وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

انرژی مثبت را با این روش های ساده جذب کنید

توضیحات کوتاه :
یک اعتقاد بسیار قوی وجود دارد که مطابق آن افراد به این باور رسیده‌اند که یک انرژی روانی در همه انسان‌ها وجود دارد که می‌تواند مثبت یا منفی باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 8.7k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
انرژی مثبت را با این روش های ساده جذب کنید

 

خلاصه ای از مقاله

در جهان انرژی جریان دارد، هم انرژِی منفی وهم مثبت. اگر بتوانید با خودتان تمرین کنید و انرژی‌های مثبت را به سمت خود جذب کنید، می‌توانید تجربه زندگی بهتری را داشته باشید. برای جذب انرژی‌های مثبت روش‌های مختلفی وجود دارد که دراین مقاله به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

جذب انرژی مثبت به زندگی

یک اعتقاد بسیار قوی وجود دارد که مطابق آن افراد به این باور رسیده‌اند که یک انرژی روانی در همه انسان‌ها وجود دارد که می‌تواند مثبت یا منفی باشد. شما نمی‌توانید میزان این انرژی روانی را از نظر مثبت یا منفی بودن به راحتی اندازه بگیرید اما می‌توانید حضور آن را در زندگی خود احساس کنید. شاید تا کنون برای شما هم پیش آمده باشد که با فردی برخورد کرده‌اید و از همان ابتدای برخورد حس خوبی از او گرفته‌اید.

اگر در آن زمان به دلیل این حس خوب فکر نکرده‌اید، الان وقت آن رسیده است که دلیل آن را بدانید. این افراد سرشار از انرژی مثبت هستند و زمانی که با آنها ارتباط برقرار می‌کنید، این انرژی مثبت به شما هم منتقل می‌شود. در نتیجه آن، احساس بهتری خواهید داشت. این افراد نه تنها خودشان حس و حال بهتری دارند بلکه باعث می‌شوند اطرافشان هم به همین گونه باشند. مثبت بودن و مثبت ماندن کار بسیار دشواری است.

 

چگونه با داشتن انرژی مثبت به سمت کسب درآمد پیش رویم؟

 

به ویژه زمانی که احساسات و اتفاقات منفی شما را تحت سلطه خود گرفته‌اند. اما منفی گرا بودن می‌تواند شما را در مسیر حرکتتان متوقف کند. همیشه برای ناامید بودن دلیل زیادی وجود دارد اما اگر سعی کنید و خودتان را از این حالت بیرون بکشید، آنگاه خواهید دید که برای بیشتر مشکلاتتان راه حل‌های مناسبی در دسترس است.

اگر بتوانید با خودتان تمرین کنید و انرژی‌های مثبت را به سمت خود جذب کنید، می‌توانید تجربه زندگی بهتری را داشته باشید. برای جذب انرژی‌های مثبت روش‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

سعی کنید مثبت فکر کنید

زمانی که شما منفی فکر می‌کنید، نه تنها انگیزه خود را از دست می‌دهید که بدین ترتیب افکار منفی دیگری را هم جذب می‌کنید. برای افکار مثبت هم دقیقاً شرایط به همین شکل است. به همین دلیل هم اگر به مثبت فکر کنید و اتفاقات مثبت را برای خود تجسم کنید، به مرور زمان این حرکت به یک عادت برای شما تبدیل می‌شود. پس سعی کنید تا آنجا که ممکن است به موارد مثبت فکر کرده و از افکار منفی دوری کنید.

آینده خود را تجسم کنید

آینده مورد نظر خود را تصویرسازی کنید. به هر چیزی که دوست دارید در آینده برای شما اتفاق بیفتد، فکر کنید. مطابق قانون جذب، رویاپردازی یکی از بهترین روش‌های رسیدن به رویاها است. اینکه شما به هر چیزی که قصد رسیدن به آن را دارید فکر کنید و خود را در موقعیتی تصور کنید که به آن دست پیدا کرده‌اید.

هر روز مدیتیشن کنید

سعی کنید هر روز زمانی را به تمرینات تمرکز و مدیتشن اختصاص بدهید. هدف از مدیتیشن افزایش آگاهی نسبت به محیط اطراف، دستیابی به کنترل مناسب روی افکار و فراموش کردن هر اتفاق یا مورد بد است. با انجام تمرینات یوگا می‌توانید همیشه در حال زندگی کنید. بدون اینکه به آینده یا گذشته فکر کنید یا ذهن خود را درگیر اتفاقات منفی و ناراحت کننده نمایید.

در مدت تمرین ذهن خود را از همه چیز خالی کنید و سپس به اتفاقات و موارد مثبت فکر کنید و لبخند بزنید. بدین ترتیب دیگر جایی برای اضطراب و استرس باقی نمی‌ماند و شما روز خود را با احساس بهتری آغاز می‌کنید.

 

مقاله پیشنهادی: آرامش با مدیتیشن

 جذب انرژی

 

هیچ وقت اجازه ندهید دیگران متوجه شوند که می‌توانند شما را ناامید کند

اگر شما هم جز آن دسته از افراد هستید که خیلی سریع تحت تأثیر گفته‌های دیگران قرار می‌گیرید، همین الان سعی کنید این مورد را با خودتان تمرین کنید. گاهی اطرافیان ما با رفتار و گفته‌های خود باعث می‌شوند ما در مسیر خود ناامید شویم و نسبت به ادامه کار احساس دلسردی پیدا کنیم. پس سعی کنید آنقدر مثبت نگر شوید که دیگر حتی گفته‌های دیگران هم تاثیری روی حرکت شما در مسیر پیش رویتان نداشته باشد. اگر بخواهید نسبت به هر حرف یا حرکتی عکس العمل نشان بدهید یا ذهن خود را درگیر آن کنید، نه تنها افکار منفی شما را احاطه می‌کنند که انگیزه خود را هم از دست می‌دهید.

همیشه در زندگی شکرگزار باشید

هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید به داشته‌های خود فکر کنید و خدا را بابت آنها شکر کنید. مهم نیست این دستاوردها کوچک باشند یا بزرگ. مهم این است که شما توانسته‌اید به آنها دست پیدا کنید. همیشه بعد از شکرگزاری، انسان احساس بهتری پیدا خواهد کرد.

چرا که می‌داند کسی هست که حواسش به اوست و اتفاقات خوب را در سر راهش قرار می‌دهد. پس بدین ترتیب صبح را با انرژی بیشتری آغاز می‌کند.

نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید

شاید با خواندن این عنوان با خودتان بگویید که مگر کسی هم وجود دارد که نسبت به خود احساس بدی داشته باشد؟ بله. خیلی از افراد به جای تمرکز روی نقاط مثبت و قابلیت‌های خود، روی نقاط منفی و ایراداتشان زوم می‌کنند. این کار یکی از بدترین مواردی است که می‌تواند شما از در برابر جذب انرژی‌های مثبت ایزوله کند. پس سعی کنید ابتدا دیدتان را نسبت به خودتان تغییر دهید تا به مرور زمان دیدتان نسبت به جهان و جهانیان هم تغییر کند.

هر روز به کارهای خوب و مثبت خود فکر کنید. حتی می‌توانید هر زمان که کار خوبی را انجام دادید یا ویژگی مثبتی را درون خود پیدا کردید، به خودتان جایزه بدهید.

 

مقاله پیشنهادی: فاکتورهای موثر بر احساس ارزشمندی را بشناسید

انرژی مثبت

 

مهربان، بخشنده و با محبت باشید

شما تا به حال شخصی را دیده‌اید که بعد از محبت کردن به کسی حس بدی پیدا کرده باشد؟ محبت سرچشمه تمام حس‌های خوب این دنیاست. سعی کنید بدون منت به دیگران کمک کنید. فرقی هم ندارد این کمک به صورت مادی باشد یا معنوی. کمک به هر شکلی شیرین و جذاب است. سعی کنید هیچ وقت حال خوب خود را از دیگران دریغ نکنید. شما حتی با یک لبخند ساده می‌توانید این انرژی خوب را به دیگران انتقال دهید و خودتان هم احساس بهتری پیدا کنید.

اطراف خود را با چیزهایی که به شما انرژی مثبت می‌دهند، احاطه کنید

این کار یکی از کلیدی‌ترین روش‌های ممکن برای جذب انرژی‌های مثبت است. سعی کنید در اطراف خود از وسایلی که به شما انرژی خوبی می‌دهند و باعث شادی شما می‌شوند، استفاده کنید. این وسایل می‌توانند یک نقاشی، یک ظرف یا عکس افرادی که دوستشان دارید، باشد. فقط کافی است هر زمان که به آن وسیله مورد نظر نگاه می‌اندازید، یک لبخند روی لبانتان قرار گیرد.

بپذیرید که کنترل همه چیز در دستان شما نیست

گاهی ممکن است در مسیر خود با مشکلاتی رو به رو شوید که حل آنها کار سخت و دشواری باشد. گاهی پذیرفتن اینکه بعضی از چیزها دیگر در کنترل ما نیستند، می‌تواند خیلی از دشواری‌هایی که ممکن است با آنها رو به رو بشویم را حل نماید. در این مواقع لازم است با خودتان تکرار کنید که من تمام تلاشم را برای حل این مشکل کرده‌ام و دیگر نمی‌توانم برای تغییر شرایط کاری انجام دهم. بدین ترتیب راحت‌تر شرایط را می‌پذیرید و به سمت جلو حرکت می‌کنید.

 

بسیار ساده از اینترنت کسب درآمد دلاری داشته باشید

 

در هر موقعیتی به دنبال یک چیز مثبت بگردید

اگرچه در ابتدا کار دشواری به نظر می‌رسد اما در جذب انرژی‌های مثبت به سمت شما می‌تواند بسیار مؤثر باشد. سعی کنید در هر موقعیتی که هستید برای چند ثانیه چشمان خود را ببندید و چندبار نفس عمیق بکشید. سپس دوباره به همه چیز نگاه کنید. مطمئن باشید می‌توانید یک چیز مثبت را در آنها پیدا کنید. با این کار شما انرژی مثبت درون خود را افزایش می‌دهید و بدین ترتیب بهتر می‌توانید شرایط را مدیریت کنید.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/get-positive-energy-with-these-simple-methods
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط