تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

پیش نیازهای ذهنی فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
شما برای اینکه بتوانید به عنوان یک کارآفرین کسب و کار خود را راه اندازی نمایید و به کسب درآمد میلیون دلاری از آمازون دست پیدا کنید، باید در ابتدا ذهنیت یک کارآفرین را پیدا کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 8

  • 1.8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
پیش نیازهای ذهنی فروش در آمازون

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

شما باید بدانید که هدفتان از راه اندازی آن کسب و کار چیست و به دنبال چه میزان از درآمد بوده و قصد دارید چه زمانی به آن دست پیدا کنید. دانستن این موارد می‌تواند برای شما از اهمیت بالایی برخوردار باشد. برای مثال در کسب و کار آمازون شما باید بدانید که نمی‌توانید به سرعت پولدار شده و درآمد خوبی داشته باشید. در این مقاله به پیش نیازهای ذهنی فروش در آمازون می پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

اهمیت داشتن ذهنیت کارآفرین برای موفقیت

در این مقاله قصد داریم به بررسی سه ذهنیت یک کارآفرین که برای راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد از آمازون به آن احتیاج دارد، بپردازیم. اولین نکته این است که شما قبل از اینکه هر بیزینسی را راه اندازی کنید، حال آن بیزینس کسب و کار آمازون باشد یا هر کسب و کار آنلاین دیگری، باید هدف خود را از راه اندازی آن کسب و کار مشخص کنید. اگر این یک مورد را ندانید، متأسفانه در انتهای مسیر یا در اواسط کار شکست می‌خورید.

شما باید بدانید که هدفتان از راه اندازی آن کسب و کار چیست و به دنبال چه میزان از درآمد بوده و قصد دارید چه زمانی به آن دست پیدا کنید. دانستن این موارد می‌تواند برای شما از اهمیت بالایی برخوردار باشد. برای مثال در کسب و کار آمازون شما باید بدانید که نمی‌توانید به سرعت پولدار شده و درآمد خوبی داشته باشید.

 

فروش در آمازون

 

خیلی از افراد این طرز فکر را پیدا کرده‌اند که برای مثال بعد از دو هفته از راه اندازی کسب و کار خود در آمازون می‌توانند به درآمد دست پیدا کرده و زندگی خود را از طریق آن بچرخانند. این طرز فکر غلط است. نکته بسیار مهم و واضحی که در این زمینه وجود دارد این است که شما می‌خواهید یک بیزینس بسازید. اگر به دنبال درآمد سریع می‌باشید، آمازون نمی‌تواند انتخاب درستی برای شما باشد. در این حالت بهترین شغل برای شما کارمند شدن است.

بدین ترتیب شما می‌توانید ابتدا هر ماه درآمد داشته باشید یا برای مثال در صورت نیاز از کسی پول قرض بگیرید و بدانید که ابتدای ماه که حقوق خود را دریافت کردید، بدهی او را تسویه می‌کنید. اگر طرز فکر شما چنین است، پس باید از همین ابتدای کار بدانید که مسیر اشتباهی را انتخاب کرده‌اید. شما اگر به دنبال این هستید که خیلی سریع به پول برسید باید به دنبال کارمند شدن بروید. باید به سمت این کار بروید که یک سرویسی را برای یک شرکت یا ارگان ارائه دهید.

 

پیش نیاز های ذهنی فروش در آمازون

 

راه اندازی کسب و کار آمازون

شما باید متوجه شوید که کار آمازون ساخت یک بیزینس است. هر بیزینسی در دنیا، حتی ساده‌ترین کار مثل راه اندازی یک کافی شاپ، به یک بازه زمانی نیاز دارد. شما کار را استارت می‌زنید و شاید شش ماه اول را صرف جذب مشتری می‌کنید و شاید تا یک سال بعد هم به درآمد خیلی بالایی نرسید، اما باید بدانید که شما در حال ساخت یک کسب و کار هستید. آمازون یا هر کسب و کار دیگر نیز دقیقاً به همین شکل است.

پس شما در ابتدا باید این ذهنیت درست را بسازید که من تصمیم گرفتم به یک کارآفرین تبدیل شوم و وظیفه‌ای که یک کارآفرین برعهده دارد، ساخت یک بیزینس است. این طرز فکر که بتوانید سریعاً به کسب درآمد برسید و حتی بعد از رسیدن به درآمد از آن کسب و کار بیرون بروید، به هیچ عنوان درست نیست. اگر می‌خواهید با راه اندازی کسب و کار به موفقیت بالایی دست پیدا کنید، باید سعی کنید تا پنج سال اول به دنبال خارج کردن سرمایه خود از کسب و کارتان نباشید. شما تنها باید در حدی پول را از بیزینس خود بیرون بکشید که بتوانید زندگی کنید و مابقی آن را باید در بیزینس خود سرمایه گذاری کنید.

پس نکته اول این است که به دنبال اینکه سریع پولدار شوید و به درآمد برسید، نبوده و بدانید که شما در حال راه اندازی یک بیزینس هستید. پس تصور نکنید که می‌توانید حقوق کارمندی داشته و بدانید که سر هر ماه به درآمد می‌رسید. حدود 5 تا 6 ماه طول می‌کشد تا شما برند خود را ساخته و فروش داشته باشید. حتی اگر فروش دارید هم مجدداً آن را در سفارشات دوم، سوم، چهارم و الی آخر سرمایه گذاری کنید تا در نهایت بتوانید یک برند بسیار خوب بسازید.

 

مقاله پیشنهادی: آموزش جامع فروش در آمازون برای مبتدی ها

پیش نیاز های ذهنی فروش در آمازون

 

راه اندازی کسب و کار به کمک کسب تجربه

اگر شما می‌خواهید یک کسب و کار را راه اندازی کنید یا باید خودتان کار را یاد بگیرید یا یک مربی را در کنار خود داشته باشید. در حالت اول شما همه چیز یک کسب و کار را نمی‌دانید اما وارد مسیر می‌شوید و آن را یاد می‌گیرید که این کار خیلی خوب است. برای مثال شما اگر می‌خواهید یک رستوران زنجیره‌ای تأسیس کنید، در ابتدای کار یک سرآشپز استخدام می‌کنید اما می‌بینید که هنوز مشکلات پا بر جا است. پس سرآشپز یا دیگر کارمندان را عوض کرده، دکوراسیون خود را تغییر داده و در نوع برخورد با مشتریان یا بحث مارکتینگ تجدید نظر می‌کنید.

بدین ترتیب به طور مداوم تجربه کرده و بیزینس خود را بهتر می‌کنید. در حالت دیگر شما می‌توانید به سراغ یکی از دوستان خود یا کسی که در این بیزینس موفق بوده است رفته و از او مشورت بگیرید. از او بپرسید که به چه شکلی باید بهترین سرآشپز، بهترین منو، کارآمدترین نوع تبلیغات یا دیزاین را ارائه دهید. به این ترتیب پروژه‌ای که شاید شما در طول سه سال باید آن را یاد بگیرید را می‌توانید در طول یک ماه یاد گرفته و پیش ببرید. یکی از دلایل موفقیت رستوران‌های زنجیره‌ای مثل مک دونالد و استار باکس نیز همین است.

استار باکس تنها به این دلیل که ساخت آن برند را به طور کامل تقدیم شما می‌کند، در همان ابتدای کار مبلغی را از شما دریافت می‌کند. بدین ترتیب در همان ابتدای کار وظیفه آموزش کارکنان، طراحی، ارائه یک منو مناسب و در حقیقت تمام اصول استار باکس را در اختیار شما قرار می‌دهد. به همین دلیل زمانی که شما یکی از شعبه‌های مک دونالد یا استار باکس را در اختیار می‌گیرید، دیگر نگران نوع کار کارکنان خود یا کیفیت غذا نخواهید بود. چرا که دقیقاً همان سیستمی که برای مثال در 4 خیابان آن طرف تر جواب داده است و ده سال عملکرد موفقیت آمیزی داشته است، در این خیابان نیز جواب می‌دهد. به همین دلیل بیزینس هایی که به این شکل کار خود را آغاز می‌کنند، بسیار امن‌تر هستند. چرا که یک پیشینه طولانی مدت دارند.

 

پیش نیاز های ذهنی فروش در آمازون

 

راه اندازی کسب و کار موفق به کمک مربی

حالت دوم راه اندازی یک کسب و کار به داشتن یک مربی اشاره دارد. شما برای راه اندازی کسب و کار آمازون نیز به مربی نیاز دارید. دلیل این نکته هم بسیار واضح است. شما باید در این مسیر خیلی از مراحل را پشت سر بگذارید. محصول خوبی را پیدا کرده، با تولید کنندگان و کارخانه داران صحبت نموده و محصول خود را لیست کرده و به انبارهای آمازون بفرستید. از این مرحله، کار اصلی شما شروع می‌شود. شما باید تبلیغات PPC را انجام دهید، giveaway کرده، Review خوب بگیرید، با مشتری ارتباط برقرار کرده و در نهایت یک برند خوب را بسازید.

در نتیجه شما یک مسیر طولانی را در پیش دارید. متأسفانه اگر در این مسیر اشتباهی داشته باشید، ممکن است آن اشتباه به یک ضرر بزرگ منجر شود. اصولاً افرادی که این بیزینس ها را آغاز می‌کنند، آنقدر سرمایه ندارند که با خودشان بگویند این ضررها مشکلی را برای من ایجاد نمی‌کنند. برای مثال فردی به استاد حسین عزت خواه پیام داده و عنوان کرده است که از طریق علی بابا سفارشی را ثبت کرده است و آن کارخانه دار دیگر جواب او را نمی‌دهد. زمانی که استاد حسین عزت خواه از او پرسیده‌اند که چرا هیچ بیمه‌ای از آن شخص نگرفته است، عنوان کرده است که در این زمینه اطلاعاتی نداشته است.

در نتیجه بیزینس این شخص در همان ابتدای کار به پایان خود رسید. چرا که او نمی‌دانست که به چه شکلی از کارخانه دار مذکور بیمه گرفته و قرارداد محکمی داشته باشد که در صورتی که آن کارخانه دار جواب او را نداد، بتواند به طریقی پیگیری‌های لازم را داشته و پول خود را از شرکت بیمه پس بگیرد. در این کسب و کار اگر شما ندانید که به چه شکلی جلو بروید، ممکن است ضررهای بزرگی را متحمل شوید. به همین دلیل شما به یک مربی نیاز دارید.

 

پیش نیاز های ذهنی فروش در آمازون

 

دوره جامع آربی شما را به موفقیت در آمازون می رساند

استاد حسین عزت خواه زمانی که چندین سال پیش کسب و کار خود را در آمازون آغاز کرده بودند، اطرافیانش از ایشان درخواست کردند که این بیزینس را مرحله به مرحله برای آنها توضیح داده و بگویند که سیستم کار دقیقاً به چه شکلی است. همین امر سبب شد که ایشان تصمیم بگیرند یک دوره آنلاین به نام دوره آربی را ساخته و تمامی مراحل را قدم به قدم توضیح دهند. استاد حسین عزت خواه خود را به جای فردی قرار دادند که هیچ ایده‌ای درباره این کسب و کار ندارد و می‌خواهد کار خود را از صفر آغاز کند.

از خودشان پرسیدند که این شخص ممکن است چه سوالاتی را داشته باشند و چگونه باید این کسب و کار را پیش ببرد. ایشان به تک به تک این سؤالات و درگیری‌های ذهنی پاسخ داده‌اند. دوره آربی اولین و بهترین دوره در زمینه آموزش کسب و کار آمازون به زبان فارسی است. چرا که استاد حسین عزت خواه با توجه به این نکته که می‌دانند، می‌توانند از طریق این بیزینس به درآمد بالایی دست پیدا کرد، زمان زیادی را روی این کار گذاشته‌اند. پس شما اگر می‌خواهید در این مسیر به مقصد برسید، به یک نقشه راه مناسب نیاز دارید.

اینکه بگویید برای مثال من می‌خواهم از اصفهان به تهران بروم، نمی‌تواند به شما کمک کند. شما به یک گوگل مپ نیاز دارید. باید بدانید که مثلاً پمپ بنزین‌ها در کدام بخش‌ها قرار گرفته‌اند و شما باید از چه مسیری پیش بروید، در غیر این صورت در این مسیر گم می‌شوید. خیلی از افراد تصور می‌کنند رسیدن به یک شهر، تنها رفتن از یک نقطه به نقطه مورد نظر است. به همین دلیل مدام شکست می‌خورند و دائماً می‌گویند که من در این کسب و کار شکست خورده‌ام و تمامی این حرف‌ها و کارها دروغ بوده و در حقیقت شدنی نمی‌باشند.

اما نکته مهم این است که این افراد هرگز از خودشان نپرسیده‌اند که آیا من نقشه راه را در اختیار دارم؟ پس قبل از راه اندازی کسب و کار آمازون از دو نکته بسیار مهم مطمئن باشید. نکته اول این است که نقشه راه را به همراه خود داشته باشید و دیگر اینکه یک مربی خوب در کنارتان باشد تا در این مسیر به شما کمک نماید. بدین ترتیب شما در نهایت می‌توانید این مسیر را یاد بگیرید و یک برند خوب برای خودتان بسازید.

 

پیش نیاز های ذهنی فروش در آمازون

 

نقش بسیار مهم یادگیری در کسب و کارهای آنلاین

شما همیشه باید روحیه‌ای بسازید که در حال یادگیری باشد. در چند سال اخیر و با رشد بیزینس ها و کسب و کارهای آنلاین ما شاهد تغییرات مداوم کسب و کارها هستیم و هر روز بیزینس های جدیدی روی کار آمده و کسب و کارهای قبلی از بین می‌روند. این واقعیت می‌تواند هم خیلی تلخ باشد و هم خیلی شیرین. روش‌های کسب درآمد در حال بهتر و ساده‌تر شدن می‌باشند.

در گذشته اگر کسی می‌خواست از طریق کسب و کار آنلاین به ده هزار دلار در ماه یا در سال دست پیدا کند، باید به سختی تلاش می‌کرد. اما اکنون این اعداد تغییر کرده و به صد هزار دلار رسیده است و حتی در حال حاضر کسب 1 میلیارد دلار در سال خیلی کار غیرممکنی نمی‌باشد. شما اگر کمی تحقیق کنید می‌بینید که تعداد افرادی که به صورت آنلاین به چنین درآمدهایی دست پیدا می‌کنند، بسیار زیاد است.

 

پیش نیاز های ذهنی فروش در آمازون

 

داشتن این ذهنیت بسیار مهم است. اگر نتوانید این ذهنیت را بسازید، بهترین برند ممکن را هم که بسازید و فروشنده خیلی خوبی نیز در آمازون باشید، زمانی که اطلاعات تغییر کرده و الگوریتم و سیستم آمازون عوض می‌شود و شما خودتان را به روز نمی‌کنید، دچار شکست خواهید شد. خیلی از افراد هستند که در کسب و کار آنلاین موفق بوده‌اند اما بعد از مثلاً سه سال دیگر وبسایت آن‌ها وجود ندارد.

دلیل این اتفاق به روز نشدن این افراد است. طبیعت کسب و کار آنلاین این است که شما باید مدام به روز شوید. شاید نیاز باشد که طراحی وبسایت خود را عوض کنید و با سیستم جدیدی پیش بروید. آمازون هم از این قاعده مستثنی نیست. پس دقت داشته باشید که همه چیز به طور مداوم در حال تغییر است و شما باید این ذهنیت را داشته باشید که اگر در حال حاضر می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید، همیشه شرایط به همین شکل نخواهد بود. پس حواستان باشد که غافل نشده و هر روز به دنبال بهتر کردن خود باشید.

فروش در آمازون را با ما تجربه کنید

هدف استاد حسین عزت خواه از تولید بیش از 100 قسمت از برنامه‌های الآن وقتشه تنها یک چیز بوده است: همیشه به دنبال بهتر کردن کیفیت زندگی خود بوده و هیچ وقت قانع نباشید. حتی اگر شما توانستید بهترین شخصیت را نیز برای خودتان بسازید، باز هم یک شخصیت بهتر وجود دارد. پس تلاش کنید که یاد بگیرید و مطالعه مداوم داشته باشید و هیچ وقت یادگیری را رها نکنید. در کسب و کار آمازون در چند ماهه اخیر خیلی از قوانین آپدیت عکس یا قرار دادن نظر توسط مشتریان تغییر کرده است.

 

فروش در آمازون

 

کاری که استاد حسین عزت خواه انجام می‌دهند این است که دوره آربی را به طور مداوم به روز کرده و آپدیت‌های جدید را به آن اضافه می‌کنند. ایشان همیشه همراه دانشجویان خود در دوره آربی می‌باشند. بنابراین اگر علاقه مند هستید که کسب و کار آمازون را زیر نظر استاد حسین عزت خواه یاد بگیرید، می‌توانید به سایت عزت خواه دات کام مراجعه کرده و در دوره آربی شرکت نمایید. در این مسیر استاد حسین عزت خواه و تیم پشتیبانی قوی و مجرب ایشان در کنار شما خواهند بود تا یک کسب و کار بسیار خوب را برای خود راه اندازی کنید.

نکته بسیار مهم این است که هر کسب و کاری که دارید، سعی کنید این سه ذهنیت را در خودتان بسازید. چرا که اگر شما یک کارآفرین هستید، مسئله مهم‌تر از اینکه شما به چه کاری مشغول هستید، این است که درون شما چه باورهایی وجود داشته و ذهنیت شما نسبت به آن کار چیست.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/selling-on-amazon-mentality
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط