تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نقش کائنات در موفقیت

توضیحات کوتاه :
نقش قانون جذب و کائنات همیشه برای مردم جهان جالب و جذاب بوده است. همه افراد تمایل دارند از رازهای این قانون مطلع شوند تا زندگی بهتری داشته باشند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
نقش کائنات در موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که پیغامی به کائنات بفرستید و منتظر جواب آن باشید؟ شاید برای همه شما اتفاق افتاده است که ناگهان فکری را از ذهن بگذارنید و چند لحظه بعد در واقعیت با همان مواجه شوید. در این مقاله به نقش کائنات در موفقیت می پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

کائنات چیست؟

مفهوم کائنات چیست؟ کائنات در لغت به معنای سپهر، جهان هستی و چرخ گردون می‌باشد. فلاسفه هر کدام به شیوه خود برای آن توضیحی دارند اما به طور کلی تمام آنچه در هستی وجود دارد کائنات نامیده می‌شود. باور این است که خدا در تمام اجزای جهان، جریان و نفوذ دارد و خدا را می‌توان در همه چیز یافت. این مفهوم پیچیده را هر کس به طریقی تعبیر می‌کند، اما گاه در ذهن همه افراد به طور یکسان نمود پیدا نمی‌کند.

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که پیغامی به کائنات بفرستید و منتظر جواب آن باشید؟ شاید برای همه شما اتفاق افتاده است که ناگهان فکری را از ذهن بگذارنید و چند لحظه بعد در واقعیت با همان مواجه شوید.

 

پیشرفت در زندگی

 

گاهی احساس دلتنگی برای یک دوست قدیمی دارید و به صورت کاملاً اتفاقی مسیرتان طوری قرار می‌گیرد که دوست خود را ببنید. این همان قانون جذب کائنات است. قانونی که می‌گوید به هر چه فکر کنی به سمت تو جذب می‌شود. اگر تنها به تعریف این قانون بسنده کنیم، عجیب به نظر می‌رسد اما وقتی در واقعیت با مثالهایی که در بالا عنوان شد رو به رو می‌شویم، متوجه خواهیم شد که حتی در کوچکترین موارد زندگی نیز این قانون جریان دارد.

انرژی مثبت حاصل از افکار مثبت، شرایط و اتفاقات مثبت را پیش روی ما قرار می‌دهد و عکس آن نیز صحت دارد. پس بهتر است مسیر پیش رو با آگاهی از این قانون برنامه ریزی کنیم. اکنون که با توجه به جزئی‌ترین مثال‌ها، متوجه نقش کائنات و قانون جذب کائنات شدیم بهتر است برای دستیابی به اهداف خود نیز از این قانون کمک بگیریم. اهدافی مثل موفقیت، پیشرفت، پولدار شدن، سلامتی و هزاران مورد دیگر.

 

نقش کائنات در زندگی

 

قانون جذب کائنات و تاثیر آن در موفقیت

آلبرت انیشتین بر آن است که همه چیز انرژی است و به همین دلیل باید با چیزهایی که می‌خواهید در زندگی‌تان اتفاق بیفتد فرکانس یکسانی داشته باشید. بنابراین برای رسیدن به اهداف بزرگ باید با آنها هم فرکانس شوید و مسیر را برای خود هموار نمایید. دستیابی به کامیابی یکی از بزرگترین اهداف انسان است. برای قرار گرفتن در این فرکانس باید به نکاتی توجه داشته باشید که به برخی از آنها اشاره می‌شود.

1. درخواست از کائنات

آنچه را در ذهن می‌پرورانید، با صدای بلند برای خود تکرار کنید یا آنها را جایی یادداشت نمایید. اهداف و آروزهای شما باید در ضمیر ناخود آگاه نفوذ کند. اتصال ضمیر ناخودآگاه با خِرد کائنات راه را برای رسیدن به موفقیت هموار می‌سازد. اما به این نکته توجه داشته باشید که در تعیین زمان دقیق رسیدن به هدف نقشی ندارید و بر عهده کائنات می‌باشد.

2. احساس رضایت

نسبت به آنچه در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید. این عبارت که «شکر نعمت، نعمتت افزون کند» برای همه ما آشنا است. عرفا و شاعران پارسی بر این مطلب تأکید داشته و همیشه خاطر نشان شده‌اند که احساس رضایت و سپاسگزاری نه تنها موجب ایجاد حس خوشایند برای خود فرد می‌شود و افکار مثبت را تقویت می‌نماید بلکه قانون جذب را نیز تقویت می‌کند. اگر به موفقیتی در زندگی خود دست یافتید، هر چه و در هر اندازه‌ای باشد، بابت این موفقیت شکرگزار باشید حتی برای خود جشن بگیرید.

 

نقش کائنات

 

3. تجسم و تخیل خلاق

اهداف و رویاهایتان را به تصویر بکشید. در ذهن خود به آنها پر و بال بدهید. سرنوشت و آینده ما، دقیقاً همان آروزها و رویاهایی است که زمانی در سر می‌پرورانده‌ایم. این همان قانون جذب کائنات است. پس مصصم باشید و تابلویی باشکوه از آرزوهای خود خلق کنید.

شاید در نگاه اول اغراق آمیز به نظر برسد. اما خودتان را در همان تابلوی شکوهمندانه تصور کنید، ببینید که لایق این شکوه خلق شده هستید. از قرار گرفتن در چنین موقعیتی لذت ببرید و حتی در این حال نیز سپاسگزار باشید. مطمئن باشید کائنات در صورت تلاش واقعی، با شما همگام خواهد شد و به اهداف و آرزوهای خود خواهید رسید.

4. افکار مثبت

هر دری که با آن مواجه می‌شویم شاه کلیدی دارد. قانون جذب کائنات می‌گوید شاه کلید موفقیت، تفکر مثبت است. طبق تجارب و شواهد، افراد موفقی که به پیشرفت‌های بزرگی دست یافته‌اند، همیشه افکار مثبتی داشته و خود را در حلقه افکار منفی محبوس نکرده‌اند. مثبت اندیشی به شما کمک خواهد کرد راه پیش رو را هموار ببینید و در صورت بروز هرگونه مشکل به دنبال چاره و راه حل باشید.

همیشه از جملات مثبت استفاده کنید و به خود تأکید کنید که می‌توانید از پس مشکلات برآیید. هر چه قدر کوه مشکلات در برابر شما عظیم جلوه کند، بازهم قادر هستید راه‌های مناسب را انتخاب کنید. مطمئن باشید خواستن، توانستن است. سخت‌ترین کارها تنها با تکیه بر همین عبارت ممکن شده است. روزگاری انسان بدون استفاده از تکنولوژی‌های مدرن مسیر خود را هموار می‌کرد، چون بر اراده آهنین خود ایمان داشت.

باز کردن راه از میانه کوه، کار آسانی نبود اما قدرت «من می‌توانم» او را از انجام کارهای سخت باز نداشت. با داشتن افکار مثبت، قدرت کائنات نیز به کمک شما می‌آید تا کوه مشکلات را از سر راه خود بردارید.

 

مقاله پیشنهادی: ساخت افکار مثبت

نقش کائنات در موفقیت

 

5. اهداف واقع بینانه داشته باشید

موفقیت برای هر کسی تعبیر جداگانه‌ای دارد. صعود از پله‌ای که شما در حال حاضر روی آن ایستاده‌اید، روش خاص خودش را دارد و با فرد دیگری متفاوت است. اما توجه داشته باشید روی هر پله که باشید برای رسیدن به موفقیت باید هدف‌های واقعی داشته باشید. منظور از اهداف واقعی آن است که هر روز شور و انگیزه شما برای پیگیری بیشتر شود و نسبت به آن دلسرد نشوید.

در تعیین اهداف تردید نداشته باشید چرا که آنگاه به قانون جذب شک کرده‌اید. اما لازم است هدف‌های بزرگتر را تفکیک کرده و برای آنها مقطع زمانی مشخص کنید تا انگیزه رسیدن به هر جزء، موجب ترغیب شما برای رسیدن به گام نهایی شود. فراموش نکنید که پس از تعیین کردن اهداف واقعی باید برای آنها اقدام کنید. نشستن و دست روی دست گذاشتن مطمئناً شما را به مقصد نهایی نخواهد رساند.

فکر کنید تصمیم گرفته‌اید به یک مسافرت تفریحی بروید. زمان را تعیین کرده‌اید و همه موارد را سنجیده‌اید اما تا بلند نشوید، تجهیزات راه را فراهم نکنید و شروع به رانندگی نکنید به مقصد نخواهید رسید. اگر در این راه از بهترین امکانات و تجهیزات خود استفاده کنید سفر بهتری را تجربه خواهید کرد. رسیدن به موفقیت هم به همین شکل است. استعداد و مهارت‌های خود را به بهترین شکل ممکن به کار گیرید و برای رسیدن به اهداف خود نهایت تلاش را انجام دهید.

6. استفاده از فرصت‌ها

گاهی درهایی برای شما گشوده می‌شود، اما نسبت به آنها بی توجه هستید. سعی کنید به اطراف و اتفاق‌هایی که پیرامون شما اتفاق می افتد توجه کامل داشته باشید. هر فرصت یا اتفاق را به چشم دری برای رسیدن به موفقیت در نظر بگیرید. نگاه مثبت به اتفاقات پیرامون، راه‌های موفقیت را هموارتر خواهد کرد. ذهن بازی داشته باشید که آماده پذیرش گزینه‌های متفاوت و به کارگیری از استعدادها و مهارت‌های لازم باشد.

 

کسب و کار پرسود با آمازون

 

7. باور و ایمان داشته باشید

افزون بر همه مواردی که عنوان شد، نکته آخر در قانون جذب کائنات، قدرت باور و اعتقاد شما است. ایمان داشته باشید که نظم الهی بر همه چیز حاکم است. خواست و اراده هر فرد، آینده‌اش را شکل می‌دهد. موفقیت یا شکست نتیجه افکار و اعمال ما است.

هیچ کس جز خودمان در این راه نقشی ندارد. باور و ایمان کمک می‌کند از قانون جذب کائنات بهره‌مند شویم و اتفاقات مثبت را به سمت خود جذب کنیم. کلید سرنوشت و موفقیت هر کس در دست خودش قرار دارد و نقش کائنات در این مسیر اهمیت ویژه‌ای دارد.

 

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش تخصصی در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/role-of-universe-in-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط