Alexa Certify

قانون جذب چیست

  • 1263
  • 0

همه‌چیز درباره قانون جذب

این روزها بسیار زیاد قانون جذب را از اطرافیان خودتان شنیده اید؟ قانون جذب چیست؟ قانون جذب در خصوص چه مواردی سخن می گوید؟ در ابتدا شما را با قانون جذب آشنا می نماییم. قانون جذب یکی از قانون‌هایی است که در خصوص قانون جاذبه سخن می گوید. قانون جذب در بسیاری از کتب و دوره های موفقیت بکارگیری شده است. بطور خلاصه این قانون حکایت از آن دارد که شما همانند یک مغناطیس عمل می نمایید و همه چیز را به سمت خودتان جذب می نمایید. گاهی اتفاقات مثبت و گاهی اتفاقات منفی، گاهی جذب افراد مثبت اندیش و گاهی منفی گرا. نقل شده است در حدود 5000 سالی می شود که قانون جذب را در جهان هستی کشف نموده اند.

 

باورهای سودمند برای موفقیت

 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

این قانون جذب است که از قدرت ذهن برای ترجمه هرآنچه در اندیشه ما است استفاده می‌کند و آن را به واقعیت تبدیل می‌نماید. در نهایت تمامی افکار به واقعیت تبدیل خواهند شد. در صورتی که شما بر افکار منفی، غم و اندوه تمرکز می‌نمایید بر زیر ابری از همین مسائل زندگی خواهید کرد. بر عکس چنانچه بر افکار مثبت تمرکز می‌نمایید و به دنبال راه‌هایی برای دستیابی به اهداف خود هستید، اطمینان داشته باشید که به آن‌ها دست پیدا خواهید نمود.

 

قانون جذب چیست

 

قانون جذب در زندگی

با استفاده از این قانون، امکان رسیدن به هدف یا خواسته‌هایی که در سر دارید چندین برابر خواهد شد. به یک مثال ساده توجه کنید. شاید دیروز صبح که از خواب بیدار شدید به خاطر احساس تنهایی به یاد یکی از دوستان قدیمی‌ افتادید و به خودتان گفتید ای کاش روزهای گذشته یک بار دیگر تکرار می شد، چه قدر خوب بود اگر همین حالا هم می‌توانستید با همان دوست قدیمی ساعت ها درد دل کنید. عصر که برای خرید به خارج از منزل می‌روید در اتفاقی باور نکردنی با همان دوستی که صبح در ذهن شما بود روبرو می شوید. این تنها مثال کوچکی بود. هر آنچه در ذهن شما شکل بگیرد به احتمال زیاد در واقعیت به وقوع می‌پیوندد. بنابراین نه تنها توصیه می‌شود از افکار منفی پرهیز کنید بلکه باید ایده و هدف‌های بزرگ داشته باشید.

 

قانون جذب چیست؟

 

راز قانون جذب

اطلاع داشتن از قانون جذب امریست بسیار ضروری. براستی قانون جذب به چه شکلی کار می کند؟ آیا قانون جذب موفقیت و یا شکست را برای ما تعیین می نماید؟ آگاه باشید قانون جذب بطور اتوماتیک عمل نمی کند! بلکه همه چیز بستگی به شما و نوع نگرش شما دارد. تصور نمایید یک روز صبح که از خواب بیدار می شوید خیلی خنده رو و خوش اخلاق هستید. در ادامه روز شاهد شنیدن خبرهای خوب و اتفاقات جالبی هستید. دلیل چیست؟ بله درست حدس زده اید، از کائنات هستی اتفاقات خوب را دریافت کرده اید، این هم به جهت داشتن حس و حال و روحیه مثبت شماست. عادت نمایید با انسان های مثبت معاشرت نمایید، از افراد منفی گرا دوری نمایید. تلاش نمایید به مسائلی که به هر نحو به موفقیت مربوط می شود فکر نمایید.

 

قانون جذب چیست

 

آشنایی با قانون جذب

مسلماً افراد زیادی با قانون جذب آشنا نیستند و بدرستی از آن استفاده نمی کنند. شاید برای شما سوال بوجود آید که قانون جذب در زمینه های خاصی کاربرد دارد یا خیر؟! قانون جذب در تمامی زمینه های جهان هستی و کائنات می تواند برای شما مفید واقع گردد. افکار منفی در درون ما باعث جذب نمودن اتفاقات منفی و افکار مثبت برعکس آن عمل می نماید.

 

قانون جذب چیست

 

تصویر سازی ذهنی نیز می تواند در قانون جذب، بسیار قدرتمند عمل نماید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد، در ضمیرناخودآگاه خود از ماشین دلخواه خود تصویری در ذهنتان ترسیم نموده اید، پس از لحظاتی همان خودرو با همان مشخصات جلوی چشم شما ظاهر می گردد. قانون جذب را جدی بگیرید و از آن استفاده نمایید. قسمت 79 از مجموعه برنامه های اینترنتی الان وقتشه با موضوع: بررسی و کاربرد قانون جذب می تواند برای شما بسیار مفید واقع گردد. جهت دسترسی به این ویدیوی رایگان لینک زیر را دنبال نمایید.

برنامه های اینترنتی الان وقتشه – قسمت 79


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/what-is-the-law-of-attraction

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط