مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ترفندهای استفاده از قانون جذب

توضیحات کوتاه :
شما هدفی مشخص را در زندگی تعیین می کنید. به عنوان مثال می‌خواهید به دانشگاه بروید و یا می‌خواهید به خارج از کشور سفر کنید. یاد بگیرید که هر هدف یا رویایی که برای خود تعیین می کنید، روی یک کاغذ یادداشت کنید، تا جایی که می‌توانید آن را توصیف کنید، درباره‌ی آن اطلاعات کسب نمایید، آن را دنبال نموده و به دست آورید. این پروسه‌ی اول هدف‌گذاری می‌باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 3.8k
  • 2
  • مدت زمان مطالعه 1 دقیقه
ترفندهای استفاده از قانون جذب

قانون جذب چگونه کار می کند؟

شما هدفی مشخص را در زندگی تعیین می کنید. به عنوان مثال می‌خواهید به دانشگاه بروید و یا می‌خواهید به خارج از کشور سفر کنید. یاد بگیرید که هر هدف یا رویایی که برای خود تعیین می کنید، روی یک کاغذ یادداشت کنید، تا جایی که می‌توانید آن را توصیف کنید، درباره‌ی آن اطلاعات کسب نمایید، آن را دنبال نموده و به دست آورید. این پروسه‌ی اول هدف‌گذاری می‌باشد. بعد از تعیین هدف به این مرحله می رسید که حال چگونه می‌توانید هدف و رویا خود را محقق سازید. خیلی از افراد، ابزارهایی در زندگی خود دارند که به آنها کمک می کند راحت تر به هدف خود برسند. مثلاً بعضی از افراد برای شروع یک کسب و کار یا بیزینس به‌قدر کافی پول و سرمایه دارند، پس راحت‌تر می‌توانند آن بیزینس و یا کسب و کار خود را راه اندازی کنند و شاید دیگر نگران خیلی از مخارج اولیه کسب و کار خود نباشند.

 

با استفاده از ترفندهای قانون جذب کسب و کار میلیاردی خود را آغاز نمایید


گروه دیگری از افراد دوستان و یا افرادی را می‌شناسند که فوق‌العاده می‌توانند به آن‌ها کمک ‌کنند. برای مثال شخصی که در نیویورک است و یا هر شخص دیگری که در بهترین نقطه تهران می باشد، می‌تواند بیزینس های مختلفی انجام دهد و می توان گفت ابزاری دارد که راه را برای او آسان می‌کند. اگر آن ابزار را در زندگی خود دارید به شما تبریک می‌گوییم، می‌توانید از آن لذت ببرید و از آن استفاده کنید تا به هدفتان برسید. ولی ممکن است شما هیچ یک از این ابزارها را نداشته باشید. پس باید بیشتر روی خودتان حساب باز کنید، چون ممکن است سرمایه و پول کافی را برای شروع  کسب و کارتان نداشته باشید و یا افرادی را نشناسید که به شما کمک کنند و راه را به شما یاد بدهند. پس باید خودتان قدم در مسیر بگذارید زیرا زمانی که تصمیم می‌گیرید به هدفتان برسید ممکن است خیلی از اطرافیانتان انرژی‌های خوبی به شما ندهند و حس منفی درون شما ایجاد شود.

 

قانون جذب

 

قانون جذب افراد

وقتی می‌خواهید به هدفتان برسید سؤالی که از شما پرسیده می‌شود این است که با چه کسانی رفت و آمد می‌کنید؟ با چه کسانی مشورت می‌کنید؟ اگر می‌خواهید به درجات بالا برسید و موفق شوید، نمی‌توانید با افرادی که هم‌سطح یا در سطحی پایین تر از شما قرار دارند، معاشرت کنید. زیرا این اصل امکان پذیر نیست. شاید واقعیت تلخی باشد ولی چیزی تغییر نمی‌کند. زمانی این تغییر امکان پذیر است که اطرافیان خود را درست انتخاب کنید. زیرا قانون جذب این‌گونه است.

راز قانون جذب

اگر به هدف‌های بزرگ در زمینه کسب و کار می‌اندیشید با افراد کارآفرین معاشرت کنید تا افکارتان ارتقا یابد، ایده‌های بیزینسی خوبی دریافت کنید و بی‌پروا فکر کنید. باید با افرادی رفت و آمد کنید که شما را در آن سطح بپذیرند و این امر بسیار مهم است. برای شروع مسیر رسیدن به اهداف باید با افرادی رفت و آمد کنید که به شما انگیزه و راهکار بدهند. اما اگر اطرافیانتان انرژی و انگیزه های شما را سرکوب می کنند، بدانید که شما ناخواسته در مسیر نادرستی قرار می گیرید، چون انرژی شما صرف متقاعد کردن و ثابت کردن رویاهایتان به آن افراد می‌شود و شاید سال‌ها زمان ببرد که بتوانید آن‌ها را متقاعد کنید. پس با افرادی هم صحبت شوید که در مسیر مورد نظر شما قرار دارند. این هم یکی از نکات قانون جذب است. ممکن است بخواهید آدم‌های موفقی اطرافتان باشند اما از وجود آنها در زندگی خود بی بهره هستید، در این هنگام باید از قانون جذب استفاده کنید، به هدف‌های بزرگ فکر کنید و این باور را در ذهن خود ایجاد کنید که به آنها دست می یابید.

قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

ممکن است از خود بپرسید به چه شکل این اتفاق می‌افتد؟ کائنات راه و روش‌هایی را به شما نشان می‌دهند که بتوانید به اهداف خود برسید اما ابتدا باید ایمان و یقین داشته باشید، حتی اگر کل دنیا این باور را نداشته باشد شما باید عمیقاً باور کنید. اکنون شما در مرحله شروع و ایده پردازی هستید. اگر جلوتر بروید ولی باور نکنید و ایمان نیاورید هرگز به آن چیزی که می‌خواهید نمی‌رسید. باید در خواسته های خود نوآوری و خلاقیت داشته باشید، چیزی را بخواهید که قبلاً نبوده است. شاید اهدافی که شما اکنون دارید میلیون‌ها نفر دیگر قبلاً  به دست آورده باشند. حال اگر شخصی  چیزی را به دست آورد که قبلاً هیچ‌کس به آن نرسیده، کاملا مشخص است که از قدرت ذهنی بالایی برخوردار است.

ساخت باور و نگرش درست برای دستیابی به اهداف

خیلی از افراد، هیچ‌چیزی را باور ندارند و به موفقیت اعتقاد ندارند. به همه موارد با استفاده از ابزارهای نام برده می‌نگرند، اما این باور کاملا اشتباه است. اگر به آن چیزی که می‌خواهید با تمام وجود ایمان و باور داشته باشید، راه‌ها کامل به شما نشان داده می‌شود. ممکن است بیزینس ها و ایده‌هایی در مسیر شما قرار گیرند ولی وقتی از قانون جذب استفاده نمی‌کنید، آن‌ها را نمی‌بینید. خیلی از افراد تنها با فکر کردن به اهداف و رویاهای خود از آن لذت می‌برند و هدف را دنبال نمی‌کنند. شما نباید هدف‌ها و آرزوهایتان را بزرگ ببینید. بدانید که خیلی ساده‌تر از آن چیزی که فکر می کنید، هستند. فقط کافی است آنها را دنبال نموده و برای آنها اقدام نمایید.
پس در ابتدا باور کنید که لیاقت بهترین‌ها را دارید. با شور، اشتیاق و هیجان قطعاً به آنها می‌رسید. ممکن است شما اهداف خیلی خوبی برای خود مشخص کرده باشید ولی اگر انگیزه‌ای برای رسیدن به آنها نداشته باشید، مسلماً آنها را فراموش می‌کنید. ممکن است خیلی از اوقات با افرادی صحبت ‌کنید که باعث شوند شما اهداف خود را اشتباه انتخاب کرده و دنبال نمایید. اگر شور و اشتیاق فرد دیگری را دنبال کنید مطمئنا از آن راه دست می‌کشید و با شکست مواجه می‌شوید. ممکن است در مسیر خیلی از بیزینس ها و راه‌های زندگی قرار گرفته باشید که بعد از مدتی آنها را کنار گذاشته و رها می کنید زیرا تحت تأثیر اطرافیانتان قرار گرفتید.

 

استفاده از قانون جذب

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

 ابتدا ‌روی کاغذ یادداشت کنید که الان در چه مرحله‌ای از زندگی خود هستید و به چه مرحله ای می‌خواهید برسید، این مسئله بسیار مهم است. اگر می‌خواهید بهتر جواب بگیرید، فرض کنید مقدار زیادی پول در اختیار دارید و قرار نیست به خاطر پول کاری انجام دهید، حال با خود فکر کنید که واقعاً چه چیزی از زندگی می‌خواهید، به هیچ چیز دیگری فکر نکنید، بررسی کنید که در چه‌کاری موفق‌تر هستید و همان را دنبال کنید.
خیلی از افراد در زندگی شما هستند که به شما انگیزه می‌دهند، باید آن ها را پیدا کنید. اما اگر هم در شرایطی هستید که احساس می کنید کسی شما را درک نمی‌کند، خودتان انرژی را درونتان بسازید. این افکار غلط که بعضی از انسان‌ها با انرژی به دنیا آمدند را از ذهن خود بیرون کنید. مشکلات و اتفاقات ناگوار در زندگی همه ممکن است رخ دهد. پس این شما هستید که باید انرژی را درون خود بسازید و هدفتان را دنبال کنید.

تمرین قانون جذب

 اگر از زمان حال و از چیزهایی که هم‌اکنون دارید، لذت ببرید خیلی از مسائل حل می‌شود. زمانی که شما می‌دانید به کجا می‌خواهید برسید و هدفتان چه چیزی را دنبال می‌کند، با استفاده از قانون جذب با آن زندگی می‌کنید، آن را در ذهن خود می‌سازید و به دنبال راه‌هایی می‌گردید که شما را به هدفتان نزدیک کند. سعی کنید زمانی که به هدف می رسید و خوشحال می‌شوید، دست از تلاش و ادامه مسیر خود برندارید. آدم‌های پروسه محور باشید. از اینکه مسیر را یاد می‌گیرید و با افراد زیادی برای هدفتان معاشرت می‌کنید باید لذت ببرید. اگر الان از زندگیتان لذت نبرید زمانی که به هدفتان برسید هم لذت نمی‌برید. خودتان سازنده انرژی درونتان باشید و این لذت را درونتان پرورش دهید.

الگو قرار دادن افراد موفق

در مسیر خود می توانید یک فرد را برای خود برگزینید که شما را راهنمایی کند، دلسوز شما باشد و تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهد که لازم نباشد خود شما همه‌ی راه‌ها را تست کنید. زیرا این کار به خصوص در زمینه کسب و کار زمان، انرژی و پول زیادی از شما می‌گیرد. پس باید ذهن خود را پرورش دهید و این لیاقت را در خود ببینید که افراد موفق زیادی می‌توانند دوستان شما باشند. اگر به این باور رسیدید، وجود این افراد را در کنار خود احساس می‌کنید. ولی اگر اینگونه باور داشته باشید که افراد موفق سمت شما نمی‌آیند، خودتان را دست کم گرفتید و هیچ‌کسی اطراف شما نخواهد آمد.
دقت داشته باشید چه باورهایی درون خود می‌سازید. دقیقاً افرادی را به خود جذب می‌کنید که در سطح فکری شما می باشند. اگر خودتان را آدمی افسرده و ناتوان می‌دانید مطمئنا آدم‌هایی با اینگونه شرایط اطرافتان قرار می‌گیرند. پس رو به روی آینه قرار بگیرید و خودتان را تعریف کنید. اگر آن چیزی که می‌خواهید، نیستید از قانون جذب استفاده کنید و برای ساخت زندگی ایده آل خود قدم در مسیر اقدام بگذارید.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/ways-to-use-law-of-attraction
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
نفس گفته:
۰ | ۱

اعداد369هم کمک زیادی به رسیدن به اهداف تون داره❤❤

رضوان گفته:
۰ | ۰

هنوز ابهامات زیادی در خصوص این قانون هست ولی در کل وجود داره.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما رضوان عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

حضور و نظرات شما همیشه باعث بهبود کیفیت فعالیت های ما می‌شود. پس همیشه همراه ما باشید و ما را از نظرات سازنده خود مطلع کنید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط