تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آشنایی با بیزینس آمازون

توضیحات کوتاه :
آمازون در خرده فروشی به شکست‌ناپذیر بودن مشهور است، بنابراین وقتی این غول بزرگ، برنامه Amazon Business را در سال 2015 معرفی نمود، کسی شگفت‌زده نشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
آشنایی با بیزینس آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

کسب‌وکار آمازون گزینه‌های بی‌نظیری در خصوص صرفه‌جویی هزینه‌ها و همچنین مزایای حمل‌ونقل برای اعضای تأیید شده کسب‌وکار خود ارائه می‌دهد. هر کس با یک حساب کاربری تجاری می‌تواند از طریق amazon.com خرید نماید. در این مقاله با بیزینس و کسب‌وکار آمازون بیشتر آشنا خواهید شد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

غول بزرگی در تجارت به نام "آمازون"

آمازون در خرده فروشی به شکست‌ناپذیر بودن مشهور است، بنابراین وقتی این غول بزرگ، برنامه Amazon Business را در سال 2015 معرفی نمود، کسی شگفت‌زده نشد. در آن زمان آمازون بازار جدید کسب‌وکار خود را به عنوان ترکیبی از "انتخاب، اطمینان و ارزش برای مشتریان خود، که با ویژگی‌های جدید و منحصربه‌فرد مناسب برای کسب‌وکار آمده بودند تا با آمازون آشنا شده و به آن عشق بورزند" ساخته بود.

 

همه چیز درباره آمازون و کسب درآمد بدون وقفه


این شرکت عنوان نمود که تجارت آمازون پس از 28 آوریل سال 2015، تمایل دارد امکان دسترسی آسان به صدها میلیون محصول از جمله همه موارد از فناوری اطلاعات و تجهیزات آزمایشگاهی تا محصولات آموزشی و تأمین مواد غذایی را فراهم کرده و در کنار آن کسب‌وکار انتخاب محصول و قیمت‌گذاری را به همان اندازه گسترش دهد. مشتریان کسب‌وکار آمازون می‌توانند از این پس بر روی تحویل دو روزه رایگان ده‌ها میلیون کالای واجد شرایط، حساب‌های چندکاربره تجاری، تصویب گردش کار، روش‌های پرداخت هزینه، معافیت‌های مالیاتی، پشتیبانی اختصاصی مشتری و از این قبیل حساب کنند.

Amazon Business چیست؟

Amazon Business راه‌حل‌های نامحدودی برای ثبت تجارت کاربران خود ارائه می‌کند. هر شرکت می‌تواند به کاربران خود اجازه دهد تا از سوی کارفرمای خود به آمازون وارد شده و ملزومات کسب‌وکار خود را خرید نمایند. مدیر اصلی حساب می‌تواند کاربران تأیید شده را در صورت لزوم، اضافه کرده یا حذف نماید، می‌تواند روش‌های پرداخت هزینه، آدرس‌های حمل‌ونقل، جریان‌های گردش کار، گزینه‌های گزارش‌دهی و غیره را سازماندهی نماید. همه این فرایندها در صورت نیاز کسب‌وکار انجام می‌پذیرد. مارتین رود، مدیرعامل تجاری کسب‌وکار آمازون گفت "ما دسترسی آسان به صدها میلیون کالا را فراهم می‌کنیم. از تجهیزات فناوری اطلاعات تا لوازم نگه‌داری را به شکل کسب‌وکارهای نامحدود و از تمامی صنایع ارائه می‌دهیم."

صرفه جویی هزینه‌ها و گزینه‌های حمل و نقل در آمازون

کسب‌وکار آمازون گزینه‌های بی‌نظیری در خصوص صرفه‌جویی هزینه‌ها و همچنین مزایای حمل‌ونقل برای اعضای تأیید شده کسب‌وکار خود ارائه می‌دهد. هر کس با یک حساب کاربری تجاری می‌تواند از طریق amazon.com خرید نماید. صاحبان حساب‌های کاربری تخفیف‌های قیمت را بر روی خرید چندین واحد محصول و کاهش کلی قیمت را برای میلیون‌ها کالای تجاری دریافت می‌کنند و به کاربران این امکان مقایسه قیمت چندین فروشنده مختلف را می‌دهند. شما حتی می‌توانید درخواست تخفیف بیشتری از برخی از فروشندگان داشته باشید. (مقاله آشنایی با آمازون پرایم مرتبط با این موضوع است که می‌توانید آن را مطالعه نمایید.)

 

مقاله پیشنهادی: هزینه های فروشندگی در آمازون

حسن عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرین


مارتین رود توضیح می‌دهد "ما دائما از مشتریان آمازون می‌شنویم که قیمت‌های تجاری محصولات ما شامل چنان انتخاب گسترده‌ای از کالاها است و این موضوع کلید حل چالش‌های "دامنه هزینه‌های" آن‌ها است (صرف پول بر روی کالای برنامه‌ریزی نشده یا  مدیریت نشده با گستره وسیعی از دسته‌ها). دامنه هزینه‌ها می‌تواند مخارج و زمان بسیار زیادی را برای کسب‌وکارها در بر داشته باشد، زیرا اغلب نیاز به مدیریت صدها و یا حتی هزاران فروشنده مختلف دارد. تا آنجایی که ارسال انجام می‌شود، شما می‌توانید بدون هیچ هزینه اضافی، حساب کاربری پرایم خود را به حساب تجاری خود مرتبط نمایید، اگرچه این عملیات برای حساب‌های تجاری تک نفره محفوظ است. این مورد با حمل‌ونقل دو روزه رایگان و نامحدود اجناس واجد شرایط همراه است. اگر در حال حاظر یک حساب کاربری پرایم ندارید، می‌توانید با توجه به تعداد کاربران یا کارمندان خود، یک مورد از آن را به حساب تجاری خود اضافه نمایید. کمتر از 10 کاربر سالیانه 499 دلار، کمتر از 100 کاربر سالیانه 1299 دلار و بیش از 100 کاربر سالیانه 10099دلار هزینه در بر دارد. همچنین شما می‌توانید به صورت آزمایشی ثبت‌نام انجام داده و به مدت 30 روز رایگان از آن استفاده نمایید.

روش های پرداخت در آمازون

مارتین رود بیان کرد "ما تشخیص دادیم که مشتریان تجاری احتیاج دارند در حالی که در خرید خود میان میلیون‌ها فروشنده حق انتخاب دارند، یک درگاه پرداخت به کسب‌وکار آمازون داشته باشند و برای خرید خود یک صورت حساب استاندارد دریافت نمایند. هر یک از گزینه‌های پرداخت شخصی و یا مشترک می‌تواند توسط مدیر حساب کاربری تجاری به سایر امکانات حساب افزوده شود. روش‌های پرداخت مشترک شامل کارت‌های اعتباری، کارت دبیت و یا خط اعتباری شرکت آمازون دات کام می‌شود. هر کاربر مورد تأیید حساب تجاری شما به نمایندگی از کسب‌وکار، می‌تواند از روش‌های پرداخت برای خرید استفاده نماید. در حالی که تمامی کاربران مورد تأیید قادر خواهند بود از کارت به ثبت رسیده استفاده نمایند، به علت حفظ امنیت تنها قادر به دیدن چهار رقم آخر خواهند بود.
با توجه به گفته‌های رود خط اعتباری شرکت آمازون به مجموعه کاربران و گزینه‌های مدیریت امکاناتی شامل توانایی تأیید چندین خریدار از طریق یک حساب واحد، دانلود تاریخچه گزارشات و پرداخت‌ها از طریق تنظیم درخواست ارائه می‌نماید وعلاوه بر آن صورت حساب قابل درک و بدون هزینه سالیانه‌ای را نیز ارائه می‌دهد. مدیران می‌توانند روش‌های پرداخت شخصی و مشترک و آدرس‌های حمل‌ونقل را به منظور درخواست یکسان برای تمامی خریداران مدیریت نمایند.

 

مقاله پیشنهادی: نکاتی برای افزایش فروش در بیزینس آمازون

همه چیز درباره آمازون

 

مزایای تجارت‌های کوچک

تعداد زیادی از کسب‌وکارها امکان معافیت مالیاتی تحت (Amazon Tax Exemption Program ATEP) را دارا هستند. آمازون ابزاری ارائه می‌کند که به کاربران کمک می‌کند واجد شرایط ATEP بودن را بررسی نموده و در مورد اینکه در کدام کشورها امکان معافیت مالیاتی وجود دارد و همچنین نوع معافیتی که برای سازمان شما مورد تأیید است تحقیقات لازم را انجام دهند. مدیر حساب این فرایند را برای اعمال تنظیمات لازم برای حساب تجاری خود طی می‌نماید. در ادامه ATEP به مشتریان اجازه می‌دهد که شرایط معافیت مالیاتی خود را در مورد خریدهای واجد شرایط در آمازون و تمامی شرکت‌های وابسته به خود اعمال نمایند. مورد خوب دیگر این است که شما نیازی ندارید که برای بهره بردن از این مزایا یک حساب کاربری تجاری خاص در آمازون داشته باشید. کسب‌وکار آمازون همچنین بابت شفافیت در خصوص فرایند زنجیره خرید با استفاده از داشبورد تجزیه‌وتحلیل، به خود مفتخر است. رود عنوان نمود " دادن اطلاعاتی که موجب کنترل بهتر سود و زیان  تجارت‌های کوچک می‌شود به آن‌ها از جمله این که مشتریان می‌توانند فعالیت‌های مشمول هزینه خود و جمع کل هزینه‌های خرید به صورت انفرادی، گروهی و نوع میزان مصرف را مشاهده نمایند." او اضافه نمود که فروشندگان کسب‌وکارهای کوچک در تجارت آمازون قابلیت این را دارند که با جذب میلیون‌ها خریدار از سرتاسر جهان فروش خود را رشد دهند.

نظر خریداران آمازون

آمازون در تحقق "تجارب تجارتی متفاوت" خود، با وعده‌ای که در خصوص کسب‌وکار داده، دو سال بعد چه کاری انجام می‌دهد؟ به طور مشخص تعداد فزاینده‌ای از مشتریان آمازون این چنین می‌اندیشند. راب بویرون مدیر عامل اجرایی The Reviewster Network می‌گوید "ما به‌طور عمده در حساب کاربری تجاری خود از برنامه تخفیف مالیاتی آمازون استفاده می‌نماییم. به این ترتیب، علاوه بر دریافت صورت حساب‌های معاف از مالیات، عاشق این هستیم که به آسانی می‌توانیم محصولات معمول خود را بارها سفارش دهیم. زمانی که جوهر چاپ یا دیگر لوازم دفتری ما تمام می‌شود، به آسانی در مدت زمان چند ثانیه می‌توانیم آن‌ها را سفارش داده و اجناس دو روز بعد در دفتر موجود خواهند بود. بویرون می‌گوید که شرکت او همچنین از آمازون برای سفارشات بزرگ‌تر نیز استفاده می‌نماید، گزینه‌های پرداخت وجهی که از آن‌ها استفاده می‌کند این قابلیت را دارند که هزینه را بین اشخاص مختلف در شرکت تقسیم نمایند". وی بیان می‌کند "برای مثال ما یک روتر وای‌فای جدید خریداری کردیم و این امکان را داشتیم که قبض آن را میان چهار نفری که از آن استفاده می‌کردند تقسیم کنیم و نتیجه به شکلی بود که هر یک از آن‌ها بایستی 25 درصد هزینه را پرداخت نماید." کارشناسان تجاری می گویند راه‌هایی وجود دارد که آمازون به برخی از کمپانی‌ها بیشتر از سایرین کمک نماید و تصمیم‌گیرندگان باید قبل از امضای آن آگاهی کامل داشته باشند.

عقیده چاد روبین و کریستینا فبریگاس در خصوص آمازون

چاد روبین صاحب یک تجارت تبلیغاتی و یکی از 50 فروشنده برتر آمازون می‌گوید "تجارت آمازون به بهترین شکل خود به پیش می‌رود زمانی که شما محصولی را به فروش می‌رسانید که می‌تواند به صورت عمده خریداری شود. این یک مزیت بسیار بزرگ است زیرا که شما می‌توانید مبلغ عمده فروشی را برای افزایش فروش خود و ایجاد تخفیف برای شرکت‌هایی که به میزان بیشتری از محصول شما احتیاج دارند صرف کنید." روبین اشاره می‌نماید که زمانی که مشتریان کسب‌وکار آمازون از هزینه عمده‌فروشی استفاده می‌نمایند، به مخاطب‌های جدیدی دست پیدا می‌کنند که تمایل به صرف هزینه بیشتری در خصوص این کسب‌وکار و از طریق این فروشنده دارند.او اضافه می‌نماید "مطمئناً موفقیت آمیز خواهد بود زمانی که شما هزینه عمده‌فروشی را صرف جذب مشتریانی که به تعداد بیشتری از محصول شما نیاز دارند می‌نمایید."

 

آشنایی با بیزینس آمازون و کسب درآمد دلاری از اینترنت


کریستینا فبریگاس، نویسنده تجارت الکترونیک در نیویورک که به‌طور مداوم پیشرفت آمازون را از هر دو جهت مصرف کننده و تجارت ثبت می‌نماید و همچنین شخصاً به طور منظم در سایت فروش انجام می‌دهد، بیان می‌کند فروش در آمازون قطعاً همراه با مزایا و ضررهایی است اما برای اغلب فروشنگان ارزش تلاش آن‌ها را داشته است." به ویژه در خصوص دستیابی مستقیم فروشندگان به خریداران خود می‌گوید "اولین ترفند برای موفقیت در آمازون این است که بین 250 تا 300 درصد یا در صورت لزوم بیشتر افزایش قیمت داشته باشید." (تجربه وی بر اساس خرده فروشی بیش از 30 دلار امتیاز فروش است). با توجه به سخنان فابریگاس فرازونشیب‌ها و بعضاً ضعف‌های بسیاری در کسب‌وکار آمازون برای شرکت شما وجود دارد. در نظر بگیرید اگر برای شرکت شما کسب‌وکار مناسبی به حساب نمی‌آید. از جهت دیگر می‌توان گفت خوب است که یک گوریل 800 پوندی در تیم خود داشته باشید. (جمله آخر به این معناست که تجارتی داشته باشید که هیچ‌کس نخواهد توانست آن را بر زمین بزند و شکست دهد).

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/getting-familiar-with-amazon-business
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط