مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راز رسیدن به بالاترین سطح زندگی و استفاده از همه توانایی‌ها

توضیحات کوتاه :
رسیدن به بالاترین سطح زندگی از یک ذهن برنامه‌ریزی شده و نگرش صحیح می‌آید. زمانی که شما نگرش درستی داشته باشید، هر روز آن را تکرار می‌کنید تا به عادت تبدیل گردد و باعث موفقیت شما گردند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

  • 4.1k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
راز رسیدن به بالاترین سطح زندگی و استفاده از همه توانایی‌ها

 

خلاصه ای از مقاله

برای موفقیت و رسیدن به بالاترین سطح در زندگی، کسب و کار، روابط اجتماعی و... باید بدانید که قصد دارید به چه چیزی دست یابید. در واقع باید بدانید چه‌کسی هستید و به کجا می‌خواهید بروید. وقتی خود شما نمی‌دانید به کدام جایگاه می‌خواهید برسید، چطور انتظار دارید مغز و وجود شما به شما کمک کند که در آن راستا حرکت کنید؟! در مقاله زیر به این موضوع و راهکارهای رسیدن به سطح زندگی بالاتر پرداخته شده است.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه به بهترین کیفیت از زندگی دست پیدا کنیم؟

برای دستیابی به بالاترین سطح زندگی و یادگیری روش استفاده از همه توانایی‌های خود، رعایت و اجرای 5 نکته می‌تواند در این زمینه بسیار برای شما مفید واقع گردد. نکته اول: باید تعریف مشخصی از یک سری سؤال‌ها برای خود داشته باشید. باید از خود بپرسید چه کسی هستید؟ و به تعریف مشخصی از این سؤال در مورد خود برسید که چه رفتارهایی دارید؟ چه طرز فکر و نگرشی دارید؟ میزان توانایی شما در زمان مواجه شدن با مشکلات چه قدر است؟ و... . سپس از خود بپرسید به چه چیزی می‌خواهید برسید؟ خیلی از افراد در پاسخ به این سؤال دچار مشکل می‌شوند زیرا نمی‌دانند خواستار چه چیزی هستند و فقط روی مشکلات و شرایطی که الآن درگیر آن هستند، متمرکز می‌شوند و اصلاً به جایگاهی که می‌خواهند به آن برسند فکر نمی‌کنند.

 

فرمول کسب ثروت

 

ولی برای موفقیت و رسیدن به بالاترین سطح در زندگی، کسب و کار، روابط اجتماعی و... باید بدانید که قصد دارید به چه چیزی برسید. در واقع باید بدانید چه‌کسی هستید و به کجا می‌خواهید برسید؟ شما باید به حدی از شناخت از خود و آنچه تمایل دست‌یابی به آن را دارید، برسید که اگر کسی از شما سؤال پرسید که برای مثال در چند سال آینده می‌خواهید در چه جایگاهی باشید و به چه چیزهایی رسیده باشید، در پاسخ به او نگویید که هر چه پیش آمد یا منتظر هستم ببینم چه شرایطی پیش می‌آید. واضح است وقتی خود شما نمی‌دانید به کدام جایگاه می‌خواهید برسید، چطور انتظار دارید مغز و وجود شما به شما کمک کند که در آن راستا حرکت کنید؟!

 

مقاله پیشنهادی: موفقیت واقعی به چه معنا است؟

یافتن بهترین مسیر برای رسیدن به بالاترین سطح زندگی

 

یافتن بهترین مسیر برای رسیدن به بالاترین سطح در زندگی

رسیدن به بالاترین سطح زندگی از یک ذهن برنامه‌ریزی شده و نگرش صحیح می‌آید. زمانی که شما نگرش درستی داشته باشید، هر روز آن را تکرار می‌کنید تا به عادت تبدیل گردد سپس این عادت‌های خوب در وجود شما ماندگار می‌شوند و در نهایت باعث می‌شود که شما به یک لایف استایل درست دست یابید.

نکته اول: در خودتان عادت‌های جدیدی ایجاد نمایید

با یک لایف استایل صحیح می‌توانید به هر آن چیزی که می‌خواهید برسید زیرا از یک لایف استایل یا سبک زندگی درست بهره‌مند شده‌اید که اتفاقی و شانسی نبوده و شما همه‌ی قانون‌های آن را می‌دانید. بنابراین بعد از آن که دانستید چه‌کسی هستید، به چه فردی می‌خواهید تبدیل شوید و مقصد را مشخص نمودید، عادت‌های خوبی که باعث می‌شوند زندگی شما متحول گردد را در وجود خود بسازید و آن‌ها را در مغز و طرز نگرش خود ثبت نمایید. برای مثال این عادت را در ذهن خود ثبت کنید که هر روز زمانی را به مطالعه کتاب، ورزش یا مشاهده ویدیوهایی انگیزشی مفید اختصاص دهید. بنابراین در هر زمینه‌ای حتی کسب و کار ابتدا باید یک نگرش درست بسازید و رفتارها و عادت‌های درست را تکرار کنید تا مجموع این موارد لایف استایل صحیح را برای شما بسازد، در این زمان است که موفقیت و در پی آن رسیدن به بالاترین سطح زندگی برای شما اتفاق خواهد افتاد.

 

مقاله پیشنهادی: عادت هایی که مانع موفقیت می شوند | عزت خواه دات کام

راز رسیدن به بالاترین سطح زندگی و استفاده از همه توانایی ها

 

نکته دوم: چگونه پر انرژی باشید؟

اکنون که تقریباً می‌دانید قصد دارید به کجا برسید برای رسیدن به مقصد خود نیازمند سوخت هستید که این سوخت همان انرژی است و انرژی چیزی نیست که الزاماً از ابتدا آن را داشته باشید بلکه باید آن را بسازید. بهترین گزینه‌ای که می‌تواند برای شما انرژی تولید کند، کارهایی است که عمیقاً دوست دارید آنها را انجام دهید و هر روزی که آنها را انجام می‌دهید انرژی فوق‌العاده ای در ذهن شما تولید می‌شود. پس سعی کنید در طول روز حداقل 20 دقیقه زمان بگذارید و کاری را که عمیقاً و از ته قلب دوست دارید، انجام دهید تا زندگی برایتان کسل‌کننده نشود.

اگر همواره انگیزه داشته باشید، مسلماً شادی و طروات شما برای دنبال کردن هدف‌هایتان حفظ خواهد شد. به خاطر داشته باشید که هرگز نباید این رویاها و اهداف خاموش شوند. هر شب که برای خواب آماده می‌شوید یا صبح بلافاصله پس از باز کردن چشم‌هایتان رویاهایی را که در سر دارید مرور کنید. مرور این موارد باعث می‌شود انگیزه‌ای مضاعف پیدا کنید و در ادامه روز برنامه‌هایتان را چنان تنظیم کنید که هم راستا و منطبق با آنها باشد. البته بد نیست در طول روز برخی کارهای فیزیکی را برای حفظ انرژی انجام دهید:

  • استرستان را کنترل کنید
  • خواب منظم و استراحت کافی داشته باشید
  • تغذیه مناسبی را انتخاب کنید
  • برای تقویت روحیه به موسیقی گوش دهید

 

مقاله پیشنهادی: نقش استرس در موفقیت

راز رسیدن به بالاترین سطح زندگی و استفاده از همه توانایی ها

 

نکته سوم: از تغییر نترسید

تمام تلاش خود را به‌کار بگیرید که به انسان شجاعی تبدیل گردید. آیا تا کنون درباره خودتان برای دیگران صحبت کرده‌اید؟ آیا تا به حال از رویاهایتان با دیگران حرف زده‌اید؟ این کار کمی شجاعت می‌خواهد. درست است که تغییر در ابتدا سخت است ولی به محض این که تصمیم گرفتید که این کار را انجام دهید و به بالاترین سطح زندگی خود برسید، باید به انسان شجاعی تبدیل شوید. یکی از ویژگی‌های شخصیتی یک انسان شجاع این می‌باشد که در مسیری که قدم گذاشته است، یک سری ریسک‌ها و مسئولیت‌ها را می‌پذیرد و زمانی که مسیری را امتحان می‌کند، چندین بار این راه را اصلاح کرده و دوباره اجرا می‌کند و این موارد است که او را به یک فرد شجاع تبدیل می‌کند.

بهترین سطح زندگی

نکته چهارم: نتیجه کارهای خود را ارزیابی نمایید

شما باید به فردی با بهره‌وری بالا تبدیل شوید. شما باید کارهایی را انجام دهید که مفید باشند و به وسیله عادت‌های درست و مناسب به بالاترین سطح موفقیت و افزایش بهره‌وری در زندگی خود برسید. هیچ‌وقت خود را با زیاد بودن زمان کاری خود گول نزنید و بررسی کنید که آن کار را تا چه میزان با بهره‌وری بالا انجام داده‌اید. زمانی یک کار مفید تلقی می‌شود که شما با انجام آن به چیزی که می‌خواستید، رسیده باشید نه اینکه صرفاً تلاش کرده باشید زیرا تلاش‌های بی‌مورد فقط شما را خسته می‌کند و انرژی شما را کاهش می‌دهد. پس زمانی که کاری را انجام می‌دهید، از خود بپرسید که آیا کاری که انجام می‌دهید مهم و ضروری است؟ چه‌قدر در بهبود روند کسب و کار شما تأثیر می‌گذارد؟ چه میزان سطح زندگی شما را بالا برده و در زندگی به شما کمک می‌کند؟ همه افراد موفق و میلیونر هم مانند سایر افراد در طول روز 24 ساعت زمان دارند ولی بزرگترین راز میلیونرها و افراد موفق این می‌باشد که آنها یاد گرفته‌اند که کارهایی را انجام بدهند که بازده بالایی دارند و تأثیرگذار هستند. چه بسا ممکن است حتی زمان کمتری را نسبت به سایر افراد در طول روز به کارهای خود اختصاص دهند. پس در انجام کارهای خود بازده کاری را مدنظر قرار دهید نه صرفاً زمانی را که صرف انجام آن کار می‌کنید.

 

 

راز رسیدن به بالاترین سطح زندگی و استفاده از همه توانایی ها

 

نکته پنجم: چگونه می‌توانید در زندگی موفق باشید؟

کارهایی را انجام دهید که عمیقاً به آنها علاقه‌مند هستید. اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که نمی‌دانید چه کاری را دوست دارید و انگیزه شما در زندگی چیست، 2 مورد را مدنظر قرار دهید.

  1. توجه داشته باشید که شما باید کاری را انجام دهید که در آن کار قوی هستید. مانند کارهای درستی که در گذشته انجام داده‌اید یا کارهایی که از نظر خانوادگی در آن زمینه قوی هستید و... .
  2. کاری را انجام دهید که در مورد آن کنجکاو هستید. زیرا زمانی که شما در مورد موضوعی کنجکاو باشید، به دنبال آن می‌روید و در مورد آن اطلاعات خود را بالا می‌برید و یادگیری خود را افزایش می‌دهید. در این زمان شما صددرصد به فردی تبدیل می‌شوید که دائم به شیوه درست اقدام کرده و به جلو حرکت می‌کند. بنابراین زمانی که قدم در مسیر کاری می‌گذارید که در آن زمینه قوی و کنجکاو هستید، مسلماً آن کار شما را به کاری که عمیقاً آن را دوست دارید، نزدیک خواهد کرد.

امیدوار هستیم این 5 نکته برای شما مفید واقع شده باشد و با اجرای آنها و استفاده از همه توانایی‌های خود بتوانید به بالاترین سطح زندگی خود برسید.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

شغل ایده آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیزینس بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-secret-to-achieve-the-highest-level-of-living-and-use-of-all-abilities
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
لاله گفته:
۰ | ۱

مقاله خوبی بود

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما لاله عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاسگذار شما هستیم که در راه موفقیت تلاش می کنید و با ابراز لطف و محبت خود، به ما نیز در رسیدن به موفقیت یاری می رسانید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط