جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

اگر تصمیم گرفتید که وارد کسب و کار آمازون بشوید، باید بدانید که برای شروع این بیزینس نیاز به سرمایه دارید. برای سرمایه‌گذاری در این کار یک عدد ایده‌آل وجود دارد و یک عدد امکان‌پذیر. در بخش دوم این مقاله به میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع کسب و کار آمازون می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

نکته دوم: هزینه راه‌اندازی بیزینس آمازون چقدر است؟

اگر تصمیم گرفتید که وارد کسب و کار آمازون بشوید، باید بدانید که برای شروع این بیزینس نیاز به سرمایه دارید. برای سرمایه‌گذاری در این کار یک عدد ایده‌آل وجود دارد و یک عدد امکان‌پذیر. برای مثال با 300 یا 500 دلار شروع این بیزینس امکان‌پذیر است ولی ایده‌آل نیست. زیرا خیلی از کارها از جمله رونمایی درست از محصول خود، انتخاب درست محصول و ... را نمی‌توانید انجام دهید. اما زمانی که شما با این میزان سرمایه بیزینس خود را شروع کنید، طبیعتاً می‌توانید مسیر را یاد بگیرید. افرادی بوده‌اند که برای مثال با 500 دلار شروع کردند، مسیر را یاد گرفتند و بعد به سراغ افرادی که محصول بزرگ یا سرمایه زیادی داشتند، رفتند و این کار را برای آنها انجام دادند و در واقع به ایجنت آن‌ها تبدیل شدند و توانستند کسب درآمد کنند و بعد محصولات خود را بفروشند. بنابراین با 300 یا 500 دلار خیلی ضعیف می‌توانید شروع کنید و قدرت انتخاب بالایی ندارید. برای مثال شما می‌توانید به سراغ محصولاتی بروید که قیمت پایینی دارند مانند قاب و شارژر موبایل. بزرگترین مشکلات این محصولات هم این می‌باشد که کمپانی‌های بزرگی بر آنها مسلط هستند و همچنین افراد بسیار زیادی این بیزینس را با این محصولات شروع می‌کنند.

 

چگونه فروش در آمازون را آغاز کنیم؟

 

آزمایش و بررسی نحوه فروش در آمازون

زیرا خیلی از افراد می‌خواهند با این کار ابتدا فعالیت در آمازون را آزمایش و بررسی نمایند و بعد برای محصولات گران‌تر اقدام نمایند. این کار برای آزمودن و یادگیری مسیر مناسب می‌باشد ولی به دنبال این نباشید که با این روش 300 دلار خود را به 3000 دلار تبدیل نمایید زیرا با این روش این کار امکان‌پذیر نیست. توجه کنید از آن جایی که افراد زیادی به سمت انتخاب محصولات ارزان‌قیمت برای شروع فروش خود می‌روند، مدیریت و کنترل این مارکت کمی سخت می‌باشد و ممکن است نتیجه خوبی نگیرید. اما قبل از شروع این روش با خود بگویید که به دنبال نتیجه خیلی خوب از چنین محصولاتی نیستید چون با این سرمایه می‌توان ضعیف شروع نمود ولی مسیر را یاد گرفت. بعد از آن می‌توانید از این علم خود به روش‌های مختلف استفاده نمایید. باید در مسیر بیزینس و کارآفرینی صبور باشید. اگر فرد صبوری نیستید به سراغ شغل کارمندی بروید زیرا می‌دانید که آخر ماه حقوقی به شما تعلق می‌گیرد. ولی در مسیر کارآفرینی باید صبور باشید و خیلی از آزمون و خطاها را انجام دهید تا به نتیجه خوبی برسید.

 

مقاله پیشنهادی: تاکتیک های فروش در آمازون (بخش اول)

چگونه وارد کسب و کار آمازون شوید؟

 

سرمایه مناسب برای شروع کسب و کار آمازون

در حال حاضر عدد ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری در آمازون مبلغی حدود 2 تا 3 هزار دلار می‌باشد که با استفاده از این سرمایه شما می‌توانید انتخابات نسبتاً خوبی داشته باشید. می‌توانید حدس بزنید که برای مثال محصولی که در آمازون به قیمت 30 دلار به فروش می‌رسد، قیمت خرید آن بین 9 تا 10 دلار بوده و حدود 10 دلار هم به آمازون پرداخت می‌کنید که جمعاً می‌شود 20 دلار و حدود 10 دلار هم سود می‌کنید و این یک فرمول تقریباً کلی می‌باشد. یعنی حدود یک سوم مبلغ اجناسی که در آمازون به فروش می‌رسند، قیمت خرید آن محصول از کارخانه می‌باشد.

مقاله پیشنهادی: بست سلر شدن در آمازون (2019)

تبلیغات در آمازون

یعنی برای مثال محصولی که در آمازون به قیمت 10 دلار به فروش می‌رسد، قیمت خرید آن تقریبا، حدود 3 دلار بوده است. بنابراین با سرمایه 2 تا 3 هزار دلار تقریباً قدرت اینکه تعدادی از محصول را رایگان در اختیار دیگران بگذارید و یا قدرت استفاده از کمپین‌های تبلیغاتی برای تبلیغ محصول خود را خواهید داشت. زمانی که محصول خود را در آمازون قرار می‌دهید باید بدانید که بسته به نوع محصول، حدود 70 درصد محصولات نیاز به تبلیغات قوی در وبسایت آمازون یا وبسایت‌هایی مانند فیسبوک و اینستاگرام دارند. 20 تا 30 درصد محصولات نیز به صورت اتوماتیک به فروش می‌رسند که این‌ها محصولاتی هستند که پتانسیل پیدا شدن بالایی دارند و رقابت هم در آنها کم می‌باشد. خودتان را به جای مشتری بگذارید. مشتری می‌داند چه چیزی سرچ کند تا به محصول شما برسد. درحالتی که رقابت خیلی پایین باشد، برای مثال 4 نفر آن محصول را در دنیا داشته باشند، این محصولات را می‌توان بدون هزینه تبلیغات زیاد به فروش رساند. اما بیشتر محصولات، حدود 70 درصد آنها نیاز به کمپین‌های پی پی سی دارند و زمانی که شما این کمپین‌ها را بسازید، می‌توانید فروش را تجربه کنید. در ابتدا کار مسلماً شما باید تبلیغات بیشتری انجام دهید و بعد به مرور میزان آن را کم کنید.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

برای مطالعه نمودن بخش اول این مقاله ( شروع بیزینس آمازون کلیک نمایید.

برای مطالعه نمودن بخش سوم این مقاله ( شروع بیزینس آمازون کلیک نمایید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/start-an-amazon-business-part2

نظرات کاربران

0 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط