موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

روش عملی برای پولدار شدن

توضیحات کوتاه :
هر کارآفرینی رویای ثروتمند شدن را در سر دارد. این افراد رویای داشتن قدرت مالی و به دست آوردن شانس‌های مالی را در ذهن می‌پرورانند، می‌خواهند حتی در زمان خواب نیز کسب ثروت کنند. واقعیت چیست؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
روش عملی برای پولدار شدن

 

خلاصه ای از مقاله

در واقع رموز کسب ثروت، جزء رازهای پنهان نیستند. آن‌ها بسیار معروف و مشهود می‌باشند. گرچه بسیار معروف هستند اما قطعاً مورد توجه همه افراد قرار نمی‌گیرند. در این مقاله چند روش عملی برای پولدار شدن را بیان می کنیم.


آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چگونه پولدار شویم؟

هر کارآفرینی رویای ثروتمند شدن را در سر دارد. این افراد رویای داشتن قدرت مالی و به دست آوردن شانس‌های مالی را در ذهن می‌پرورانند. آن‌ها می‌خواهند حتی در زمان خواب نیز کسب ثروت کنند و این کار را برای خود لذت و سرگرمی می‌دانند. واقعیت چیست؟ در حالی که برخی افراد درصدد هستند پاسخ یا رازهای ثروتمند شدن در زندگی را بیابند، افراد دیگر تنها تقلا می‌کنند که سر خود را بالای آب نگه دارند.

اکثر افراد در دریای شک و تردید غرق می‌شوند و نمی‌توانند خود را از موقعیت‌هایی که درگیر می‌شوند، نجات دهند. همه ما محصول جامعه خود هستیم.

 

با راه اندازی بیزینس آنلاین ثروتمند شویم

 

پیشرفت در زندگی با کسب ثروت

چرا برخی افراد پاسخ همه سؤالات را می‌دانند؟ چرا افراد ثروتمند، ثروتمندتر می‌شوند اما فقرا هر روز فقیرتر؟ آیا این بازی واقعاً به ضرر ما چیده شده است؟ آیا ما محکوم به زندگی عادی و روزمره خود می‌باشیم؟ آیا تحت تأثیر خواسته‌ها و نیازهای خود باید تسلیم تمایلات حیوانی خود شویم؟ آیا به جز پولدار شدن، نمی‌توانیم در زندگی خود پیشرفت کنیم؟ آیا راه حلی وجود دارد؟ در صورتی که شما بخواهید، بله وجود دارد.

این سؤالاتی است که ذهن اغلب افراد را درگیر خود کرده است. تقریباً همه افراد می‌خواهند پولدار شوند. اما صد درصد افراد نمی‌توانند به این هدف دست یابند. چه چیزی موجب آن شده است که افراد برای همه این سؤالات پاسخ داشته باشند و از گامی به گام بالاتر صعود کنند. جواب روشن‌تر از آن چیزی است که در ذهن تصور می‌کنید.

رمز و راز ثروتمند شدن چیست؟

در واقع رموز کسب ثروت، جزء رازهای پنهان نیستند. آن‌ها بسیار معروف و مشهود می‌باشند. گرچه بسیار معروف هستند اما قطعاً مورد توجه همه افراد قرار نمی‌گیرند. اکثریت محرومین جهان و بخش بزرگی از جمعیت هر کشوری با همین اسرار به اصطلاح ثروتمند شدن دست و پنچه نرم می‌کنند. در صورتی که در مورد طول عمر ثروت خود جدی هستید، باید از تجربیاتی که در طول سالیان به دست آمده است، استفاده نمایید. در حالی که افراد بسیاری این کار را نادیده می‌گیرند، اما رموز از تجارب ثروتمندترین افراد جهان به دست آمده است.

 

کسب ثروت

 

1. برای ثروتمند شدن سبک زندگی درستی را انتخاب کنید

نخستین رازی که برای ثروتمند شدن باید به آن توجه داشته باشید این است که پایین‌تر از میانگین خود زندگی کنید. ترجمه این عبارت چیست؟ به زبان ساده یعنی این که بیش از آن چیزی که به دست می‌آورید را خرج نکنید. افراد بسیاری این نصیحت را جدی نمی‌گیرند. تعداد بسیاری از مردم تا آنجا که می‌توانند پول خرج می‌کنند. آیا این کار نشان می‌دهد که آنها بیش از آنچه تصور می‌شود پولدار هستند.

این شیوه در بیشتر نقاط توسعه یافته جهان رواج دارد. در واقع 55 درصد از مردم آمریکا هر ماه، هر آنچه را به دست می‌آورند یا اکثر آن را خرج می‌کنند. این گزارش طبق ارزیابی The Pew Charitable Trust منتشر شده است و نتایج آن برگرفته از 7000 خانوار در ایالات متحده بوده است.

2. بیست درصد از درآمد خود را پس انداز نمایید

ارزیابی مشابهی که The Pew Charitable Trust منتشر کرده است نشان می‌دهد که یک سوم از مردم آمریکا اصلاً پس اندازی ندارند. برای کسب ثروت و پولدار شدن باید بیست درصد از درآمد خود را پس انداز نمایید. همه افراد این نکته را بارها شنیده‌اند اما چه تعداد از افراد این نصیحت را دقیقاً رعایت می‌کنند. عبارت «در ابتدا برای خود پرداخت کنید» در اینجا بیشتر خود نمایی می‌کند.

برخی افراد اهمیت این عبارت را می‌فهمند، سایر افراد بر این باورند که این کار باعث ذخیره پول برای روز مبادا نمی‌شود. هنگامی که فرصت مناسب و ایده آلی به وجود آمد، برای به دست آوردن آن، به پول نقد نیاز دارید. در صورتی که پول نقد لازم را در اختیار نداشته باشید، فقط قایق معروف را از دست داده‌اید. در ارزیابی دیگری، مشخص شد که تقریباً نیمی از مردم آمریکا پس اندازی برای بازنشستگی خود ندارند. تقریباً 70 درصد از آمریکایی‌ها کمتر از 1000 دلار در حساب پس انداز خود دارایی دارند از این رو آبراهه باریکی برای جلوگیری از سقوط کامل مالی خود فراهم نموده‌اند.

 

مقاله پیشنهادی: 10 عادت جذاب برای افزایش پس انداز

روش هایی برای پولدار شدن

 

3. هزینه‌های خود را به طور دقیق پیگیری نمایید

گام بعدی برای پولدار شدن چیست؟ برای هر سنتی که خرج می‌کنید، به شکل دقیقی بررسی نمایید نه اینکه تنها برای هزینه‌های بزرگ خود این کار را انجام دهید. هر هزینه‌ای که برای شما ایجاد می‌شود را باید دقیقاً مورد توجه قرار دهید. بنجامین فرانکلین می‌گوید: «از کوچکترین هزینه‌های خود آگاهی داشته باشید. یک سوراخ و نشت کوچک باعث غرق شدن کشتی می‌شود.»

نرم افزاری را دانلود کنید یا دفترچه یادداشتی بخرید و همه هزینه‌های خود را یادداشت کنید، مهم نیست چقدر این هزینه‌ها کوچک یا بزرگ باشند. برای این هزینه‌ها در طول زمان چارت تهیه کنید و از نرم افزار برای آنها استفاده نمایید. دقت کنید پول شما چگونه و در چه مواردی خرج می‌شود. چقدر از آنها را می‌توانید ماهانه پس انداز کنید.

4. برنامه ریزی مالی داشته باشید

لطفاً تصور اشتباه نکنید، همه بدهی‌ها بد نیستند. داشتن برخی بدهی‌ها خوب به شمار می‌روند. بدهی‌هایی از قبیل شارژ کردیت کارت و نرخ بهره بالا در دسته بدهی‌های بد قرار می‌گیرند. لازم است این نوع بدهی‌ها را از برنامه مالی خود حذف نمایید. به ویژه زمانی که ماهانه، هزینه‌های خود را پرداخت می‌کنید. در صورتی که قصد داشته باشید ثروتمند شوید، نباید ماهانه هزینه هنگفتی را صرف پرداخت بهره پولی کنید که قبلاً آن را خرج کرده‌اید.

زمانی که هیچ گونه بدهی بد نداشته باشید، می‌توانید آن پول را صرف پس انداز برای خود کنید. چاره کار این است، زمانی که فارغ از هر بدهی هستید برای خود خرج جدیدی از قبیل خرید ماشین یا رفتن به مسافرت ایجاد نکنید. تمرکز خود را به پس انداز معطوف نمایید.

 

 پولدار شدن

 

5. ثروت خود را مدیریت کنید

برای اکثر افراد، داشتن خانه بزرگترین ثروت به شمار می‌رود. با این وجود اکثریت موارد اجاره در جهان، به اجاره خانه مربوط می‌شود. گرچه اجاره یک مکان موقت ایرادی ندارد، اما در صورتی که در مورد اوضاع مالی خود مصمم  هستید، باید سقفی برای خود در اختیار داشته باشید. این کار موجب نخواهد شد که یک شبه پولدار شوید اما با اجاره خانه، شما به فرد دیگری رهن می‌پردازید و موجب ثروتمند شدن او می‌شوید.

مهم نیست چه اتفاقی می افتد، حتی اگر مجبور باشید موقعیت مکانی زندگی خود را تنزل دهید، باید آنچه برای خرید خانه نیاز دارید را انجام دهید. با یک مسئول املاک گفتگو کنید و موقعیت مکانی خود را بسنجید. برای خود اهدافی در نظر بگیرید و برای همان هدف برنامه ریزی داشته باشید. در صورتی که در حال حاضر برای آن پول کافی را دارا نمی‌باشید، تصور کنید برای تهیه آن به چه چیزهایی نیاز دارید. در این جا در مورد خانه رؤیایی که در ذهن دارید صحبت نمی‌کنیم. در طول زمان، می‌توانید پول خود را مدیریت کنید.

6. عادات بد خود را از بین ببرید

عادات بد موجب می‌شوند به بسیاری از اهداف خود نرسیم. اهدافی از قبیل، کم کردن وزن، کسب درآمد بیشتر، پس انداز، سرمایه گذاری و هر آنچه می‌توانید در این راه انجام دهید. تنها راهی که می‌توانید در زندگی خود پیشرفت کنید، این است که عادات بد خود را کنار بگذارید. باید این کار را قبل از آن که موجب شکست شما شوند انجام دهید. به دست آوردن چیزی که انرژی زیادی می‌خواهد کار سخت و مشکلی است، از جمله پولدار شدن بدون آن که عادات بد خود را از بین ببرید.

در مورد عادات ضعیف مالی صحبت می‌کنم، هر عادت بدی که شما را به لحاظ روحی، فیزیکی و جسمی تحلیل کند. به صورت آشکار، موفقیت در هر چیزی تنها در مورد حذف عادات بد نیست، بلکه باید عادات خوب را در زندگی و کسب و کار جایگزین نمود تا آینده مالی و پیشرفت ما در زندگی تضمین شود.

 

روش عملی برای پولدار شدن

 

7. اهداف روزانه برای خود تهیه کنید

پولدار شدن یک هدف غایی و بسیار مهم می‌باشد. شما نمی‌توانید بگویید که تمایلی به کسب ثروت ندارید. در ابتدا، لازم است برای خود مبلغ و زمان مشخص کنید تا به آن برسید. این یک تصویر ایده آل است. در پس این تصویر باید اهداف روزانه خود را تدوین نمایید. اهداف روزانه برای اهداف بزرگتر نقطه عطف می‌شوند. اهداف بزرگ را به اهداف جزئی‌تر و قابل دسترس روزانه تقسیم کنید تا برای شما توان فرسا به نظر نرسند.

در صورتی که تمایل دارید به دارایی خالص 10 میلیون دلار در پنج ساله آینده دست پیدا کنید، پلن روزانه‌ای برای خود طراحی کنید تا رسیدن به این هدف برای شما آسان‌تر و نزدیک‌تر شود.

8. زمان خود را به صورت بهینه مدیریت نمایید

همه به یک اندازه از زمان برخوردار هستیم. شما بیش از نفر بعدی زمان ندارید و او نیز بیش از شخص دگیر زمان ندارد. فرقی نمی‌کند این افراد چه پست و مقامی داشته باشند، سیاستمدار، مدیر مالی یا یک ورزشکار معروف. هیچ کدام از این افراد بیش از شما از زمان برخوردار نیستند. زمان چیزی است که صورت کاملاً عادلانه در اختیار همه افراد قرار دارد. آنچه اهمیت دارد نحوه استفاده هر یک از این افراد از زمان است. 

 

با فروش در آمازون ثروتمند شویم

 

9. فرصتی برای پولدار شدن ایجاد کنید

مهم نیست استراتژی شما برای کسب ثروت چه باشد (پولدار شدن به صورت آنلاین یا آفلاین) بدون ایجاد ارزش و مداومت بر انجام آن نمی‌توانید شانس به دست آوردن ثروت را داشته باشید. افرادی که ارزش هایی برای این جهان ایجاد می کنند، فرصت های بیشتری برای پولدار شدن به دست می آورند.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/practical-ways-to-get-rich
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط