مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

لایف استایل افراد موفق

توضیحات کوتاه :
 اگر به این اهمیت می‌دهید که زندگی شاد و آرامش داشته باشید تا بتوانید در جنبه‌های مختلف زندگی درست عمل کرده و به دستاوردهای بالایی برسید، باید یاد بگیرید که لایف‌استایل درست را بسازید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3.67

تعداد امتیازها: 3

  • 11.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
لایف استایل افراد موفق

 

خلاصه ای از مقاله

ساخت لایف‌استایل درست، فوق‌العاده مهمتر از هر چیزی می‌باشد. حتی مهمتر از اهداف و آرزوهایی است که روی کاغذ نوشته‌اید. زیرا زمانی که به یک دستاوردی در زمینه مالی می‌رسید اگر بلد نباشید چه کاری انجام دهید، در زمینه‌های دیگر دچار مشکل می‌شوید، نمی‌توانید به هدف خود برسید و احساس خوشحالی ندارید. در این مقاله به لایف استایل افراد موفق می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

رویای زندگی خود را باور کنید

چندین سال در یک مسیر طولانی قدم می‌گذارید تا به مقصدی برسید. آن مقصد هر چیزی می‌تواند باشد. هر هدف، آرزو و رویایی. ممکن است این مقصد رسیدن به یک شغل، خرید یک ماشین، ازدواج و.... باشد. چیزی که در دور دست چند ساله شما قرار می‌گیرد که می‌توان اسم آن را یک در گذاشت. چندین سال برای رسیدن به یک در تلاش می‌کنید. سال‌ها می‌گذرد. زمانی که به آن در می‌رسید و دست خود را روی دستگیره آن می‌گذارید، دستتان می‌لرزد در حالی که این همان دری است که شاید برای رسیدن به آن 10 سال تلاش کرده باشید. اما زمانی که به آن می‌رسید دستتان می‌لرزد. پشت در هیچ چیز بدی وجود ندارد و دقیقاً همان چیزی است که شما انتظار آن را داشتید. ولی باز هم برای باز کردن آن دستتان می‌لرزد زیرا در طول تمام این سال‌ها یاد گرفته‌اید که فقط به داشتن آن فکر کنید و یاد نگرفتید که آن را داشته باشید.

 

لایف استایل افراد موفق و شنایی با فرمول ثروتمند شدن

 

شاید خیلی چیزها در زندگی شما باشند که عادت کردید فقط تلاش کنید به آنها برسید و فقط به داشتن آنها فکر کنید. برای مثال شما خواستار یک ماشین خاص یا رسیدن به رشته و شغل مورد علاقه یا هر چیز دیگری که سال‌هاست به آن فکر می‌کنید، هستید. یکی از دلایلی که به خواسته و هدف خود نمی‌رسید این است که به صورت ناخودآگاه علاقه پیدا کردید که آنها را در ذهن داشته باشید، در ذهن برای آنها تلاش نمایید، فقط در ذهن خود قدم بگذارید و درها را باز نکنید. در همین ابتدا یک کاغذ و قلم بردارید. لازم است که شما به 2 موضوع مهم فکر کنید. 1. شغل ایده‌آل شما دقیقاً چیست؟ اگر اسم آن را می‌دانید بنویسید و اگر این شغل وجود ندارد شرایط و خصوصیات آن را یادداشت نمایید. 2. میزان درآمدی که برای رسیدن به استقلال مالی نیاز دارید چقدر است؟ استقلال مالی هر فرد با فرد دیگر کاملاً متفاوت است. به دنبال عدد بزرگ یا کوچک نباشید عددی که موردنظر شما است و برای شما ایده‌آل می‌باشد را یادداشت نمایید.

برای لذت از زندگی، تمام ابعاد زندگی را مد نظر قرار دهید

من حسین عزت خواه با افراد زیادی مشاوره انجام دادم و بعد از همه این‌ها به این نتیجه رسیدم که هر یک از آن افراد در یکی از قسمتهای زندگی خود مشکل داشتند و کنجکاو بودند. برای مثال عده‌ای فقط به کسب ثروت و راه‌اندازی کسب‌وکار فکر می کردند. عده‌ای دیگر فقط به دنبال برقراری رابطه خوب بودند. اگر برای مثال 5 میلیون دلار ثروت داشته باشید و به بهترین جای دنیا سفر‌ کنید، به استقلال مالی برسید، فرد موفقی باشید اما هیچ کسی در کنار شما نباشد یعنی در هیچ رابطه‌ای نباشید و انسان تنهایی باشید، این مسافرت نمی‌تواند برای شما لذت‌بخش باشد. چون یک قسمت زندگی شما از لحاظ روابط عاطفی مشکل دارد. حال این مثال را برعکس کنید. فرض کنید با کسی که عمیقاً او را دوست دارید به مسافرت می‌روید اما آنقدر پول ندارید که حتی یک هتل مناسب اجاره کنید. در این حالت هم نمی‌توانید لذت ببرید. زندگی همین است و یکی از بزرگترین اصل‌های آن این است که باید در تک تک این موارد بالانس داشته باشید. نباید صرفاً تمرکز خود را روی کسب ثروت و کسب درآمد بگذارید و به جهات دیگر زندگی توجه نکنید. حتی خیلی از افراد هستند که به ثروت زیادی می‌رسند و روابط نسبتاً خوبی هم دارند ولی از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی نیستند چون فقط کار کرده‌اند و زمانی را برای سلامتی خود مثل رفتن به باشگاه اختصاص نداده اند. این شخص دیگر نمی‌تواند از پول استفاده نماید چون توان آن را ندارد و باید به سراغ بیمارستان برود!

 

مقاله پیشنهادی: بهترین لایف استایل چیست؟

لایف استایل افراد موفق

 

لایف استایل صحیح بسازید

پس حواستان باشد در ابتدا مسیر که قدم بر می‌دارید فقط یک جهت را نبینید، چشمان خود را باز کنید و همه چیز را در نظر بگیرید. شما به المان‌های زیادی نیاز دارید. من همیشه به دنبال فرمولی بودم که این فرمول آنقدر درست باشد که من بتوانم هر ورودی که در آن قرار می‌دهم به جواب درستی برسم. از لحاظ مالی، روابط عاطفی، فیزیک بدنی و... همه این‌ها به باور، اعتقاد و لایف‌استایل من تبدیل ‌شود. شما باید یک لایف‌استایل موفق بسازید. شما فقط نمی‌توانید کار کنید و در کنار آن نیازمند تفریح، برقراری رابطه، شریک زندگی، مسافرت، مطالعه و... هستید. خیلی از افراد هستند که بیزینس‌های موفقی دارند و از نظر کاری موفق هستند اما روش مطالعه کردن را بلد نیستند و مطالعه نمی‌کنند. مطمئناً چنین شخصی اگر مطالعه نکند و خود را به روز نکند با شکست مواجه می‌شود. زیرا دنیا امروز دیگر به آن شکلی نیست که شما یک کسب‌وکار را برای 70 سال بدون آنکه آن را به روز نمایید، نگه دارید. بزرگترین کمپانی‌های دنیا هم اگر خود را آپدیت نکنند، نابود می‌شوند!

اهمیت لایف استایل

ساخت لایف‌استایل درست، فوق‌العاده مهمتر از هر چیزی می‌باشد. حتی مهمتر از اهداف و آرزوهایی است که روی کاغذ نوشتید. زیرا زمانی که به یک دستاوردی در زمینه مالی می‌رسید اگر بلد نباشید چه کاری انجام دهید، در زمینه‌های دیگر دچار مشکل می‌شوید، نمی‌توانید به هدف خود برسید و احساس خوشحالی ندارید. از طرفی شما یاد گرفته‌اید که به اهداف خود برسید و از طرف دیگر نمی‌توانید به آنها برسید چون لایف‌استایل درستی ندارید. افرادی که در دنیا جایزه‌های بزرگی برنده می‌شوند، 80 درصد آنها آن پول را از دست می‌دهند زیرا آنها آن پول را به دست نیاورده‌اند، در قرعه‌کشی برنده شده‌اند و آماده استفاده از آن نبوده‌اند. اگر می‌خواهید به درآمد بالایی برسید باید لایف‌استایل را بلد باشید. برای مثال اگر به شما ارثیه برسد ولی راه را بلد نباشید آن را نابود کرده و از دست خواهید داد چون سرمایه‌گذاری بلد نیستید و هوش بیزینسی ندارید. پس اگر به این اهمیت می‌دهید که زندگی شاد و آرامش داشته باشید تا بتوانید در جنبه‌های مختلف زندگی درست عمل کرده و به دستاوردهای بالایی برسید، باید یاد بگیرید که لایف‌استایل درست را بسازید.

مقاله پیشنهادی: 10 کار متفاوتی که افراد موفق انجام می دهند | رموز موفقیت

اهمیت شور و اشتیاق در زندگی

در زندگی من یک کلمه باعث شد که به هر چیزی که می‌خواهم برسم. به اعتقاد من این کلمه جادویی است. آن کلمه شورواشتیاق می‌باشد. من زمانی که این کلمه را می‌شنوم چنان انرژی می‌گیرم که به راحتی می‌گویم انجام هر کاری که در آن شورواشتیاقی وجود داشته باشد، امکان‌پذیر است. اگر واقعاً نسبت به کاری که می‌خواهید انجام دهید شورواشتیاق داشته باشید، به آن می‌رسید هر چیزی که باشد.

 

کسب درآمد در یک روز


تا چندین سال پیش اگر می‌خواستید به مسافرت دور دنیا بروید و 20 یا 30 کشور را ببینید، راهی که به ذهنتان می‌رسید این بود که 10سال کار کنید و با همه پولی که به دست آوردید، به سفر دور دنیا بروید. اما الان روش‌ها کاملاً تغییر کرده است. یکی از افرادی که از نظر شخصیتی مورد علاقه من است، کیسی نیستات است که یک یوتیوبر است، ویدیوهایی را برای یوتیوب می‌سازد و به اصطلاح ویلاگر است. او جز اولین افرادی است که ساخت ویلاگ را در دنیا شروع کرد. او بعد از اینکه ویدیوهای زیادی می‌سازد، کمپانی بزرگ نایک به سراغ او می‌رود، به او پیشنهاد می‌دهد که برای آنها یک تیزر تبلیغاتی بسازد، ایده‌هایی را برای آنها بفرستد و اگر تأیید کردند با او قرارداد ببندند. او هیچ علم آکادمیکی درباره ساخت فیلم نداشت و هر چیزی در زمینه فیلم‌سازی می‌دانست را به صورت تجربی یاد گرفته بود. او کمی فکر می‌کند و با خود می‌گوید که واقعاً نمی‌داند چه چیزی برای آنها بفرستد و تنها چند خط می‌نویسد با این مضمون که من ویدیویی می‌سازم که بازدید زیادی داشته باشد، متناسب با استایل و روش خود من است و اکنون ایده‌ خاصی در این‌باره ندارم. سپس این جملات را برای کمپانی نایک ارسال می‌کند.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

برای مطالعه ادامه مطلب مقاله راز موفقیت برندهای بزرگ را بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/life-style-of-successful-people
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط