنید که بتوانید با خیال راحت در دوره باشید و با قدرت به جلو بروید

موفق باشید

پاسخ

سید در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام مجدد
داخل دوره آر بی اطلاعاتی راجع به نحوه باز کردن حساب بانکی در کشورهای مورد تایید آمازون و شرکت یا شرکتهای معتبری که این کار رو انجام میدن توضیحاتی ارائه میشه؟
میتونید بگید حدودا هزینه افتتاح حساب بانکی در کشورهای مورد تایید آمازون چقدر هزینه داره؟
تشکر پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به مجتبی عزیز

خیر ، در دوره ی آربی آموزش افتتاح حساب را نمی دهیم اما شما را راهنمایی می کنیم ، به دلیل که دانشجویان دوره آربی از تمام کشورها هستند و هر کشوری قوانین مربوط به خودش را دارد و به همین دلیل امکان پذیر نیست که برای همه کشورها آموزش متفاوتی بسازیم 

اما شما با استفاده از شرکت هایی که این کار را در ایران انجام می دهند میتوانید افتتاح حساب کنید ، هزینه هم کاملا بستگی به نوع کارت بانکی دارد ، حدودا بین 300 تا 1000 دلار است

دو روش دیگر هم موجود است ، در مورد آنها هم می توانید فکر کنید ، اما ابتدا برای افتتاح حساب بانکی تحقیق کنید

روش دوم : فقط برای افراد خاصی امکان پذیر است ، می توانید با همکاری با تیم عزت خواه دات کام ، محصول مورد نظر خود را تحت برندهای فعال ما در آمازون به فروش برسانید ( علاقمندان به این روش ، باید کاملا سیستم آمازون را بدانند و بعد از قبولی در مصاحبه با حسین عزت خواه ، با ما قرارداد ببندند و محصول خود را به کانادا و آمریکا ارسال نمایند. )

روش سوم : استفاده از حساب بانکی یکی از دوستان یا خویشاوندان در خارج از کشور ( برای دیدن لیست کشورهای مورد تایید آمازون اینجا کلیک کنید )

موفق باشید

پاسخ

mostafa در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و درود، در ابتدا باید از استاد عزیز و تیم گرامیشان تشکر مخصوص کنم بابت تمام زحمات و زمان هایی که گذاشته اند تا این محصولات رو برای پیشرفت من و شما آماده کنند. من حدود 1ماه پیش با سایت استاد آشنا شدم و بعد از دیدن اولین کلیپ ایشان در یوتیوب همون روز دوره آربی رو خریداری کردم. البته این رو هم بگم که من در تورنتو زندگی میکنم و طبق تحقیقی که من کردم افراد زیادی هستن در دنیا که آموزش میدن ولی به زبان انگلیسی و هزینه دوره های آنها خیلی بیشتر از پولی هست که برای این دوره باید بدهید و چند تا از اونهارو من نگاه کردم جدا کیفیت و آسان قابل درک بودن مثل این دوره رو نداشتن. من دوره ها و آموزش های زیادی در زمینه بیزینس گذراندم و کاملا با آموزش خوب و بد آشنا هستم ،در مورد این دوره به صراحت میتونم بگم که در دسته بندی خیلی خوب قرار میگیره و روز به روز قوی تر و بهتر هم داره میشه. از نظر پشتیبانی اولش فکر نمیکردم که خیلی قوی باشه ولی کاملا نظرم عوض شد چون تا حالا هرچی ایمیل زدم و هر سوالی که داشتم در کمتر از 1ساعت خود استاد و یا تیم پشتیبانی زحمت کشیدن پاسخ دادن که این واقعا باعث دلگرمی من بود.من این دوره رو به تمام کسانی که میخوان تغییرات زیادی در زندگی مالیشان بدهند پیشنهاد میکنم و بهتون میگم که در مورد قیمتش اصلا فکر نکنید چون نظر شما هم مثل من کاملا عوض میشه. استاد عزیز پایدار و سر بلند باشید و باز هم تشکر بابت تمام زحماتتان

من این محصول را در تاریخ 1396/11/22 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مصطفی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عزیز
مطلبی که من در مورد فرض فروشنده شدن کل جمعیت ایران عرض کردم ،نقل قولی بود از طرف جنابعالی ، ولی شما در جواب بنده میفرمائید کل سئوالات بنده اشتباه است.اتفاقا بنده به دلیل واقع بینی هست که کل ورکشاپ و همچنین ویدیوهای جنابعالی را چندین بار دیده ام و گوش کرده ام و به دلیل تجربه های قبلی در کسب و کار سئوالات زیادی برایم پیش آمده .
اگه لطف بفرمائید فایل قسمت دوم ورکشاپ دقیقه 34:00 را بازبینی بفرمائید .جنابعالی میفرمائید :" اگه کل جمعیت ایران ،کل جمعیت یک کشور بخواهند در امازون seller بشوند پتانسیلش وجود داره "
خدای نکرده من نمیخوام مچ گیری کرده باشم بلکه واقعا این سئوالی بود که برای من پیش اومده بود حتی اگه سئوالم اشتباه بوده که به نظر من هیچ سئوال اشتباهی وجود نداره چرا که اگه قرار باشه افراد از ترس اشتباه بودن سئوال از پرسیدن آن خود داری کنند خیلی از ابهامات برای هیچ وقت رفع نخواهد شد .متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به محمد عزیز

حدود یکسال پیش آمازون کمپانی wholefood را به قیمت 13.7 بیلیون دلار خرید و فقط کاری که با آن کرد این بود ، که به طور کامل تعطیلش کرد ، آمازون سعی دارد بیشتر مارکت را دست گیرد ، قرار نیست افرادی که مثلا در آمریکا زندگی می کنند بیشتر شوند ، بلکه آمازون در پی این هست که مشتریان را جذب کند ! و خبرهایی هم به گوش می رسد تا دو سال آینده آمازون به سراغ walmart برود !!!!
همه ی این آمار و اخبار نشان می دهد بی نهایت آمازون جای رشد دارد ، نه تنهای آمازون آمریکا بلکه بقیه آمازون ها هم در حال رشد هستند !

اگر هفتاد میلیون فروشنده هم به آمازون اضافه بشوند ، بی شک آمازون بازاری به اندازه ی این تعداد فروشنده می سازد ، چراکه رشد آمازون در پی رشد فروشندگان است !

من و تیم عزت خواه دات کام تمام تلاشمان در راستای این هست که حداقل کاری که انجام دهیم فرصت های شغلی را معرفی کنیم تا خود افراد تصمیم بگیرند ، اعتقاد دارم همه افراد نباید کارآفرین باشند ، همه هم نباید ثروتمند بشوند ، اما همه این انتخاب را دارند و خود مسیر زندگیشان را رقم می زنند !

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

متشکرم بابت توضیحات مفید جنابعالی پاسخ

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

آر بی چه جوریه به صورت ویدیو هست

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله همه آموزش ها به صورت ویدیویی است

موفق باشید

پاسخ

Emma در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و احترام
بنده یک حساب بانکی مجازی امریکا به ارزش 20 دلار خریداری کردم . جهت وریفاد در اکانت پی پال و سپس با همین شماره حساب بانکی و با هویت یک فر د امریکایی در سایت پیونیر عضو شدم و بعد از چند ساعت یک ایمیل تایید حساب از طریق پیونیر برای من ارسال شد وداخل پنل کاربری خود که مراجعه کردم خود پیونیر یک شماره حساب بانکی به همراه روتینگ نامبر داخل اکانتم ایجاد شده بود
سوال بنده این است که من میتوانم با شماره حساب بانکی که پیونیر به من داده من داخل امازون اد کنم و برداشت داشته باشم و درامدم را از امازون دریافت کنم؟؟؟؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

اگر این حساب بانکی مجازی قابلیت برداشت پول برای شما داشته باشد ، بله ، همانطور که آن را وصل کردید به پیونیر ، سپس اطلاعاتی که پیونیر به شما داد به در آمازون ثبت کنید و زمانی که پولی آمازون بریزد ، آن پول داخل پیونیر شما می آید و سپس می توانید آن را برداشت کنید یا راه ساده تر این هست که پول داخل پیونیر را بفروشید ، بدین شکل که به یک اکانت پیونیر دیگر بریزید و از آن شخص تومان دریافت کنید

موفق باشید

پاسخ

سالار در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید، من یک سوال بسیار کوتاه و خیلی مهم میپرسم، آیا با خرید دوره آربی طی سه هفته میتوانم سفارش کالا و فروش داشته باشم؟ به شما اعتماد کنم؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به سالار عزیز

شما حدودا 3 هفته نیاز دارید تا اکانت آمازون خود را بسازید و محصول مورد نظر را پیدا کنید با کارخانه ها صحبت کنید و نمونه دریافت کنید ، سپس سفارش کلی خود را به چین بدهید .  و در ادامه حدودا 3 هفته طول می کشد تا اجناس شما از چین به آمریکا برسد و آماده فروش شود. سپس باید کمپین های تبلیغاتی خود را بسازید و فروش خود را شروع کنید !

در این راه باید فقط به خودتان اعتماد کنید که آیا جدی و مصمم هستید که این مسیر را بروید یا خیر ؟؟؟

این سیستم تست شده است و کاملا به شما این اطمینان را می دهیم که اگر همه موارد را اجرا کنید 100 درصد موفق بشوید ، چون پلتفرم یعنی آمازون 23 سال است که جواب خودش را به دنیا پس داده است . حالا شما هستید که باید تکنیک ها را اجرا کنید و تا مرحله آخر بروید !

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام خدمت استاد
یک ابهامی داشتم که اگر ممکن هست توضیح دهید.
جنابعالی فرمودید که Amazon یک بازار خیلی بزرگ هست که فرضا اگر تمام مردم ایران در Amazon به عنوان seller مشغول کار شوند بازهم جا دارد و مشکلی برای بقیه فروشنده ها پیش نمی آید.حال اگر شخصی تصمیم بگیرد در Amazon آمریکا و کانادا فعالیت جدی داشته باشد و با اطلاعات کامل و سرمایه گذاری قابل توجه شروع به کار کند، با توجه به اینکه ایالات متحده حدود 320 میلیون نفر و کانادا حدود 36 میلیون نفر جمعیت دارند و از لحاظ ریاضی این یک محدودیت عددی برای جمعیت هست و با فرض بر اینکه تمام مردم آمریکا و کانادا اکانت پرایم Amazon داشته باشند و تمام احتیاجات خود را از Amazon تامین کنند باز محدودیت تقاضا و به اندازه جمعیت وجود دارد و اینطور نیست که هرچه فروشنده ها افزایش پیدا کنند هیچ تاثیری روی فروش بقیه نخواهد گذاشت .و با توجه به اینکه 2 میلیون نفر فروشنده در حال فروش در Amazon هستند احتمالا افراد تازه وارد در صورتی موفق میشوند که بتوانند رقبای خود را حذف کنند .
سئوال دیگر اینکه ، به نظر جنابعالی بهتر نیست یک ایرانی بجای فروش در Amazon در بازار فروش اینترنتی بکر و پرمصرف ایران با 80 میلیون نفر جمعیت ، با رقابت خیلی کمتر ،ریسک کمتر،مالیات و هزینه های کمتر سرمایه گذاری کند ؟ من فکر کنم مشکل ترافیک را هم به راحتی بشود توسط اینستاگرام ، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی به سمت سایت ایرانی مورد نظر هدایت کرد . و آیا جنابعالی دوره ای در مورد موفقیت فروش اینترنتی در ایران دارید ؟ باتشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به محمد عزیز

سوالات شما اشتباه است ، بدین دلیل که محال است که کل افراد یک کشور فروشنده بشوند ! همیشه به دنبال واقعیت باشید نه صرفا تلاش برای خراب کردن فرصت ها ! هر روزه خریداران آمازون به صدها دلیل اضافه می شوند ؟ افراد به دنبال دلیوری رایگان و سریع هستند ! قابلیت ریفاند و ریترن 60 روزه ! قیمت های رقابتی نسبت به فروشگاه فیزیکی ! جلوگیری از ترافیک و رفت آمد ! درسترسی به بیش از 400 میلیون محصول ! در هیچ فروشگاه فیزیکی در دنیا حتی یک هزارم این تنوع محصول وجود ندارد  و هزاران دلیل دیگر افراد آمازون را ترجیح می دهند ! فقط کافی است نگاهی به نمودارهای آمازون از سال 2004 به بعد بکنید

یک ایرانی هر بیزینسی را می تواند انتخاب کند و به جلو برود و بیش از 10 سال پیش هم در ایران دیجی کالا ساخته شد می توانید در آن به عنوان فروشنده فعالیت کنید.

بنده در کانادا هستم و ایده هایی هم که برای بیزینس دارم اصولا 10 سال جلوتر از بازار ایران است ولی هر فردی می تواند تصمیم بگیرد در کدام بازار فعالیت کند ! آمازون بزرگترین است اما شاید شخصی بخواهد در روستایش فقط فعالیت داشته باشد !

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام،میران هستم
آیا در دوره آربی،قدم به قدم اچگونگی ایجاد حساب بین المللی را توضیح داده است درداخل ایران،و همچنین چگونگی برداشت از آن

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما میران عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در دوره ی آربی ( دوره جامع فروش در آمازون و علیبابا ) آموزش های جامع و کامل ارائه گردیده است. در طول این مسیر تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام همواره در کنار دانشجویان این دوره هستند.
در خصوص افتتاح حساب بانکی، هر دانشجو باید شخصاً اقدام نماید . در این راستا دانشجو به استناد لینک زیر باید اقدامات لازم را انجام دهید.
جهت دسترسی به لیست منتشر شده از سوی سایت آمازون در خصوص کشورهای مورد تایید جهت ساخت اکانت فروشنده و افتتاح حساب بانکی کلیک نمایید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

حامد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام.
1- آیا امکان استفاده از یک حساب بانکی بر روی دو عدد حساب seller آمازون وجود داره؟ یا هر حساب بانکی باید مختص یک حساب آمازون باشه؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به حامد عزیز

بله می توانید یک حساب بانکی را به هر تعدادی از اکانت آمازون متصل کنید ، خیلی از فروشندگان آمازون از چندین اکانت استفاده می کنند !

موفق باشید

پاسخ

حامد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

لطفا یه امکانی فراهم کنید ک بتونیم بازخورد بچه های این دوره رو ببینیم! و اینکه چند نفر موفق شدن به فروش کالا برسن... تشکر پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

به زودی نتایج اعلام می شود ، حدودا بعد از وارد شدن به دوره ی آربی تا مراحل انتخاب محصول و سفارش به کارخانه و ارسال آن از چین به آمریکا 3 ماه زمان می برد

لطفا صبور باشید یا اینکه خودتان اقدام کنید و نتایج را خلق کنید

موفق باشید

پاسخ

ارشیا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام به شما،
کالاهایی که توسط مشتریان به هرعلتی برگشت می خورد و یا مرجوع میشود دوباره بصورت اتوماتیک به انبار آمازون بر میگردد و دوباره به پروسه ی فروش باز میگردد؟ در صورت خیر آیا راهکاری برای این هست که این کار اتوماتیک اتفاق بیفتد و به پروسه ی فروش برگردد؟
در صورتی که کالا معیوب باشد و مشتری آن را بازگرداند چه اتفاقی خواهد افتاد؟
باتشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به ارشیا عزیز

کالایی که مرجوع می شود به آمازون برمیگردد ، کارمندان آمازون آن را بررسی می کنند اگر قابل فروش بود و کاملا نو بود و هیچ فرقی با کالا نو نداشت ، آن را مجددا به انبار آمازون می برند و وضعیت آن را به " قابل فروش " تغییر می دهند 

اما اگر هر مشکلی برای کالا پیش آمده بود ، حتی اگر جعبه اش خراب شده بود ، از شما می خواهند که درخواست ریمووال بدهید و یک آدرس در همان کشور به آمازون بدهید ( مثلا اگر در آمازون آمریکا فروخته اید ، آدرس در آمریکا باید بدهید ) ، سپس هزینه پست آن را هم شما باید پرداخت کنید و سپس آمازون آن را برای شما پس می فرستد 

شما دریافت می کنید ، اگر قابل فروش بود یا توانستید مثلا جعبه ی آن را عوض کنید ، مجدد آن را به آمازون می فرستید

اگر کالا خراب شود یا حتی مشتری آن را خراب کند ، فروشنده مسئولیت آن را باید بپذیرد ، این اتفاقات کم پیش می آیند اما از ابتدا باید محصولی انتخاب کنید که این احتمالات را کم کنید ، مثلا به سمت محصولات الکترونیکی نروید که خرابی آن ها کم شود ، محصولات ساده انتخاب کنید و در نهایت باید محصولی انتخاب کنید که اگر حتی 20 یا 30 درصد آن هم مرجوع شد و حتی غیر قابل فروش ، هنوز شما بر روی سود باشید و اتفاقی از لحاظ مالی برای شما نیفتد .

در دوره آربی با روش هایی که آموزش می دهیم ، محصولاتی را می توانید پیدا کنید که در انتها بالای 100 درصد سود بعد از همه ی این هزینه ها دارند ، به همین علت این مسائل اصلا به چشم نمی آیند!!!

موفق باشید

پاسخ

ستاره در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام،
من دانشجو و ساکن استرالیا هستم. سوالی که دارم این است که با توجه به محدودیت زمانی من، حداقل تایم لازم در روز برای موفقیت قابل قبول (بجز ماه اول که زمان بیشتری لازم است) چند ساعت است؟
ثانیا در صورت انتخاب کالاها، امکان مشاوره جهت تایید عملکرد وجود دارد و در این صورت شرایط آن چیست؟
تشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به ستاره عزیز

به جز ماه اول ، بعدا روزانه نیم ساعت برای کنترل کمپین های پی پی سی در آمازون زمان لازم دارید و مابقی کارها اتوماتیک توسط آمازون انجام می شود !

اگر دانشجو دوره آربی باشید ، می توانید مشاوره با استاد عزت خواه پیرامون آنالیز و تایید محصولات داشته باشید و اگر دانشجو دوره آربی نباشید می توانید با پرداخت هزینه 100 دلار به ازای هر ساعت مشاوره ، از استاد عزت خواه سوالات خود را بپرسید

موفق باشید

پاسخ

ستاره در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ممنون از پاسختون اما طبیعتا هر ماه یا هر چند ماه یکبار نیاز به انتخاب، بررسی و خرید محصولات جدیدتر کنیم. هدف من این نیست که فقط یک یا چند کالا رو یکبار خرید کنم و تا سری بعدی منتظر فروش بنشینم.
هدف من اینه که بتونم هر ماه کالاهای جدیدتری یا بیشتری رو اضافه کنم. در اینصورت چه مدت زمان نیاز هست؟ پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

حدودا همه مراحل برای اضافه کردن یک محصول جدید ( پیدا کردن محصول ، تحقیق ، سمپل گرفتن ، خرید از کارخانه ، ثبت در آمازون ) 3 هفته طول می کشد ، طبیعتا اگر بخواهید هر محصول جدید اضافه کنید حدودا 3 هفته باید زمان بگذارید.

موفق باشید

پاسخ

ستاره در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سپاس،
سوال دیگری که دارم اینه که به نظر شما پس از یادگیری و وقت گذاشتن به اندازه روزی چند ساعت، برای داشتن درآمد ماهیانه 5000 دلار (منظورم سود خالص بدون بحث مالیات هست) چه میزان سرمایه اولیه باید جهت خرید کالا از چین در نظر گرفت؟ پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

اعدادی که به شما عرض می کنیم میانگین هستند و کاملا بستگی به نوع کالا و کمپین های تبلیغاتی و فاکتورهای زیاد دیگری دارد ، اما به طور میانگین شما اگر 30000 دلار کالا خرید کنید و در طول 6 ماه بفروشید . پول خودتان بر میگردد و هر ماه هم حدودا 5000 دلار سود می کنید ، که در مجموع در طول 6ماه 30000 دلار سود کرده اید !

موفق باشید

پاسخ

بابک در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ گفته:
۰ ۱ | ۱

با سلام و عرض ادب
با شماره ایران تماس گرفتم متاسفانه امکان برقراری ار تباط نیست. با توجه به اینکه قصد خرید دوره آر بی را دارم سوالاتی دارم که ممنون میشم اگه پاسخ بدین:
1- در ویدئوهای تبلیغاتی دوره آربی گفته شده کد خرید نرم افزارهای مورد نیاز به ارزش 299 دلار هم هدیه داده میشود اما در پاسخ به سوال یکی از دوستان در همین صفحه فرمودین که برای نرم افزارها نیز باید 100 دلار جداگانه پرداخت شود. آیا این بدین معنی است که قیمت نرم افزارها 399 دلار بوده و با تخفیف شما فقط 100 دلار پرداخت میشود؟ در اینصورت آیا 100 دلار باید به شما پرداخت شود؟ در هر صورت خواهشمندم نام نرم افزارها را در اینجا بفرمایید تا بتونیم در مورد نیازی که به اونها داریم با توجه به سطح اطلا عات خودمون تصمیم بگیریم.
2- آیا پس از خرید دوره آر بی کل دوره برای دانلود در دسترس قرار میگیرد یا هنوز بصورت کامل آماده نشده؟ در اینصورت چه مدت تا تکمیل آن باقی مانده است؟ همچنین حجم کل فایلها چقدر است؟
سپاسگزارم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به بابک عزیز

با توجه به قراردادهایی که با بعضی از مدیران نرم افزارهای بستیم توانستین تا حد زیادی برای دانشجویان دوره آربی تخفیف بگیریم به همین دلیل شما به اندازه حدودا 300 دلار ارزانتر آنها را می خرید ، قیمت کلی نرم افزار ها حدودا برای یکماه 50 دلار است که اگر سریع از آنها استفاده کنید ، نیازی به خرید ماه دوم آنها ندارید !

متاسفانه نام نرم افزارها را نمی توانیم اعلام کنیم و فقط به افراد داخل دوره آربی معرفی می کنیم و به آنها آموزش می دهیم

اگر دانشجو آربی بتواند از آنها خرید کند و کارت اعتباری خارجی مانند مسترکارت یا ویزاکارت داشته باشد ، به آنها لینک خرید می دهیم تا خودشان اکانت تهیه کنند اما اگر این امکان برایشان نباشد یا مشکلاتی داشته باشند ، ما برای آنها تهیه می کنیم و هزینه اش را به تومان از آنها دریافت می کنیم

2- دوره آربی کاملا ساخته شده است ، اما بعد از ورود به دوره 30 قسمت اول در اختیار شما قرار می گیرد و مابقی در طول زمان در اکانت شما اضافه می شود ، به این دلیل که بتوانیم مراحل و پروسه شما را راحت تر کنترل کنیم و قدم به قدم پیش بروید ، کل مجموعه آربی 50 قسمت است و هر قسمت حدودا زیر 150 مگابایت حجم دارد!

موفق باشید

پاسخ

بابک در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سپاس از پاسخگویی سریع شما، متاسفانه درست متوجه پاسخ سوال اول نشدم، آیا منظور شما اینه که کل نرم افزارها را برای مدت یکماه جمعا با 50 دلار میتوان استفاده نمود؟ در اینصورت در ماههای آینده چقدر هزینه خواهد داشت و اصلا مگر در آینده احتیاجی به نرم افزارهای تحلیلگر نداریم که فرمودین "اگر سریع از آنها استفاده کنید ، نیازی به خرید ماه دوم آنها ندارید". ببخشید دیگه اینجا ایران است و میدونید که هر یک دلار برای ما ارزش بالایی دارد.
در مورد سوال دوم آیا امکان درخواست کل مجموعه را بصورت یکجا خواهیم داشت.
سپاسگزارم پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به بابک عزیز

بله ، اکانت یک ماه آنها حدودا 50 دلار برای همه نرم افزارها ، هر ماه 50 دلار ، در آینده احتمالا می خواهید به سراغ محصول دوم ، سوم  و .... بروید و محصول اضافه کنید چون زمانی که فروشندگان در آمازون کمی فروش کنند ، ترغیب می شوند به سراغ محصول دوم و سوم بروند ...

بهتر است اینکار را نکنید تا بر طبق برنامه ما پیش بروید و بتوانید قدم به قدم به جلو بروید ، ما تمام تلاش خود را می کنیم که دانشجویان عزیز بهترین نتیجه را بگیرند 

موفق باشید

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

خیلی ممنون از پاسختون فقط نگفتین که چه کا رهایی باعث بسته شدن حسابمون از طرف امازون میشه؟

من این محصول را در تاریخ 1397/03/12 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

خوشبختانه این اتفاق الان نه برای ما و نه برای دانشجویان ما نیفتاده است !!!

اما می توانید در گوگل جستجو کنید

موفق باشید

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

خیلی ممنونم از جوابتون به سوالم.فقط این سوال میمونه که چتدتا از کالاهایی که برگشت میخوره امازون براگون برامون میفرسته ما که تو ایران هستیم و تحریمیم چه کار باید بکنیم.

من این محصول را در تاریخ 1397/03/12 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به حسین عزیز

متاسفانه کسانی که در ایران هستند ، نمی توانند کالاهای مرجوعی را مستقیم دریافت کنند ، راه حلش این هست که به یکی از آشنایان یا دوستانی که در خارج از کشور دارند ، بفرستند و از آنها بخواهند محصولات را دریافت کنند و مجددا بفروشند ، در آمازون یا در ای بی یا در هر مارکت پلیسی

موفق باشید

پاسخ

akbar در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت شما استاد عزیز و تیم پر تلاشتان
ببخشید استاد من در تاریخ 96/11/27 تعداد 4 سئوال را که جوابشان برایم بسیار مهم است ارسال نمودم ولی در سایتتان به آنها جواب نداده اید . میشه بپرسم چرا؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به اکبر عزیز

در اسرع وقت حتما پاسخ را برای شما ارسال می کنیم لطفا صبور باشید

موفق باشید

پاسخ

حامد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام . یه سوال داشتم! چرا چینی ها و کمپانی هایی که محصولاتشون رو در سایت aliexpress برای فروش گذاشتن، خودشون مستقیما برای فروش کالاها در سایت Amazon اقدام نمیکنن ؟!!!
کالا رو مثلا در سایت aliexpress میفروشن 8 دلار ولی رو سایت آمازون میفروشن 30 دلار ! اصلا منطقی نیست ماها رو واسطه قرار بدن!

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به حامد عزیز

کارخانه ها که اینکار را نمی کنند ، چون آنها تولید کنند هستند ، اما مردم خود چین تعداد خیلی زیادی از آنها مشغول به این کار هستند ، همانطور که می دانید در حال حاظر بیش از 2 میلیون فروشنده فعال در آمازون هست .

علی اکسپرس خدمات آمازون را ندارد به همین دلیل ارزان است !!!

خدماتی نظیر ارسال سریع کالا ، آمازون 48 ساعته دلیور می کند اما علی اکسپرس حدودا 1 ماهه ، علی اکسپرس پشتیبانی ندارد و همینطور قانون ریفاند خوبی ندارد و هزاران مشکل دیگر ، به همین دلیل اغلب خریداران آمازون را ترجیح می دهند.

اصلا هیچ کسی ، شخصی را واسطه قرار نمی دهد ، شما اگر وارد این کسب و کار شوید ، به عبارتی یک تاجر می شوید که آنلاین کار می کند ! فرمول خیلی ساده است ، تعداد بالا می خرید و آنلاین تکی می فروشید. این سیستم بیش از چندین قرن است وجود دارد ، اما اینبار به صورت آنلاین توسط آمازون غول آسا !!!

موفق باشید

پاسخ

حامد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ممنون از پاسختون. ولی کارخانه ای که این زحمت رو به خودش میده و تو سایت aliexpress ثبت کالا میکنه، چرا کالا رو تو سایت آمازون نمیزاده و قید سود 30 تا 200 درصدی سایت آمازون رو میزده؟ آیا فروش ریسک داره؟ یا اینکه کارخونه اینقدر سودش بالاست که دیگه سود 200 درصدی اصلا براش مهم نیست؟ به عبارتی کالا رو نقدا با قیمت کم به ما میفروشه ولی ریسک فروش رو عهده دار نمیشه و دیگه کاری به فروش رفتن یا نرفتن کالا نداره... پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

کارخانه ها در علیاکسپرس نیستند ، فروشندگان انفرادی هستند !!! با کمی ضرب تقسیم متوجه می شوید که کارخانه ها روزانه بالای 50 هزار دلار درآمد دارند به طور حداقل و هیچوقت خود را درگیر تک فروشی نمی کنند !!! مانند حتی سیستم داخل ایران ، کارخانه ها وظیفه و کارشان تولید است نه فروش !

موفق باشید

پاسخ

raoof در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام ابهامی که برای من هست اینه که،اون شرکتایی که برای ما محصول رو از چین می برن آمازون باز یه پولی می گیرن و در این صورت سود ما خیلی کم نمی شه؟(منظورم هزینه شیپپینگ نیست.)و اصلا به این شرکت ها می شه اعتماد کرد؟
ممنون از پاسخ های خوبتون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

شرکت های نامعتبری نیستند ، دقیقا خود اداره پست است . از هر کارخانه چینی می توانید درخواست کنید ، با DHL یا UPS ارسال کند.

موفق باشید

پاسخ

ارشیا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و احترام
آیا موارد زیر در محصول آر بی آمده است و با جزئیات کامل به آن پردا خته شده است؟
1- بیشترین ابهامی که وجود دارد درباره ارسال به انبارهای آمازون هست. شرایط کالا برای ارسال به انبارهای آمازون باید به چه صورت باشد؟ داخل پکیج باشد یا لیبل خاصی داشته باشد و یا ...؟
2- آیا بعد از ارسال به انبار آمازون کالاها و کیفیت آنها توسط آمازون چک می شود و در صورتیکه مورد تایید باشند قبول میکند و اگر قبول نکن ریجکت میکند یا اینکه اصلا کالاها رو چک کیفیت نمی کنند؟
3- بنده شنیده ام اگر هر سری با آِی پی های مختلف وارد اکانت شوید، آمازون اکانت را بن میکند. یعنی اگر از فیلترشکن استفاده کنیم و هر بار آی پی تغییر پیدا کند، سریعا آمازون اکانت رو می بندد.
خیلی ممنونم.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به ارشیا عزیز

1- این موارد را همگی در دوره ی آربی توضیح داده ایم ، که چه پکیجی باید بسازید و بارکد از کجا تهیه کنید و لیبل سازی کنید و ...

کیفیت اصلا توسط آمازون چک نمی شود اما هیچکسی هم حق فروش کالاهای تقلبی را ندارد ، به این دلیل که کمپانی های اصلی از شما شکایت می کنند و بعد از شکایت آنها ، آمازون شما را حذف می کند. آمازون پل ارتباطی است ، نه فروشنده !!!!

این مورد آخر کم پیش می آید ، اما می توانید در صورت اینکه خیالتان راحت تر باشد از وی پی اس اختصاصی استفاده کنید و یا اینکه قبل از اینکه وارد این کسب و کار شوید و کالایی را بخرید ، ابتدا 2 -3 هفته وارد اکانت خود شوید و همه این موارد را بررسی کنید ، متاسفانه منبع دقیقی وجود ندارد که اعلام کرده باشد این مورد خلاف قوانین است.

موفق باشید

پاسخ

Emma در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض ادب و احترام
من یک سوالی واسم پیش اومده که در سایت پیونیر که میخواستم عضو بشم با مشخصات و هویت امریکایی در مرحله آخر عضویت مشخصات حساب بانکی و نام بانک و روتینگ نامبر میخواست .سوالم اینجاست که خود سایت پیونیر وقتی عضو بشیم به ما حساب بانکی خودش میدهد؟؟؟ اصلا کاربرد سایت پیونیر چیست ؟ موقع ثبت نام که از ما حساب بانکی میخواهد برای چیست؟ ما اگر حساب بانکی داشته باشیم چه نیازی به عضویت در سایت پیونیر داریم؟؟؟؟
ممنون میشم با جزییات به سوالات من وابهاماتی که برای من پیش اومده پاسخ دهید
متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به اما عزیز

اگر شما حساب بانکی در آمریکا دارید ، اصلا نیازی به پیونیر ندارید مستقیما آن را به آمازون وصل کنید

اما اگر در کشورهایی هستید که فعلا آمازون حساب بانکی های آن را قبول نمی کند مانند اروپا و ترکیه و آذربایجان و ... ، مجبور هستید به یک واسطه مانند پیونیر وصل شوید که مانند یک پل ارتباطی بین شما و آمازون عمل کند !

موفق باشید

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

ببخشیَد من دوتا سوال داشتم.
1-
هزینه ارسال از alibaba به amazon.
هزینه مالیات
هزینه تبلیغات امازون.
هزینه لیبل رو کالاها
هزینه اشتراک ماهیانه تقریبا40 دلار اکانت پرو که حالت fba رو داره.
20 تا 35 درصد فروش کالاها که امازون کم میکنه.
همه اینها چقدر روی درامدمون تاثیر داره برای منی که میخوام کارمو با 400 دلار شروع کنم؟
2-
چه کارهایی باعث میشه که امازون حسابمون رو ببنده یا بلوکه کنه و اینکه امکان برگشت پول هست بعد از بلوکه؟
خیلی ممنون از پاسخی که بهم میدین

من این محصول را در تاریخ 1397/03/12 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به حسین عزیز

کاملا بستگی به وزن و تعداد جعبه ها و حتی زمان ارسال دارد ! همچنین به دو روش می توانید این کار را انجام دهید ، هوایی و دریایی

هوایی حدودا دو برابر دریایی است ، این هزینه را می توانید از همان کارخانه چینی بپرسید

مالیات ورود به آمریکا برای محصولات مختلف ، متفاوت است اما به طور میانگین 6 درصد کل ارزش کالایی که وارد می کنید

هزینه تبلیغات کلیکی است ، حدودا بین 20 سنت یا 1 دلار به ازای هر کلیک

لیبل رایگان هست ، کارخانه ها رایگان برای شما انجام می دهند

سرمایه اولیه 400 دلار بسیار پایین است و قدرت انتخاب شما را به شدت پایین می اورد و محصولاتی می توانید بخرید که ارزش کمی دارد ، مثلا کابل شارژر موبایل و قاب موبایل

در انتها ، بعد از کم کردن همه هزینه ها ، در یکی از بدترین شرایط می توانید به 30 درصد سود برسید و در حالت های بهتر می توانید 100 تا 200 درصد سود کنید

تا الان این اتفاق برای ما و افرادی که زیر نظر ما بوده اند نیفتاده است 

موفق باشید

پاسخ

ramin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
قسمت هلپ آمازون که بشه ایمیل زد کجاست

من این محصول را در تاریخ 1396/12/25 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

پاسخ دهی به درخواست شما در ایمیلی که برایتان ارسال گریده است، بیان شده است.
لطفاً ایمیل خودتان را چک نمایید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مهدی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ، میخواستم بدونم که برای ورود کالا به امریکا ( گمرک) ممنوعیتهای از بعضی از کالا در بر داره یا نه؟
ممنون از شما

من این محصول را در تاریخ 1396/11/29 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به مهدی عزیز

بله ، باید تمام ممنوعیات را از وبسایت گمرک آمریکا تحقیق کنید

موفق باشید

پاسخ

سرور در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من با یکی از شرکت های واسط صحبت کردم و جواب سؤال بنده رو دادند لطفاً راهنمایی بفرمایید:
سؤال: حساب مستر کارتی که در ارمنستان باز میکنید سه مشخصه زیر رو دارد؟
Routing Number
Account Number
Check Number
جواب: در خصوص پرسش دوم شما می بایست عرض کرد که این اطلاعات برای حساب های آمریکایی می باشد.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

از آنها بپرسید که آیا حساب بانکی که باز می کنند قابلیت اتصال به Payoneer را دارد یا خیر ؟

موفق باشید

پاسخ

mohsen در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
زمانی که امازون پول را به حساب پیونر یا حساب مورد تایید واریز کرد ،ما که در ایران هستیم چطور باید آن را نقد کنیم یا به حساب بانک ایرانی بفرستم و یک سوال دیگر اینکه برای خرید از چین با اون حساب که واسه امازون باز کردم خرید کنم یا حساب ارزی ایران رو هم قبول می کنند؟
با سپاس

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به محسن عزیز

درود به شما شرکت هایی در ایران هستند که دلار موجود در پیونیر را از شما می خرند و به شما تومان می دهند ، البته اینکار را ما برای دانشجویان دوره آربی هم انجام می دهیم

برای خرید از چین چند روش وجود دارد :

پرداخت با پی پال ، پرداخت با استفاده از مسترکارت یا ویزاکارت ، پرداخت با استفاده از وایرترنسفر

حساب ارزی را باید از بانک های ایران سوال کنید

موفق باشید

پاسخ

parvaneh در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام وعرض ادب
اگر در آمازون اکانت فروشندگی ایجاد کنم ولی شروع به فعالیت نکنم باید هر ماه 40 دلار را پرداخت کنم؟
اگر من شخصا بخواهم خرید و فروش کنم و شما من را پشتیبانی کنید هزینه پشتیبانی به چه صورت خواهد بود؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

اکانت خود را به individual تغییر دهید ، این اکانت رایگان هست و دیگر نیازی به پرداخت ماهیانه 40 دلار ندارید

می توانید در دوره آربی شرکت کنید و به صورت مستقیم از استاد عزت خواه رایگان مشاوره بگیرید ، یا می توانید با پرداخت 100 دلار به صورت ساعتی مشاوره پیرامون آمازون بگیرید ، انتخاب به عهده شماست !

موفق باشید

پاسخ

ibro در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
متاسفانه امکان ثبت نام از ایران به عنوان فروشنده نیست و به علت تحریم اسم ایران تو لیست کشورهایی که انتخاب می کنیم وجود ندارد و علاوه بر این چون سیستم بسایر هوشمند است اگر در ایران اسم کشور دیگری مثلا ترکیه یا کانادا را انتخاب کنیم سیستم تشخیص میده و از ادامه عملیات جلوگیری می کنه.
به نظرم قبل از هر اقدامی برای ترغیب کاربران دیگر باید این مشکل را اساسی حل کنید و اگر واقعا راهی وجود نداره یا راه پر ریسکی وجود داره خیلی شفاف اعلام کنید.
ممنون.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ویدئو های رایگان و وبینار موجود در سایت به شما کمک بسیاری می نماید، تا ابهامات شما رفع گردد. در این راستا لینک های زیر را دنبال نمایید:

بیزینس تایم 1

بیزینس تایم 2

وبینار امازون

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

فریدون در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود درود به استاد گرامى
خوشبختانه مشگل ایمیل از طرف آمازون حل شد و مى تونم وارد بشم با اکانت خودم ،
فقط خواستم ببینم چطور اکانت م را تبدیل به اکانت معمولى individual کنم ،چون در حال حاضر پول بى خودى که ندانسته پرداخت کردم ، و خواستم لطفاً راهنمایى بفرمایین که این کار را انجام بدم
با سپاس فراوان

من این محصول را در تاریخ 1396/12/03 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خوشحال شدم از اینکه مشکل شما برطرف گردید. در خصوص تغییر نوع اکانت خود در سایت آمازون، باید با پشتیبانی مکاتبه نمایید تا نتیجه دلخواه شما حاصل گردد.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

ایا مستر کارت از مالزی قابل قبول آمازون هست.
یک شرکت پیدا کردم از مالزی مستر کارت قابل واریز و برداشت می دهد

من این محصول را در تاریخ 1396/12/05 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز شما باید حساب بانکی باز کرده و شماره حساب را در امازون ثبت کنید. همچنین میتوانید این مورد را به پشتیبانی یا هلپ امازون ارسال کنید تا تائیدیه را قبل از ثبت حساب از امازون بگیرید. اما می توانید این حساب را نیز با پیونر به امازون وصل کنید

پاسخ

akbar در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت شما استاد عزت خواه و تیم پرتلاشتان:
چند سئوال در رابطه با دوره آمازون داشتم
1- اولا فرصت ثبتنام دوره محدود است یا خیر؟
2- بعضی شرکتهای داخلی مثل ... حساب بانکی در کشورهای اروپائی توسط وکلایشان و بنام درخواست کننده با شرایط تضمینی باز میکنند . ولی هزینه چند هزار یوروئی میخواهند . آیا برای شروع کار نیاز به این اقدام میباشد؟
3- آیا کارتهائی مثل ویزا کارت که بیشتر برای خریدهای بین المللی کاربرد دارد ( در صورتی که یکی از آنها را داشته باشم)میتوانم بعنوان حساب بانکی بین المللی استفاده کنم؟
4- درصورت افتتاح حساب در گرجستان بنام یکی از دوستانم ؛ و با آدرس سکونت و محل کارش ؛ چگونه من باید از آن حساب در ایران استفاده کنم و هیچگونه نگرانی جهت موجودی حساب نداشته باشم (خدای نکرده در حسابم دخل و تصرفی نشود).لطفا دقیق توضیح دهید.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

1 دوست عزیز در حال حاضر مهلت دارید اما تا ماه اینده ممکن است نرخ دوره به مبلغ اصلی خود برگشته و دیگر این تخفیف وجود نداشته باشد بنابراین سریعتر تصمیم گیری کرده و اقدام کنید.

2 برای این منظور شما نیاز به شماره حساب دارید می توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

روش اول : افتتاح حساب بین المللی در یکی از کشورهایی که آمازون آنها را قبول دارد ، مانند ارمنستان 

می توانید با استفاده از شرکت های که در داخل ایران این سرویس را برای شما انجام می دهند ، حساب بانکی باز نمایید و سپس در آمازون ثبت نام کنید

روش دوم : فقط برای افراد خاصی امکان پذیر است ، می توانید با همکاری با تیم عزت خواه دات کام ، محصول مورد نظر خود را تحت برندهای فعال ما در آمازون به فروش برسانید ( علاقمندان به این روش ، باید کاملا سیستم آمازون را بدانند و بعد از قبولی در مصاحبه با حسین عزت خواه ، با ما قرارداد ببندند و محصول خود را به کانادا و آمریکا ارسال نمایند. )

روش سوم : استفاده از حساب بانکی یکی از دوستان یا خویشاوندان در خارج از کشور

البته برای مورد اینگونه شرکت ها باید بررسی کنید و می توانید از پیمنت24 یا ایرانی کارد بهره ببرید.

3 باید حتما شماره حساب بانکی داشته باشید و یا کارت های خود را از طریق پیونر به حساب امازون متصل کنید.

http://Payoneer.com

4 دوست شما باید به نام خودش یک حساب برای شما باز کند که فقط در اختیار شما قرار دهد. و شما این حساب را با اطلاعات ایشان در امازون ثبت کنید. بعد از فروش مبلغ مالیات را از حساب خود کسر کنید و بعد از ان سود حاصل مربوط به شما می باشد. شما می توانید از طریق صرافی ها این کار را انجام دهید و در ایران به نرخ روز دلار به ریال دریافت کنید.

پاسخ

میلاد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما
میخواستم بدونم با موبایل میشه این کسب و کار رو انجام داد یا فقط کامپیوتر باید باشه؟
ممنونم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

نیاز به کامپیوتر دارید

موفق باشید

پاسخ

ارشیا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و احترام،
در صورت خرید این محصول، اگر به هر دلیلی از محصول راضی نبودیم، آیا مبلغ خرید به ما عودت داده میشود؟
آیا ضمانت و گارانتی برای این محصول وجود دارد؟
خیلی ممنون

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام


کاملا بستگی به دلیل عدم رضایت شما دارد. پیشنهاد می کنم قبل از ورود به دوره ار بی حتما در مورد این بیزینس مطمئن شوید و تصمیم درستی بگیرید و بعد اقدام کنید و هرگونه شکی نیز دارید می توانید به راحتی بپرسید و پاسخ خواهیم داد. تا زمانی که وارد دوره می شوید هیچ شک و ایهامی برای شما باقی نخواهد ماند.

پاسخ

قربان در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام
من میخوام در قسمت سلر امازون ثبت نام کنم اما در قسمت
Set up your deposit method
وقتی کشور ترکیه رو انتخاب میکنم به طور خودکار payoneer باز میشه و وقتی میخوام در پی اونیر ثبت نام کنم نمیشه ایا راهی داره من مستقیم کارت و حساب بانکی رو به امازون بدم نه سایت دیگری مثل پی اونیر
با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1396/11/13 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

اگر از ترکیه می خواهید ثبت نام کنید تنها راه فعلا پیونیر هست ، پیونیر هم فوق العاده امن و راحت است . 

موفق باشید

پاسخ

فریدون در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود به استاد گرامى
خوشبختانه مشگل ایمیل از طرف آمازون حل شد و مى تونم وارد بشم با اکانت خودم ،
فقط خواستم ببینم چطور اکانت م را تبدیل به اکانت معمولى individual کنم ،چون در حال حاضر پول بى خودى که ندانسته پرداخت کردم ، و خواستم لطفاً راهنمایى بفرمایین که این کار را انجام بدم
با سپاس فراوان

من این محصول را در تاریخ 1396/12/03 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فریدون عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار عالی به شما تبریک می گوئم. یک ایمیل به قسمت هلپ امازون بزنید و از انها درخواست کنید که 40 دلار را به حساب شما برگرداند و اکانت شما را تبدیل کنند به اکانت  individual.

نگران نباشید ان ها به راحتی پول شما را پس خواهند داد و به شما کمک خواهند کرد که سطح کاربری خودتان را تغییر دهید. 

پاسخ

ashkan در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود
1-لطفا در مورد نحوه تشخیص فروشنده های متقلب و سالم در سایت علی بابا کامل توضیح بدهید
2-و اینکه چطور می توانیم میزان فروشمان را در سایت آمازون به 200 درصد و بیشتر برسانیم لطفا این را هم کامل توضیح بدهید
تشکر فراوان از حسن نیت در یاری رسانی به هموطنان خودتان.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

باید لایسنس های اعتبار را کارخانه ها و تولید کننده ها یچین در وبسایت علیبابا داشته باشند. این امر بسیار مهم می باشد. که فروشندگان علیبابا باید این دو مورد را داشته باشند:
Trade assurance

Gold supplier

در مورد دوم این موضوع خیلی تخصصی است و زمانی که شما با نرم افزار های تحلیلگر امازون محصول خود را انتخاب کنید. به احتمال زیاد می توانید محصولی را انتخاب کنید که سود ان ها 200 تا 400 درصد باشد و نرم افزار های تحلیلگر را نیز فقط در دوره ار بی اموزش داده و در مورد ان ها صحبت خواهیم کرد.

پاسخ

reza در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
بنده یک سوال دارم این دوره در حال حاضر بطور کامل روی سایت قرار گرفته یا بصورت تدریجی ارائه میشه؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
 

دوره آربی در حال آپدیت می باشد. دانشجویانی که این دوره را خریداری می نمایند باید هفتگی به حساب کاربری خودشان در سایت مراجعه نمایند و فایل های آموزشی جدید را دانلود نمایند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

babour در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض ادب
من می‌خوام از طریق برادرم در استرالیا در آمازون فعالیت کنم.
درآمدهایی که به حساب برادرم واریز میشه شامل مالیات میشه یاخیر؟
اگر جواب مثبت هست آیا این درآمد به کارهای شخصی برادرم لطمه ای وارد میکنه؟
آیا درآمد من باعث افزایش تصاعدی مالیات درآمدی برادرم میشه؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

اگر بخواهید از طریق برادرتان اقدام کنید به این شکل است که یک حساب جدا به نام خودش باز کند و ان را در اختیار شما قرار دهد که با درامدهای خودشان مجزا باشد. بعد از ان این درامد شما با این حساب شامل درامد می شود. زمانی که شما مالیات این درامد را بپردازید هیچ مشکلی برای برادرتان پیش نمی اید و حتی به سود برادرتان نیز است زیرا اعتبار ایشان از نظر مالی در استرالیا بالا می رود. این موضوع به نفع برادرتان نیز است ولی به شرط اینکه مالیات را پرداخت کنید. 

هیچ اشکالی ندارد و شما زمانی که درامدتان بالا رود باز هم بعد از پرداخت مالیات درامد بالایی خواهید داشت. از پرداخت مالیات نترسید که این امر یک مورد عادی است و اگر پرداخت را به موقع انجام دهید هیچ موردی ندارد. اصلا از این امر نترسید و نگران ان نباشید

پاسخ

ahmad در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما
میخواستم بدونم با موبایل میشه این کسب و کار رو انجام داد
یا فقط با سیستم عامل ویندوز
با تشکر

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز حتما نیاز به کامپیوتر دارید زیرا برخی مسائل با گوشی موبایل بسیار برای شما سخت است و باید با سیستم های شخصی وارد شوید.

پاسخ

کاموس در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام سایت خوبی داری
ایا در سایت امازون فقط میتونیم محصول بفروشیم؟
یا میشه محصولات دیگران را بازاریابی کرد و پورسانت گرفت؟
ایا در این رابطه اموزشی داری؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز شما می توانید هم محصول بفروشید و هم افلیت یا همکاری د رفروش انجام دهید. اگر در گوگل سرچ کنید م یتوانید اطلاعاتی بدست آورید. اما به زودی نیز یک ویدیو آموزش همکاری در فروش و تبلیغات برای محصولات داخل اماوزن را هم فراهم می کنیم.

پاسخ

ابراهیم در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام خسته نباشید
من قبلا با سایت عرفانی دات کام آشنا شدهام وچند دوره آموزشی آن را خرید کرده ام حالا یک سوال برای من شده راز یک میلیون دلاری من در سایت عرفانی زاده همین دوره فروش آمازون شما هم هست یا آن دوره فرق میکند
سوال دوم
اگر ما در سایت آمازون ثبت نام بکنیم و سایت آمازون موقعیت مکانی ما را یک بار پیدا کند که مقیم ایران هستیم حساب در آمدی که داشتیم بلوکه نمیکند یا محصول ارسال شده به آمازون
ممنون از سایت خوبتون

من این محصول را در تاریخ 1396/12/25 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما ابراهیم عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوره آربی آموزش کامل و جامع در خصوص فروش کالای فیزیکی در وبسایت غول آسای آمازون می باشد. این دوره با دوره ی موجود در سایت عرفانی زاده دات کام متفاوت می باشد. در خصوص سوالات و ابهامات خود می توانید در ورکشاپ روز پنج شنبه شرکت نمائید و به پاسخ سوال های خود دست یابید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

فریدون در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

دورد بر شما
من دیشب ثبت نام کردم ولى متاسفانه ایمیل رو اشتباهى تایپ کردم ، حالا چه کار باید کنم که ایمیل درست رو وارد کنم ؟ دومین اشتباهم ، با همان ID که به ایمیلش دست رسى ندارم اکانت professional درست کردم و مبلغ 40 یورو از حسابم برداشت کردن ،
حالا نمى دانم چکار باید کنم که اولاً ایمیل درست را جاى گزین کنم ، دوماً چون فعلاً نمى خواهم وارد فروش بشوم و قصدم خرید پکیج تون هست بعد وارد معامله بشم ، بنابر این ترجیح مى دم که با ID Invividual که مجانى هست کار کنم ،و در ضمن چطور باید اون پول رو برگردونم به حسابم آیا راهى دارد ؟ با سپاس از استاد عزیز

من این محصول را در تاریخ 1396/12/03 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

کمی پیچیده است اما ساده ترین راه را خدمتتون عرض می کنم ، به بانک برید و بگویید این پول را بهتون برگردونند و نمی خواستید پرداخت کنید

راه دوم یک اکانت جدید بسازید و کاملا موضوع را واسه آمازون توضیح بدید و بگویید من اشتباهی ایمیلم را تابپ کردم و الان این اتفاق افتاده ، باید ثابت کنید که خود شما هستید که اگر از شما آیدی کارت + مشخصات کردیت کارت خواستند بدهید تا قضیه را فیکس کنند

در مورد اکانت فروشنده هم پولتان را پس می دهند اصلا نگران نباشید ، همان اکانت رایگان Individual هم برای شروع کافیه

موفق باشید

پاسخ

امین در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من همه کامنتها رو مطالعه کردم. ولی هنوز سوالی در مورد حساب بانکی دارم.
در کامنت ها متوجه شدم که شماره تلفن همراه، محل سکونت و حساب بانکی، باید متعلق به یک محل در کشورهای مجاز به فعالیت در آمازون باشه.
حالا سوالم اینه که آیا در هنگام ثبت نام در سایت آمازون، نام و مشخصات ثبت نامی خودمون، باید با نام و مشخصات صاحب حساب یکی باشه یا خیر؟
من نمیخوام با نام کسی دیگه فعالیت کنم. میخوام بنام خودم باشه و فقط حساب بانکی برای کسی دیگه باشه که در خارج از ایران هست. آیا این امکان پذیره یا باید نام ثبت نامی در سایت آمازون با نام صاحب حساب یکسان باشه؟
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امین عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

پیشنهاد ما این است که نام صاحب اکانت در سایت آمازون با نام صاحب حساب یکسان باشد. لیکن اگر این چنین نشد پشتیبان سایت آمازون از شما دلیل تفاوت را می پرسد و شما شراکت خودتان را طی توافق نامه ای که دارید، به سایت آمازون ارائه می دهید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

akbar در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام جناب عزتخواه عزیز و تیم همراه
چند سئوال در رابطه با دوره فروش آمازون داشتم:
1-آیا جهت افتتاح حساب بانکی بین المللی؛ کشور گرجستان نیز جزء کشورهای مورد قبول آمازون است و در صورتیکه جواب مثبت است آیا خواهر زاده من که در آنجا تحصیل میکند میتواند حسابی بنام خودم برایم افتتاح کند یا خیر؟ درهر 2 صورت جواب مثبت یا منفی لطفا کمی از جزئیات کار بیشتر بنویسید.
2- آیا با داشتن کارتهای بین المللی مثل مستر کارت یا ویزا کارت و .... میتوان همان کارهای بانکی بین المللی مثل واریز و یا در یافت وجه از کشور های دیگر مثل آمریکا را در داخل ایران انجام داد؟ اگر میشود پس چه نیازی به افتتاح حساب داریم؟
3- موسسات داخلی که در کشور ثالثی باوکالت ازجانب ما میخواهند حسابی برایمان افتتاح کنند ؛ هزینه های سرسام آوری میگیرند( معادل چند هزار یورو) آیا شما پیشنهاد بهتری برای من و امثال من که میخواهند در دوره شرکت کنند و جهت افتتاح حساب به مشکل میخورند ندارید.ممنون میشوم راهنمائی دقیق بفرمائید.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

 درود به شما اکبر عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

1. بر اساس لیست منتشر شده از سوی سایت آمازون جهت ساخت اکانت و افتتاح حساب بانکی اقدام نمایید، برای رویت نمودن این لیست بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://ezzatkhah.com/amazoncountries

2. در گوگل سرچ نمایید، سایت ها و شرکت هایی هستند که اینگونه خدمات را ارائه می دهند، شرایط و درخواست خودتان را به آنها شرح دهید. به آنها اعلام نمایید که قصد دارید در سایت آمازون فروشنده شوید.

3. در خصوص مذاکره با افرادی که از شما طلب هزینه های زیاد جهت امورات افتتاح حساب می نمایند، دقت زیادی نمایید . از تصمیم گیری های بدون فکر و تحقیق خودداری نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام از طریق ارسال تیکت، با پشتیبانی دوره آربی در ارتباط باشید.

با سپاس فراوان از همراهی شما
پایدار و شاد باشید
شبنم شیخی پور

پاسخ

داود در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ گفته:
۰ ۱ | ۰

سلام. تشکر از استاد عزیز و تیم پشتیبانی محترم...
کالای خریداری شده ما توسط شرکت چینی به آمریکا فرستاده و در انبار آمازون قرار میگیرد.
اولا، آمازون فقط در آمریکا انبار دارد؟ یا در کشورای دیگه هم انبار دارد؟ یا مردم مثلا اروپا فقط از انبارای آمازون که در آمریکاست محصولات برایشان پست میشود
دوما، اگر در کشورای دیگه انبار دارد، میتونیم به شرکت چینی بگیم که محصول ما را به فلان کشور ببر؟
سوم، میتوانیم خودمان تعیین کنیم که محصولمان به کدام ایالت در آمریکا برود؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

خیر ، در بقیه کشورها هم انبار دارد ، در مورد اروپا در مورد بعضی دسته بندی ها فرق دارد ، بعضی از دسته بندی ها را ترجیح می دهد در انبار انگلیس خود قرار دهد و از آنجا به اروپا ارسال کند . جواب نهایی شما : کاملا بستگی به محصول دارد اما در آمریکا و کانادا 100 درصد همه محصولات را قبول می کند اگر موافق قوانین انبار داریش باشید

چین به هر آدرسی که شما به آنها بدهید ، می فرستند هیچ فرقی برایشان ندارد

خیر ، آمازون این مورد را تعیین می کند

موفق باشید

پاسخ

sahand در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

salam o vakht bekheyr mikhastam beporsam ke in selling too amazon aya hamoon affiliate marketing hastesh ya fargh dare?

من این محصول را در تاریخ 1396/12/24 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

لطفا فارسی تایپ نمایید

خیر ، فروش کالای فیزیکی به روش تمام اتوماتیک با همکاری همه جانبه آمازون است

لطفا این ویدیو را تماشا فرمایید تا کاملا متوجه سیستم شوید

موفق باشید

پاسخ

داوود در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عزتخواه عزیز ، سوال اول : اگه محصولی که انتخاب کردیم فروش نرفت ، محصولاتمون چی میشه؟ سوال دوم : چقدر زمان میبره به درآمد برسیم؟ سوال سوم: من مدت یکماه در بازاریابی شبکه ای فعالیت داشتم و میخاستم ببینم علاقه به آن دارم یا خیر ، در جلسه اول به من گفتند فقط روزی یک ساعت باید وقت بگذارید برای این کار ، وقتی وارد کار شدم دیدم تمام وقت مشغول این کار هستم و تمام ذهنم مشغول اون هست و زیاد از مدل کارش خوشم نیومد و دیدم حسم را خراب میکنه و ازش اومدم بیرون. حالا مطلبی که میخام بگم همینه ، شما در فایلی که توضیح دادید گفتید اوایل کار سه هفته وقت می گذارید و بعد از اون فقط روزی نیم ساعت ، این نیم ساعت که عرض کردید مثل همون وقت گذاشتن برای بازاریابی شبکه ای نباشه ؟ امیدوارم مطلب را گرفته باشید.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

1- اگر محصول شما فروش نرفت یا نخواستید ادامه دهید یک آدرس به آمازون می دهید ، آمازون محصولات را برای شما ارسال می کند ( هزینه پستی به عهده شماست)

2- اگر تمامی تکنیک های دوره آربی را اجرا نمایید بعد از 90 روز اولین فروش خود را خواهید داشت

3-خیر ، شما بعد از ماه اول ، دیگر زمان زیادی نباید برای آمازون بگذارید به این دلیل که همه مراحل اتوماتیک و کاری نیست که شما انجام دهید و فقط کمپین های تبلیغاتی را کنترل می کنید

موفق باشید

پاسخ

داوود در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

یه سوال در مورد تبلیغات داشتم ، کل هزینه تبلیغات چقدره ؟ ماهیانه چقدر باید هزینه تبلیغات کنیم؟ ایا باید بنرهایی که طراحی می کنیم به زبان انگلیسی باشه؟ آیا باید در سایتهای انگلیسی زبان فعالیت کنیم؟ اگر جواب مثبته پس باید زبان هم مسلط باشیم؟ پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

تبلیغات در داخل آمازون اتفاق می افتد ، و به خود آمازون باید برای تبلیغات پول بپردازید ، نیازی به طراحی بنر نیست ، سیستمش مانند تبلیغات کلیدواژه است برای موتور جستجو آمازون ، قسمت ها بستگی به تعداد کلیک دارد و حدودا برای هر کلیک 20 سنت تا یک دلار است 

اگر بهینه سازی کنید ، می توانید تا 3 برابر هزینه ای که می کنید سود کنید 

زبان هم برای این قسمت لازم ندارید ، به شما روش هایی را در دوره آربی آموزش می دهیم که کلیدواژه ها را پیدا کنید و در آمازون کپی کنید

موفق باشید

پاسخ

ahmad در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای عزتخواه عزیز خسته نباشید و ممنونم از راهنمایی جنابعالی بنده در ایران هستم و میخوام از شما کمک بگیرم و در این بیزینس فعالیت کنم با توجه به اینکه اصلا در شرایط مالی خوبی نیستم سوال من اینه که آیا برای این کار نیازی هست که زبان انگلیسی بلد باشم یا نه؟؟ متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله ؛ اما می توانید با سطح زبان مبتدی شروع نمایید و به تدریج زبان خود را در حین کار تقویت کنید ، در ابتدا دانشجویان بوده اند که از نرم افزار هایی مانند گوگل برای ترجمه کمک گرفته اند و برای کارهای مهم نظیر تبلیغ نویسی یا مذاکره با تولید کنندگان از یک مترجم کمک گرفته اند ، مترجمانی از وبسایت ایران تایپیست ، متن را برای آنها فرستاده اند و ترجمه شده یکروزه تحویل گرفته اند.

در نهایت نگران نباشید ، اگر مصمم هستید باید روحیه یادگیری خود را بالا ببرید و تشنه ی یادگیری بیشتر باشید تا موفق شوید

شاد و پیروز باشید

پاسخ

Pouya در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

من با هزار مشقت و سختی (البته با مشخصات فیک، چون فعلا حساب بانکی ندارم) ثبت نام کردم و وارد شدم و با یه پیامی مواجه شدم به عنوان seller verification که باید مدارک هویتی میفرستادیم.
سوالم اینه که آیا ارسال مدارک هویتی اجباری هست؟
و اگر بله، با مدارک هویتی ایرانی مشکلی ندارن؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

عکس پاسپورت ایرانی خود را بفرستید کفایت می کند ، اگر هم کارت شناسایی از کشور دیگری دارید بهتر است آن را بفرستید

با هویت ایرانی اصلا مشکلی ندارند با محل زندگی مشکل دارند ، مثلا نباید از ایران در آمازون فعالیت کنید ، چون ایران جزو لیست کشورهای آمازون نیست

اگر در نهایت قبول نکردند ، بگویید هنوز مدرک شناسایی از کشوری که با آن ثبت نام کرده اید را ندارید

موفق باشید

پاسخ

مهدی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. سوال اولم اینه که من نه فردی رو در خارج کشور دارم و نه میتونم برم خارج از کشور، چطور باید چک های درآمد رو نقد کنم؟ به نظرم یه سرویسی راه اندازی کنید که درآمد کاربرا رو نقد کنید و یه درصدی ازش بردارید خیلی بهتره برای افرادی مثل من.
سوال دوم، آیا کسب درآمد از همکاری در فروش آمازون رو توصیه میکنید؟ و مقایسه درآمدش نسبت به FBA چطور هست؟ وبسایت های خارجی یه روشی رو معرفی کردن به اسم niche website که باید یه وبسایت در یه زمینه خیلی خاص مثلا کوله پشتی کوه نوردی، بسازیم و فقط اون صفحه رو تبلیغ کنیم که به یه درآمد passive برسه.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

شرکت هایی در ایران هستند که اینکار را انجام می دهند ، برای بعضی از دانشجویان دوره آربی که این مشکل را داشته باشند تا سقف 15 هزار دلار این کار را انجام می دهیم

افیلیت یا همکاری در فروش خیلی نسبت به فروش در آمازون ضعیف تر است ، بستگی دارد به دنبال چه میزان درآمدی هستید

افیلیت مارکتینگ زمانی به شما جواب می دهد که مخاطبان زیادی داشته باشید ، همانطور که می دانید آمازون بین 2 تا 6 درصد افیلیت پرداخت می کند

موفق باشید

پاسخ

Pouya در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

ما که در خارج از آمریکا زندگی میکنیم، قوانین مربوط به مالیات بر درآمد و... برای ما شامل نمیشه؟
و ما هیچ مالیاتی بجز مالیات واردات به آمریکا رو نمیدیم؟
و فقط تابع قوانین مالیاتی اون کشوری هستیم ک حسابمون اونجاست؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

همه ی پاسخ های خود را به زودی در برنامه بیزینس تایم شماره 2 ، دریافت می کنید

لطفا کمی منتظر بمانید

موفق باشید

پاسخ

Pouya در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام.
سوال در مورد مالیات ورود به آمریکا داشتم، اینکه تقریبا چقدره؟ بر اساس مبلغ کالا هست یا فاکتور های دیگه ای داره؟
البته میدونم به نوع کالا هم بستگی داره ولی میخوام بدونم رنجش تقریبا چقدر هست؟
و اینکه چطوری و توسط کی پرداخت میشه؟
مثلا ما تولید کننده میدیم که بده به ارسال کننده که اون پرداخت کنه؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بستگی به کالایی دارد که وارد می کنید و همینطور ایالتی که به آن وارد می شود ، درصدی است بدین شکل که در خیلی موارد حدودا 6 درصد است ، یعنی ارزش کل کالا را باید در 6 درصد ضرب کنید و قبل ورود آن را پرداخت کنید

مدل کالا را سرچ کنید تا مبلغ دقیق را بتوانید بدست آورید

توسط واردکننده و کسی که آن را از چین خریده است یا هرکشوری خریده است

موفق باشید

پاسخ

Pouya در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

بسیار ممنون
یعنی وقتی از تولید کننده میپرسیم هزینه شیپینگ چقد میشه و میگه مثلا فلان قدر، مالیات رو هم خودش حساب میکنه و میگه؟ پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

از آنها سوال بپرسید که مالیات هم روی مبلغ است یا خیر ؟

هر فروشنده ای قوانین خودش را دارد

موفق باشید

پاسخ

Arman در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ، من در امریکا زندگی میکنم . سوال من این هست که آیا این کسب درآمد شامل Tax Return هم میشود؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله

پاسخ

Arman در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

در اینصورت میبایست TAXپرداخت کرد! پس با این حال هر چه فروش بالاتر ، مالیات بیشتر؟!!.... پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

بله ، شما هر بیزینسی داشته باشید باید مالیاتش را هم پرداخت کنید ، فقط درآمد کارهایی شبیه خیریه است که مالیات ندارد ، به جز آن هر کاری که بکنید مسلما مالیات باید بپردازید

موفق باشید

پاسخ

Arman در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

پس سوال من اینجاست حالا که رسیدیم به این نقطه از بحث .با این وجود باز هم این بیزینس به صرفه هست؟ من کالیفرنیا هستم ، میدونم که هر چه درامد بیشتر در بیاری بیشتر ازت TAX میگیرن پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

نگرانی و طرز فکر شما را درک می کنیم ، دو مورد هست

الان حدودا 2 میلیون نفر در آمازون به عنوان فروشنده فعالیت می کنند ، آمازون هم بزرگترین مارکت پلیس در دنیا است ، کمی به آمار نگاه کنید متوجه می شود ، که 100 درصد ارزشش را دارد و به صرفه است

مورد بعدی کدام را ترجیح می دهید :

درآمد شما 100 هزار دلار در سال است و بعد از مالیات شما 70 هزار دلار دارید

درآمد شما 50 هزار دلار است و بعد از مالیات شما 39 هزار دلار دارید

کدام را انتخاب می کنید ؟

موفق باشید

پاسخ

Arman در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

برای ثبت نام در امازون سلر ، باید مدارک TAX RETURN ارایه کرد(چون در امریکا هستم). توی دوره RB که گفتید اموزش ثبت نام رو میدهید این قسمتم یاد میدید؟ پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

این موارد برای همه نیست ، چون افراد از همه کشورها در آمازون ثبت نام می کنند ، نگران نباشید شما زمانی که در دوره آربی شرکت کنید ، می توانید از پشتیبانی مستقیم استاد عزت خواه بهرهمند شوید و مشکلات خود را حل کنید ، مثلا برای این مورد ، شما باید برگه تکس سال پیش خود را برای آمازون آپلود کنید ، اگر ندارید بگویید من ندارم و سال اولم هست که در آمریکا هستم

موفق باشید

پاسخ

Tohid در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
در صفحه
http://ezzatkhah.com/amazoncounries
گفته که باید اقامت داشته باشی و یه شاره ثابت
چطور می شود
بدون اقامت و نداشن تلفن ثبت در آمازون فروش کرد

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

اقامت منظور ساکن بودن آن کشورها هست ، نه اینکه اقامت از لحاظ شهروندی ، برای مورد اول ، شما می توانید در یکی از این کشورها حساب بانکی داشته باشید و ارائه بدهید اما اگر در نقطه ای آمازون به شما گفت چرا با آی پی دیگری وصل می شوید می توانید بگویید برای مسافرت یا انجام امور کسب و کار به کشور دیگری رفته اید ،

تلفن ثابت نیازی نیست ، تلفن همراه کفایت می کند .

موفق باشید

پاسخ

محمدرضا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر شما استاد عزت خواه، من فکر میکنم بیشترین مشکل من ترس هست

من این محصول را در تاریخ 1397/01/06 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمدرضا عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز برای دوستانی که همچون شما ترس دارند ورکشاپی را برگزار خواهیم کرد در روز پنج شنبه که در ان می توانید از تمام سوالات و ترس ها و نگرانی های خود را در مورد ورود به این دنیا از زبان استاد بشنوید. در این ورکشاپ افرادی که می خواهند این نوع کسب و کار را انجام دهند، افرادی که می خواهند فروشنده در آمازون شوند، افرادی که می خواهند این کسب و کار را شروع کنند حتی از ایران، نحوه ارسال کالا و سفارش کالا از چین، و موارد دیگر مربوطه با این دوره می توانند بصورت انلاین صحبت های استاد را شنیده و همچنین بصورت بسیار ویژه تر می تواند از فرصت خیلی زیاد پرسش و پاسخ استفاده کنند. برای شرکت در ورکشاپ از ورکشاپ انلاین مستری آمازون استفاده کنید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

Erfan در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با درود و خسته نباشید به شما!
سوالات من:
1) ایا drop shopping از طریق امازون امکانپذیر است؟
2) ایا میتوانم با 400 دلار شروع بکنم و در ماه اول 200 درصد سود بکنم؟

من این محصول را در تاریخ 1396/11/27 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

1- دراپ شیپینگ با آمازون مناسب نیست ، اما اگر fullfilment by merchant انجام دهید یعنی به صورت تکی اجناس را به فروش برسانید ، امکان پذیر است ، اما ایرادهای زیادی دارد ، مثلا اگر مشتری کالا را پس فرستاد شما ضرر می کنید و زمان ارسال کالاهایی که دراپ شیپینگ می کنند طولانی است ، مورد بعدی قیمت است 

آمازون از شما حدودا 30 درصد می گیرد و زمانی که دراپ شیپینگ می کنید ، قیمت بالایی می  خرید چون سفارش تکی داده اید

2- با 400 دلار می توانید شروع کنید اما اینکه در ماه اول 200 درصد سود کنید خیر ، فروش در آمازون نیازمند زمان است بدین معنی که وقتی شما شروع می کنید ، شما هیچ ریویو و نظر برای کالای خود ندارید  و زمان می برد تا ریویو بگیرید و هر در آمازون ریویو بالاتر باشد ، فروش بیشتر است 

در مورد درصد سود ، اصولا سود 30 درصد است اما برای بعضی کالاها تا 300 یا 400 درصد هم اتفاق می افتد

تصور کنید شما 1000 دلار کالا بخرید در حالت معمولی شما 300 دلار سود می کنید در طول 3 تا 6 ماه

اگر محصول خوبی را انتخاب کنید ممکن است سود شما به 3000 دلار تا 4000 دلار افزایش یابد

در دوره آربی ، تکنیک هایی را به شما آموزش می دهیم که بتوانید سود را به این میزان درصد برسانید

موفق باشید

پاسخ

محمود در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

استاد سلام.راجع به بارکد توضیحی ندادین.اگه ممکنه چگونگی دریافت بارکد رو عنوان کنین.با تشکر.نوری.

من این محصول را در تاریخ 1396/11/06 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به محمود عزیز

فایل آموزش جامع بارکد ، پیرامون انواع بارکد و نحوه خرید و لیبل ساختن در آمازون به زودی در اکانت شما قرار می گیرد

موفق باشید

پاسخ

Pouya در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و تشکر بابت راهنمایی هاتون.
میخواستم بدونم میشه آدرس و تلفن یک کشور رو به عنوان محل زندگی ثبت کنیم و شماره حساب مربوط به کشور دیگه ای ثبت کنیم؟
من تا مرحله ثبت رفتم، انگار میشه ولی چون شماره حساب هنوز ندارم نمیدونم تایید میشه یا نه

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به پویا عزیز

به ظاهر خیر ، باید شماره تلفن همراه و حساب بانکی و محل زندگی یکی باشند ، اما همیشه استثنا هم داریم ، بهترین راه این هست اکانت فروشنده بسازید ، وارد اکانت شوید سپس به پشتیبانی آمازون تیکت بزنید و یک دلیل بیاورید و بگویید من حساب بانکیم در فلان جا هست اما الان برای بیزینس به اینجا آماده ام به همین دلیل الان شماره همراهم این هست ، لطفا واسم approve کنید و من را تایید کنید ، چیزی شبیه به این را مطرح نمایید 

در کل برای هر کیسی و شخصی می تواند اوضاع عوض شود 

موفق باشید

پاسخ

Pouya در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ممنون از پاسخگویی و راهنمایی هاتون.
دو تا مساله در مورد ثبت حساب بانکی هست.
یکی اینکه وقتی کشوری که حساب بانکی مربوط به اون هست رو باید از منوی کشویی انتخاب کنیم اگه کشوری بجز آمریکا یا کشور های اروپایی و یکی دوتا کشور دیگه رو انتخاب کنیم، اصلا مشخصات حساب بانکی نمیخواد و میگه برای ثبت کشور آمریکا رو انتخاب کنید و تو سایت Payoneer ثبت نام کنید و مشخصاتی که پیونیر میده رو به عنوان شماره حساب آمریکا ثبت کنید و مبالغ رو پیونییر تسویه میکنه و اون سایت واسط هم درصدی میگیره و پول رو به حساب ما واریز میکنه، یعنی آمازون مستقیما متوجه نمیشه که حساب ما مربوط به کدوم کشور هست و پول ما رو فقط به حساب ما پیش سایت پیونیر واریز میکنه.
مساله دیگه اینه که ویزا و مسترکارت هایی که شرکت های ایرانی ارایه میدن، اکثرا مربوط به کشور های ارمنستان، آذرباجان و گرجستان هست که توی کشوی انتخاب کشور بانک نیست، ولی توی سایت پیونیر هست، از این بابت ممکنه مشکلی پیش بیاد؟ پاسخ

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

خیر ، آمازون فقط از شما اطلاعات پایونیر را می خواهد 

آذربایجان را آمازون قبول دارد ، از آذربایجان باید بگیرید و به پایونیر وصل کنید 

موفق باشید

پاسخ

Amir در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰


سلام حسین عزیز قبل از هر چیز بسیار از شما بخاطر دوره بی نظیر آربی متشکرم من سالها منتظر یک همچین موقعیتی بودم من در انگلیس زندگی می کنم و بقدری دورت کامله که هر کسی می تونه با اون به استقلال مالی خوبی برسه فقط سوال من اینه که چطور می شه آیتم هایی که برند هستند رو تشخیص داد مثلا توی آیتمهایی که حتی خودت هم در این فیلمها مثال می زنی برند هم انتخاب می کنی حالا سوال اینجاست که ما با نوشتن برند خودمون مثلا روی یک آیتم می تونیم اونو بفروش برسونیم و فقط کافیه که اسم مثلا آدیداس رو از روی اون برداریم و اسم برند خودمون رو بزاریم ( آدیداس ) فقط یک مثال بود بازم ممنونم از شما

من این محصول را در تاریخ 1396/11/01 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به امیر عزیز

با تشکر از نظر با انرژی شما

خیلی ساده است ، هیچوقت نمی توانید شما کلمه ها یا اسم هایی که برند هستند را کپی کنید مثلا آدیداس 

از وبسایت trademarkia می توانید چک کنید که چه چیزی ثبت شده است یا خیر

پیرامون طراحی و دیزاین ها ، اگر دیدید بیش از 3 -4 نفر دقیقا یک محصول را می فروشند می توانید حدس بزنید که امکان پذیر است و برای اینکه مطمئن شوید ابتدا وبسایت بالا را چک کنید سپس برای اطمینان یک ایمیل به پشتیبانی آمازون بفرستید و مستقیما سوال کنید آنها اطلاعات دقیق کپی رایت آن را برای شما ارسال می کنند

موفق باشید

پاسخ

ciamak در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
سوال اول از استاد عزیز آقای مهندس عزتخواه: درباره ارتباط مالی با آمازون بدلیل تحریم ها ابهام بزرگی دارم.
بنده خواهرزاده ام در کبک کانادا ستیزن هست می خواستم بپرسم در خصوص استفاده از ایشان از لحاظ تراکنش های مالی چه کمکی درخواست بکنم؟
بعبارت بهتر آیا می شود تمامی امور مالی بعهده ایشان باشد و اسم و آدرس و تلفن و ایمیل از من نباشدتا اگر فروشی صورت بگیرد به حساب ایشان واریز شود.البته حسابی که در اصل مربوط به من باشد.بنابراین به خواهر زاده ام دقیقا چه چیزی را بگویم یا درخواست کنم.و هزینه های اولیه چجوری به ایشان ارسال شود.
سوال دوم : چگونه بهترین محصول را برای فروش پیدا کنم؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

می توانید به خواهرزاده خود بگویید یک حساب بانکی جدید باز کند ( افتتاح حساب رایگان است ) سپس اطلاعات حساب را به شما بدهد  و شما با آن کار کنید

بقیه موارد هم که فرمودید امکان پذیر است موردی ندارد 

افتتاح حساب هیچ هزینه ای برای خواهرزاده شما ندارد ، فقط بگویید این اطلاعات حساب را به شما بدهد :

Routing Number

Account Number

Check Number

موفق باشید

 

پاسخ

Farzane در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام، به نظر شما برای کسانی که در اسکاندیناوی زندگی میکنند، اجناسشون رو در امازون امریکا بفروشن یا المان و یا انگلیس یا اینکه هیچ فرقی نمیکنه. و سوال دوم اینکه اگه بنا به هر دلایلی محصولات به فروش نرفت و یا اینکه من به عنوان فروشنده علاقه ای به ادامه ی فعالیت نداشته باشم در اون صورت امازون اجناس رو دور میریزه یا اینکه محصولات به فروشنده ارسال میکنه، با سپاس از شما

من این محصول را در تاریخ 1396/11/10 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به فرزانه عزیز

بهترین و قویترین Market Place ابتدا آمازون آمریکا ، سپس انگلیس است . پیشنهاد من این است ابتدا هر محصول و برندی را با آمریکا شروع کنید

دوحالت دارد :

1- شما می توانید به آمازون بگویید محصولات را دور بریزد و هزینه بازیافت از شما می گیرد

2- یک آدرس پستی (برای بیشتر محصولات اگر اجناس در آمریکا باشد باید آدرس آمریکا بدهید) می دهید + هزینه پست را به آمازون پی پردازید ، آمازون در سریعترین زمان همه باقیمانده اجناس را برای شما می فرستد.

موفق باشید

پاسخ

عبدالمجید در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر استاد حسین عزتخواه و تیم پشتیبانی
لطفا بفرمایید اگر برای باز کردن حساب به ترکیه بروم آیا با توجه به تحریم ایران بانک ها ایرادی برای باز کردن افتتاح حساب نمیگیرند؟
سوال دومم اینه که در ثبت نام اکانت فروشنده در آمازون اگر آدرس ایران رو بدیم مشکلی نداره و اگر نباید آدرس ایران رو بدیم با توجه به اینکه آدرسی در خارج از ایران نداریم چکاربایدبکنیم؟
ضمنا فرموده بودید که راه گرفتن100
review مثبت در آمازون رو در دوره rb یاد میدید .

من این محصول را در تاریخ 1396/11/01 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به عبدالمجید عزیز

اگر بتوانید بروید ، شاید بتوانید حساب بانکی باز کنید اما طبق آخرین اخبار باید به بانک در ترکیه یک آدرس محل زندگی در ترکیه بدهید ، متاسفانه هر روز قوانینشان عوض می شود ، به شما پیشنهاد می کنم از چندین آژانس مسافرتی یا دوستانی که رفت و آمد دارند سوال بفرمایید

برای ثبت نام در آمازون برای اکانت فروشنده باید آدرس محل زندگی همانجایی باشد که حساب بانکی است ، و لیست کشورهایی که مجاز به فروش هستند را از لینک زیر مشاهده کنید ، آمازون اصلا آدرس ایران و حساب بانک داخل ایران را قبول نمی کند. 

در آخر دو پیشنهاد برای افرادی است که خودشان به هیچ وجه نمی توانند افتتاح حساب کنند :

روش اول : فقط برای افراد خاصی امکان پذیر است ، می توانید با همکاری با تیم عزت خواه دات کام ، محصول مورد نظر خود را تحت برندهای فعال ما در آمازون به فروش برسانید ( علاقمندان به این روش ، باید کاملا سیستم آمازون را بدانند و بعد از قبولی در مصاحبه با حسین عزت خواه ، با ما قرارداد ببندند و محصول خود را به کانادا و آمریکا ارسال نمایند. )

روش دوم : استفاده از حساب بانکی یکی از دوستان یا خویشاوندان در خارج از کشور ( برای دیدن لیست کشورهای مورد تایید آمازون اینجا کلیک کنید )

موفق باشید

پاسخ

Mehdi در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

عرض سلام خدمت استاد عزت خواه عزیز
2 سوال داشتم
1)آیا بهترین راه فروش،فروش کالاهایی است که شناخته شده و فروش بالا و عرضه زیادی دارند هست یا محصولاتی که کمیاب تر و تعداد فروشندگان کمتری دارند(از بابت کمتر بودن رقابت و زحمت کمتر برای بست سلر شدن و درصد سود بیشتر عرض میکنم)
2)لطفا راه کارهای بیشتر برای اطمینان از بلوکه نشدن پول و کالاهای ما توسط آمازون در صورت پی بردن به هویت ایرانی ما و وضعیت تحریم رو بیان کنید که با خیال راحت تری سرمایه گذاری کنیم
ممنون.

من این محصول را در تاریخ 1396/11/15 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به مهدی عزیز

1- همه ی این فاکتورها را باید در نظر گرفت که در دوره آربی در بخش کار کردن با نرم افزارهای تحلیلگر آمازون ، این موارد را مرزهایش را مشخص کرده ایم 

اما به صورت کلی ، فروشندگان آماتور باید به سمت محصولاتی بروند که مشتری زیادی دارند .

2- آمازون مشکلی با ایرانی بودن اشخاص ندارد ، مشکل با محل افراد دارد ، که افرادی که در آمازون از ایران فعالیت می کنند ، یکی از راه های جلوگیری از این مسدود شدن تغییر آی پی است و دیگری در زمان هایی که مشکلی ایجاد شد میتوانید بگویید برای انجام امور بیزینسی به ایران سفر کرده اید . نکته آخر ، راه آخری هست که در حال نهایی شدن است که کسانی که بعد از مصاحبه با استاد عزت خواه قبول شوند می توانند محصولاتشان را زیر برند استاد عزت خواه به فروش برسانند که اگر علاق مند هستید در این روش ، با پشتیبانی تماس بگیرید تا توضیحات بیشتری به شما بدهند

موفق باشید

پاسخ

hana در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام جناب عزت خواه
وقتتون بخیر
من در مورد روش های تبلیغ کردن و فروش کالا مشکل دارم .
پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاسگذارم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

در به حنا عزیز

در دوره ی آربی مفصل در مورد تمامی این موارد صحبت می شود و بهترین روش های مارکتینگ برای فروش و همچنین بالابردن میزان ریویو را معرفی می کنیم ، روشهایی که تست شده اند و پاسخ خوبی از آنها گرفته ایم ، اما به صورت کلی سعی کنید بر روی بهبود کمپینهای پی پی سی خود در آمازون کار کنید

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۲

درود بر استاد عزت‌خواه عزیز
از شما بسیار ممنونم که همه مطالب را کاملا شفاف بیان می‌کنید. من یکی از انگیزه‌هایی که همیشه سراغ تلگرام می‌روم، دیدن پیامی از کانال شما است و همیشه مدیون مطالب مفیدتون هستم که به صورت کاملا رایگان قرار می‌دهید.
مطمئنا شما برای تهیه این دوره بسیار زحمت کشیده‌اید و معتقدم که ارزش واقعی دوره می‌تواند برای فردی که بسیار شور و اشتیاق داشته باشد خیلی بیشتر از اینها باشد. ولی از اونجا مطمئنم بسیار صادق هستید سوال زیر را می‌پرسم.
شما در توضیحاتتون فرموده‌اید که "قبل از من هیچ شخصی به صورت فارسی و قدم به قدم ، آموزش فروش در آمازون را تهیه نکرده است ". امکانش هست چنانچه مشابه این دوره به صورت گام‌به‌گام و شفاف به انگلیسی وجود دارد (مسائل مربوط به کلاهبردار در علی‌بابا و ساخت کمپین تبلیغاتی در فیسبوک و ترفند انتخاب کالا با اقبال بالا در فروش آمازون) بهترین‌آنها آن را که رایگان است و مثلا در کانال شخصی مدرسش در یوتیوب قرار دارد را معرفی فرمایید؟
از زحمات شما در این دوره و مطالب ارزشمند الان وقتشه، بی‌نهایت سپاسگزارم.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به محمد علی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید ، تشکر می کنم از شما

متاسفانه به دلیل اصول برندینگ که از آنها پیروی می کنیم ، نام هیچ مدرس یا چنل ایرانی و خارجی را در هیچ حوزه ای نمی توانیم مطرح کنیم ، اگر به دنبال آموزش ها به زبان های دیگر یا با اساتید دیگر هستید ، می توانید در یوتیوب یا وبسایت های دیگر جستجو نمایید و متاسفانه از این بابت نمی توانیم به شما راهنمایی دهیم

امیدواریم هر لحظه بتوانید در زندگی خود موفقتر و شادتر بشوید

 

پاسخ

Amin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

یک سوال دیگر هم داشتم.
استاد در قسمت ساخت اکانت فروشنده، فرمودید برای دریافت پولی که آمازون میخواهد به ما پرداخت کند، نیاز به اطلاعات بانکی ما می باشد و برای گرفتن این اطلاعات باید به بانک محل نزدیک خانه خود برویم. (منظورتون از بانک محل نزدیک خانه خود در ایران بود؟ یعنی میشه از طریق بانکهای داخلی هم حساب بانکی خارجی افتتاح کرد؟) به کارمند بانک چی باید گفت؟ :)

من این محصول را در تاریخ 1396/11/07 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به امین عزیز

خیر باید اطلاعات حساب بانکی که در یکی از کشورهای زیر ساخته اید را به آمازون بدهید ، از طریق بانک های داخلی نمی توانید حساب در خارج از ایران باز کنید ، برای توضیحات بیشتر لطفا ایمیل بفرستید یا با شماره های دفتر ما در ایران تماس حاصل فرمایید

اطلاعات حساب : 

Routing Number

Account Number

Check Number

را لازم دارید

لیست کشورهای مجاز برای ساخت اکانت فروشنده

موفق باشید

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود و عرض ادب
لطفا بفرمایید برای شروع حداقل با چه هزینه ای میتوان کار کردو اینکه برای ما که در ایران هستیم از چه کشوری میتوانیم کارت اعتباری تهیه کنیم ؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به علی عزیز

برای شروع کسب و کار آمازون حداقل سرمایه برای خرید و سفارش به چین حدودا 300 دلار است اما این مبلغ در این مدل کسب و کار بسیار پایین است و توصیه من به همه شروع با 3 هزار دلار به بالا است که زمانی که به سود می رسند ، سود قابل لمس باشد 

لیست کشورهایی که باید حساب بانکی در آنها باز کنید ، توجه داشته باشید که باید حساب بانکی باز کنید ، نه اینکه صرفا ویزاکارت یا مسترکارت بگیرید ، توضیحات بیشتر را در کتاب راهنمای آمازون توضیح داده ایم

لیست کشورها

لینک دانلود کتاب راهنما آمازون

موفق باشید

پاسخ

Amin در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض ارادت خدمت استاد عزیز
ساخت اکانت فروشنده را قبل از ایجاد حساب بانکی خارجی هم میتوانیم انجام دهیم؟ میتوانیم با نام خودمان یا هر نامی که دوست داریم اکانت فروشنده رو بسازیم؟

من این محصول را در تاریخ 1396/11/07 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به امین عزیز

بله می توانید بسازید اما تا زمانی که حساب بانکی معتبر را در آن وارد نکرده باشید نمی توانید فروش را شروع کنید ، بله با هر نامی امکان پذیر است

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام بر استاد عزت خواه و یارانشون
من مدتی قبل تو یه سایت خارجی عضو شدم که آموزش کاربا آمازون یاد بگیرم که خداروشکر شمارو پیدا کردم
دوتا سوال دارم
آیا میشه صنایع دستی ایرانو اونجا بزاریم برا فروش مثلا از یکی از کشورهای همسایه ایران به آمازون ارسال کرد
دوم اینکه میشه ebookتولید کرد و اونجا بزارم بفروشم
ممنونم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز

صنایع دستی ایران را می توانید در آمازون بفروشید ، اما حتما باید مطمئن شوید که بازار و مارکت این صنایع وجود داشته باشد و گرنه فروشی اتفاق نمی افتد و حدودا می توانم بگویم خواهانی برای این صنایع به دلیل تفاوت فرهنگی وجود ندارد اما در انتها این انتخاب شما است شاید دوست داشته باشید این کار را بکنید اما بنده به عنوان راه اندازی بیزینس آن را پیشنهاد نمی کنم

ای بوک هم داستانی شبیه به مورد بالا دارد ، ای بوک ها زمانی فروش می روند که نویسنده معروفی داشته باشند یا تبلیغات گسترده ، اگر نویسنده خود شما هستید و معروف و به نام نیستید احتمالا مسیر خیلی سختی در پیش دارید ، همیشه گفته ام اگر در آمازون آماتور هستید به سراغ محصولی بروید که همین الان به شدت فروش می رود که شما هزینه برندینگ و تبلیغات ندهید

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

مجددا وقت بخیر
پیشنهاد میکنم برای آشنایی با نحوه آموزش در دوره ار بی نمونه از دوره رو رایگان قرار بدید تا من و امثال من نسب به کارآمدی آموزش اطمینان حاصل کنیم.
متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

در وبینار و فایل های رایگان آربی خیلی از موارد را نشان داده ایم ، اما به زودی ویدئو جامعی از معرفی دوره آربی می سازیم و تقدیم حضور شما می کنیم . در این زمان هر گونه سوال یا ابهامی دارید ، می توانید با خیال راحت در همین صفحه مطرح نمایید تا پاسخ گوی شما دوستان عزیز باشیم

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و وقت بخیر
سوال مهمی ذهن من رو درگیر کرده و اونهم اینه که بعد از خرید از علی بالا و به وقت ارسال بار برای آمازون هماهنگی دریافت و اینکه بار به کدوم انبار باید ارسال بشه و کی تحویل میگیره و تاییدیه دریافت بار جگونه هست و آیا ما باید بعد از اعلام وصول بار نسبت به لیست کردن در صفحه خود اقدام کنیم یا از قبل میشه تمام مراحل رو انجام داد.
قبلا از پاسخگوییتون متشکرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

درود به شما ، مراحل را به صورت ساده به شرح زیر دنبال می نمائیم :

اضافه کردن محصول در لیست اینونتوری ( در اکانت فروشنده آمازون ) در آمازون ، ثبت نهایی و گرفتن تایید از آمازون برای انجام مراحل FBA 

پس از تایید ، به آمازون تعدادی که می خواهیم برای آن ارسال کنیم را وارد می کنیم و سپس اعلام می کنیم چه تعدادی در جعبه های بزرگ هست ودر کل چه تعدادی ارسال می کنیم

سپس آمازون به ما یک سری فایل های پی دی اف می دهد که به تعداد آیتم ها ، بارکد ساخته شده است

سپس به ما چند آدرس پستی می دهد و می گوید تعداد X را به این آدرس بفرستید

اصولا آمازون آدرس چندین انبار را می دهد و کل تعداد آیتم ها را بین انبارهایش پخش می کند

سپس ما این بارکد ها را باید به کارخانه یا تولیدکننده در علیبابا بدهیم تا تک به تک این بارکد ها را بر روی جعبه ها بزند و سپس لیبل های بزرگ که شامل آدرس پستی و مقصد هستند را بر روی کارتن های بزرگ بچسباند و از طریق هوایی یا کشتی ارسال کند

از زمان ارسال کارخانه چینی به ما کد رهگیری می دهد ، مثلا اگر با استفاده از DHL ارسال کند ، ما می توانیم هر لحظه موقعیت مکانی کل اجناس را از سایت DHL بررسی کنیم تا در نهایت به مقصد برسد.

مورد آخر این است که زمانی که ما کد رهگیری پستی را دریافت کردیم ، باید این کد را هم در قسمت کد رهگیری کالا در آمازون وارد کنیم که آمازون هم اطلاع داشته باشد و آمازون به محض دریافت کل کالاها ، به ما ایمیل می دهد. اما اگر در طول مسیر کالایی گم شود و نرسد این خطای شرکت پستی است و مانند این است شما نامه ی پست کنید و به مقصد نرسد ، که می توانید از طریق بیمه ای که شرکت های پستی دارند پیگیری کنید . 

همه ی این مراحل را در دوره ی آربی به صورت تصویری به دانشجویان نشان می دهیم و دقیقا در طول دوره آربی از صفر تا صد را انجام می دهیم که با مثال زنده ، همه بتوانند همه ی مسیر را ببینند و یاد  بگیرند

موفق باشید

پاسخ

ali در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

من کلیپ شما رو دیدم یه مقدار این کار ترسناک به نظر میرسه و ریسکش بالاس

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

هر بیزینس و تجارتی درصد ریسک خودش را دارد ، و حتی کارمند بودن هم ریسک دارد ، ریسک اخراج شدن !!!

تجارت آمازون خیلی ریسک کمتری حتی نسبت به بازار بورس یا خرید ملک دارد به این دلیل که اگر نگاهی به آمار فروش آمازون و همچنین ارزش سهام آمازون بکنیم متوجه می شویم همیشه رو به بالاتر رفتن بوده است و در چند سال گذشته ارزش آن به بیش از 141 بیلیون رسیده است .

در دوره آربی تا جایی که امکان داشته است ، با آموزش تکنیک های مختلفی برای انتخاب محصول و همچنین لیست کردن محصولات و نحوه ساختن کمپینهای پی پی سی ، درصد ریسک را کاهش داده ایم تا همه دانشجویان با آزمون و خطای کمتری مسیر کسب و کار آمازون خود را طی کنند

موفق باشید

پاسخ

صالح در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نبشید یه نکته که شما نگفتید جنسی که ما از علی بابا میخریم و در اموزن میزاریم هزینه ارسالش چقدره تو دروه این موارد همه ذکر شده عزت خواه عزیز

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما صالح عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز هزینه ارسال هر محصول را باید از شرکت های پستی در کشوری که اقامت دارید بپرسید و یا از شرکتهایی که معمولا محصولات علیبابا را ارسال می کنند.

پاسخ

ciamak در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
پیشنهاد می کنم روشهای رایگان و مجازی کسب درآمد در ایران را برایمان معرفی کنید که با درآمد ناشی از آن بتوانیم محصولات گرانقیمت مانند آر بی را نیز خریداری کنیم.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

به زودی روشهای کسب درآمد از روش های دیگر را آموزش می دهیم ، اما به شما افیلیت مارکتینگ یا سیستم همکاری در فروش را به شما پیشنهاد می کنیم ، که شما می توانید با وبسایت ما همکاری در فروش داشته باشید و کسب درآمد کنید و همچنین می توانید با کمپانی های خارجی نظیر آمازون و شرکت های هاستینگ این کار را شروع کنید و در نهایت بسیاری از کمپانی های داخل ایران هم سیستم همکاری در فروش دارند ، فقط کافی است از آنها در این مورد سوال فرمایید 

موفق باشید ، به امید دیدار شما در دوره ی آربی

پاسخ

ciamak در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام قیمت بالای آربی باعث می شود خیلی از جوانان از دسترسی به این مجموعه ارزشمند محروم شوند لذا پیشنهاد می کنم مراحل آموزش را به قسمتهای کوچک تقسیم کنید و با قیمتهای زیر 200 هزارتومان عرضه کنید تا افراد بیشتر و ضعیف تر از نظر مالی را پوشش دهد 

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

ارزش مالی دوره آربی بیش از 20 میلیون تومان است که تا حد امکان قیمت دوره را کاهش داده ایم تا تعداد بیشتری از افراد بتوانند در این دوره شرکت کنند. قابل توجه است این شیوه کسب و کار نیازمند سرمایه برای سفارش و تولید کالا است و کسانی که وارد این شیوه کسب و کار می شوند ، بی شک باید سرمایه اولیه و هزینه یادگیری و شرکت در دوره را داشته باشند و کسانی که سرمایه اولیه ای ندارند ، می توانند از روش های ارائه شده در دوره آنلاین پاراسل زندگی ، کسب و کار خود را بدون هزینه شروع کنند. کسب و کارهایی نظیر تولید محتوای آموزشی دیجیتال یا ساخت یک اپ موبایل و غیره . 

در مورد روش های قسطی فعلا تنها روش پرداخت دوره آربی به صورت قسطی در طول 3 ماه است ، که هر قسط به مبلغ یک میلیون است

موفق باشید

پاسخ

ghaem در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
می خواستم بدونم نحوه هزینه گمرک و مالیات و دیگر هزینه ها ی جانبی چی هست و چطوری محاسبه میشه و چطوری دریافت میشه؟ از فرئشنده یا از مشتری ؟ داخل آمازون روندش چطوریه ؟
با تشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

زمان ورود کل محصولات به آمریکا یا هر کشور دیگری ، باید مالیات پرداخت شود ، مثلا برای آمریکا 6 درصد کل ارزش کالاها است و در زمان ورود باید پرداخت شود و مشتری پرداخت می کند ، مالیات داخل آمازون هم به این صورت است که در انتهای هر سال ، هر میزان فروشی داشته باشید ، باید لیستش را آمازون خروجی بگیرید و به دولت کشوری که بیزینس می کنید اعلام کنید

موفق باشید

پاسخ

پویا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نباشید خدمت تیم عزت خواه دات کام
میخواستم بدانم مبلغ سرمایه ای که برای دست یافتن به اولین درآمد و آغاز کار لازم است چقد است اعم از مبلغ خوده دوره ، مبالغی دیگر برای خریداری نرم افزار ها و غیره و مبلغ خریداری کالای مناسب و انتقال آن و دیگر موارد .
با تشکر از زحمات فراوان شما

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به پویا عزیز

هزینه دوره آربی + 100دلار هزینه خرید نرم افزاهای تحلیلگر آمازون ( اختیاری ، چون می توانید بدون این نرم افزارها هم شروع کنید ، فقط این نرم افزارها کار را برای شما آسان تر می کنند ) + هزینه سفارش کالا به چین و هزینه ارسال کالا از چین به آمریکا - که حداقل سرمایه برای شروع 300 دلار است ، اما به صورت نرمال خیلی از دانشجویان با 2000 هزار دلار به بالا شروع می کند و سود شما مسلما بستگی به میزان سرمایه گذاری اولیه دارد.

امیدوارم پاسخ کاملی دریافت کرده باشید

موفق باشید ، به امید دیدار شما در سکوی فروشنده برتر در آمازون

پاسخ

حسن در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ممنون از زحماتتون.یه سوال داشتم.برای این دوره و اجرای تکنیکهایی که آموزش میدین زبان انگلیسی رو باید در چه حدی بلد باشیم؟

من این محصول را در تاریخ 1396/11/28 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حسن عزیز
امیدوارم شاد و سلامت باشید
شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بدین منظور دارا بودن دانش مقدماتی ( در حد محاوره ) کفایت می نماید و در صورت نیاز کمک گرفتن از مترجم های آنلاین می تواند گزینه ی مناسبی جهت یاری رساندن به شما باشد. همچنین دوره آربی توسط استاد عزت خواه به صورت بسیار ساده، روان و فارسی بیان گردیده شده است.

با سپاس فراوان از همراهی شما
پایدار و شاد باشید
شبنم شیخی پور

پاسخ

فرگل در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با درود به شما، خیلی خیلی ممنونم از پاسختون، ببخشید بازم سوالی داشتم، آیا راجع به فیسبوک اد هم آموزش دارین تو این دوره؟ با تشکر بسیار

من این محصول را در تاریخ 1396/12/05 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

بله ؛ به صورت کامل ساخت کمپین های تبلیغاتی به شیوه درست را آموزش می دهیم و همینطور بهترین روش ساخت پیج چند هزار نفری برای هر محصول را بررسی می کنیم . سپس به سراغ هدایت کاربران از فیسبوک به پیج محصولات می رویم ، همانطور که می دانید دوره آربی آموزش کامل و جامع است و هر ابزار و روشی که به فروش بیشتر در این راه کمک کند را آموزش می دهیم .

موفق باشید

پاسخ

روح در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام خدمت استاد عزیز و تشکر بابت دوره تاثیر گذار پاراسل زندگی سوالی داشتم از خدمتتون قرار بود فروش در امازون را در پاراسل زندگی داشته باشید ولی دوره کاملا مجزا شده با این صورت میخواستم بدونم که:
1-ایا دوره کامل هست و تمام 22 موارد در آن ذکر شده یا مثل پارسال زندگی به مرور اضافه میشود؟
2-ایا تخفیفی برای خریداران پارسال زندگی در نظر نمیگیرید؟
ممنون و متشکر از شما

من این محصول را در تاریخ 1396/11/10 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به روح الله عزیز

آموزش آمازون را به صورت کلی ، مراحل اصلی را در دوره پاراسل زندگی قرار داده ایم و می توانید الان دانلود نمایید ، اما آموزش کامل و جامع و همه جانبه و حرفه ای تر آمازون و علیبابا را تصمیم گرفتیم به علت گستردگی در دوره مجزایی معرفی نماییم ، که آربی نام دارد

1- دوره به صورت هفتگی در حال آپدیت است ، و بیش از نیمی از دوره آماده شده است و در اختیارتان بعد از شرکت در دوره قرار می گیرد.

2- در این مورد باید با دفتر عزت خواه تماس حاصل فرمایید و شرایط خود را توضیح دهید

موفق باشید

پاسخ

هادی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدا قوت خدمت تیم قدرتمند عزت خواه دات کام
این دوره امازون ویدئو معرفی داره ؟مانند معرفی دوره پاراسل که ویدئو وبینار بود

من این محصول را در تاریخ 1397/01/19 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به هادی عزیز

ویدئو معرفی وجود دارد و می توانید از این لینک دانلود نمایید و تماشا نمایید

موفق باشید

پاسخ

فرگل در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم که ممنون میشم جواب بدین. میشه لطفاً راجع به تفاوتهای فروش در آمازون و شاپیفای توضیح بدین. با تشکر بسیار.

من این محصول را در تاریخ 1396/12/05 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به فرگل عزیز

آمازون : فروشگاه بسیار بزرگ و شماره یک در فروش آنلاین است و میلیون ها بازدید کنند دارد و به صورت  اتوماتیک شما برای محصولات شما خریدار وجود دارد

شاپیفای : فروشگاه ساز است و زمانی که شما فروشگاه خود را ساختید خودتان باید ترافیک و خریدار به وبسایت هدایت کنید که اینکار به شدت هزینه بر هست و مورد دیگر همه موارد این بیزینس از جمله ارسال محصولات ، پشتیبانی فروش ، همگی به عهده شماست اما در آمازون همه ی این موارد  به عهده آمازون است اگر اکانت FBA AMAZON باز کنید ، همه ی این موارد و تبدیل به اکانت FBA را در دروه آربی توضیح داده ایم

موفق باشید

پاسخ

فرگل در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام و درود به شما، خیلی ممنون از جمع آوری این دوره. من چندتا سوال داشتم که خیلی ممنون میشم جوابم رو بدین. آیا تو این دوره راجع به موارد مالیاتی هم برای کسانی که خارج از ایران هستن توضیح میدین؟ البته فکر می کنم شاید خود سایت آمازون این رو لحاظ کرده باشه. و اینکه آیا تو این دوره خدمات مشتری رو آموزش میدین؟ منظورم برای کسانی هست که جنس رو برمی گردونن و یا سوال دارن. بازم ممنون از زحماتتون.

من این محصول را در تاریخ 1396/12/05 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز 

در دوره هر مسئله ای که مربوط به آمازون باشد را آموزش می دهیم و در موردش صحبت می کنیم از جمله مالیات و همچنین کاستومر سرویس ، ریفاند محصولات هم بخشی از این بیزینس است که آموزش می دهیم بتوانید تا جایی که امکان دارد محصولاتی انتخاب کنید برای فروش که کمترین میزان ریفاند را داشته باشد و سپس روش برخورد صحیح با مشتری را آموزش می دهیم

موفق باشید

پاسخ

نرگس در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من این محصول فوقلاده عالی را می خرم و خیلی هم خوشحالم که وجود داره این ویدی فوقلاده عالی حسین عزیز ولی ببخشید استاد عزیزب