موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ایدئولوژی موفقیت چیست

توضیحات کوتاه :
ایدئولوژی موفقیت همانطور که در ظاهر ساده است، دارای نکته‌های بسیاری است. بر سر راه شما موانعی وجود دارد. حال وظیفه شما این است که با این چالش‌ها دست و پنجه نرم کنید و آنها را مغلوب نمایید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 4

  • 3.7k
  • 2
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
ایدئولوژی موفقیت چیست

 

خلاصه ای از مقاله

 آیا تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که به راستی چقدر با ایدئولوژی موفقیت آشنایی دارید؟ ایدئولوژی موفقیت با رازهای انسان موفق چه ارتباطی دارد؟ چگونه می‌توان به موفقیت رسید؟ اگر قصد داشته باشید به رازهای ایدئولوژی موفقیت دست یابید، نیازمند چه اقداماتی می‌باشید؟ در مقاله زیر به این موضوع پرداخته‌ایم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایدئولوژی موفقیت چه مفهومی دارد؟

معنای ایدئولوژی موفقیت چیست؟ ایدئولوژی موفقیت چه مفهومی دارد؟ ایدئولوژی موفقیت به راحتی قابل دسترس است؟ بهتر است در گام اول با معنای ایدئولوژی آشنا شویم. ایدئولوژی مجموعه‌ای است از ایده‌ها، نظرات، اعتقادات و نگرشها: مانند جهان‌بینی یک طبقه یا گروه اجتماعی. ایدئولوژی در اصطلاح یک واژه انگلیسی (Ideology) می‌باشد.

 

لحظه ای که تصمیم میگیریم

 

در ادامه به بررسی ایدئولوژی موفقیت می‌پردازیم. آیا تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که به راستی چقدر با ایدئولوژی موفقیت آشنایی دارید؟ ایدئولوژی موفقیت با رازهای انسان موفق چه ارتباطی دارد؟ چگونه می‌توان به موفقیت رسید؟ اگر قصد داشته باشید به رازهای ایدئولوژی موفقیت دست یابید، نیازمند چه اقداماتی می‌باشید؟

 

ایدئولوژی موفقیت چیست؟

 

راز قدرت درون انسان را کشف کنید

پرس و جو و کسب آگاهی از نظرات افراد بی‌تجربه کاری است عبث و بیهوده! بهتر است داستان راز زندگی خودتان را کشف نمایید. باید نظر خودتان را در مورد ایدئولوژی موفقیت بپرسید. در افسانه‌های آلمانی نقل شده است: در هنگام آفرینش جهان، خداوند متعال تمامی فرشتگان را به نزد خود فرا خواند و از آنها در خصوص پنهان کردن راز بزرگ زندگی نظرسنجی نمود. هر یک از فرشتگان پیشنهادی داد. یکی گفت: زیر دریاها پنهان کنید و دیگری زیر زمین و دیگری زیر قله بلندترین کوه و... . خداوند فرمود: نه، این مکان‌ها مناسب نیست، باید جایی باشد که برای همگان در دسترس باشد. در این بین یکی از فرشتگان گفت: در قلب انسانها قرار دهید که هر بنده برای پیدا نمودن این راز به قلب خودش مراجعه کند. ما نیز باید به قلب خودمان مراجعه کنیم، که طلب ما از زندگی چیست؟ آیا ثروت می‌خواهیم؟ آیا مقام و شهرت می‌خواهیم؟ پس به این نتیجه می‌رسیم که ایدئولوژی موفقیت باید منطقی دنبال گردد و بهتر است که نیازهای خود را در گام اول شناسایی کنیم.

 

مقاله پیشنهادی: چگونه مسیر زندگی خود را بیابیم؟

ایدئولوژی موفقیت چیست

 

اهداف خود را روی کاغذ بیاورید

شناسایی نیازها بهترین و بزرگترین راه‌حل می‌باشد. یقیناً اگر از اهداف و باورهای خود اطلاع داشته باشید خیلی بهتر می‌توانید برای رسیدن به آنها برنامه‌ریزی نمایید. حکایت ادیسون حتماً برایتان شنیدنی و جالب است: ادیسون 1300 نوع لامپ با مواد گوناگون را تست نمود و همه آنها را سوزاند تا نهایتاً موفق شد یک لامپ را اختراع کند! این اقدام ادیسون قابل تحسین و تعریف می‌باشد. رمز موفقیت ادیسون در چیست؟ آیا اگر ادیسون در رسیدن به هدف خود مصر نبود، می‌توانست به موفقیت برسد؟ این‌ها همگی از گام‌های ایدئولوژی موفقیت می‌باشد و باید در سرلوحه زندگی تمامی انسانها قرار گیرد.

 

ایدئولوژی موفقیت چیست

 

ایدئولوژی موفقیت همانطور که در ظاهر ساده است، دارای نکته‌های بسیاری است. آیا شما نیز همانند ادیسون در مسیر موفقیت خودتان راسخ هستید؟ هیچگاه از شروع کردن نترسید، اولین راز از رازهای موفقیت شجاعت می‌باشد. بر سر راه شما مشکلات و موانعی وجود دارد. حال وظیفه شما این است که با این چالش‌ها دست و پنجه نرم کنید و آنها را مغلوب نمایید. موفقیت در کسب و کار، موفقیت در روابط اجتماعی، رابطه غم و موفقیت، موفقیت در زندگی و ... همگی با روبه‌روشدن با ترس‌های شما در ارتباط می‌باشد.

 

مقاله پیشنهادی: راه مقابله با ترس

موفقیت بدون برنامه‌ریزی امکان‌پذیر نیست

 

موفقیت بدون برنامه‌ریزی امکان‌پذیر نیست

شما باید از آینده خودتان چشم‌انداز داشته باشید. موفقیت بدون برنامه‌ریزی قابل دسترس نمی‌باشد. انسان‌های موفق برای خود اهدافی داشته‌اند، آن‌ها با ایدئولوژی موفقیت بیگانه نبوده‌اند. زندگی‌نامه انسان‌های موفق را مطالعه کنید تا به درک بهتر برسید. به نیروی درونی خودتان رجوع کنید و از آن پیروی کنید. لایف‌استایل زندگی خودتان را بسازید. واقعاً مأموریت شما در زندگی چیست؟ قرار است از کجا حرکت کنید و به کجا برسید؟ با ایدئولوژی موفقیت آشنا شوید و از آن در نیل به اهداف و آمال و آرزوهای خود استفاده نمایید.

تحقق موفقیت با باور رویاها

برخی از افراد معتقد هستند که آینده به افرادی تعلق دارد که رویاهای خود را باور داشته باشند و برای رسیدن به آنها تلاش کنند. افراد عملگرا هرگز منتظر اتفاق افتادن حوادث یا رویدادهای مثبت در زندگی نمی‌مانند بلکه برای آنچه در ذهن و باورهایشان دارند تلاش‌هایشان را چند برابر می‌کنند. هر گام که به سمت هدف نزدیک می‌شوند، انگیزه و قدرت محرک آنها برای ادامه مسیر بیشتر خواهد شد. گرچه این ایدئولوژی‌ها از ابتدا در ذهن افراد وجود ندارد اما با گذشت زمان و به دست آوردن تجربیات بیشتر این اصول نیز رنگ و بوی قوی‌تری پیدا خواهند کرد. اگر شجاعت دنبال کردن رویاهایتان را داشته باشید همه آنها محقق خواهند شد. 

 

مقاله پیشنهادی: تاثیر باورها بر موفقیت افراد

ایدئولوژی موفقیت چیست

 

بدون ایدئولوژی موفقیت ادامه مسیر بسی دشوار و غیرممکن است. چشم‌انداز و موفقیت کاملاً شخصی است. قرار نیست اهداف، آرزوها و افکار شما همانند دیگری باشد. هیچگاه خودتان را با دیگری مقایسه نکنید. پس شاید وقت آن رسیده است که شما بازنگری دیگری در خصوص چشم‌انداز موفقیت خود داشته باشید و موفقیت را بار دیگر تعریف نمایید. برای مطالعه بیشتر به مقاله راز موفقیت چیست مراجعه نمایید و با این رازهای طلایی آشنا شوید. یقیناً با مطالعه مقاله ایدئولوژی موفقیت و سایر مقاله‌های مرتبط با مراحل ایدئولوژی موفقیت آشنا شده‌اید. اجرای آنها بسیار ساده می‌باشد، لیکن تلاش و همت مضاعف شما را می‌طلبد.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/what-is-the-ideology-of-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
شایان گفته:
۰ | ۰

ایدئولوژی موفقیت:
باور به خود
مشخص نمودن هدف
برنامه ریزی
اقدام

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما شایان عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از اینکه شما نیز هم مسیر ما هستید بسیار خوشحالیم و برای هر چه بهتر طی شدن مسیر پیشرفت از هیچ کمکی به شما دریغ نمی‌کنیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
صدیقه گفته:
۰ | ۰

سلام. عالی بود. سپاسگزارم.
خوشحالم که هستید.

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما صدیقه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ممنون بابت حضور آکنده از لطف و مهربانیتان در مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط